Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném

01.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava77.29 0 74.35 0 74.35 -
2.2/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.86.62 2 78.36 0 78.364.01/5,4-
3.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc78.66 4 78.92 50 82.668.31/11,2-
4.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB81.41 2 83.64 0 83.419.06/12,2-
5.5/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice83.18 4 84.46 0 84.4610.11/13,6-
6.6/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice84.58 2 83.34 2 85.3410.99/14,8-
7.7/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.81.97 4 85.15 6 85.9711.62/15,6-
8.8/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.86.23 50 86.43 0 86.4312.08/16,2-
9.9/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy83.46 4 80.62 6 86.6212.27/16,5-
10.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.95 0 86.24 8 86.9512.60/16,9-
11.11/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha88.15 0 155.58 6 88.1513.80/18,6-
12.12/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc89.44 0 100.22 4 89.4415.09/20,3-
13.13/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm87.76 50 85.51 4 89.5115.16/20,4-
14.14/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk87.77 2 100.50 4 89.7715.42/20,7-
15.15/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand90.68 4 90.12 2 92.1217.77/23,9-
16.16/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc92.14 0 90.65 4 92.1417.79/23,9-
17.17/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice96.39 2 92.17 0 92.1717.82/24,0-
18.18/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha92.47 0 95.74 8 92.4718.12/24,4-
19.19/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak85.65 8 84.74 8 92.7418.39/24,7-
20.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor101.22 0 94.00 0 94.0019.65/26,4-
21.20/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand93.07 2 98.54 6 95.0720.72/27,9-
22.21/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB111.28 8 93.93 2 95.9321.58/29,0-
23.22/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice96.98 4 96.17 0 96.1721.82/29,3-
24.23/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha108.76 4 92.32 4 96.3221.97/29,5-
25.24/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB99.29 4 96.85 0 96.8522.50/30,3-
26.25/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.93.02 54 93.02 4 97.0222.67/30,5-
27.26/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand100.11 2 97.73 0 97.7323.38/31,4-
28.2/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha96.26 2 96.13 10 98.2623.91/32,2-
29.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice101.39 2 97.16 2 99.1624.81/33,4-
30.4/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice99.22 0 97.70 4 99.2224.87/33,4-
31.27/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha93.32 6 106.58 54 99.3224.97/33,6-
32.5/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice97.92 2 95.61 8 99.9225.57/34,4-
33.28/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc97.46 54 98.18 2 100.1825.83/34,7-
34.6/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK102.76 4 101.31 0 101.3126.96/36,3-
35.29/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy97.43 4 102.14 6 101.4327.08/36,4-
36.7/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.57 0 101.12 4 101.5727.22/36,6-
37.30/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand100.50 12 95.84 6 101.8427.49/37,0-
38.31/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc101.85 0 113.63 2 101.8527.50/37,0-
39.32/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy98.09 4 107.12 12 102.0927.74/37,3-
40.8/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand105.49 2 102.15 0 102.1527.80/37,4-
41.33/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha120.39 62 94.38 8 102.3828.03/37,7-
42.9/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand103.59 4 103.02 0 103.0228.67/38,6-
43.34/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov99.12 8 102.26 2 104.2629.91/40,2-
44.35/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor103.92 2 102.91 2 104.9130.56/41,1-
45.10/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz101.47 4 103.92 6 105.4731.12/41,9-
46.36/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice103.53 2 104.20 2 105.5331.18/41,9-
47.11/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.00 0 105.62 0 105.6231.27/42,1-
48.37/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand105.73 0 129.64 2 105.7331.38/42,2-
49.38/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno126.29 2 102.67 4 106.6732.32/43,5-
50.39/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB112.37 54 96.82 10 106.8232.47/43,7-
51.40/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk102.50 10 102.92 4 106.9232.57/43,8-
52.41/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc105.18 2 125.80 2 107.1832.83/44,2-
53.42/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno116.67 6 106.06 2 108.0633.71/45,3-
54.12/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor114.78 4 100.10 8 108.1033.75/45,4-
