vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy pod Borskou přehradou

08.08.2009-09.08.2009   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn107.77 2 113.25 4 109.77 -
2.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja117.00 2 112.26 0 112.262.49/2,3-
3.2/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek112.85 0 110.97 2 112.853.08/2,8-
4. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV114.77 0 113.96 4 114.775.00/4,6-
5.1/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy117.08 0 118.67 0 117.087.31/6,7-
6.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn120.49 4 118.12 0 118.128.35/7,6-
7.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn119.59 0 121.58 2 119.599.82/8,9-
8. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn121.13 0 123.70 2 121.1311.36/10,3-
9. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV122.03 2 119.27 2 121.2711.50/10,5-
10.1/VKUBÁT Jiří 1959 2 Klatovy129.86 0 121.50 0 121.5011.73/10,7-
11.2/DSKUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy120.21 2 122.54 0 122.2112.44/11,3-
12. PRELL Pavel 1976 0 Kralupy119.26 6 121.81 2 123.8114.04/12,8-
13.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice122.19 2 123.64 2 124.1914.42/13,1-
14. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy127.43 0 136.04 0 127.4317.66/16,1-
15.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB128.87 0 127.60 2 128.8719.10/17,4-
16.3/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy127.93 4 131.91 0 131.9122.14/20,2-
17.1/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně144.72 8 133.21 0 133.2123.44/21,4-
18.3/VKUBÁT Zdeněk 1962 3 Klatovy140.68 4 133.76 0 133.7623.99/21,9-
19. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice134.12 0 134.63 0 134.1224.35/22,2-
20.3/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn135.35 6 134.88 0 134.8825.11/22,9-
21.4/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor133.68 2 129.38 8 135.6825.91/23,6-
22.4/VPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV140.13 0 0.00 999 140.1330.36/27,7-
23. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky143.07 0 148.01 6 143.0733.30/30,3-
24. BOUBÍN Lukáš 1979 0 ČSAD Plz137.41 6 149.23 52 143.4133.64/30,6-
25.2/ZSPECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice147.08 2 141.95 2 143.9534.18/31,1-
26.1/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek148.05 0 154.35 2 148.0538.28/34,9-
27.1/VSHAMÁK Miloslav 1951 0 Klatovy149.28 0 152.49 2 149.2839.51/36,0-
28.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 0 Kralupy147.84 2 151.21 2 149.8440.07/36,5-
29.3/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK151.47 2 152.19 0 152.1942.42/38,6-
30.5/VHABICH Bohumil 1961 3 VS Tábor158.22 4 154.94 2 156.9447.17/43,0-
31.6/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy162.80 2 157.65 6 163.6553.88/49,1-
32.5/VMDOLEJŠ Petr 1974 3 Sláv.KV0.00 999 164.10 0 164.1054.33/49,5-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice108.25 2 107.86 0 107.86 -
2.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy110.99 0 109.60 2 110.993.13/2,9-
3. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn115.68 0 116.98 2 115.687.82/7,3-
4.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy115.97 0 115.74 0 115.747.88/7,3-
5. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha120.27 0 117.33 0 117.339.47/8,8-
6. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV120.29 0 0.00 999 120.2912.43/11,5-
7. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz121.90 2 123.00 2 123.9016.04/14,9-
8.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice132.06 0 127.01 2 129.0121.15/19,6-
9.2/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice130.82 2 130.60 0 130.6022.74/21,1-
10. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz135.67 2 133.44 2 135.4427.58/25,6-
11. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy132.53 6 133.54 4 137.5429.68/27,5-
12.3/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.85 4 139.92 2 141.9234.06/31,6-
