vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

03.08.2014   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.74 0 115.81 0 112.74 49
2. CHOD David 1982 2 Blovice112.67 2 111.22 2 113.220.48/0,445
3. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn113.14 4 112.80 4 116.804.06/3,641
4.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav116.83 0 115.90 2 116.834.09/3,637
5. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV117.69 2 118.48 0 118.485.74/5,133
6.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.18 0 0.00 999 119.186.44/5,729
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek120.82 0 118.21 2 120.217.47/6,625
8.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.39 0 120.52 0 120.527.78/6,921
9.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn124.05 2 123.20 0 123.2010.46/9,317
10.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor121.82 2 121.25 2 123.2510.51/9,313
11. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek121.90 6 119.98 4 123.9811.24/10,09
12.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn123.44 2 121.89 4 125.4412.70/11,38
13.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.23 2 128.42 0 128.4215.68/13,97
14.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor133.15 0 129.60 0 129.6016.86/15,06
15.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor130.37 0 153.12 2 130.3717.63/15,65
16.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.16 2 133.95 0 133.9521.21/18,84
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor133.98 2 132.09 2 134.0921.35/18,93
18.4/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň142.51 2 0.00 999 144.5131.77/28,22
19.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy153.72 2 149.29 0 149.2936.55/32,41
20.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník170.59 4 174.26 4 174.5961.85/54,90
21.1/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň185.43 152 0.00 999 337.43224.69/199,30
  MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice113.42 0 114.07 0 113.42 26
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy114.48 0 117.67 2 114.481.06/0,922
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.46 4 123.79 0 123.7910.37/9,118
4.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor129.00 2 128.27 2 130.2716.85/14,914
5.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz134.63 0 132.86 4 134.6321.21/18,710
6.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak135.33 2 135.20 0 135.2021.78/19,29
7. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz133.21 4 133.45 2 135.4522.03/19,48
8.1/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník137.12 6 136.07 0 136.0722.65/20,07
9.1/VKASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice145.16 0 145.63 2 145.1631.74/28,06
10.2/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň143.22 2 145.55 4 145.2231.80/28,05
11.3/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy147.80 0 145.27 0 145.2731.85/28,14
12.2/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus143.32 2 144.05 2 145.3231.90/28,13
13. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň146.49 8 144.14 2 146.1432.72/28,82
14.2/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy162.12 6 144.05 4 148.0534.63/30,51
15.4/ZMVRÁNKOVÁ Ivana 2002 0 Blovice216.58 158 225.44 58 283.44170.02/149,90
  VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří
WENDL Miloslav
1987
1978
2 Kralupy
Horš.Týn
128.21 0 0.00 999 128.21 17
2.1/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
138.34 0 136.51 0 136.518.30/6,513
3.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
138.22 4 136.55 0 136.558.34/6,59
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.03 2 135.44 2 137.449.23/7,25
5.1/VMKLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
143.77 2 139.05 4 143.0514.84/11,61
6.2/VMWEISSAR Petr
VEVERKOVÁ Zdenka
1970
1977
Loko Plz
Loko Plz
178.48 8 0.00 999 186.4858.27/45,40
  POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.90 0 99.91 0 99.91 80
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV107.37 0 106.27 0 106.276.36/6,476
3.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.50 0 106.48 0 106.486.57/6,672
4. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV108.89 0 112.77 0 108.898.98/9,068
5. HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy109.90 0 109.62 0 109.629.71/9,764
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice109.75 0 108.95 2 109.759.84/9,860
7.4/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy111.39 2 110.08 0 110.0810.17/10,256
8.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.32 2 111.33 0 111.3311.42/11,452
9.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy112.60 0 109.54 2 111.5411.63/11,648
10. SEDLMAIER Aleš 1980 0 Roudnice113.71 0 114.55 0 113.7113.80/13,844
11.2/VCHOD Václav 1961 2 Blovice114.84 0 116.11 0 114.8414.93/14,940
12.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky115.05 0 120.02 6 115.0515.14/15,236
13.1/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice115.67 0 2515.85 4 115.6715.76/15,832
14.1/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy113.86 4 112.66 4 116.6616.75/16,828
15.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice116.84 0 117.89 0 116.8416.93/16,927
16. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV121.81 6 116.15 2 118.1518.24/18,326
17. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.76 4 118.37 0 118.3718.46/18,525
18.2/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.89 4 116.28 4 119.8919.98/20,024
19. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice121.75 2 120.53 0 120.5320.62/20,623
20.7/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz0.00 999 121.07 0 121.0721.16/21,222
21. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.85 6 117.34 4 121.3421.43/21,421
22.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz123.08 0 121.70 0 121.7021.79/21,820
23.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy121.44 2 120.02 2 122.0222.11/22,119
24.9/VMKLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice129.15 4 122.37 0 122.3722.46/22,518
25.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice124.75 10 121.11 2 123.1123.20/23,217
26.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.127.60 0 129.40 0 127.6027.69/27,716
27.2/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz126.89 4 126.77 2 128.7728.86/28,915
28.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha128.25 2 128.80 0 128.8028.89/28,914
29.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.33 2 130.11 0 130.1130.20/30,213
30.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus130.93 0 135.63 0 130.9331.02/31,012
31.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky129.90 4 131.57 0 131.5731.66/31,711
32.1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky128.01 4 130.05 6 132.0132.10/32,110
33.10/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak133.76 8 131.27 2 133.2733.36/33,49
34.2/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky133.01 2 135.53 2 135.0135.10/35,18
35.3/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn135.81 0 135.23 0 135.2335.32/35,47
36.4/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz133.81 2 133.12 4 135.8135.90/35,96
37.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor138.30 4 136.42 4 140.4240.51/40,55
38.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.03 4 157.18 8 145.0345.12/45,24
39.12/VMPECHÁČEK Michal 1976 0 Vršovice146.94 2 143.73 4 147.7347.82/47,93
40.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník147.45 2 151.25 2 149.4549.54/49,62
41.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz161.10 6 163.16 10 167.1067.19/67,31
42.7/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz167.13 8 171.20 4 175.1375.22/75,30
43.3/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz182.54 2 178.24 4 182.2482.33/82,40
44.5/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 0 ČSAD Plz190.20 8 191.24 4 195.2495.33/95,40
45.8/ZSOTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň180.84 66 192.25 6 198.2598.34/98,40
46. ANDRLE Jan 1988 0 Blovice193.24 20 202.10 14 213.24113.33/113,40
  SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor136.05 2 131.18 0 131.18 0
2.2/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice136.27 2 133.94 2 135.944.76/3,60
3.3/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak137.57 2 137.49 4 139.578.39/6,40
4.4/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB152.55 2 149.94 0 149.9418.76/14,30
5.5/PZMTURNER Karel 2004 0 Blovice166.54 2 156.05 2 158.0526.87/20,50
6.6/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav165.67 0 160.42 8 165.6734.49/26,30
7.1/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky167.92 6 170.13 8 173.9242.74/32,60
8.2/PZZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn177.40 2 174.74 6 179.4048.22/36,80
9.3/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice188.18 16 184.44 4 188.4457.26/43,60
10.7/PZMJIRAS Filip 2005 0 USK Pha174.82 16 178.58 104 190.8259.64/45,50
11.8/PZMVRÁNEK Jan 2004 0 Blovice194.38 0 207.32 4 194.3863.20/48,20
12.9/PZMSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha224.44 8 226.52 6 232.44101.26/77,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3