vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků

19.07.2014   Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.40 0 85.00 0 85.00 63
2.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha84.20 2 85.20 0 85.200.20/0,255
3. TUNKA Ondřej 1990 0 Jablonec99.00 0 95.40 0 95.4010.40/12,247
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov95.60 0 96.60 0 95.6010.60/12,543
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.70 0 98.10 0 96.7011.70/13,839
6.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov99.80 6 99.50 0 99.5014.50/17,135
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy100.30 0 97.90 2 99.9014.90/17,531
8.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav101.20 0 100.80 0 100.8015.80/18,627
9.4/VLACINA Richard 1967 3 Semily105.20 0 105.90 0 105.2020.20/23,823
10.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov105.80 0 107.70 0 105.8020.80/24,519
11.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn107.10 2 107.10 0 107.1022.10/26,015
11. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov107.10 0 108.60 2 107.1022.10/26,014
13.5/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor114.30 6 106.50 2 108.5023.50/27,613
14.2/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec116.30 0 109.80 0 109.8024.80/29,212
15.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.111.30 0 112.50 4 111.3026.30/30,911
16.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn113.40 2 109.50 2 111.5026.50/31,210
17.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor114.80 2 112.80 0 112.8027.80/32,79
18.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor116.80 0 114.60 0 114.6029.60/34,88
19.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník121.50 2 115.60 0 115.6030.60/36,07
20.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily121.40 0 116.90 0 116.9031.90/37,56
21.8/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí119.10 0 119.30 0 119.1034.10/40,15
22.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov121.40 0 121.00 2 121.4036.40/42,84
23.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.124.80 0 123.00 0 123.0038.00/44,73
24.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha129.80 2 126.30 2 128.3043.30/50,90
25.4/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí131.00 0 128.20 2 130.2045.20/53,22
26.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa135.90 0 132.20 0 132.2047.20/55,51
27.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy146.10 8 138.90 4 142.9057.90/68,10
28.1/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand143.40 0 143.00 2 143.4058.40/68,70
29.2/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov157.90 8 150.00 6 156.0071.00/83,50
30.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník213.50 10 210.70 0 210.70125.70/147,90
  WEISL Martin 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 0 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy101.60 0 100.70 0 100.70 44
2. ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 0 Žel.Brod112.80 0 101.00 0 101.000.30/0,340
3.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha108.10 0 106.30 0 106.305.60/5,636
4.1/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice107.60 0 111.20 0 107.606.90/6,932
5.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.113.20 0 108.40 4 112.4011.70/11,628
6.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy112.80 0 116.00 0 112.8012.10/12,024
7.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand113.60 0 111.30 2 113.3012.60/12,520
8.1/VROHANOVÁ Bronislava 1967 0 USK Pha118.70 0 115.80 0 115.8015.10/15,016
9.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa116.20 0 116.30 0 116.2015.50/15,415
10.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor117.50 0 116.20 2 117.5016.80/16,714
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.120.40 0 118.80 0 118.8018.10/18,013
12.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily122.10 2 120.00 2 122.0021.30/21,212
12.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz120.00 2 121.20 50 122.0021.30/21,211
14.3/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily124.60 2 121.20 2 123.2022.50/22,310
15.3/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky126.60 2 137.60 4 128.6027.90/27,79
16.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec130.50 0 131.30 2 130.5029.80/29,68
17.4/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily131.70 0 140.00 2 131.7031.00/30,87
18.5/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus129.30 4 129.80 4 133.3032.60/32,46
19.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník129.90 4 144.30 4 133.9033.20/33,05
20.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand132.20 10 131.40 12 142.2041.50/41,24
21.4/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky139.60 4 147.70 4 143.6042.90/42,63
22.5/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy157.80 8 144.30 0 144.3043.60/43,32
23.6/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov146.80 0 150.70 6 146.8046.10/45,81
24.2/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.149.30 2 159.20 4 151.3050.60/50,20
25.6/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK194.00 8 150.20 4 154.2053.50/53,10
26.5/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand159.00 2 146.30 12 158.3057.60/57,20
27.6/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí167.20 6 206.30 62 173.2072.50/72,00
28.7/ZSPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí0.00 999 185.30 108 293.30192.60/191,30
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROHAN Lukáš
TUNKA Ondřej
1995
1990
1 USK Pha
Jablonec
102.80 2 99.50 0 99.50 23
2.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
123.30 4 120.90 0 120.9021.40/21,515
3. LHOTA Zbyšek
LHOTA Radim
1984
1982
2 Žel.Brod
Žel.Brod
119.60 12 119.80 4 123.8024.30/24,411
4. KOZDERKA Pavel
MILLER Jan
1985
1997
Turnov
Turnov
121.50 10 128.30 14 131.5032.00/32,27
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
128.00 4 134.40 4 132.0032.50/32,73
6.1/VKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
133.80 6 128.70 4 132.7033.20/33,42
7.2/VSBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
3 Jablonec
Jablonec
160.70 4 147.90 10 157.9058.40/58,71
8.1/ZMFILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
153.50 8 180.90 52 161.5062.00/62,30
9.1/PZPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod79.90 0 78.80 0 78.80 90
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec80.70 0 79.40 0 79.400.60/0,882