13.2/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn141.67 4 143.59 0 143.5935.73/33,1-
14. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus146.90 2 143.07 2 145.0737.21/34,5-
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor146.79 2 147.64 2 148.7940.93/37,9-
16.3/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky148.85 8 149.83 0 149.8341.97/38,9-
17.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy148.98 2 155.00 6 150.9843.12/40,0-
18.1/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 3 VS Kadaň153.47 2 147.43 4 151.4343.57/40,4-
19.4/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.152.58 6 154.20 2 156.2048.34/44,8-
20.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice153.27 6 154.08 10 159.2751.41/47,7-
21.5/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha165.04 12 161.14 6 167.1459.28/55,0-
22.2/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 0 USK Pha172.45 8 171.02 14 180.4572.59/67,3-
23. ROTHOVÁ Barbora 1990 0 Sláv.KV184.83 6 185.57 4 189.5781.71/75,8-
24.3/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.199.19 10 186.56 4 190.5682.70/76,7-
25. WEISSAROVÁ Linda 1976 0 Loko Plz247.41 56 215.31 202 303.41195.55/181,3-
26.6/ZSMUSILOVÁ Vendula 1995 0 VS Tábor155.49 410 191.88 512 565.49457.63/424,3-
27.7/ZSVANĚČKOVÁ Adéla 1996 0 VS Tábor157.65 654 202.44 562 764.44656.58/608,7-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
125.42 2 123.50 2 125.50 -
2. PECHLÁT Hynek
CEPEK Marek
1971
1994
2 Sušice
KVSPísek
127.34 0 125.62 6 127.341.84/1,5-
3. HOJDA Ladislav
HOJDA Jakub
1973
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
128.46 4 125.67 2 127.672.17/1,7-
4. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
130.03 10 131.39 0 131.395.89/4,7-
5. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
133.86 0 134.51 4 133.868.36/6,7-
6.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka
SMOLKA Martin
1965
1964
3 Kralupy
Boh.Pha
137.29 2 134.66 0 134.669.16/7,3-
7.1/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
140.39 0 137.12 8 140.3914.89/11,9-
8.2/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
139.42 2 139.09 2 141.0915.59/12,4-
9.1/VKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
151.57 2 145.03 0 145.0319.53/15,6-
10. ZÝKOVÁ Barbora
PRELL Pavel
1990
1976
3 Kralupy
Kralupy
146.29 4 144.66 2 146.6621.16/16,9-
11.2/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
151.53 2 148.51 0 148.5123.01/18,3-
12.1/ZMHEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
3 KVS HK
KVS HK
156.61 6 151.41 2 153.4127.91/22,2-
13. KUDĚJOVÁ Kristýna
JOHANIDES Milan
1988
1975
3 Kralupy
Kralupy
163.43 0 159.43 4 163.4337.93/30,2-
14.3/VMHABICHOVÁ Alena
HABICH Bohumil
1969
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
195.55 4 173.20 6 179.2053.70/42,8-
15.4/VMKREJČÍ Antonín
KREJČOVÁ Vlasta
1955
1966
3 Kralupy
Roztoky
182.63 6 181.78 6 187.7862.28/49,6-
16. ŠULCOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
Kralupy
Kralupy
204.80 4 182.36 6 188.3662.86/50,1-
17.2/ZSKUNA Václav
FIALA Jan
1998
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
192.61 162 194.26 64 258.26132.76/105,8-

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus100.19 2 99.18 0 99.18 -
2. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus98.48 2 97.53 2 99.530.35/0,4-
3.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.23 0 98.56 2 100.561.38/1,4-
4. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy101.53 0 103.46 4 101.532.35/2,4-
5. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV103.08 0 108.17 0 103.083.90/3,9-
6. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.02 4 106.66 0 106.667.48/7,5-
7.3/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice106.71 0 106.71 0 106.717.53/7,6-
8. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV108.59 0 108.06 0 108.068.88/9,0-
8. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz112.94 2 108.06 0 108.068.88/9,0-
10.4/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky108.52 0 108.93 0 108.529.34/9,4-
