vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1

26.05.2012   řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRaab David 1969 2 TJ Klub k89.22 0 87.82 0 87.82 62
2.1/DPokorný Ondřej 1987 0 SK VS Č.90.64 0 89.16 2 90.642.82/3,258
3.1/VFilipi Robert 1964 2 TJ Česká97.54 2 92.92 0 92.925.10/5,854
4.2/DMusil Jan 1990 2 Delfín Ja98.52 0 91.57 2 93.575.75/6,550
5.3/DVolf Jaroslav 1979 0 DUKLA Bra95.80 0 91.89 2 93.896.07/6,946
6.1/DSKořínek Filip 1995 2 USK Praha98.98 8 93.13 2 95.137.31/8,342
7.4/DLásko Jan 1977 3 TJ Dvůr K93.64 2 91.20 6 95.647.82/8,938
8.5/DKulhánek Jan 1978 2 Delfín Ja97.30 2 93.54 4 97.549.72/11,134
9.1/DMMiller Jan 1997 2 TJ Turnov97.57 0 97.11 4 97.579.75/11,130
10.1/ZSŽížala Josef 1999 2 USK Praha95.76 2 93.95 4 97.769.94/11,326
11.2/VMBízek Zdeněk 1971 3 KK Brandý98.80 2 97.77 0 97.779.95/11,325
12.6/DSrbek Jiří 1977 0 SK Žižkov99.61 4 94.51 4 98.5110.69/12,224
13.3/VMZummer Dušan 1970 3 TJ Turnov107.30 4 97.57 2 99.5711.75/13,423
14.4/VMZáruba Martin 1974 3 TJ Dvůr K100.45 2 102.41 2 102.4514.63/16,722
15.7/DVeselý Radek 1980 0 SK Žižkov102.95 4 108.67 6 106.9519.13/21,821
16.8/DBartoň Tomáš 1991 0 Delfín Ja107.89 0 142.23 6 107.8920.07/22,920
17.2/VPavlík Jiří 1964 2 SK Třebec114.86 4 108.26 0 108.2620.44/23,319
18.1/VSWinter Eduard 1956 3 Delfín Ja110.22 2 106.45 2 108.4520.63/23,518
19.2/ZSPavlík Pavel 1998 3 SK Třebec107.09 2 107.22 6 109.0921.27/24,217
20.9/DWinter Jan 1982 3 Delfín Ja112.51 4 106.26 4 110.2622.44/25,616
21.2/DMŘíha Jan 1996 3 SK Třebec116.86 10 105.98 6 111.9824.16/27,515
22.10/DBenhák Jan 1988 3 Delfín Ja122.51 8 104.01 8 112.0124.19/27,514
23.2/VSKulhánek Josef 1951 3 Delfín Ja114.61 2 110.48 4 114.4826.66/30,413
24.5/VMPříhoda Tomáš 1970 3 USK Praha114.57 2 114.11 6 116.5728.75/32,712
25.3/VSLepík Vlastimil 1950 3 TJ SK Hub114.96 2 127.22 2 116.9629.14/33,211
26.11/DWinter Tomáš 1979 3 Delfín Ja120.54 4 111.01 6 117.0129.19/33,210
27.3/ZSKořínek Vilém 1999 2 USK Praha111.35 6 109.70 10 117.3529.53/33,69
28.1/ZMNesnídal Radek 2000 0 TJ Loko Ž124.70 4 121.51 6 127.5139.69/45,28
29.4/VSNedvídek František 1944 3 TJ Dvůr K123.92 4 126.48 8 127.9240.10/45,77
30.2/ZMBohatý Karel 2001 0 SK Třebec124.82 4 123.57 6 128.8241.00/46,76
31.4/ZSWallisch Vít 1999 0 USK Praha135.57 6 126.61 6 132.6144.79/51,05
32.3/VSvoboda Dobromil 1963 0 TJ Česká132.67 2 137.09 2 134.6746.85/53,34
33.3/ZMZeman Vojtěch 2000 3 USK Praha129.16 8 134.26 10 137.1649.34/56,23
34.5/ZSKlišč Zdeněk 1999 0 SK Třebec136.36 102 131.89 6 137.8950.07/57,02
35.4/ZMPříhoda Lukáš 2001 0 USK Praha135.80 4 133.20 14 139.8051.98/59,21
36.1/PZKrál Adam 2003 USK Praha144.42 6 139.50 6 145.5057.68/65,70
