Sprint ve Dvoře Králové

06.05.2017   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:55,70 00:56,90 00:56,90 49
2.2/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:57,60 00:58,80 00:58,801.90/3,341
3.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:57,80 00:58,80 00:58,801.90/3,333
4.3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:58,00 01:00,10 01:00,103.20/5,625
5.4/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto01:01,00 01:00,50 01:00,503.60/6,321
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:00,70 01:01,20 01:01,204.30/7,617
7.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.01:03,30 01:06,20 01:06,209.30/16,313
8. CINKO Radek 1993 3 Pardub.01:03,40 01:03,80 01:03,806.90/12,112
9.3/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.01:05,80 01:05,90 01:05,909.00/15,811
10.1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily01:06,40 01:09,90 01:09,9013.00/22,810
11.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:07,30 01:10,00 01:10,0013.10/23,09
12.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.01:07,40 01:11,50 01:11,5014.60/25,78
13.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:08,30 01:10,80 01:10,8013.90/24,47
14.2/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:09,90 01:10,90 01:10,9014.00/24,66
15.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:13,70 01:11,80 01:11,8014.90/26,25
16.4/VMVENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto01:13,00 01:15,20 01:15,2018.30/32,24
17.5/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.01:16,10 01:15,00 01:15,0018.10/31,83
18.2/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily01:15,10 01:17,40 01:17,4020.50/36,02
19.1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.01:22,10 01:21,00 01:21,0024.10/42,41
20.3/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:23,70 01:23,70 01:23,7026.80/47,10
21.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:24,70 01:24,90 01:24,9028.00/49,20
22.4/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště01:24,90 01:27,00 01:27,0030.10/52,90
23.3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště01:28,50 01:29,10 01:29,1032.20/56,60
24.5/ZSTROCH Jan 2003 Dv.Král.01:41,90 01:40,60 01:40,6043.70/76,80
  BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště00:00,00 00:00,00 DNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov00:00,00 00:00,00 DNS 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.00:00,00 00:00,00 DNS 0
Oddíl

Historie procházení