vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

05.10.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha82.73 0 82.48 0 82.48 110
2.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB88.93 0 87.11 0 87.114.63/5,6102
3.1/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha87.51 0 88.61 0 87.515.03/6,194
4.1/BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.12 4 83.63 50 88.125.64/6,890
5.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.62 6 89.57 0 89.577.09/8,686
6.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB85.67 4 85.54 6 89.677.19/8,782
7.2/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz89.80 0 90.30 2 89.807.32/8,978
8.1/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice94.79 0 91.88 0 91.889.40/11,474
9.2/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec93.48 0 92.32 0 92.329.84/11,970
10.3/U23CEPEK Marek 1994 0 SKVS ČB93.91 0 0.00 0 93.9111.43/13,966
11.2/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice98.28 50 94.68 0 94.6812.20/14,862
12.4/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz100.91 0 97.52 0 97.5215.04/18,258
13.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy105.15 4 97.64 0 97.6415.16/18,454
14.3/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz105.13 0 100.27 0 100.2717.79/21,650
15.5/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy111.50 0 100.95 0 100.9518.47/22,446
16.3/KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B.106.95 2 101.19 0 101.1918.71/22,742
17.4/KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 103.59 0 103.5921.11/25,638
18.3/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy106.98 0 104.48 0 104.4822.00/26,734
19.6/U23BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy113.56 2 106.79 0 106.7924.31/29,530
20.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice111.40 2 105.34 2 107.3424.86/30,129
21.2/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník106.68 2 106.70 4 108.6826.20/31,828
22.4/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov114.77 2 110.82 0 110.8228.34/34,427
23.3/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec114.77 4 111.44 0 111.4428.96/35,126
24.1/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak113.39 0 112.00 0 112.0029.52/35,825
25.4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz115.54 2 112.55 0 112.5530.07/36,524
26.5/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov113.32 4 110.63 2 112.6330.15/36,623
27.3/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí118.80 0 113.45 0 113.4530.97/37,522
28.2/VKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak116.44 4 111.52 2 113.5231.04/37,621
29.1/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice113.75 6 111.73 2 113.7331.25/37,920
30.5/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz116.29 0 113.79 0 113.7931.31/38,019
31.6/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz113.98 0 123.33 4 113.9831.50/38,218
32.7/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně117.32 4 112.83 2 114.8332.35/39,217
33.2/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB115.38 56 114.83 0 114.8332.35/39,216
34.3/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek119.81 2 115.10 0 115.1032.62/39,515
35.6/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky129.47 6 115.99 2 117.9935.51/43,114
36.4/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus120.75 0 116.23 2 118.2335.75/43,313
37.7/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak117.87 2 116.61 2 118.6136.13/43,812
38.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.45 0 119.18 0 119.1836.70/44,511
39.7/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha124.19 4 119.50 0 119.5037.02/44,910
40.5/FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky120.43 4 116.63 4 120.6338.15/46,39
41.4/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha126.48 2 121.72 2 123.7241.24/50,08
42.8/U23MUŽÍK Tomáš 1993 0 Sušice122.61 12 116.57 8 124.5742.09/51,07
43.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.121.39 4 122.64 2 124.6442.16/51,16
44.4/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz124.49 6 124.83 2 126.8344.35/53,85
45.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz128.37 0 123.54 4 127.5445.06/54,64
46.5/VBŘÍZA Václav 1962 3 Klatovy128.84 0 128.20 2 128.8446.36/56,23
47.8/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.16 0 126.88 2 128.8846.40/56,32
48.1/PZKADLEC Filip 2003 - USK Pha141.94 2 132.86 0 132.8650.38/61,10
49.6/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha149.20 50 130.85 4 134.8552.37/63,51
50.7/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha129.48 64 130.35 6 136.3553.87/65,30
51.8/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha136.52 52 130.38 6 136.3853.90/65,30
52.2/PZPÍPAL Zbyněk 2003 - SKVS ČB130.56 6 138.64 6 136.5654.08/65,60
53.3/PZŠEDIVÝ Jan 2003 - SKVS ČB145.32 4 142.37 0 142.3759.89/72,60
54.9/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB127.31 58 133.45 10 143.4560.97/73,90
55.4/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak141.99 10 134.25 10 144.2561.77/74,90
56.10/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník152.40 2 143.58 4 147.5865.10/78,90
57.8/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak153.16 6 148.30 4 152.3069.82/84,70
58.11/ZMKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.148.28 12 142.13 14 156.1373.65/89,30
59.5/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB154.45 6 154.16 2 156.1673.68/89,30
60.6/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB149.29 14 155.84 10 163.2980.81/98,00
61.7/PZJAKL Jáchym 2004 - USK Pha165.45 114 155.80 10 165.8083.32/101,00
62.8/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 - USK Pha173.20 54 162.90 6 168.9086.42/104,80
63.12/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.177.88 4 162.51 8 170.5188.03/106,70
64.9/PZDUŘT Vojtěch 2003 - USK Pha172.33 2 165.76 8 173.7691.28/110,70
65.10/PZŠEREDA Filip 2003 - USK Pha219.42 112 181.42 10 191.42108.94/132,10
  KLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠVEJD Jan 2004 - Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN David 2001 3 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BUREŠ Jan 1978 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN David 1974 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VANĚK Martin 1971 0 VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VANĚK Matěj 2004 - VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha94.79 0 0.00 0 94.79 45
2.1/LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.101.86 0 100.30 2 101.867.07/7,537
3.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn108.50 0 103.70 0 103.708.91/9,433
4.2/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky104.45 0 115.53 2 104.459.66/10,229
5.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň104.93 0 104.61 2 104.9310.14/10,725
6.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice110.55 0 106.50 0 106.5011.71/12,421
7.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.83 0 109.80 2 107.8313.04/13,817
8.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav109.18 2 108.35 0 108.3513.56/14,313
9.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec111.40 4 111.67 2 113.6718.88/19,99
10.3/U23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice119.20 0 121.37 0 119.2024.41/25,88
11.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek120.41 0 119.86 2 120.4125.62/27,07
12.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník128.76 0 125.63 0 125.6330.84/32,56
13.3/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus126.16 2 124.46 2 126.4631.67/33,45
14.3/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň131.37 2 127.25 0 127.2532.46/34,24
15.3/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy129.92 0 127.50 0 127.5032.71/34,53
16.4/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz129.55 0 127.62 2 129.5534.76/36,72
17.1/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 - Ot.Strak132.31 2 139.49 4 134.3139.52/41,70
18.2/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 - USK Pha151.30 16 136.45 0 136.4541.66/43,90
19.2/PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň139.45 2 135.23 4 139.2344.44/46,91
20.5/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak139.38 6 143.24 4 145.3850.59/53,40
21.3/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 - Kadaň167.33 14 151.14 6 157.1462.35/65,80
22.2/ZSMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.174.99 8 167.39 0 167.3972.60/76,60
23.4/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav217.98 0 179.91 2 181.9187.12/91,90
24.6/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.184.24 10 172.70 12 184.7089.91/94,90
25.4/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.178.93 18 188.40 68 196.93102.14/107,80
26.5/PZHONZÍKOVÁ Lucie 2003 - Ot.Strak185.50 58 203.50 12 215.50120.71/127,30
27.6/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak218.41 58 206.36 10 216.36121.57/128,30
  PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB83.47 8 145.50 104 91.47 55
2.2/U23CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB93.47 0 94.50 0 93.472.00/2,247
3.3/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB95.24 52 94.20 0 94.202.73/3,043
4.1/CHOD David 1982 2 Blovice97.45 0 98.19 2 97.455.98/6,539
5.4/U23PRSKAVEC Jiří 1993 0 USK Pha100.44 0 101.70 2 100.448.97/9,835
6.1/DMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha100.93 0 159.76 4 100.939.46/10,331
7.2/DMKuna Václav 1998 2 SKVS ČB104.28 0 102.21 0 102.2110.74/11,727
8.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB102.98 2 102.26 0 102.2610.79/11,823
9.2/WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.12 0 103.82 2 103.1211.65/12,719
10.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn105.32 0 106.65 2 105.3213.85/15,115
11.3/JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek108.98 2 104.76 2 106.7615.29/16,711
12.5/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy107.50 0 109.88 0 107.5016.03/17,510
13.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB111.41 0 113.68 2 111.4119.94/21,89
14.2/VKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy112.22 0 112.10 0 112.1020.63/22,68
15.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy114.14 0 113.25 0 113.2521.78/23,87
16.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn114.39 2 114.53 0 114.5323.06/25,26
17.6/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 0 Roztoky116.32 2 112.95 2 114.9523.48/25,75
18.4/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.115.15 0 114.15 4 115.1523.68/25,94
19.4/VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB119.38 0 122.35 0 119.3827.91/30,53
20.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 0 Klatovy123.41 0 126.84 0 123.4131.94/34,92
21.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň121.94 2 131.47 2 123.9432.47/35,51
22.3/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník129.68 0 126.22 4 129.6838.21/41,80
23.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.142.49 4 139.47 2 141.4750.00/54,70
24.2/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník174.31 6 166.86 0 166.8675.39/82,40
  KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DOUBEK Matyáš 1999 0 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 0 USK Pha110.20 0 107.65 2 109.65 5
2.1/LAGNEROVÁ Lenka 1985 0 Č.Kruml.124.38 0 121.62 0 121.6211.97/10,91
3.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn129.84 2 132.49 0 131.8422.19/20,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
100.57 0 100.57 0 100.57 28
2. VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 0 106.38 2 108.387.81/7,820
3. PRSKAVEC Jiří
VOJTOVÁ Veronika
1993
1990
2 USK Pha
USK Pha
113.23 0 112.82 2 113.2312.66/12,616
4. KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
2 Klatovy
Klatovy
120.86 0 118.53 0 118.5317.96/17,912
5.1/DMKuna Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
120.21 6 117.38 4 121.3820.81/20,78
6.1/VMWENDL Denis
WENDL Miloslav
2000
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
128.32 2 121.21 2 123.2122.64/22,54
7.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Klatovy
Klatovy
126.36 0 126.67 50 126.3625.79/25,63
8.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
140.66 0 131.93 0 131.9331.36/31,22
9. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
0 Roztoky
Roztoky
132.77 4 131.32 2 133.3232.75/32,61
10.2/DMKLÍMA Jan
KLÍMA Vojtěch
1998
2002
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
148.61 4 136.86 4 140.8640.29/40,10
11.1/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
0 Rakovník
Rakovník
144.14 60 148.10 4 152.1051.53/51,20
  POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOUZEK Filip
1989
1992
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3