11.1/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy108.69 0 112.54 0 108.699.51/9,6-
12.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz110.24 0 108.92 0 108.929.74/9,8-
13.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.00 0 100.97 8 108.979.79/9,9-
14.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec109.00 0 108.55 2 109.009.82/9,9-
15. HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy114.77 2 109.54 0 109.5410.36/10,4-
16.2/DSKUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy112.26 0 112.90 4 112.2613.08/13,2-
17.1/VCHOD Václav 1961 3 Blovice115.43 0 112.96 0 112.9613.78/13,9-
18.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.116.75 0 113.35 0 113.3514.17/14,3-
19. HAMÁK Martin 1976 3 Klatovy115.47 6 112.30 2 114.3015.12/15,2-
20.1/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice115.76 0 113.24 2 115.2416.06/16,2-
21. KYSELA David 1977 2 Kralupy119.11 0 115.88 0 115.8816.70/16,8-
22.2/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně116.11 0 114.42 2 116.1116.93/17,1-
23.7/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim118.39 0 117.95 0 117.9518.77/18,9-
24.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz119.82 4 116.21 2 118.2119.03/19,2-
25.1/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz119.75 2 119.09 0 119.0919.91/20,1-
26.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus120.56 0 120.57 0 120.5621.38/21,6-
27.3/VSMOLKA Martin 1964 3 Boh.Pha121.18 0 119.68 2 121.1822.00/22,2-
28. SOBĚSLAVSKÝ Luděk 1981 0 Loko Plz121.94 0 122.99 2 121.9422.76/22,9-
29.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy121.71 4 120.14 2 122.1422.96/23,1-
30.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.124.98 0 122.18 0 122.1823.00/23,2-
31.2/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor119.80 4 121.54 2 123.5424.36/24,6-
32.9/VMPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy124.56 0 123.60 0 123.6024.42/24,6-
33. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice129.52 0 123.62 0 123.6224.44/24,6-
34. TAJER Michal 1987 3 Sláv.KV127.32 0 122.34 2 124.3425.16/25,4-
35.3/DMBÁČA Jakub 1994 3 Benátky133.41 2 124.96 0 124.9625.78/26,0-
36. BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy127.79 0 123.14 2 125.1425.96/26,2-
37.4/DMVADLEJCH František 1994 3 Sušice122.70 6 121.33 4 125.3326.15/26,4-
38. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha124.49 4 126.96 0 126.9627.78/28,0-
39. TRMAL Jakub 1990 3 Sláv.KV129.30 6 125.16 2 127.1627.98/28,2-
40. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň127.42 2 122.76 6 128.7629.58/29,8-
41.3/DSVADLEJCH David 1991 3 Sušice126.22 4 125.47 4 129.4730.29/30,5-
42. MATĚJKA Jakub 1981 0 S.Žižkov140.50 50 129.93 0 129.9330.75/31,0-
43.3/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB130.81 4 128.14 2 130.1430.96/31,2-
44.10/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.130.21 0 130.96 6 130.2131.03/31,3-
45.11/VMWEISSAR Petr 1970 0 Loko Plz0.00 999 126.26 4 130.2631.08/31,3-
46.3/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK128.48 2 131.44 4 130.4831.30/31,6-
47. BOŘEK Michal 1978 3 Loko Plz139.86 6 130.80 0 130.8031.62/31,9-
48.4/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek130.39 2 133.56 0 132.3933.21/33,5-
49. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň134.65 4 131.33 2 133.3334.15/34,4-
50. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky134.69 0 136.37 0 134.6935.51/35,8-
51.4/DSŠEBA Patrik 1992 0 Kralupy132.89 10 131.51 4 135.5136.33/36,6-
52.4/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy133.38 6 131.58 4 135.5836.40/36,7-
53.4/VBŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy145.74 2 141.87 0 141.8742.69/43,0-
54.12/VMVADLEJCH František 1965 3 Sušice143.59 6 138.39 4 142.3943.21/43,6-
55.5/ZMKUNA Václav 1998 0 SKVS ČB148.86 104 139.48 4 143.4844.30/44,7-
56.13/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek144.29 12 144.16 2 146.1646.98/47,4-
57.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz144.45 4 143.40 4 147.4048.22/48,6-