37.6/VMVodrážka Jan 1973 0 TJ Semily0.00 0 145.48 2 147.4859.66/67,90
38.5/ZMStaša Jeroným 2001 0 SK Třebec139.54 8 139.80 8 147.5459.72/68,00
39.6/ZMKoblížek Daniel 2000 0 Loko Trut145.48 12 141.98 8 149.9862.16/70,80
40.6/ZSBouček Stanislav 1999 0 Loko Trut146.26 4 146.98 16 150.2662.44/71,10
41.7/ZSHřebíček Jakub 1999 0 KK Brandý153.76 4 146.82 62 157.7669.94/79,60
42.2/PZWeisl Martin 2002 USK Praha154.76 6 156.73 10 160.7672.94/83,10
43.8/ZSKrč Ladislav 1999 0 KK Brandý156.32 12 148.57 14 162.5774.75/85,10
44.9/ZSLeitner Zdeněk 1998 0 TJ SK Hub183.13 18 155.82 8 163.8276.00/86,50
45.10/ZSŘáha Oldřich 1998 0 TJ Loko Ž173.82 8 154.92 116 181.8294.00/107,00
46.3/PZPiskač Kryštof 2002 USK Praha171.30 14 217.70 14 185.3097.48/111,00
47.7/ZMEliáš Ondřej 2000 0 USK Praha179.86 56 0.00 0 187.6499.82/113,70
48.4/PZŘíha Matyáš 2003 USK Praha195.61 54 187.80 4 191.80103.98/118,40
49.5/PZBeier Matouš 2004 Loko Trut205.13 20 204.61 14 218.61130.79/148,90
50.8/ZMJakl Vincent 2001 0 USK Praha266.09 8 221.82 16 237.82150.00/170,80
51.9/ZMŠorel Martin 2001 0 KK Brandý177.82 160 159.20 116 275.20187.38/213,40
52.10/ZMŠulc Karel 2000 0 KK Brandý177.95 206 165.48 112 277.48189.66/216,00
53.6/PZBízek Marek 2005 KK Brandý0.00 0 182.67 604 786.67698.85/795,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSvobodová Jana 1993 2 TJ Česká104.30 0 100.95 0 100.95 21
2.2/DPokorná Iva 1985 0 SK VS Č.113.86 2 105.95 0 105.955.00/5,017
3.1/ZSDušková Kateřina 1998 3 USK Praha105.76 2 104.11 6 107.766.81/6,713
4.3/DFillová Eva 1984 3 TJ Dvůr K108.64 2 108.70 0 108.707.75/7,712
5.1/ZMBlažková Tereza 2000 2 USK Praha109.30 0 107.11 2 109.118.16/8,111
6.1/VMLacinová Leona 1974 3 TJ Semily114.54 2 109.11 0 109.118.16/8,110
7.2/VMŘíhová Magda 1970 3 USK Praha117.07 0 113.98 2 115.9815.03/14,99
8.2/ZMDušková Michala 2000 3 USK Praha119.57 8 118.22 0 118.2217.27/17,18
9.1/DSBuriánková Anežka 1994 3 TJ Semily121.11 4 119.36 0 119.3618.41/18,27
10.3/ZMDvořáková Eliška 2001 3 USK Praha123.45 8 120.82 2 122.8221.87/21,76
11.4/DVanková Markéta 1979 3 TJ SK Hub129.26 2 123.48 2 125.4824.53/24,35
12.2/DSMašková Kateřina 1995 3 TJ SK Hub124.36 2 123.95 6 126.3625.41/25,24
13.2/ZSMílová Terezie 1998 3 Loko Trut138.76 6 128.82 4 132.8231.87/31,63
14.1/PZNesnídalová Lucie 2002 TJ Loko Ž128.39 4 125.44 8 132.3931.44/31,10
15.3/ZSPetriláková Ludmila 1998 3 TJ SK Hub138.16 4 135.70 0 135.7034.75/34,42
16.5/DBenháková Anna 1993 0 Delfín Ja134.45 8 147.20 6 142.4541.50/41,11
17.4/ZMKrálová Adéla 2001 0 USK Praha164.92 10 156.80 10 166.8065.85/65,20
18.2/PZFilipi Viktorie 2002 TJ Česká191.26 8 208.39 68 199.2698.31/97,40
19.4/ZSLacinová Karolína 1999 0 TJ Semily183.20 18 172.67 54 201.20100.25/99,30