55.13/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc104.43 4 108.20 0 108.2033.85/45,5-
56.43/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice107.39 2 102.26 6 108.2633.91/45,6-
57.44/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand104.95 4 117.60 6 108.9534.60/46,5-
58.45/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.96 52 105.22 4 109.2234.87/46,9-
59.46/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc105.39 4 112.62 6 109.3935.04/47,1-
60.14/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand106.11 4 105.41 10 110.1135.76/48,1-
61.47/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc106.60 4 114.34 0 110.6036.25/48,8-
62.15/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha104.99 6 115.45 2 110.9936.64/49,3-
63.48/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice107.06 4 111.65 2 111.0636.71/49,4-
64.49/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak109.08 2 114.64 6 111.0836.73/49,4-
65.16/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc109.22 2 111.96 4 111.2236.87/49,6-
66.50/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice116.08 8 111.61 0 111.6137.26/50,1-
67.17/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK110.43 2 110.81 8 112.4338.08/51,2-
68.51/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná118.74 6 110.65 2 112.6538.30/51,5-
69.18/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.110.45 4 104.94 8 112.9438.59/51,9-
70.52/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha107.30 10 109.00 4 113.0038.65/52,0-
71.53/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand130.56 2 111.67 2 113.6739.32/52,9-
72.54/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště120.03 8 105.83 8 113.8339.48/53,1-
73.55/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand114.06 2 108.08 6 114.0839.73/53,4-
74.56/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc103.30 50 110.32 4 114.3239.97/53,8-
75.19/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha110.56 4 126.23 100 114.5640.21/54,1-
76.20/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc116.71 10 110.96 4 114.9640.61/54,6-
77.57/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand113.12 2 128.89 2 115.1240.77/54,8-
78.21/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha115.90 6 113.28 2 115.2840.93/55,1-
79.58/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 109.36 6 115.3641.01/55,2-
80.22/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha106.53 10 106.77 12 116.5342.18/56,7-
81.59/ZSSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov113.07 4 112.94 4 116.9442.59/57,3-
82.60/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk146.51 62 116.05 2 118.0543.70/58,8-
83.23/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc112.25 8 112.29 6 118.2943.94/59,1-
84.61/ZSZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí112.70 6 144.34 4 118.7044.35/59,7-
85.24/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK122.55 2 115.53 4 119.5345.18/60,8-
86.25/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 3 Tzunami136.87 10 112.25 8 120.2545.90/61,7-
87.62/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand100.46 52 116.59 4 120.5946.24/62,2-
88.26/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav124.75 4 115.88 6 121.8847.53/63,9-
89.27/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak115.69 8 126.51 4 123.6949.34/66,4-
90.28/ZMJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc120.16 4 4.00 999 124.1649.81/67,0-
91.29/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc124.09 2 125.01 0 125.0150.66/68,1-
92.63/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto142.76 54 123.30 2 125.3050.95/68,5-
93.30/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc119.79 6 116.84 12 125.7951.44/69,2-
94.31/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz114.16 12 139.26 2 126.1651.81/69,7-
95.32/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha120.29 6 4.00 999 126.2951.94/69,9-
96.33/ZMŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami122.37 56 114.31 12 126.3151.96/69,9-
97.34/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec125.18 2 135.50 2 127.1852.83/71,1-
98.35/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí123.47 4 136.70 10 127.4753.12/71,4-
99.36/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník124.65 10 120.08 8 128.0853.73/72,3-
100.37/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy145.40 4 124.11 4 128.1153.76/72,3-
101.38/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav120.61 8 141.99 12 128.6154.26/73,0-
102.64/ZSROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí127.26 2 130.19 6 129.2654.91/73,9-
103.39/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 127.35 2 129.3555.00/74,0-
104.65/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha121.44 8 141.38 52 129.4455.09/74,1-
105.66/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha121.53 8 137.48 6 129.5355.18/74,2-
106.40/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc135.13 4 124.69 6 130.6956.34/75,8-
107.67/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná128.17 6 122.84 8 130.8456.49/76,0-