58.5/DSČERVENKA Jan 1992 0 Hubertus141.45 6 0.00 999 147.4548.27/48,7-
59.6/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.144.61 56 147.61 2 149.6150.43/50,8-
60.7/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky154.05 8 166.60 4 162.0562.87/63,4-
61.14/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV161.95 6 156.44 6 162.4463.26/63,8-
62.5/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus121.65 54 0.00 999 175.6576.47/77,1-
63.5/DMKRATOCHVÍL Daniel 1994 0 ČSAD Plz169.89 6 164.96 52 175.8976.71/77,3-
64.6/DMHORÁK Jakub 1993 0 VS Tábor229.53 104 0.00 999 333.53234.35/236,3-
65.6/ZSSOFRON Daniel 1995 0 ČSAD Plz210.43 160 200.46 160 360.46261.28/263,4-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV139.67 0 0.00 999 139.67 -
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 3 Sušice0.00 999 139.54 4 143.543.87/2,8-
3. ZÝKOVÁ Barbora 1990 0 Kralupy151.31 6 151.12 0 151.1211.45/8,2-
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor176.38 8 168.00 0 168.0028.33/20,3-
5.2/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 0 Horš.Týn194.18 8 191.03 4 195.0355.36/39,6-

kategorie K1W   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.165.22 4 149.52 0 149.52 -
2.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha174.12 0 155.03 0 155.035.51/3,7-
3.3/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha160.82 10 162.24 2 164.2414.72/9,8-
4.4/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice181.10 2 169.95 2 171.9522.43/15,0-
5.5/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB177.13 8 172.20 0 172.2022.68/15,2-
6.6/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.239.23 22 205.41 6 211.4161.89/41,4-
7.7/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha196.55 72 199.96 12 211.9662.44/41,8-
8.8/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek247.98 8 209.08 8 217.0867.56/45,2-
9.9/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.222.86 60 204.99 14 218.9969.47/46,5-
10.10/PZOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha0.00 999 208.76 16 224.7675.24/50,3-
11.11/PZMALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek250.57 16 219.95 8 227.9578.43/52,5-

kategorie K1M   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice130.38 2 133.39 2 132.38 -
2.2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy131.59 6 129.80 4 133.801.42/1,1-
3.3/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK140.50 2 138.25 2 140.257.87/5,9-
4.4/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim151.05 4 146.83 0 146.8314.45/10,9-
5.5/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha150.36 0 153.93 0 150.3617.98/13,6-
6.6/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha159.10 10 146.70 4 150.7018.32/13,8-
7.7/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn154.84 0 151.45 6 154.8422.46/17,0-
8.8/PZZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně159.61 4 155.28 2 157.2824.90/18,8-
9.9/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn151.44 6 156.04 54 157.4425.06/18,9-
10.10/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy154.89 4 154.82 4 158.8226.44/20,0-
11.11/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec163.98 4 168.12 50 167.9835.60/26,9-
12.12/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn170.07 0 172.26 6 170.0737.69/28,5-
13.13/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha178.93 6 174.39 8 182.3950.01/37,8-
14.14/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn189.06 6 184.96 4 188.9656.58/42,7-
15.15/PZŠTERCL Vít 1999 0 Kotva B.220.40 18 179.62 12 191.6259.24/44,7-
16.16/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek202.69 8 193.07 14 207.0774.69/56,4-
17.17/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.205.25 6 179.31 56 211.2578.87/59,6-
18.18/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn211.06 10 206.18 58 221.0688.68/67,0-
19.19/PZHUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.237.41 68 234.79 22 256.79124.41/94,0-
