2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

22.04.2018   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc111.28 4 110.27 0 110.27 0/28
2.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.135.51 4 119.61 0 119.619.34/8,546/0
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc119.68 2 120.72 4 121.6811.41/10,30/24
4.4/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB123.87 2 123.40 2 125.4015.13/13,742/0
5.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha133.15 2 124.79 2 126.7916.52/15,038/0
6.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc123.81 4 129.18 0 127.8117.54/15,90/20
7.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice131.79 8 123.99 4 127.9917.72/16,134/0
8.7/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.125.31 6 148.50 2 131.3121.04/19,130/0
9.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB133.03 6 121.34 10 131.3421.07/19,126/0
10.9/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc128.16 4 132.82 4 132.1621.89/19,90/16
11.10/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK134.14 2 129.03 4 133.0322.76/20,622/0
12.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk134.59 0 159.62 5 134.5924.32/22,10/15
13.12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc135.65 2 134.05 2 136.0525.78/23,40/14
14.13/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky148.07 2 132.35 4 136.3526.08/23,718/0
15.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn132.64 4 136.71 6 136.6426.37/23,914/0
16.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava134.20 6 132.80 54 140.2029.93/27,10/13
17.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice154.92 4 138.33 2 140.3330.06/27,313/0
18.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy133.88 10 139.57 4 143.5733.30/30,212/0
19.5/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn143.06 10 139.58 4 143.5833.31/30,211/0
20.15/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha142.10 4 1.00 999 146.1035.83/32,510/0
21.6/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami152.87 4 143.60 6 149.6039.33/35,70/12
22.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná143.93 8 1.00 999 151.9341.66/37,80/11
23.17/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha165.46 110 146.96 6 152.9642.69/38,79/0
24.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha158.35 108 149.00 4 153.0042.73/38,88/0
25.18/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc151.85 2 153.94 4 153.8543.58/39,50/10
26.19/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha148.99 8 153.82 12 156.9946.72/42,47/0
27.8/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy167.85 6 147.42 10 157.4247.15/42,86/0
28.9/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc160.19 6 156.05 56 166.1955.92/50,70/9
29.20/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK165.49 10 1.00 999 175.4965.22/59,10/8
30.21/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc177.21 10 166.65 12 178.6568.38/62,00/7
31.10/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc160.18 56 179.83 6 185.8375.56/68,50/6
32.11/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB1.00 999 184.77 2 186.7776.50/69,45/0
33.22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno157.48 108 181.68 8 189.6879.41/72,00/5
34.23/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha1.00 999 192.31 10 202.3192.04/83,54/0
35.24/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK147.00 58 1.00 999 205.0094.73/85,90/4
36.12/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná195.00 14 1.00 999 209.0098.73/89,50/3
37.13/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK156.99 58 166.28 54 214.99104.72/95,03/0
38.14/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc174.63 54 159.93 56 215.93105.66/95,80/2
39.15/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná1.00 999 157.21 64 221.21110.94/100,60/1
40.16/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc230.05 56 182.50 58 240.50130.23/118,10/0
41.17/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná182.33 68 183.40 158 250.33140.06/127,00/0
42.18/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice198.13 56 1.00 999 254.13143.86/130,52/0
43.19/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK196.24 60 1.00 999 256.24145.97/132,41/0
44.20/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK199.80 110 1.00 999 309.80199.53/180,90/0
45.21/ZMSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami1.00 999 276.67 156 432.67322.40/292,40/0
  BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  LINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl