vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

23.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus69.39 0 69.75 4 69.39 144
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB71.32 6 71.54 0 71.542.15/3,1136
3.1/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky76.42 2 73.58 0 73.584.19/6,0132
4.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.61 6 73.52 2 75.526.13/8,8128
5. STACH Daniel 1988 SKVS ČB84.55 0 80.48 0 80.4811.09/16,0124
6.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB80.73 0 84.46 0 80.7311.34/16,3120
7.2/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník78.56 8 75.15 6 81.1511.76/16,9116
8.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand81.55 0 82.45 0 81.5512.16/17,5112
9.3/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor80.05 6 80.21 2 82.2112.82/18,5108
10.3/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.89.57 100 80.53 2 82.5313.14/18,9104
11.4/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB84.18 0 84.84 2 84.1814.79/21,3100
12.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky78.65 56 78.69 6 84.6915.30/22,096
13.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz86.27 2 85.22 0 85.2215.83/22,892
14.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa84.46 2 85.45 0 85.4516.06/23,188
15.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.83.28 8 84.35 2 86.3516.96/24,484
16. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor76.28 54 78.58 8 86.5817.19/24,880
17.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice85.27 202 83.03 4 87.0317.64/25,476
18.3/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand86.77 104 85.77 2 87.7718.38/26,572
19.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV87.37 2 88.38 0 88.3818.99/27,468
20.1/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB87.31 2 88.51 0 88.5119.12/27,664
21.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.97.60 2 89.88 0 89.8820.49/29,560
22.4/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand88.35 2 88.50 4 90.3520.96/30,256
23.3/VROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS89.00 2 88.16 4 91.0021.61/31,10
24.4/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy95.43 2 91.60 0 91.6022.21/32,052
25.5/VPRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB103.32 6 91.73 0 91.7322.34/32,248
26.4/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha89.94 2 90.56 12 91.9422.55/32,544
27.5/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB88.86 4 92.13 6 92.8623.47/33,843
28.5/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.24 6 90.93 2 92.9323.54/33,942
29.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor93.19 0 92.96 0 92.9623.57/34,041
30.6/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand96.93 60 89.17 4 93.1723.78/34,340
31.6/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy89.42 50 88.46 6 94.4625.07/36,139
32.6/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov95.95 2 90.71 4 94.7125.32/36,538
33.6/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB97.55 6 92.91 2 94.9125.52/36,837
34.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha90.97 4 95.23 0 94.9725.58/36,936
35.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm92.92 4 95.27 0 95.2725.88/37,335
36.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB94.15 2 94.62 4 96.1526.76/38,634
37.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.81 2 94.46 10 96.8127.42/39,533
38.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand97.36 2 92.95 4 96.9527.56/39,732
39.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand95.07 2 96.56 2 97.0727.68/39,931
40.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus95.20 2 97.24 2 97.2027.81/40,130
41.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.96.94 2 100.94 8 98.9429.55/42,629
42.8/VPUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA97.80 2 103.69 0 99.8030.41/43,80
43.7/VMMATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov102.87 4 100.20 0 100.2030.81/44,428
44.7/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice78.19 54 94.84 6 100.8431.45/45,327
45.6/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha97.36 4 99.82 6 101.3631.97/46,126
46.10/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky99.77 2 103.82 4 101.7732.38/46,725
47.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice108.11 4 97.91 4 101.9132.52/46,924
48.8/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha102.22 4 98.64 4 102.6433.25/47,923
49.11/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha107.78 4 99.19 4 103.1933.80/48,722
50.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB101.82 2 102.83 10 103.8234.43/49,621
51.8/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand103.10 2 101.92 6 105.1035.71/51,520
52.12/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha100.92 8 101.63 4 105.6336.24/52,219
53.13/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy109.56 2 102.67 4 106.6737.28/53,718
54.9/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník104.45 6 105.51 2 107.5138.12/54,917
55.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.116.46 0 102.09 8 110.0940.70/58,716
56.14/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky114.67 2 111.77 0 111.7742.38/61,115
57.9/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor109.79 2 110.20 6 111.7942.40/61,114
58.15/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha110.35 2 131.97 8 112.3542.96/61,913
59.10/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand110.83 56 110.83 2 112.8343.44/62,612
60.16/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice106.77 8 116.97 56 114.7745.38/65,411
61.8/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha115.54 4 110.88 4 114.8845.49/65,610
62.17/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB113.20 2 116.55 4 115.2045.81/66,09