20.20/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.246.25 12 251.74 18 258.25125.87/95,1-
21.21/PZLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.211.08 70 0.00 999 281.08148.70/112,3-
22.22/PZBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy205.78 214 229.36 58 287.36154.98/117,1-
23.23/PZJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha246.18 70 0.00 999 316.18183.80/138,8-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn103.73 0 108.84 6 103.73 -
2.2/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek105.88 0 106.15 0 105.882.15/2,1-
3.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja105.99 2 104.08 6 107.994.26/4,1-
4. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV112.94 4 111.69 0 111.697.96/7,7-
5. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn114.06 2 112.85 0 112.859.12/8,8-
6. PRELL Pavel 1976 0 Kralupy113.35 0 111.71 2 113.359.62/9,3-
7.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn113.53 0 114.16 2 113.539.80/9,4-
8.1/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy115.71 0 114.01 2 115.7111.98/11,5-
9.2/DSKUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy119.04 2 115.91 0 115.9112.18/11,7-
10.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn116.69 0 113.37 4 116.6912.96/12,5-
11.3/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy120.31 2 116.76 0 116.7613.03/12,6-
12. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy119.73 2 118.00 0 118.0014.27/13,8-
13.1/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB121.01 0 118.99 0 118.9915.26/14,7-
14.3/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor123.82 4 119.76 0 119.7616.03/15,5-
15.2/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus120.09 0 118.36 2 120.0916.36/15,8-
16.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.59 6 117.42 4 121.4217.69/17,1-
17.3/VKUBÁT Zdeněk 1962 3 Klatovy132.33 6 125.32 0 125.3221.59/20,8-
18.4/VFIŠERA Miloslav 1958 3 ČSAD Plz124.24 2 0.00 999 126.2422.51/21,7-
19.4/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn124.27 2 123.96 6 126.2722.54/21,7-
20. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice127.28 4 124.79 2 126.7923.06/22,2-
21.1/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně130.21 6 125.06 2 127.0623.33/22,5-
22. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky131.42 6 125.56 2 127.5623.83/23,0-
23.5/VPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV129.03 0 128.46 0 128.4624.73/23,8-
24. BOUBÍN Lukáš 1979 0 ČSAD Plz128.28 2 129.66 2 130.2826.55/25,6-
25.1/VSHAMÁK Miloslav 1951 0 Klatovy135.67 0 131.95 0 131.9528.22/27,2-
26.2/ZSPECHLÁT Hynek 1995 0 Sušice132.96 2 134.72 0 134.7230.99/29,9-
27.1/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek140.71 0 136.44 2 138.4434.71/33,5-
28.6/VKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy141.97 4 138.64 0 138.6434.91/33,7-
29.2/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK141.20 0 139.72 0 139.7235.99/34,7-
30.3/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 0 Kralupy148.71 56 141.65 0 141.6537.92/36,6-
31.7/VHABICH Bohumil 1961 3 VS Tábor142.40 0 142.51 0 142.4038.67/37,3-
32.5/VMDOLEJŠ Petr 1974 3 Sláv.KV146.05 8 144.71 2 146.7142.98/41,4-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice101.17 0 102.14 0 101.17 -
2.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy104.87 0 104.85 2 104.873.70/3,7-
3.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy111.13 0 108.17 0 108.177.00/6,9-
4. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha109.05 0 110.81 0 109.057.88/7,8-
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn114.54 2 111.66 0 111.6610.49/10,4-
6. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz116.41 2 116.86 6 118.4117.24/17,0-
7.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice122.52 6 118.55 0 118.5517.38/17,2-
8.2/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice123.12 6 121.36 4 125.3624.19/23,9-
9. FIŠEROVÁ Helena 1979 0 ČSAD Plz127.93 4 123.45 2 125.4524.28/24,0-
10. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz123.54 2 123.57 2 125.5424.37/24,1-
11.2/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn131.67 6 127.09 0 127.0925.92/25,6-
12.3/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor132.68 4 130.20 0 130.2029.03/28,7-
13. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy127.14 4 129.72 2 131.1429.97/29,6-
14.3/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky133.31 2 132.49 0 132.4931.32/31,0-
15.1/DMLIŠKOVÁ Monika 1993 3 VS Kadaň138.83 4 133.15 0 133.1531.98/31,6-
16. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus131.47 4 132.71 4 135.4734.30/33,9-
17.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy132.24 4 133.92 2 135.9234.75/34,3-
18.4/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.139.93 4 137.51 2 139.5138.34/37,9-
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor138.41 8 144.23 2 146.2345.06/44,5-
20.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice143.61 6 142.57 4 146.5745.40/44,9-
21.5/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha148.05 10 141.44 12 153.4452.27/51,7-
22. ROTHOVÁ Barbora 1990 0 Sláv.KV157.38 4 149.93 8 157.9356.76/56,1-
23.2/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 0 USK Pha162.36 10 167.13 4 171.1369.96/69,2-
24.3/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.173.22 4 170.18 4 174.1873.01/72,2-
25. WEISSAROVÁ Linda 1976 0 Loko Plz224.39 308 274.57 4 278.57177.40/175,3-
26.6/ZSMUSILOVÁ Vendula 1995 0 VS Tábor257.05 308 267.33 214 481.33380.16/375,8-
27.7/ZSVANĚČKOVÁ Adéla 1996 0 VS Tábor287.02 210 292.40 212 497.02395.85/391,3-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
118.20 2 115.83 0 115.83 -
2. PECHLÁT Hynek
CEPEK Marek
1971
1994
2 Sušice
KVSPísek
117.64 0 115.97 0 115.970.14/0,1-
3. HOJDA Ladislav
HOJDA Jakub
1973
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
120.39 6 118.11 4 122.116.28/5,4-
4. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
123.70 0 123.39 0 123.397.56/6,5-
5. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
125.23 2 122.61 4 126.6110.78/9,3-
6.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka
SMOLKA Martin
1965
1964
3 Kralupy
Boh.Pha
130.55 2 128.01 0 128.0112.18/10,5-
7.2/VMVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
128.18 0 129.97 0 128.1812.35/10,7-
8.1/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
131.18 8 131.58 4 135.5819.75/17,1-
9.1/VKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
138.37 2 134.95 2 136.9521.12/18,2-
10. ZÝKOVÁ Barbora
PRELL Pavel
1990
1976
3 Kralupy
Kralupy
0.00 999 135.93 4 139.9324.10/20,8-
11.2/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
140.25 4 141.92 6 144.2528.42/24,5-
12.1/ZMHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
3 KVS HK
KVS HK
147.96 8 145.60 2 147.6031.77/27,4-
13. KUDĚJOVÁ Kristýna
JOHANIDES Milan
1988
1975
3 Kralupy
Kralupy
0.00 999 152.27 2 154.2738.44/33,2-
14.3/VMHABICHOVÁ Alena
HABICH Bohumil
1969
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
179.55 104 163.18 2 165.1849.35/42,6-
15.4/VMKREJČÍ Antonín
KREJČOVÁ Vlasta
1955
1966
3 Kralupy
Roztoky
169.85 4 171.91 4 173.8558.02/50,1-
16. ŠULCOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
Kralupy
Kralupy
172.23 2 179.18 4 174.2358.40/50,4-
17.2/ZSKUNA Václav
FIALA Jan
1998
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
176.03 12 168.85 8 176.8561.02/52,7-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz95.06 0 96.27 2 95.06 -
2.2/VMGALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice101.70 0 98.63 0 98.633.57/3,8-
3. PRELL Pavel 1976 1 Kralupy99.38 0 98.90 2 99.384.32/4,5-
4. EISNER Tomáš 1987 3 Loko Plz103.18 0 100.48 0 100.485.42/5,7-
5. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV101.59 4 101.13 0 101.136.07/6,4-
6. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.42 0 101.15 0 101.156.09/6,4-
7.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.68 4 102.47 0 102.477.41/7,8-
8.1/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy100.64 2 102.90 2 102.647.58/8,0-