108.41/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB153.67 2 131.34 0 131.3456.99/76,7-
109.42/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.00 2 140.02 6 133.0058.65/78,9-
110.43/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha143.34 0 134.22 2 136.2261.87/83,2-
110.68/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník132.04 62 122.22 14 136.2261.87/83,2-
112.69/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 128.62 8 136.6262.27/83,8-
113.70/ZSDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí135.87 6 131.98 6 137.9863.63/85,6-
114.44/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand4.00 999 134.02 4 138.0263.67/85,6-
115.71/ZSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno134.27 6 143.65 4 140.2765.92/88,7-
116.45/ZMDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB154.40 6 136.97 4 140.9766.62/89,6-
117.46/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy134.83 8 186.19 58 142.8368.48/92,1-
118.72/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy157.83 4 138.85 4 142.8568.50/92,1-
119.47/ZMKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava1.00 999 139.21 4 143.2168.86/92,6-
120.48/ZMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel139.68 8 142.12 2 144.1269.77/93,8-
121.73/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice136.39 8 161.69 8 144.3970.04/94,2-
122.49/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec113.13 204 129.85 16 145.8571.50/96,2-
123.74/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.20 2 125.65 56 146.2071.85/96,6-
124.50/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha151.73 52 146.60 4 150.6076.25/102,6-
125.51/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště174.17 154 146.71 6 152.7178.36/105,4-
126.52/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.85 58 149.52 6 155.5281.17/109,2-
127.53/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.160.30 58 154.50 8 162.5088.15/118,6-
128.54/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha124.32 54 113.83 54 167.8393.48/125,7-
129.55/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha125.51 50 105.58 102 175.51101.16/136,1-
130.56/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava176.11 2 204.85 10 178.11103.76/139,6-
131.75/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí180.82 158 185.17 12 197.17122.82/165,2-
132.57/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.156.37 58 144.89 58 202.89128.54/172,9-
133.58/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.1.00 999 148.16 60 208.16133.81/180,0-
134.76/ZSPOKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.1.00 999 204.17 8 212.17137.82/185,4-
135.59/ZMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB164.86 56 170.05 62 220.86146.51/197,1-
136.60/ZMBRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK132.07 206 1.00 999 338.07263.72/354,7-
137.61/ZMCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk141.38 208 115.03 316 349.38275.03/369,9-
  WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 -
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc87.03 0 89.12 2 87.03 -
2.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha98.01 2 94.70 2 96.709.67/11,1-
3.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.97.27 0 101.45 2 97.2710.24/11,8-
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc101.49 6 99.29 0 99.2912.26/14,1-
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha99.76 0 100.11 0 99.7612.73/14,6-
6.5/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB101.81 2 100.83 2 102.8315.80/18,2-
7.6/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.136.19 12 105.98 2 107.9820.95/24,1-
8.7/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB109.02 8 119.29 4 117.0229.99/34,5-
9.8/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc112.21 12 113.27 4 117.2730.24/34,7-
10.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn114.94 4 116.78 2 118.7831.75/36,5-
11.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava143.76 2 120.17 2 122.1735.14/40,4-
12.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha153.09 50 121.56 2 123.5636.53/42,0-
13.11/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor135.41 8 122.67 6 128.6741.64/47,8-
14.3/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn120.91 8 135.63 8 128.9141.88/48,1-
15.12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno135.09 10 122.92 8 130.9243.89/50,4-
16.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc131.21 4 134.39 0 134.3947.36/54,4-
17.14/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha128.65 10 142.84 4 138.6551.62/59,3-
18.15/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK1.00 999 134.34 6 140.3453.31/61,3-
19.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc183.24 54 139.22 6 145.2258.19/66,9-
20.5/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc150.83 4 162.84 54 154.8367.80/77,9-
21.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc159.66 2 179.28 2 161.6674.63/85,8-
22.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy213.34 4 191.92 8 199.92112.89/129,7-
23.8/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc1.00 999 165.77 106 271.77184.74/212,3-
