vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

10.08.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn112.10 0 110.80 2 112.10 41
2. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV113.00 0 116.70 0 113.000.90/0,837
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.30 2 112.70 2 114.302.20/2,033
4.1/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy114.50 0 115.30 2 114.502.40/2,129
5. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek120.20 6 117.00 0 117.004.90/4,425
6.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy117.70 0 117.20 0 117.205.10/4,521
7.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn117.80 0 116.90 2 117.805.70/5,117
8.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice117.90 0 116.90 2 117.905.80/5,213
9.5/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja121.30 2 120.10 0 120.108.00/7,112
10.1/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.138.20 0 122.80 2 124.8012.70/11,311
11.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn127.60 4 124.90 0 124.9012.80/11,410
12.1/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor127.10 0 126.30 0 126.3014.20/12,79
13.2/VNAVARA Vladimír 1963 0 Loko Plz127.50 0 124.60 2 126.6014.50/12,98
13.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor135.50 4 122.60 4 126.6014.50/12,97
15.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor137.90 6 125.40 2 127.4015.30/13,66
16.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn128.70 2 128.50 0 128.5016.40/14,65
17.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 0 Klatovy134.00 0 130.90 2 132.9020.80/18,64
18.6/VMKYSELA David 1977 0 Kralupy139.70 0 133.50 0 133.5021.40/19,13
19.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor139.80 6 136.30 2 138.3026.20/23,42
20.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň161.80 10 136.80 6 142.8030.70/27,41
21.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy152.40 4 144.40 0 144.4032.30/28,80
22.3/DMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy152.50 0 147.40 6 152.5040.40/36,00
23.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.169.20 6 167.40 6 173.4061.30/54,70
  UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník113.90 0 111.10 0 111.10 36
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.112.90 0 113.60 0 112.901.80/1,632
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy113.00 4 114.50 0 114.503.40/3,128
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň122.50 2 115.10 0 115.104.00/3,624
5.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.10 0 117.60 0 117.606.50/5,920
6.2/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice119.60 0 118.60 0 118.607.50/6,816
7.1/DSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus125.20 6 122.60 2 124.6013.50/12,212
8.2/U23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice126.10 0 126.60 0 126.1015.00/13,511
9.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice124.50 2 126.60 2 126.5015.40/13,910
10.1/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus135.30 4 132.50 0 132.5021.40/19,39
11.2/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec132.10 6 133.10 2 135.1024.00/21,68
12. GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV141.90 10 132.90 4 136.9025.80/23,27
13.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz133.80 54 132.00 8 140.0028.90/26,06
14.2/VMŠPRINGEROVÁ Iva 1976 0 Staňkov148.80 4 139.30 2 141.3030.20/27,25
15.4/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy171.10 4 139.20 4 143.2032.10/28,94
16.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník142.40 6 139.40 6 145.4034.30/30,93
17.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor144.60 6 141.60 4 145.6034.50/31,12
18.4/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky156.20 56 153.20 6 159.2048.10/43,31
19.5/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň172.00 6 157.70 4 161.7050.60/45,50
20. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň162.00 2 160.70 6 164.0052.90/47,60
21.3/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz190.30 18 155.20 10 165.2054.10/48,70
22.6/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav217.70 158 187.70 12 199.7088.60/79,70
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1919
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
126.80 2 125.50 0 125.50 17
2.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
134.70 2 132.10 2 134.108.60/6,913
3.2/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
130.60 4 134.70 4 134.609.10/7,39
4.3/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1919
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.90 4 136.70 4 135.9010.40/8,35
5.1/VMVALENTA Josef
PECHLÁT Hynek
1919
1973
2 Sušice
Sušice
0.00 999 137.80 8 145.8020.30/16,24
6.4/VKUBÁT Zdeněk
HAMÁK Miloslav
1919
1962
Klatovy
Klatovy
154.20 0 154.30 58 154.2028.70/22,93
7.1/ZSHORAL Vojtěch
WENDL Denis
1920
2002
Horš.Týn
Horš.Týn
143.00 12 142.10 58 155.0029.50/23,52
8.2/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
164.10 10 0.00 999 174.1048.60/38,71
9. BAČÁKOVÁ Radka
PŠENIČKOVÁ Jana
1919
1983
Rakovník
Rakovník
174.30 10 170.70 60 184.3058.80/46,90
10.5/VVANDAS Bohuslav
LAGNEROVÁ Jana
1919
1982
3 Soběslav
Soběslav
0.00 999 181.60 62 243.60118.10/94,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz100.02 2 100.40 0 100.40 94
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV102.13 0 102.40 2 102.131.73/1,790
3.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.41 0 102.90 0 102.902.50/2,586
4. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV105.32 0 105.20 0 105.204.80/4,882
4.3/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz111.00 0 105.20 0 105.204.80/4,878
6.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz105.87 0 109.00 2 105.875.47/5,474
7. HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy115.60 2 106.40 0 106.406.00/6,070
8.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.58 0 107.30 0 106.586.18/6,266
9.2/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy107.57 2 106.60 0 106.606.20/6,262
10.5/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy104.83 2 106.90 0 106.836.43/6,458
11. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha108.50 2 108.50 0 108.508.10/8,154
12.1/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice112.68 2 111.00 0 111.0010.60/10,650
13.1/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.31 4 109.20 2 111.2010.80/10,846
14.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice108.10 4 112.40 0 112.1011.70/11,742
15. HEK Jan 1979 2 Roudnice112.72 0 114.50 2 112.7212.32/12,338
16.6/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy112.96 0 114.30 0 112.9612.56/12,534
17.2/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.60 8 113.20 2 115.2014.80/14,730
18.1/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice118.10 2 116.80 0 116.8016.40/16,329
19.7/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz125.40 4 121.30 0 121.3020.90/20,828
20.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice122.30 6 119.80 2 121.8021.40/21,327
21.8/VMJOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy120.16 2 117.50 6 122.1621.76/21,726
22.3/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice120.80 2 118.20 4 122.2021.80/21,725
23. LINHART Stanislav 1983 0 Blovice129.20 2 122.60 0 122.6022.20/22,124
24.2/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy123.20 0 128.10 2 123.2022.80/22,723
25.2/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz123.10 4 121.60 2 123.6023.20/23,122
26. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV118.00 6 98.40 35 124.0023.60/23,521
27.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.125.10 2 128.80 2 127.1026.70/26,620
27.2/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 999 125.10 2 127.1026.70/26,619
29.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky125.60 2 128.50 6 127.6027.20/27,118
30. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha0.00 999 128.10 0 128.1027.70/27,617
31. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.30 8 123.50 6 128.3027.90/27,816
32.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.90 6 130.10 0 130.1029.70/29,615
33.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník132.00 2 131.30 0 131.3030.90/30,814
34.3/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz128.50 4 130.60 4 132.5032.10/32,013
35.4/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn128.30 6 129.40 4 133.4033.00/32,912
36.3/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice130.80 8 131.60 2 133.6033.20/33,111
37.9/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor136.10 8 132.40 2 134.4034.00/33,910
38.4/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.137.20 0 135.40 0 135.4035.00/34,99
39.5/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně121.90 14 135.10 104 135.9035.50/35,48
40.6/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz140.20 0 133.40 4 137.4037.00/36,97
41.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz136.30 2 134.40 4 138.3037.90/37,76
42.5/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky137.20 2 138.90 2 139.2038.80/38,65
43.7/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník0.00 999 134.30 6 140.3039.90/39,74
44.4/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus135.60 6 139.70 8 141.6041.20/41,03
45.5/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus147.20 0 161.10 6 147.2046.80/46,62
46.6/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz152.20 4 146.50 4 150.5050.10/49,91
47.8/ZSŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.225.40 110 147.00 8 155.0054.60/54,40
48.7/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky0.00 999 151.40 6 157.4057.00/56,80
49.8/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník169.20 0 193.90 10 169.2068.80/68,50
50.9/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy0.00 999 158.00 14 172.0071.60/71,30
51.9/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy179.50 18 199.70 8 197.5097.10/96,70
52.10/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha188.20 10 0.00 999 198.2097.80/97,40
  KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 0 Č.Kruml.145.20 0 139.10 0 139.10 6
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy139.00 4 137.40 4 141.402.30/1,72
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň0.00 999 142.30 0 142.303.20/2,31
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník146.80 0 150.30 2 146.807.70/5,50
5. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 0 Kralupy0.00 999 159.00 2 161.0021.90/15,70

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky128.30 2 129.70 4 130.30 0
2.2/PZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn133.00 0 128.40 2 130.400.10/0,10
3.3/PZMTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn144.60 10 134.00 2 136.005.70/4,40
4.4/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor146.60 6 148.50 0 148.5018.20/14,00
5.5/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice156.30 8 150.40 2 152.4022.10/17,00
6.6/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak164.30 14 155.20 8 163.2032.90/25,20
7.7/PZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB162.10 4 162.20 12 166.1035.80/27,50
8.8/PZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB176.60 0 167.20 4 171.2040.90/31,40
9.1/PZZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak173.50 6 167.60 4 171.6041.30/31,70
10.9/PZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha175.20 6 163.00 10 173.0042.70/32,80
11.10/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB175.40 10 170.80 8 178.8048.50/37,20
12.11/PZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy159.60 62 159.40 52 211.4081.10/62,20
13.12/PZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.228.20 12 0.00 999 240.20109.90/84,30
14.2/PZZMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy246.10 14 0.00 999 260.10129.80/99,60
15.13/PZMSTRASSER Marek 2004 0 L.Žatec249.60 112 219.50 58 277.50147.20/113,00
16.3/PZZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn203.20 104 168.10 110 278.10147.80/113,40
17.4/PZZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha213.40 72 0.00 999 285.40155.10/119,00
18.5/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice0.00 999 203.30 112 315.30185.00/142,00
19.14/PZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.200.20 164 219.60 160 364.20233.90/179,50
20.6/PZZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň268.90 116 258.20 168 384.90254.60/195,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3