9.4/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky103.33 0 102.73 0 102.737.67/8,1-
10.1/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec105.41 2 103.92 0 103.928.86/9,3-
11. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV105.76 0 105.14 0 105.1410.08/10,6-
12. HAMÁK Martin 1976 3 Klatovy107.49 0 105.74 0 105.7410.68/11,2-
13.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.45 0 106.11 0 106.1111.05/11,6-
14.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.49 2 108.60 0 108.6013.54/14,2-
15.2/DSKUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.76 2 107.50 2 109.5014.44/15,2-
16.1/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice113.36 0 108.24 2 110.2415.18/16,0-
17.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.43 0 111.00 0 111.0015.94/16,8-
18.7/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim113.29 0 111.01 0 111.0115.95/16,8-
19. KYSELA David 1977 2 Kralupy110.28 2 111.19 0 111.1916.13/17,0-
20.2/VCHOD Václav 1961 3 Blovice108.31 4 110.70 2 112.3117.25/18,1-
21.2/DMVADLEJCH František 1994 3 Sušice110.49 2 111.63 4 112.4917.43/18,3-
22.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 2 Hubertus113.06 0 112.57 0 112.5717.51/18,4-
23.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.113.97 0 114.92 0 113.9718.91/19,9-
24. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha116.68 4 114.65 0 114.6519.59/20,6-
25.2/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně108.51 50 106.93 8 114.9319.87/20,9-
26. BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy115.65 0 115.51 4 115.6520.59/21,7-
27.3/VSMOLKA Martin 1964 3 Boh.Pha117.66 0 112.05 4 116.0520.99/22,1-
28.8/VMPOHANKA Jiří 1969 3 Klatovy116.56 0 115.45 2 116.5621.50/22,6-
29.3/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor114.96 6 116.58 0 116.5821.52/22,6-
29. KOZÁK Vladimír 1989 0 VS Kadaň135.79 56 114.58 2 116.5821.52/22,6-
31.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK119.45 0 118.72 0 118.7223.66/24,9-
32.3/DSVADLEJCH David 1991 3 Sušice122.02 0 115.14 4 119.1424.08/25,3-
33.3/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB122.09 6 119.49 0 119.4924.43/25,7-
34. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky123.62 0 119.89 0 119.8924.83/26,1-
35. SOBĚSLAVSKÝ Luděk 1981 0 Loko Plz118.03 2 117.96 4 120.0324.97/26,3-
36.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy119.79 2 120.17 0 120.1725.11/26,4-
37.4/DMBÁČA Jakub 1994 3 Benátky118.67 6 120.63 0 120.6325.57/26,9-
38.4/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus120.04 2 116.86 4 120.8625.80/27,1-
39. TAJER Michal 1987 3 Sláv.KV122.17 0 118.91 2 120.9125.85/27,2-
40. KLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice119.80 2 126.32 52 121.8026.74/28,1-
41. TRMAL Jakub 1990 3 Sláv.KV119.87 2 118.40 4 121.8726.81/28,2-
42.5/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy123.50 0 118.59 4 122.5927.53/29,0-
43. BOŘEK Michal 1978 3 Loko Plz122.91 0 123.85 2 122.9127.85/29,3-
44.3/ZMCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek122.94 0 123.68 0 122.9427.88/29,3-
45. STRÁNSKÝ Zdeněk 1984 0 VS Kadaň123.06 0 122.31 8 123.0628.00/29,5-
46.9/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.124.69 12 121.08 2 123.0828.02/29,5-
47.10/VMWEISSAR Petr 1970 0 Loko Plz127.70 2 0.00 999 129.7034.64/36,4-
48.3/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz137.53 0 132.14 2 134.1439.08/41,1-
49.11/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek132.62 6 131.73 4 135.7340.67/42,8-
50.4/DSČERVENKA Jan 1992 0 Hubertus130.45 8 130.68 6 136.6841.62/43,8-
51.4/ZMKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.135.07 2 134.99 6 137.0742.01/44,2-
52.4/VBŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy140.37 0 135.08 2 137.0842.02/44,2-
53.12/VMVADLEJCH František 1965 3 Sušice137.38 0 134.48 6 137.3842.32/44,5-
54.5/DSŠEBA Patrik 1992 0 Kralupy133.33 6 139.51 8 139.3344.27/46,6-
55.5/ZMKUNA Václav 1998 0 SKVS ČB133.79 10 137.89 2 139.8944.83/47,2-
