vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích

06.10.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.15 0 82.60 2 84.60 93
2.1/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.88 4 87.40 2 89.404.80/5,785
3.2/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB92.93 2 87.94 2 89.945.34/6,381
4.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice91.89 0 98.42 8 91.897.29/8,677
5.1/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha92.90 0 95.70 2 92.908.30/9,873
6.1/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec97.28 2 94.93 0 94.9310.33/12,269
7.2/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice96.91 4 94.17 2 96.1711.57/13,765
8.2/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.73 6 92.61 4 96.6112.01/14,261
9.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy105.15 2 100.18 0 100.1815.58/18,457
10.1/KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B.105.39 4 101.62 0 101.6217.02/20,153
11.3/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz113.30 10 102.27 0 102.2717.67/20,949
12.3/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz104.96 2 103.61 0 103.6119.01/22,545
13.4/U23CEPEK Marek 1994 0 SKVS ČB101.80 2 0.00 0 103.8019.20/22,741
14.5/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy108.64 2 105.30 0 105.3020.70/24,537
15.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice108.99 0 107.62 0 107.6223.02/27,233
16.3/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy113.59 4 108.42 0 108.4223.82/28,229
17.2/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec115.43 2 112.60 0 112.6028.00/33,128
18.3/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník126.47 6 110.48 6 116.4831.88/37,727
19.4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz119.29 2 116.53 0 116.5331.93/37,726
20.5/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně117.51 0 114.83 2 116.8332.23/38,125
21.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.117.93 2 115.18 2 117.1832.58/38,524
22.1/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak119.11 2 117.35 0 117.3532.75/38,723
23.1/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice128.53 56 115.52 2 117.5232.92/38,922
24.4/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí118.69 0 115.98 2 117.9833.38/39,521
25.5/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus127.59 4 119.47 0 119.4734.87/41,220
26.2/VKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak121.16 4 117.56 4 121.5636.96/43,719
27.6/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz123.80 4 120.48 2 122.4837.88/44,818
28.4/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky126.36 2 122.46 2 124.4639.86/47,117
29.5/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek125.85 0 124.82 0 124.8240.22/47,516
30.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.34 4 125.42 0 125.4240.82/48,315
31.7/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz126.86 4 123.85 2 125.8541.25/48,814
32.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.94 0 124.22 2 126.2241.62/49,213
33.3/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek131.40 6 125.16 2 127.1642.56/50,312
34.6/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak123.61 4 123.22 4 127.2242.62/50,411
35.8/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov132.89 10 123.52 4 127.5242.92/50,710
36.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice129.53 2 126.27 2 128.2743.67/51,69
37.2/FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky126.89 2 120.59 8 128.5943.99/52,08
38.7/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha180.58 6 128.26 2 130.2645.66/54,07
39.4/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha131.67 6 131.78 2 133.7849.18/58,16
40.8/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor140.42 0 130.32 4 134.3249.72/58,85
41.4/VBŘÍZA Václav 1962 3 Klatovy139.28 0 132.49 2 134.4949.89/59,04
42.1/PZŠVEJD Jan 2004 - Sušice133.66 2 131.33 6 135.6651.06/60,40
43.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz139.25 4 134.15 2 136.1551.55/60,93
44.2/PZVANĚK Matěj 2004 - VS Tábor144.66 0 137.85 0 137.8553.25/62,90
45.5/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB141.25 0 139.14 52 141.2556.65/67,02
46.6/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha136.41 58 141.34 0 141.3456.74/67,11
47.3/PZPÍPAL Zbyněk 2003 - SKVS ČB144.14 6 142.55 0 142.5557.95/68,50
48.4/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak143.35 12 141.38 2 143.3858.78/69,50
49.5/PZKADLEC Filip 2003 - USK Pha137.86 6 141.86 8 143.8659.26/70,00
50.7/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha152.20 4 143.84 4 147.8463.24/74,80
51.8/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník152.82 2 149.31 0 149.3164.71/76,50
52.6/PZŠEDIVÝ Jan 2003 - SKVS ČB151.96 2 147.19 4 151.1966.59/78,70
53.9/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha146.29 10 143.93 8 151.9367.33/79,60
54.9/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak155.95 2 154.97 0 154.9770.37/83,20
55.10/ZMKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.163.98 12 153.48 4 157.4872.88/86,10
56.7/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB159.74 4 169.26 8 163.7479.14/93,50
57.8/PZDUŘT Vojtěch 2003 - USK Pha162.83 2 178.12 8 164.8380.23/94,80
58.9/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB168.67 10 170.49 4 174.4989.89/106,30
59.7/U23MUŽÍK Tomáš 1993 0 Sušice179.58 4 119.55 60 179.5594.95/112,20
60.10/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 - USK Pha183.65 4 172.78 8 180.7896.18/113,70
61.10/ZSKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.200.27 12 178.78 2 180.7896.18/113,70
62.11/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.166.62 108 174.59 8 182.5997.99/115,80
63.11/PZJAKL Jáchym 2004 - USK Pha184.87 10 181.86 4 185.86101.26/119,70
64.12/PZŠEREDA Filip 2003 - USK Pha203.40 8 201.74 58 211.40126.80/149,90
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN David 2001 3 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN David 1974 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VOZKA Aleš 1989 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha93.59 0 0.00 0 93.59 46