3.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.00 2 85.50 0 85.506.70/8,574
4.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.10 0 89.10 4 89.1010.30/13,170
5.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.60 0 94.10 0 94.1015.30/19,466
6.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz98.40 0 95.60 0 95.6016.80/21,362
7. BRYCHCÍ Petr 1990 3 Žel.Brod99.80 2 94.10 2 96.1017.30/22,058
8. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov94.80 4 96.80 0 96.8018.00/22,854
9.2/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.101.70 6 97.10 0 97.1018.30/23,250
10.3/U23ROHAN Lukáš 1995 0 USK Pha97.00 2 95.70 2 97.7018.90/24,046
11.3/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov101.80 2 98.70 0 98.7019.90/25,342
12.1/VZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov102.10 2 101.30 0 101.3022.50/28,641
13. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov100.90 2 98.90 362 102.9024.10/30,640
14.4/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy107.80 0 103.30 0 103.3024.50/31,139
15.1/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice108.80 8 101.50 2 103.5024.70/31,338
16.1/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky104.30 8 102.40 2 104.4025.60/32,537
17.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky104.90 4 102.50 2 104.5025.70/32,636
18.2/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.106.20 0 106.10 2 106.2027.40/34,835
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice114.10 4 106.70 0 106.7027.90/35,434
20. LHOTA Radim 1982 3 Žel.Brod105.40 2 104.90 4 107.4028.60/36,333
21.5/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec108.40 0 108.40 2 108.4029.60/37,632
22.3/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz111.50 50 103.30 6 109.3030.50/38,731
23.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus113.50 0 109.60 0 109.6030.80/39,130
24.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.80 0 106.90 4 109.8031.00/39,329
25.6/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec110.50 0 110.00 0 110.0031.20/39,628
26.3/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí118.60 6 110.00 2 112.0033.20/42,127
27.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy113.20 2 111.30 2 113.3034.50/43,826
28.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec121.80 2 114.00 0 114.0035.20/44,725
29.4/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz110.20 4 109.90 54 114.2035.40/44,924
30.2/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn119.70 6 110.60 4 114.6035.80/45,423
31. WINTER Jan 1982 3 Jablonec114.90 0 117.70 2 114.9036.10/45,822
32.3/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek116.50 2 113.20 2 115.2036.40/46,221
33.5/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha113.40 2 115.90 4 115.4036.60/46,420
34.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec112.00 4 115.60 0 115.6036.80/46,719
35.4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily0.00 999 115.10 2 117.1038.30/48,618
36.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha116.70 4 115.20 2 117.2038.40/48,717
37.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky117.50 0 122.20 58 117.5038.70/49,116
38.4/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky118.90 4 114.40 4 118.4039.60/50,315
38.5/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí125.10 2 116.40 2 118.4039.60/50,314
40.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník122.20 2 119.00 0 119.0040.20/51,013
41.5/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn119.40 6 115.80 4 119.8041.00/52,012
42.6/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.60 56 119.00 2 121.0042.20/53,611
43.7/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí121.40 0 124.20 2 121.4042.60/54,110
44.6/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK122.30 0 122.20 0 122.2043.40/55,19
45.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.120.30 2 130.20 6 122.3043.50/55,28
46.7/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky121.30 6 122.40 0 122.4043.60/55,37
47.7/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov128.90 2 125.50 0 125.5046.70/59,36
48.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB124.30 2 130.80 6 126.3047.50/60,35
49.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor126.70 2 124.40 2 126.4047.60/60,44
49.6/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa137.20 2 124.40 2 126.4047.60/60,43
51.7/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand129.30 4 127.30 0 127.3048.50/61,52
52.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha138.10 8 131.50 0 131.5052.70/66,91
53.10/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB139.30 4 134.80 2 136.8058.00/73,60
54.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník145.90 8 138.40 2 140.4061.60/78,20
55.11/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy139.80 2 138.20 4 141.8063.00/79,90
56.12/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.174.50 62 152.50 2 154.5075.70/96,10
57.13/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov168.10 4 171.60 4 172.1093.30/118,40
58.9/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.165.90 12 185.80 56 177.9099.10/125,80
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠULC Karel 2000 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Štěpán 1990 3 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor120.80 2 125.50 0 122.80 0
2.2/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak124.50 4 123.60 4 127.604.80/3,90
3.3/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice123.20 6 125.70 2 127.704.90/4,00
4.4/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov140.50 8 132.20 6 138.2015.40/12,50
5.5/PZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand129.90 54 135.50 4 139.5016.70/13,60
6.6/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB141.10 4 142.70 0 142.7019.90/16,20
7.7/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 0 SKVS ČB148.50 112 148.10 8 156.1033.30/27,10
8.1/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky168.20 8 153.70 8 161.7038.90/31,70
9.8/PZMBEIER Alva 2005 0 Trutnov161.70 6 190.90 8 167.7044.90/36,60
10.9/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav166.60 4 172.70 4 170.6047.80/38,90
11.2/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice186.80 8 178.30 10 188.3065.50/53,30
12.10/PZMZACH Radovan 2005 0 KK Brand192.00 268 190.00 108 298.00175.20/142,70
13.3/PZZHORALOVÁ Josefína 2005 0 Horš.Týn191.80 302 185.30 252 437.30314.50/256,10
14.11/PZMPECHLÁT Adam 2007 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3