20.5/ZSKlikarová Veronika 1999 0 Loko Trut227.86 112 212.29 56 268.29167.34/165,80
21.3/PZWeislová Eliška 2002 USK Praha197.09 306 199.77 206 405.77304.82/302,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMMiller Jan 1968 2 TJ Turnov95.20 2 97.70 0 97.20 34
2.2/VMBeier Artur 1970 2 Loko Trut100.51 2 97.85 0 97.850.65/0,730
3.1/VFilipi Robert 1964 2 TJ Česká102.86 2 100.45 2 102.455.25/5,426
4.3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily106.76 4 103.32 0 103.326.12/6,322
5.1/ZSPříhoda Matouš 1998 2 USK Praha105.82 2 103.61 0 103.616.41/6,618
6.2/ZSŽížala Josef 1999 3 USK Praha111.51 2 104.86 0 104.867.66/7,914
7.1/DVolf Jaroslav 1979 0 DUKLA Bra102.32 4 134.61 50 106.329.12/9,410
8.1/VSHák Jiří 1952 2 Loko Trut115.95 4 106.92 0 106.929.72/10,09
9.1/DSKořínek Filip 1995 0 USK Praha113.86 4 112.09 2 114.0916.89/17,48
10.2/VSTunka Zdeněk 1957 3 Delfín Ja115.42 0 117.26 0 115.4218.22/18,77
11.1/DMMiller Jan 1997 3 TJ Turnov119.80 6 117.22 0 117.2220.02/20,66
12.2/DSPospíšil Adrian 1995 3 Loko Trut116.76 10 118.92 0 118.9221.72/22,35
13.4/VMBohatý Karel 1974 3 SK Třebec118.07 4 114.95 4 118.9521.75/22,44
14.2/VBuriánek Karel 1965 3 TJ Semily122.48 2 120.09 0 120.0922.89/23,53
15.2/DLásko Jan 1977 0 TJ Dvůr K125.09 0 118.73 2 120.7323.53/24,22
16.3/VSNedvídek František 1944 3 TJ Dvůr K121.01 2 119.11 2 121.1123.91/24,61
17.3/DBartoň Tomáš 1991 0 Delfín Ja122.22 2 123.01 2 124.2227.02/27,80
18.3/ZSDušková Kateřina 1998 0 USK Praha134.26 6 129.92 2 131.9234.72/35,70
19.4/ZSMílová Terezie 1998 3 Loko Trut148.82 10 138.98 10 148.9851.78/53,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
2002
2000
Delfín Jablonec
SK VS Č. Buděj.
106.09 2 104.80 0 104.80 18
2.1/VMŠenk Marek
Jakubů Jaroslav
2003
2000
KK Brandýs nad L.
KK Brandýs nad L.
109.26 4 104.89 0 104.890.09/0,114
3.1/DBartoň Tomáš
Lásko Jan
2000
2000
Delfín Jablonec
TJ Dvůr Králové
0.00 0 119.16 2 121.1616.36/15,610
4.2/DWinter Eduard
Winter Jan
2000
2000
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
129.31 4 122.22 4 126.2221.42/20,46
5.1/ZSPříhoda Matouš
Žížala Josef
2002
2000
USK Praha
USK Praha
128.92 4 124.39 4 128.3923.59/22,52
6.3/DMusil Pavel
Musil Jan
2003
2000
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
125.42 4 120.48 8 128.4823.68/22,61
7.2/VMZáruba Martin
Nedvídek František
2002
2000
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
135.22 0 136.67 4 135.2230.42/29,00
8.4/DŘíha Jan
Pavlík Jiří
2000
2000
SK Třebechovice
SK Třebechovice
153.77 8 135.48 4 139.4834.68/33,10
9.2/ZSHřebíček Jakub
Fiala Jakub
2000
2000
KK Brandýs nad L.
KK Brandýs nad L.
161.89 8 167.26 14 169.8965.09/62,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3