24.16/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK169.90 156 150.67 154 304.67217.64/250,1-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
107.99 0 108.28 6 107.99 -
2.2/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
111.93 8 106.98 6 112.984.99/4,6-
3.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
115.70 8 109.65 4 113.655.66/5,2-
4.4/ZSČERNÍK Štěpán
JIRAS Filip
2006
2005
3 USK Pha
USK Pha
115.21 2 1.00 999 117.219.22/8,5-
5.5/ZSGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
122.77 4 131.43 6 126.7718.78/17,4-
6.6/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
119.12 8 135.79 8 127.1219.13/17,7-
7.7/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
223.07 8 138.72 8 146.7238.73/35,9-
8.8/ZSURBAN Jaroslav
ŠOTEK Adam
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
134.20 14 151.88 12 148.2040.21/37,2-
9.9/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
145.36 12 149.83 56 157.3649.37/45,7-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk79.59 2 82.78 2 81.59 -
2.2/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm86.85 2 85.70 0 85.704.11/5,0-
3.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha90.14 0 89.55 2 90.148.55/10,5-
4.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB91.36 4 88.28 2 90.288.69/10,7-
5.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov92.18 0 103.98 154 92.1810.59/13,0-
6.6/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha86.77 6 91.77 2 92.7711.18/13,7-
7.7/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn96.07 0 93.98 2 95.9814.39/17,6-
8.8/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha93.06 4 98.22 2 97.0615.47/19,0-
9.9/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc93.24 6 96.26 4 99.2417.65/21,6-
10.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.33 4 95.76 4 99.7618.17/22,3-
11.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK103.26 4 98.86 2 100.8619.27/23,6-
12.12/ZSMRÁZEK Jakub 2004 3+ KK Opava102.48 2 97.53 4 101.5319.94/24,4-
13.13/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha98.14 10 99.94 2 101.9420.35/24,9-
14.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK100.59 2 102.70 2 102.5921.00/25,7-
15.14/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.99.49 4 105.95 2 103.4921.90/26,8-
16.2/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor104.01 4 116.57 2 108.0126.42/32,4-
17.3/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc127.39 12 110.91 0 110.9129.32/35,9-
18.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand136.51 4 112.88 0 112.8831.29/38,4-
19.4/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK111.41 4 112.78 2 114.7833.19/40,7-
20.5/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc114.64 2 115.27 0 115.2733.68/41,3-
21.16/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc121.30 6 111.99 4 115.9934.40/42,2-
22.6/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc119.84 2 116.40 0 116.4034.81/42,7-
23.7/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB113.16 4 116.46 2 117.1635.57/43,6-
24.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc118.02 0 125.05 0 118.0236.43/44,7-
25.17/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.127.01 2 113.96 6 119.9638.37/47,0-
26.18/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk119.94 2 120.19 2 121.9440.35/49,5-
27.9/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz138.96 6 122.26 2 124.2642.67/52,3-
28.19/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.118.31 54 118.28 6 124.2842.69/52,3-
29.10/ZMSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc121.60 6 138.09 6 127.6046.01/56,4-
30.20/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc148.47 6 124.48 4 128.4846.89/57,5-
31.11/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha147.37 6 132.04 6 138.0456.45/69,2-
32.21/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk1.00 999 173.52 10 183.52101.93/124,9-
33.12/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand189.14 304 135.15 56 191.15109.56/134,3-
34.13/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha1.00 999 176.49 56 232.49150.90/184,9-
35.14/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.130.88 104 226.26 114 234.88153.29/187,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc83.29 2 82.32 0 82.32 -
2.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB85.69 2 86.53 2 87.695.37/6,5-
3.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice89.39 0 91.67 4 89.397.07/8,6-
4.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha93.44 0 109.68 54 93.4411.12/13,5-
5.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc96.53 2 93.58 0 93.5811.26/13,7-
6.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc98.53 6 94.69 0 94.6912.37/15,0-
7.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc97.28 4 92.84 2 94.8412.52/15,2-
8.7/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.93.44 4 95.10 2 97.1014.78/18,0-
9.8/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK98.40 4 97.77 0 97.7715.45/18,8-
10.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn98.07 2 96.09 2 98.0915.77/19,2-
11.10/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.94.74 4 92.98 6 98.7416.42/19,9-
