vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

09.05.2015   V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc133.00 2 131.60 2 133.60 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc134.80 0 135.30 0 134.801.20/0,90
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc140.00 8 134.30 8 142.308.70/6,50
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc168.50 2 155.50 4 159.5025.90/19,40
5.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc163.60 10 165.60 6 171.6038.00/28,40
6.3/PZMBOTATÝ Oto 2007 0 Třebech.247.10 16 236.60 10 246.60113.00/84,60
7.4/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 0 Olomouc234.70 12 260.10 64 246.70113.10/84,70
8.5/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc219.10 54 243.60 4 247.60114.00/85,30
9.4/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 0 Tzunami266.90 60 298.20 62 326.90193.30/144,70
10.5/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 0 VS Desná266.30 262 320.10 220 528.30394.70/295,40
11.6/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 0 KK Opava0.00 999 124.70 456 580.70447.10/334,70
12.7/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc150.70 500 157.30 504 650.70517.10/387,10
13.6/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc151.00 502 155.90 500 653.00519.40/388,80
14.8/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc250.60 512 251.90 514 762.60629.00/470,80
15.9/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc247.20 608 286.20 560 846.20712.60/533,40
  ŠIMOV Lukáš 2006 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc122.20 2 122.00 0 122.00 16
2.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava120.60 2 121.70 4 122.600.60/0,512
3.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí123.50 4 124.50 0 124.502.50/2,08
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc128.70 0 134.10 0 128.706.70/5,57
5.2/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava131.50 2 129.80 0 129.807.80/6,46
6.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava132.70 0 130.20 2 132.2010.20/8,45
7.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník130.40 2 130.50 2 132.4010.40/8,54
8.2/DSROUSKOVÁ Martina 1998 0 KK Opava143.10 0 135.80 2 137.8015.80/13,03
9.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc143.80 2 142.70 4 145.8023.80/19,52
10.3/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 0 Tzunami229.00 158 208.70 114 322.70200.70/164,51
11.4/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 0 Tzunami303.60 218 212.30 114 326.30204.30/167,50
12.5/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc439.80 262 389.00 262 651.00529.00/433,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.00 2 114.80 0 114.80 12
2.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec120.10 6 115.60 2 117.602.80/2,48
3.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná125.90 0 126.00 2 125.9011.10/9,74
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc142.20 0 144.50 0 142.2027.40/23,93
5.2/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec149.70 8 145.70 8 153.7038.90/33,92
6.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc157.10 2 156.50 2 158.5043.70/38,11
  HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
133.80 2 0.00 999 135.80 5
2.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
166.00 6 163.60 4 167.6031.80/23,41
3. VAVRLA Dušan
VAVRLA Adam
1969
2000
Tzunami
Tzunami
256.90 16 219.80 16 235.80100.00/73,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.40 2 109.00 4 109.40 24
2.1/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava112.40 0 111.50 0 111.502.10/1,920
3.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava119.00 2 117.30 2 119.309.90/9,016
4.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník120.20 0 124.80 0 120.2010.80/9,912
5.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí122.10 0 120.40 0 120.4011.00/10,111
6.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc126.40 0 128.30 0 126.4017.00/15,510
7.2/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc127.30 0 130.00 2 127.3017.90/16,49
8.3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc130.20 6 126.90 2 128.9019.50/17,88
9.3/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava129.90 0 127.47 6 129.9020.50/18,77
10.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná138.50 0 144.80 4 138.5029.10/26,66
11.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava140.70 0 140.10 4 140.7031.30/28,65
12.5/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.151.60 6 151.10 0 151.1041.70/38,14
13.4/ZSHANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.159.10 2 164.20 4 161.1051.70/47,33
14.5/ZSHEINRICH Daniel 2001 0 Tzunami169.90 56 170.60 10 180.6071.20/65,12
15.6/ZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná131.90 56 163.02 104 187.9078.50/71,81
16.1/DMVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami192.00 10 162.03 62 202.0092.60/84,60
17.2/DMŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami179.40 60 0.00 999 239.40130.00/118,80
18.6/ZSHEINICH Bruno 2002 0 Tzunami219.20 56 222.26 100 275.20165.80/151,60
19.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná213.30 68 0.00 999 281.30171.90/157,10
20.8/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná186.30 316 198.50 110 308.50199.10/182,00
21.7/ZSKONVIČNÝ jiří 2001 0 Tzunami0.00 999 194.40 408 602.40493.00/450,60
  ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec136.50 2 134.60 4 138.50 10
2.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc141.50 0 144.30 2 141.503.00/2,26
3.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc155.00 2 167.50 6 157.0018.50/13,42
4.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí161.30 2 180.70 2 163.3024.80/17,91
5.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc189.10 0 189.50 6 189.1050.60/36,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3