vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

24.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSTINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO68.08 10 66.20 2 68.20 0
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus68.69 0 70.68 4 68.690.49/0,7150
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB69.01 0 71.42 4 69.010.81/1,2142
4.2/DSJAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO69.35 2 69.85 6 71.353.15/4,60
5.1/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky71.99 0 82.03 6 71.993.79/5,6138
6.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky72.55 52 73.23 2 75.237.03/10,3134
7.1/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB76.03 2 78.80 0 78.039.83/14,4130
8.2/DMŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO75.48 4 73.09 8 79.4811.28/16,50
9.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky79.78 8 76.42 4 80.4212.22/17,9126
10.2/ZSJAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO80.94 0 82.12 4 80.9412.74/18,70
11.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand82.34 0 83.78 4 82.3414.14/20,7122
12.3/DMANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO84.39 10 78.90 4 82.9014.70/21,60
13. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor79.82 4 81.53 8 83.8215.62/22,9118
14.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.32 0 84.61 0 84.6116.41/24,1114
15.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.83.25 2 85.84 4 85.2517.05/25,0110
16.4/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz84.39 6 85.53 0 85.5317.33/25,4106
17.4/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník79.73 6 79.96 6 85.7317.53/25,7102
18.5/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.84.01 2 84.57 2 86.0117.81/26,198
19.4/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB87.39 0 86.44 4 87.3919.19/28,194
20.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor85.48 2 84.50 4 87.4819.28/28,390
21.6/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy88.05 0 93.77 6 88.0519.85/29,186
22.1/VDEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO86.37 2 84.89 6 88.3720.17/29,60
23.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice80.72 8 83.91 6 88.7220.52/30,182
24.5/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha88.32 6 87.37 2 89.3721.17/31,078
25.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.89.98 0 91.73 4 89.9821.78/31,974
26.6/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha91.78 2 86.36 4 90.3622.16/32,570
27.5/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand88.38 2 91.29 56 90.3822.18/32,566
28.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa90.40 2 86.56 4 90.5622.36/32,862
29.7/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand90.89 4 86.57 4 90.5722.37/32,858
30.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy90.54 6 89.32 2 91.3223.12/33,954
31.8/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand85.85 6 82.81 10 91.8523.65/34,750
32.5/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.92.89 0 92.03 0 92.0323.83/34,946
33.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm97.35 0 92.52 0 92.5224.32/35,742
34.6/VROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS91.87 6 91.06 2 93.0624.86/36,50
35.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB89.71 4 91.35 6 93.7125.51/37,441
36.7/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB95.60 4 93.87 0 93.8725.67/37,640
37.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor94.91 6 91.98 2 93.9825.78/37,839
38.6/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha90.93 8 92.23 2 94.2326.03/38,238
39.8/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV94.44 0 94.64 4 94.4426.24/38,537
40.7/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB98.55 6 91.14 4 95.1426.94/39,536
40.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand95.16 12 93.14 2 95.1426.94/39,535
42.7/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy94.05 2 94.11 6 96.0527.85/40,834
43.8/VPRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB94.83 2 100.44 12 96.8328.63/42,033
44.9/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice119.12 102 93.49 4 97.4929.29/42,932
45.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha95.08 4 99.02 0 99.0230.82/45,231
46.9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky95.12 4 96.92 4 99.1230.92/45,330
47.10/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB95.23 6 91.85 8 99.8531.65/46,429
48.11/ZSROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO97.30 54 95.98 4 99.9831.78/46,60
49.12/ZSMIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO100.61 4 94.29 6 100.2932.09/47,10
50.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand99.83 2 99.53 10 101.8333.63/49,328
51.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB109.29 10 97.45 6 103.4535.25/51,727
52.13/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky96.59 8 103.79 2 104.5936.39/53,426
53.7/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha98.84 6 111.25 2 104.8436.64/53,725
54.10/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha107.60 6 96.93 8 104.9336.73/53,924
55.14/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice101.90 4 128.98 10 105.9037.70/55,323
56.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice100.26 6 106.28 0 106.2638.06/55,822
57.15/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy102.72 4 106.41 10 106.7238.52/56,521
58.8/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha107.70 6 103.04 4 107.0438.84/57,020
59.16/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB106.41 6 103.42 4 107.4239.22/57,519
60.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.105.73 2 106.93 8 107.7339.53/58,018
61.17/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.92 6 105.24 4 109.2441.04/60,217
62.10/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand107.03 4 126.55 8 111.0342.83/62,816
63.18/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB107.92 4 128.75 4 111.9243.72/64,115
