12. Český pohár ve sprintu na Lipně

27.08.2017  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. DEBELJAK Vid   SLO00:49,43 0/0/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:50,170.74/1,575/0/84
3.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:51,111.68/3,468/0/72
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:51,161.73/3,562/0/60
5. CARREAUD Antoine 1996 FRA00:51,762.33/4,70/0/0
6.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:53,954.52/9,157/127/0
7.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:53,243.81/7,753/115/0
8. GODEL Robin 1999 FRA00:53,353.92/7,90/0/0
9.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:54,114.68/9,549/103/0
10. FIRM Matic   SLO00:52,923.49/7,10/0/0
11.3/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:54,024.59/9,346/91/0
12.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:52,813.38/6,843/79/0
13. FAGET Marceau   FRA00:50,621.19/2,40/0/0
14.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:53,013.58/7,240/67/0
14. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:50,360.93/1,937/0/48
16.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:54,675.24/10,635/55/0
17.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:54,304.87/9,933/43/0
18.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:56,857.42/15,031/0/36
19.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:55,045.61/11,329/31/0
20.5/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:55,165.73/11,627/25/0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko PlzDNF 25/19/0
22.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:01,4912.06/24,423/0/30
  NOVÁK Matyáš 2005 2 OlomoucDNS 21/0/24
24.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:00,9111.48/23,219/0/18
25.2/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:57,287.86/15,917/0/12
26.6/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:55,536.10/12,315/13/0
27.3/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov00:59,6610.23/20,714/7/0
28.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:04,6115.18/30,713/0/6
  BÁČA Milan 1973 2 KK BrandDNF 0/0/0
  THACKER Cameron 1991 USADNS 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0/0/0
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselíDNS 0/0/0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselíDNS 0/0/0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0/0/0
Oddíl