2.1/LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.103.98 0 102.66 0 102.669.07/9,738
3.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník108.61 2 106.38 0 106.3812.79/13,734
4.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň106.39 0 107.49 2 106.3912.80/13,730
5.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice108.43 0 107.22 0 107.2213.63/14,626
6.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav113.75 0 112.42 0 112.4218.83/20,122
7.2/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky123.21 4 109.76 4 113.7620.17/21,618
8.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň114.56 0 111.79 2 113.7920.20/21,614
9.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec114.27 0 113.43 2 114.2720.68/22,110
10.3/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor118.20 0 116.92 2 118.2024.61/26,39
11.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek121.19 0 118.77 0 118.7725.18/26,98
12.2/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus128.37 0 128.27 0 128.2734.68/37,17
13.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor134.17 2 127.78 4 131.7838.19/40,86
14.3/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy132.91 2 133.35 0 133.3539.76/42,55
15.3/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník140.68 0 133.41 0 133.4139.82/42,54
16.4/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz147.20 4 134.28 4 138.2844.69/47,83
17.1/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 - Ot.Strak144.28 6 137.19 2 139.1945.60/48,70
18.4/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň143.89 8 137.51 2 139.5145.92/49,12
19.4/PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň142.38 2 138.97 8 144.3850.79/54,31
20.5/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak145.40 0 145.59 4 145.4051.81/55,40
21.2/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 - USK Pha151.96 2 143.50 6 149.5055.91/59,70
22.3/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 - Kadaň182.86 8 176.24 8 184.2490.65/96,90
23.6/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.158.87 156 175.32 10 185.3291.73/98,00
24.5/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav200.83 16 197.87 10 207.87114.28/122,10
25.1/ZSMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.227.10 6 205.18 4 209.18115.59/123,50
26.4/PZHONZÍKOVÁ Lucie 2003 - Ot.Strak201.27 54 198.30 14 212.30118.71/126,80
27.5/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak220.79 16 221.53 20 236.79143.20/153,00
28.6/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.238.30 22 228.85 66 260.30166.71/178,10
  PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB98.28 2 95.54 0 95.54 51
2.1/CHOD David 1982 2 Blovice99.60 0 97.79 0 97.792.25/2,443
3.2/U23CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB97.30 2 0.00 0 99.303.76/3,939
4.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB104.24 2 0.00 0 106.2410.70/11,235
5.1/DMKuna Václav 1998 2 SKVS ČB106.58 0 104.43 2 106.4310.89/11,431
6.4/U23PRSKAVEC Jiří 1993 0 USK Pha105.85 2 112.21 2 107.8512.31/12,927
7.2/JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek112.55 2 108.71 0 108.7113.17/13,823
8.2/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB107.80 2 106.81 2 108.8113.27/13,919
9.5/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy113.32 0 109.76 0 109.7614.22/14,915
10.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov110.11 0 107.98 2 109.9814.44/15,111
11.3/DMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha108.68 6 107.83 4 111.8316.29/17,110
12.2/VKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy114.36 2 112.76 0 112.7617.22/18,09
13.3/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.84 0 113.16 0 113.1617.62/18,48
14.4/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.117.76 0 117.38 0 117.3821.84/22,97
15.6/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 0 Roztoky117.42 2 116.13 6 119.4223.88/25,06
16.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy119.75 6 118.26 2 120.2624.72/25,95
17.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 0 Klatovy130.67 0 125.40 0 125.4029.86/31,34
18.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň132.42 0 127.92 2 129.9234.38/36,03
19.5/DMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí137.57 4 135.78 0 135.7840.24/42,12
20.2/ZSKAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov134.37 10 134.72 4 138.7243.18/45,21
21.3/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník138.72 4 141.21 6 142.7247.18/49,40
22.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.144.93 4 143.50 4 147.5051.96/54,40
23.4/ZSDOUBEK Matyáš 1999 0 SKŽižkov160.22 4 158.77 6 164.2268.68/71,90
24.2/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník195.13 0 171.40 2 173.4077.86/81,50
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 0 USK Pha122.65 2 115.39 0 115.39 1
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 0 Č.Kruml.126.17 2 125.45 4 128.1712.78/11,10
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
106.44 6 0.00 0 112.44 17
2.1/DMKuna Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
121.48 10 121.52 2 123.5211.08/9,99
3. PRSKAVEC Jiří
VOJTOVÁ Veronika
1993
1990
2 USK Pha
USK Pha
121.17 4 0.00 0 125.1712.73/11,35
4.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Klatovy
Klatovy
132.20 2 125.17 0 125.1712.73/11,34
5.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
143.25 2 137.17 2 139.1726.73/23,83
6.1/KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
0 Roztoky
Roztoky
142.78 8 135.84 6 141.8429.40/26,12
7.2/DMKLÍMA Jan
KLÍMA Vojtěch
1998
2002
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
148.74 4 146.67 0 146.6734.23/30,41
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOUZEK Filip
1989
1992
3 VS Tábor
VS Tábor
139.20 10 154.66 10 149.2036.76/32,70
9.1/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
0 Rakovník
Rakovník
158.25 14 156.37 8 164.3751.93/46,20
  VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
2 Klatovy
Klatovy
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WENDL Denis
WENDL Miloslav
2000
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3