12.11/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha99.50 2 99.76 0 99.7617.44/21,2-
13.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus98.53 4 97.84 2 99.8417.52/21,3-
14.12/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB95.87 4 91.87 56 99.8717.55/21,3-
15.13/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk101.97 0 104.69 0 101.9719.65/23,9-
16.14/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha103.23 52 106.25 0 106.2523.93/29,1-
17.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava106.40 0 119.91 2 106.4024.08/29,3-
18.15/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky101.31 6 103.30 4 107.3024.98/30,3-
19.4/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha108.23 4 106.69 2 108.6926.37/32,0-
20.5/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami104.72 4 119.32 2 108.7226.40/32,1-
21.6/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.27 2 107.50 2 109.5027.18/33,0-
22.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc104.51 6 123.60 6 110.5128.19/34,2-
23.17/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha108.68 2 118.04 0 110.6828.36/34,5-
24.18/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor110.61 2 120.53 2 112.6130.29/36,8-
25.19/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK108.78 6 126.64 4 114.7832.46/39,4-
26.20/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha112.66 6 114.07 2 116.0733.75/41,0-
27.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice112.71 4 126.37 2 116.7134.39/41,8-
28.21/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná120.01 2 113.19 4 117.1934.87/42,4-
29.8/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy129.85 6 111.33 6 117.3335.01/42,5-
30.22/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.111.64 6 118.78 4 117.6435.32/42,9-
31.9/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc124.68 4 112.24 6 118.2435.92/43,6-
32.10/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc126.16 2 115.77 4 119.7737.45/45,5-
33.23/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha130.04 2 116.07 4 120.0737.75/45,9-
34.11/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy112.73 8 140.32 4 120.7338.41/46,7-
35.24/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.56 6 131.35 4 122.5640.24/48,9-
36.25/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.127.25 60 115.41 8 123.4141.09/49,9-
37.26/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy117.63 6 127.68 2 123.6341.31/50,2-
38.12/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.44 2 131.20 4 125.4443.12/52,4-
39.13/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn108.92 52 121.94 4 125.9443.62/53,0-
40.27/ZSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava124.07 2 165.00 4 126.0743.75/53,1-
41.14/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK119.05 8 125.83 54 127.0544.73/54,3-
42.28/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto141.76 52 123.14 4 127.1444.82/54,4-
43.15/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc169.55 4 123.69 4 127.6945.37/55,1-
44.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.57 8 126.89 12 129.5747.25/57,4-
45.29/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno119.77 10 129.88 4 129.7747.45/57,6-
46.30/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc130.44 2 138.87 4 132.4450.12/60,9-
47.17/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc131.34 2 143.56 8 133.3451.02/62,0-
48.31/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK170.15 58 126.78 8 134.7852.46/63,7-
49.32/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice115.42 54 127.92 8 135.9253.60/65,1-
50.18/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand146.72 4 136.45 2 138.4556.13/68,2-
51.19/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná134.04 56 138.58 2 140.5858.26/70,8-
52.33/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz135.68 6 114.13 102 141.6859.36/72,1-
53.20/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná139.88 8 162.30 2 147.8865.56/79,6-
54.21/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy153.24 2 146.48 10 155.2472.92/88,6-
55.22/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor120.28 116 153.44 12 165.4483.12/101,0-
56.23/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy1.00 999 158.29 8 166.2983.97/102,0-
57.34/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK143.33 52 1.00 999 195.33113.01/137,3-
58.24/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak179.82 60 178.92 56 234.92152.60/185,4-
  SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 -
  MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha1.00 999 1.00 999 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSJANŮ Veronika
NOVÁK Matyáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
118.11 6 111.24 4 115.24 -
2.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
151.12 10 122.69 10 132.6917.45/15,1-
3.3/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
248.16 406 133.13 12 145.1329.89/25,9-
4.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTYBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
159.73 10 150.19 60 169.7354.49/47,3-
Oddíl