56.6/ZMKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky150.99 8 150.53 0 150.5355.47/58,4-
57.13/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV162.64 6 147.63 4 151.6356.57/59,5-
58.5/DMKRATOCHVÍL Daniel 1994 0 ČSAD Plz0.00 999 157.95 60 217.95122.89/129,3-
59.6/ZSSOFRON Daniel 1995 0 ČSAD Plz228.75 2 213.26 110 230.75135.69/142,7-
60.6/DMHORÁK Jakub 1993 0 VS Tábor264.97 160 0.00 999 424.97329.91/347,1-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 3 Sušice0.00 999 127.74 0 127.74 -
2. ZÝKOVÁ Barbora 1990 0 Kralupy151.41 2 144.34 2 146.3418.60/14,6-
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor0.00 999 161.96 0 161.9634.22/26,8-
4.2/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 0 Horš.Týn190.81 2 170.18 0 170.1842.44/33,2-

kategorie K1W   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.142.31 2 139.75 4 143.75 -
2.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha155.71 2 147.71 4 151.717.96/5,5-
3.3/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB153.94 0 151.02 2 153.029.27/6,4-
4.4/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha147.88 12 150.99 4 154.9911.24/7,8-
5.5/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice156.35 2 155.42 6 158.3514.60/10,2-
6.6/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.186.18 8 184.92 6 190.9247.17/32,8-
7.7/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.188.72 6 192.80 6 194.7250.97/35,5-
8.8/PZMALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek193.17 10 208.86 12 203.1759.42/41,3-
9.9/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha201.19 6 193.58 16 207.1963.44/44,1-
10.10/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek223.38 2 214.40 8 222.4078.65/54,7-
11.11/PZOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha220.52 16 218.85 16 234.8591.10/63,4-

kategorie K1M   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice125.40 2 123.87 2 125.87 -
2.2/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK135.48 0 130.65 0 130.654.78/3,8-
3.3/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy127.83 8 124.94 10 134.949.07/7,2-
4.4/PZLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha138.94 0 130.02 6 136.0210.15/8,1-
5.5/PZWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn134.13 2 138.79 2 136.1310.26/8,2-
6.6/PZŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha135.72 6 135.11 4 139.1113.24/10,5-
7.7/PZPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy139.95 8 138.48 2 140.4814.61/11,6-
8.8/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim139.75 4 136.60 4 140.6014.73/11,7-
9.9/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec139.99 4 139.03 2 141.0315.16/12,0-
10.10/PZWESTERDIJK Mathias 1999 0 Horš.Týn142.59 0 145.12 4 142.5916.72/13,3-
11.11/PZZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně148.08 4 147.34 6 152.0826.21/20,8-
12.12/PZVAVŘÍK Tadeaš 1999 0 Horš.Týn150.91 6 165.03 4 156.9131.04/24,7-
13.13/PZKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha155.61 10 160.81 4 164.8138.94/30,9-
14.14/PZKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.163.49 6 168.94 8 169.4943.62/34,7-
15.15/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn179.80 10 178.94 6 184.9459.07/46,9-
16.16/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek194.41 14 204.58 4 208.4182.54/65,6-
17.17/PZVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.204.73 12 288.59 10 216.7390.86/72,2-
18.18/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn227.77 154 213.54 12 225.5499.67/79,2-
19.19/PZLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.202.97 120 216.59 18 234.59108.72/86,4-
20.20/PZJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha233.97 16 211.68 66 249.97124.10/98,6-
21.21/PZBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy207.85 66 259.48 64 273.85147.98/117,6-
22.22/PZHUDEČEK Jakub 1999 0 Dukla B.292.51 172 265.40 20 285.40159.53/126,7-
23.23/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.303.80 14 0.00 999 317.80191.93/152,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3