vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku

03.08.2013   Jizera, peřej Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa101.80 4 99.30 0 99.30 30
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov104.10 0 99.80 0 99.800.50/0,526
3.1/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov104.10 0 104.20 0 104.104.80/4,822
4.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.40 0 109.50 0 109.4010.10/10,218
5.1/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov111.20 0 114.50 0 111.2011.90/12,014
6.2/VLACINA Richard 1967 2 Semily112.60 4 110.30 2 112.3013.00/13,110
7.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa111.30 2 125.80 0 113.3014.00/14,19
8.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov127.30 54 116.30 4 120.3021.00/21,18
9.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily127.90 2 120.40 2 122.4023.10/23,37
10.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa127.80 2 123.20 0 123.2023.90/24,16
11.5/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.80 0 123.80 0 123.8024.50/24,75
12.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.123.30 4 124.90 0 124.9025.60/25,84
13.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.121.20 4 147.40 0 125.2025.90/26,13
14.2/VMPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí138.70 0 138.30 0 138.3039.00/39,32
14.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov132.30 6 136.30 8 138.3039.00/39,31
16.2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 Týniště178.60 8 147.40 0 147.4048.10/48,40
17.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa172.10 8 173.60 2 175.6076.30/76,80
  KOZDERKA Pavel 1985 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa112.90 0 108.60 0 108.60 9
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily123.40 0 118.00 0 118.009.40/8,78
3.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice118.00 4 116.60 2 118.6010.00/9,27
4.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily122.90 0 123.90 0 122.9014.30/13,26
5.2/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily129.00 0 127.60 2 129.0020.40/18,85
6.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa131.60 4 134.70 2 135.6027.00/24,94
7.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand134.30 4 137.60 4 138.3029.70/27,33
8.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec138.10 2 142.90 2 140.1031.50/29,02
9. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus153.20 4 138.60 2 140.6032.00/29,51
10.3/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 Benátky141.00 0 146.80 4 141.0032.40/29,80
11.1/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 Semily167.80 8 177.30 52 175.8067.20/61,90

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMSAHULA Matěj 2003 Benátky123.60 0 128.50 4 123.60 0
2.2/PZMBEIER Matouš 2004 Trutnov159.70 2 176.20 6 161.7038.10/30,80
3.3/PZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov195.70 62 206.50 14 220.5096.90/78,40
  BEIER Alva 2005 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.10 4 85.00 0 85.00 90
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK95.70 0 91.40 0 91.406.40/7,582
3.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec95.40 0 92.70 0 92.707.70/9,178
4. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa97.00 0 95.70 0 95.7010.70/12,674
5.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky97.20 0 96.00 0 96.0011.00/12,970
6.1/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov100.40 2 97.80 0 97.8012.80/15,166
7.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand99.00 0 102.10 2 99.0014.00/16,562
8.1/U23BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod100.30 4 99.80 0 99.8014.80/17,458
9.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa102.20 4 100.20 0 100.2015.20/17,954
10.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice101.00 0 98.80 2 100.8015.80/18,650
11.2/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand102.90 2 98.30 4 102.3017.30/20,446
12.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.30 0 102.70 0 102.7017.70/20,842
13.4/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov108.00 0 104.50 0 104.5019.50/22,938
14.3/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.106.20 0 104.50 4 106.2021.20/24,934
15.5/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov114.10 6 106.40 0 106.4021.40/25,230
16.6/VMŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.112.40 0 107.60 0 107.6022.60/26,626
17.1/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky110.30 0 106.30 2 108.3023.30/27,425
18.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.107.90 2 106.20 4 109.9024.90/29,324
19.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.115.80 0 108.10 2 110.1025.10/29,523
20.2/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand114.70 0 110.20 0 110.2025.20/29,622
20.3/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand110.20 0 108.80 6 110.2025.20/29,621
22.4/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky112.10 2 112.10 0 112.1027.10/31,920
23.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.115.70 0 114.00 0 114.0029.00/34,119
24.3/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí119.90 0 115.00 0 115.0030.00/35,318
25.4/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.116.30 0 117.80 4 116.3031.30/36,817
26.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky123.40 2 119.60 0 119.6034.60/40,716
27.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus119.00 2 122.30 0 121.0036.00/42,415
28.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.70 0 121.70 0 121.7036.70/43,214
29.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov118.10 10 118.20 4 122.2037.20/43,813
30.2/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice120.30 110 119.30 4 123.3038.30/45,112
31.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.30 0 124.90 0 124.9039.90/46,911
32.6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště125.60 2 124.40 2 126.4041.40/48,710
33.3/U23LHOTA Štěpán 1990 Žel.Brod159.80 2 120.80 6 126.8041.80/49,29
34.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov139.60 0 127.60 0 127.6042.60/50,18
35.7/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí132.10 0 129.40 0 129.4044.40/52,27
36.6/VMUSIL Pavel 1964 Jablonec127.50 2 128.70 4 129.5044.50/52,46
37.3/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim131.40 2 125.70 4 129.7044.70/52,65
38.5/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec127.00 4 134.20 6 131.0046.00/54,14
39.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky142.80 52 136.70 0 136.7051.70/60,83
40.5/ZMŠOREL Martin 2001 KK Brand138.20 4 135.80 2 137.8052.80/62,12
41.6/ZMVEVERKA Lukáš 2001 Benátky138.70 12 137.50 2 139.5054.50/64,11
42.7/ZSŠULC Karel 2000 KK Brand150.60 4 148.20 4 152.2067.20/79,10
43.6/DMFRIŠMAN Marek 1997 Sláv.HK147.60 60 149.00 8 157.0072.00/84,70
44.8/ZSVAVERA Jan 2000 Č.Lípa169.80 10 161.70 8 169.7084.70/99,60
45.7/ZMKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand162.80 58 165.30 104 220.80135.80/159,80
46. VEŘTÁT David 1982 Žel.Brod178.70 208 159.10 154 313.10228.10/268,40
  LHOTA Radim 1982 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1919
1944
2 Dv.Král.
Trutnov
141.50 4 120.60 0 120.60 11
2.1/VMŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1919
1971
3 Č.Skal.
Č.Skal.
202.80 14 140.40 2 142.4021.80/18,17
3.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1919
1998
3 Třebech.
Třebech.
143.10 6 142.60 2 144.6024.00/19,93
4.1/VFILIPI Viktorie
FILIPI Robert
1920
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
153.60 2 150.20 0 150.2029.60/24,52
5. BUCHTEL Martin
VEŘTÁT David
1919
1982
Hubertus
Žel.Brod
172.40 14 180.10 12 186.4065.80/54,61
6.1/ZSKLIŠČ Zdeněk
LACINOVÁ Karolína
1919
1999
Třebech.
Semily
208.50 58 202.30 14 216.3095.70/79,40
  LHOTA Radim
BRYCHCÍ Petr
1919
1982
Žel.Brod
Žel.Brod
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3