vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota

06.04.2013   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc19:31,70 47
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto20:06,9035.20/3,037
3. ČAMEK Petr 1977 2 Litovel20:46,5074.80/6,432
4.2/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto21:33,10121.40/10,427
5.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:41,10129.40/11,022
6.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel21:59,10147.40/12,617
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí22:40,20188.50/16,112
8.3/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc23:13,20221.50/18,97
9.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel23:27,70236.00/20,12
10.4/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel23:37,30245.60/21,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno19:02,40 75
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto19:16,6014.20/1,265
3.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:26,1023.70/2,155
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel20:05,7063.30/5,545
5.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc20:40,2097.80/8,635
6.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž21:33,10150.70/13,225
7.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:04,30181.90/15,915
8.2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel22:33,10210.70/18,410
9.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž22:56,80234.40/20,55
10.1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel23:02,00239.60/21,04
11.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel23:03,50241.10/21,13
12.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel23:38,40276.00/24,22
13.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno24:30,50328.10/28,71
14.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž25:13,80371.40/32,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:28,50 99
2.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:38,7010.20/1,089
3.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc17:20,0051.50/5,279
4.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:48,3079.80/8,169
5.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno17:49,6081.10/8,259
6.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc17:56,2087.70/8,949
7.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí18:15,60107.10/10,844
8.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:36,50128.00/12,939
9.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:40,80132.30/13,434
10.2/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí19:08,20159.70/16,229
11.3/VMNĚMEC Jakub 1969 0 KK Brno19:22,70174.20/17,624
12.4/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-819:38,10189.60/19,219
13.3/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto20:35,90247.40/25,014
14.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno20:46,10257.60/26,19
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí21:02,00273.50/27,78
16.2/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava21:09,20280.70/28,47
17.3/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc21:25,40296.90/30,06
18.4/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí21:42,80314.30/31,85
19.5/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno23:18,20409.70/41,44
20.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno24:27,50479.00/48,53
21.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž24:40,40491.90/49,82
22.2/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž26:26,60598.10/60,51
23.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto26:53,20624.70/63,20
24.3/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto27:07,00638.50/64,60
25.4/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto29:56,50808.00/81,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
19:35,10 20
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
20:44,8069.70/5,910
3.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
23:50,40255.30/21,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3