63.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB116.52 2 120.27 4 118.5249.13/70,80
64.11/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.90 2 116.17 4 120.1750.78/73,28
65.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor119.39 2 4.00 999 121.3952.00/74,97
66.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz118.54 8 118.46 4 122.4653.07/76,56
67.12/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha120.59 6 123.45 6 126.5957.20/82,45
67.13/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand129.28 62 122.59 4 126.5957.20/82,44
69.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.74 2 126.51 6 130.7461.35/88,43
70.14/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.130.83 4 125.15 10 134.8365.44/94,32
71.15/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB132.08 4 146.33 8 136.0866.69/96,11
72.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně123.45 14 101.29 56 137.4568.06/98,10
73.10/VAMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS128.50 10 125.67 56 138.5069.11/99,60
74.16/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha130.92 58 144.38 10 154.3884.99/122,50
75.17/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB159.06 106 146.85 12 158.8589.46/128,90
76.2/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK168.62 12 145.49 16 161.4992.10/132,70
77.3/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice1.00 999 163.24 10 173.24103.85/149,70
78.11/VALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS4.00 999 119.20 56 175.20105.81/152,50
79.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor126.31 52 1.00 999 178.31108.92/157,00
80.12/VBUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS4.00 999 141.30 62 203.30133.91/193,00
  ATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha79.35 0 80.16 0 79.35 21
2.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec101.20 12 94.10 2 96.1016.75/21,113
3.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.99.30 4 99.49 2 101.4922.14/27,99
4.1/ZMALTMAN MARCELLA 2004 USA107.63 2 105.48 2 107.4828.13/35,50
5.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha116.24 0 110.32 4 114.3234.97/44,15
6.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand129.48 6 119.55 4 123.5544.20/55,74
7.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand146.36 6 122.22 2 124.2244.87/56,53
8.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor144.31 2 127.51 2 129.5150.16/63,22
9.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy139.64 6 131.05 4 135.0555.70/70,21
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.203.09 102 157.70 10 167.7088.35/111,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
86.98 0 86.97 2 86.98 30
2. ŠRÁMEK Michal
LERCH Eduard
1982
2002
2 Č.Lípa
Roudnice
97.54 4 96.22 4 100.2213.24/15,222
3.1/DSŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
106.00 62 105.48 6 111.4824.50/28,218
4. KAŠPAR Čeněk
KAŠPAR Martin
2000
1967
1 SKŽižkov
SKŽižkov
107.34 62 106.50 6 112.5025.52/29,314
5.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
122.13 0 121.17 2 122.1335.15/40,410
6.1/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
117.99 6 4.00 999 123.9937.01/42,66
7.1/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
117.33 8 162.72 60 125.3338.35/44,15
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
122.80 6 121.10 8 128.8041.82/48,14
9.1/ZSTESAŘ Vojtěch
STANOVSKÝ Jakub
2002
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
123.90 10 130.28 0 130.2843.30/49,83
10.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
121.66 14 126.21 8 134.2147.23/54,32
11.2/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
126.60 10 131.12 62 136.6049.62/57,00
12.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
139.26 6 152.01 10 145.2658.28/67,01
13.3/ZSŠEDIVÝ Jan
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
146.75 14 160.88 12 160.7573.77/84,80
14.4/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
149.11 14 1.00 999 163.1176.13/87,50
  NEJC POLENČIČ
ŠTEFAN BOŽIČ
2001
2001
KK Soške, SLO
KK Soške, SLO
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘIKRYLOVÁ EMA
ALTMAN MARCELLA
2003
2004
Rájec
USA
126.20 12 126.21 8 134.21 0
2.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
148.18 8 148.16 16 156.1821.97/16,40

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
106.20 6 117.04 4 112.20 0
2.1/VMSEHNALOVÁ Marie
PEŠTA Jan
1981
1981
2 USK Pha
L.Tábor
4.00 999 113.24 6 119.247.04/6,30
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
133.46 2 123.59 8 131.5919.39/17,30
4. TESAŘ Robert
TESAŘOVÁ Hana
1972
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 217.83 72 289.83177.63/158,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha79.96 2 78.38 0 78.38 90
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV79.53 0 4.00 999 79.531.15/1,586
3. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus76.84 6 78.97 8 82.844.46/5,782
4.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice84.47 4 81.55 2 83.555.17/6,678
5.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec83.64 0 81.72 2 83.645.26/6,774
6.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor81.83 2 83.44 2 83.835.45/7,070
7.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB84.87 6 82.26 2 84.265.88/7,566
8. SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha84.98 2 86.03 0 86.037.65/9,862
9.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha89.16 0 86.54 0 86.548.16/10,458
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa85.08 2 87.99 2 87.088.70/11,154
11.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov87.41 2 91.07 4 89.4111.03/14,150
12.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor86.43 4 91.91 2 90.4312.05/15,446
13. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek90.55 0 98.10 2 90.5512.17/15,542