64.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus111.20 4 96.05 52 115.2047.00/68,914
65.11/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.113.70 2 118.45 10 115.7047.50/69,613
66.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand108.20 8 111.30 6 116.2048.00/70,412
67.13/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand124.78 4 113.98 6 119.9851.78/75,911
68.9/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor125.89 8 118.46 4 122.4654.26/79,610
69.6/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně116.38 16 114.52 8 122.5254.32/79,69
70.14/ZMKIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO116.29 8 117.85 8 124.2956.09/82,20
71.19/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky115.95 10 118.97 52 125.9557.75/84,78
72.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz128.09 60 117.06 10 127.0658.86/86,37
73.10/VALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS126.83 2 142.11 54 128.8360.63/88,90
74.11/VBUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS122.53 10 134.65 8 132.5364.33/94,30
75.9/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha120.72 12 4.00 999 132.7264.52/94,66
76.1/PZATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO122.48 12 124.91 10 134.4866.28/97,20
77.2/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB131.55 10 120.58 14 134.5866.38/97,30
78.20/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha129.09 6 116.96 58 135.0966.89/98,15
79.12/VAMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS127.48 10 162.21 60 137.4869.28/101,60
80.21/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB139.17 62 132.87 12 144.8776.67/112,44
81.15/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha136.96 16 147.21 6 152.9684.76/124,33
82.3/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice1.00 999 151.18 6 157.1888.98/130,50
83.16/ZMVID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO99.29 64 121.47 54 163.2995.09/139,40
84.17/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand153.06 14 142.14 58 167.0698.86/145,02
85.18/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB162.16 12 173.82 8 174.16105.96/155,41
86.4/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK174.11 12 196.42 70 186.11117.91/172,90
87.19/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB173.25 14 166.94 68 187.25119.05/174,60
88.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor1.00 999 186.57 16 202.57134.37/197,00
89.20/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha1.00 999 163.90 58 221.90153.70/225,40
90.21/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha188.32 56 225.40 158 244.32176.12/258,20
  STACH Daniel 1988 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Štěpán 2004 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha86.13 2 96.44 2 88.13 20
2.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec98.10 4 96.54 2 98.5410.41/11,812
3.2/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.16 4 99.45 0 99.4511.32/12,88
4.1/ZMALTMAN MARCELLA 2004 USA116.21 4 106.42 2 108.4220.29/23,00
5.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor119.46 6 127.44 54 125.4637.33/42,44
6.3/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha131.32 6 123.56 4 127.5639.43/44,73
7.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy126.95 4 4.00 999 130.9542.82/48,62
8.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand124.72 10 126.05 6 132.0543.92/49,81
  CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
94.03 2 91.17 2 93.17 22
2. ŠRÁMEK Michal
LERCH Eduard
1982
2002
2 Č.Lípa
Roudnice
100.75 6 98.18 0 98.185.01/5,418
3.1/DMNEJC POLENČIČ
ŠTEFAN BOŽIČ
2001
2001
KK Soške, SLO
KK Soške, SLO
5.00 8 4.00 6 103.019.84/10,60
4.1/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
111.83 12 4.00 999 123.8330.66/32,914
5.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
131.81 14 115.67 12 127.6734.50/37,010
6.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
124.70 6 143.83 60 130.7037.53/40,36
7. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
123.21 14 1.00 999 137.2144.04/47,35
8.2/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
130.40 14 117.54 20 137.5444.37/47,60
9.1/ZSTESAŘ Vojtěch
STANOVSKÝ Jakub
2002
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
126.82 12 130.77 12 138.8245.65/49,04
10.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
131.78 12 136.14 64 143.7850.61/54,33
11.1/DSŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
105.42 56 112.83 62 161.4268.25/73,32
12.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
166.24 10 209.20 14 176.2483.07/89,21
13.3/ZSŠEDIVÝ Jan
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
156.66 68 203.72 64 224.66131.49/141,10
14.4/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
251.27 122 5.00 26 260.24167.07/179,30
  KAŠPAR Čeněk
KAŠPAR Martin
2000
1967
1 SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPŘIKRYLOVÁ EMA
ALTMAN MARCELLA
2003
2004
Rájec
USA
149.04 12 136.54 8 144.54 0
2.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
161.98 10 166.84 16 171.9827.44/19,00

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
109.54 8 107.40 6 113.40 0
2.1/VMSEHNALOVÁ Marie
PEŠTA Jan
1981
1981
2 USK Pha
L.Tábor
117.28 6 121.28 62 123.289.88/8,70
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.51 8 134.70 4 138.7025.30/22,30
  TESAŘ Robert
TESAŘOVÁ Hana
1972
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha79.14 0 77.58 4 79.14 80
2. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus78.40 2 77.94 4 80.401.26/1,676
3.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB79.05 52 78.52 2 80.521.38/1,772
4.1/DMNEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO84.65 2 79.60 2 81.602.46/3,10
5. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa83.16 0 83.26 0 83.164.02/5,168
6.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB85.84 2 81.23 2 83.234.09/5,264
7. SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha81.50 2 83.62 0 83.504.36/5,560
8.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor84.13 0 86.00 6 84.134.99/6,356
9.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec83.57 2 84.18 4 85.576.43/8,152
10.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice86.90 8 85.26 2 87.268.12/10,348
11.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor87.72 0 87.77 0 87.728.58/10,844
12.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha4.00 999 88.78 0 88.789.64/12,240
13. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek86.69 8 85.32 4 89.3210.18/12,936
14. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha108.98 6 92.32 2 94.3215.18/19,232
15.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav92.37 2 91.63 6 94.3715.23/19,228
16.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha93.73 4 105.75 6 97.7318.59/23,524
17.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.71 4 97.78 0 97.7818.64/23,620
18.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV95.98 2 98.22 0 97.9818.84/23,816
19.5/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.97.01 4 95.37 4 99.3720.23/25,615
20.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.59 6 97.50 2 99.5020.36/25,714
21.2/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand94.63 12 95.25 6 101.2522.11/27,913
22.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.47 4 108.35 4 102.4723.33/29,512
23.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor104.22 14 99.55 4 103.5524.41/30,811
24.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha111.46 4 102.70 2 104.7025.56/32,310
25.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB103.26 2 102.51 4 105.2626.12/33,09
26.3/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha103.07 4 108.65 8 107.0727.93/35,38
27.4/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.72 6 103.22 4 107.2228.08/35,57
28.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.105.40 6 102.51 6 108.5129.37/37,16
29.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor103.19 6 123.75 4 109.1930.05/38,05
30.5/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha107.57 4 105.58 12 111.5732.43/41,04
31.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor112.57 10 106.51 6 112.5133.37/42,23
32.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm118.69 4 110.75 4 114.7535.61/45,02
33.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor108.67 10 109.34 6 115.3436.20/45,71
34.3/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB115.74 0 115.99 6 115.7436.60/46,20
35.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB115.01 4 120.46 4 119.0139.87/50,40
36.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB133.99 16 144.69 8 149.9970.85/89,50
  KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor1.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.88.08 4 88.14 0 88.14 43
2.2/ZSRIA ŠRIBAR 2002 KK Soške, SLO85.71 4 89.52 2 89.711.57/1,80
3.1/ZMALTMAN MARCELLA 2004 USA90.73 0 92.23 0 90.732.59/2,90
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.41 2 77.38 308 92.414.27/4,839
5.1/VROMASHKINA EKATERINA 1974 Moskva, RUS94.54 6 91.82 2 93.825.68/6,40
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.34 2 96.75 0 94.346.20/7,035
7.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor91.63 4 93.93 2 95.637.49/8,531
8.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand97.96 0 95.27 2 97.279.13/10,427
9. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB94.35 4 102.10 2 98.3510.21/11,623
10.4/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa100.60 2 97.10 2 99.1010.96/12,419
11.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand99.41 6 99.74 0 99.7411.60/13,218
12.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand103.15 2 95.94 6 101.9413.80/15,717
13.6/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky98.16 4 102.00 4 102.1614.02/15,916
14.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha100.32 2 100.73 4 102.3214.18/16,115
15.8/ZSSARA BELINGAR 2003 KK Soške, SLO98.09 12 98.91 4 102.9114.77/16,80
16.9/ZSŽIVA KURINČIČ 2002 KK Soške, SLO99.37 6 97.19 6 103.1915.05/17,10
17.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB104.04 2 103.43 0 103.4315.29/17,314
18.10/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy99.84 4 110.56 6 103.8415.70/17,813
19.2/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice101.09 6 102.85 6 107.0918.95/21,512
20. HESSER FRANZISKA 1983 UKK WWien, AUT103.77 58 103.66 4 107.6619.52/22,10
21.3/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand106.53 2 106.37 6 108.5320.39/23,111
22.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha126.46 6 106.13 4 110.1321.99/24,910
23. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja108.53 2 112.45 2 110.5322.39/25,49
24.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.109.92 2 115.14 4 111.9223.78/27,08
25.4/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky110.08 2 114.45 6 112.0823.94/27,27
26.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB113.64 2 106.85 6 112.8524.71/28,06
27.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha110.65 4 112.98 8 114.6526.51/30,15
28.12/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK114.79 2 123.73 10 116.7928.65/32,54
29.13/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy134.61 10 114.91 4 118.9130.77/34,93
30.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky150.45 8 127.04 4 131.0442.90/48,72
31.14/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB151.70 0 127.27 4 131.2743.13/48,91
32.1/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB234.52 6 154.76 6 160.7672.62/82,40
33.2/PZALTMAN ISABELLA 2007 USA167.88 8 180.66 6 175.8887.74/99,50
34.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB167.42 10 180.07 8 177.4289.28/101,30
35.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy326.71 10 244.21 12 256.21168.07/190,70
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3