14.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav90.53 2 91.53 2 92.5314.15/18,138
15. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha89.03 4 94.42 2 93.0314.65/18,734
16.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand99.30 4 95.25 0 95.2516.87/21,530
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.89 0 95.56 0 95.5617.18/21,926
18.2/DMKAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov97.57 4 91.83 4 95.8317.45/22,322
19.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB97.17 0 100.65 0 97.1718.79/24,018
20.6/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.93.42 6 97.99 0 97.9919.61/25,017
21.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.67 2 98.45 0 98.4520.07/25,616
22.7/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV100.21 2 99.00 0 99.0020.62/26,315
23.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha97.06 4 100.44 2 101.0622.68/28,914
24.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha92.88 58 92.96 10 102.9624.58/31,413
25.5/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor100.04 4 105.47 2 104.0425.66/32,712
26.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.98.67 10 102.11 4 106.1127.73/35,411
27.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník105.31 2 110.59 2 107.3128.93/36,910
28.3/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.67 0 105.48 2 107.4829.10/37,19
29.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor108.13 0 115.93 6 108.1329.75/38,08
30.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor114.71 6 107.80 2 109.8031.42/40,17
31.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor109.86 0 114.55 0 109.8631.48/40,26
32.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.17 6 112.45 58 111.1732.79/41,85
33.3/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB109.50 2 124.19 6 111.5033.12/42,34
34.4/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB106.05 6 109.35 8 112.0533.67/43,03
35.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm114.56 2 146.58 8 116.5638.18/48,72
36.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB123.14 4 114.99 2 116.9938.61/49,31
37.4/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha117.46 62 115.98 2 117.9839.60/50,50
38.5/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha125.78 0 142.63 6 125.7847.40/60,50
39.6/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník144.41 10 130.54 8 138.5460.16/76,80
40.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB140.51 4 143.89 62 144.5166.13/84,40
  NEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.86.09 0 90.52 4 86.09 52
2. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB90.99 2 87.48 0 87.481.39/1,648
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV88.70 0 4.00 999 88.702.61/3,044
4.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor89.79 0 91.81 0 89.793.70/4,340
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.89 2 91.30 4 92.896.80/7,936
6.1/ZMALTMAN MARCELLA 2004 USA94.82 0 92.85 2 94.828.73/10,10
7.1/VROMASHKINA EKATERINA 1974 Moskva, RUS95.92 2 95.10 0 95.109.01/10,50
8.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand102.27 8 94.93 2 96.9310.84/12,632
9. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB94.80 4 97.19 0 97.1911.10/12,928
10.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky103.27 2 100.07 0 100.0713.98/16,224
11.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB98.57 2 99.97 52 100.5714.48/16,820
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.82 54 96.61 4 100.6114.52/16,919
13.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand98.40 4 106.93 2 102.4016.31/18,918
14.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand109.71 6 100.43 2 102.4316.34/19,017
15.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy104.01 6 101.56 2 103.5617.47/20,316
16.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa103.75 2 103.75 4 105.7519.66/22,815
17.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB100.96 6 109.23 4 106.9620.87/24,214
18.3/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice110.12 54 103.62 4 107.6221.53/25,013
19.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.108.03 0 113.65 2 108.0321.94/25,512
20.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK107.14 2 108.09 14 109.1423.05/26,811
21.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand101.22 8 104.77 8 109.2223.13/26,910
22.8/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha103.45 56 112.50 0 112.5026.41/30,79
23.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha110.60 2 118.94 6 112.6026.51/30,88
24.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy115.77 0 116.41 0 115.7729.68/34,57
25.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha110.93 8 109.02 8 117.0230.93/35,96
26.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha107.10 58 115.80 4 119.8033.71/39,25
27.12/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB126.26 4 135.53 8 130.2644.17/51,34
28.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky128.79 2 127.30 4 130.7944.70/51,93
29.1/PZALTMAN ISABELLA 2007 USA147.12 2 156.53 8 149.1263.03/73,20
30.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.151.80 4 122.92 60 155.8069.71/81,02
31.2/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB149.04 8 152.83 8 157.0470.95/82,40
32.4/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky110.34 56 113.92 56 166.3480.25/93,21
33.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB164.08 6 1.00 999 170.0883.99/97,60
34.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy192.62 16 181.64 10 191.64105.55/122,60
  HESSER FRANZISKA 1983 UKK WWien, AUT4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SARA BELINGAR 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽIVA KURINČIČ 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIA ŠRIBAR 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3