Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

19.08.2018  
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 9 CKC Vallée de l Ain85.16 0 84.94 0 84.94 0
2. THOMPSON Angus 1999 9 AUS86.92 0 86.93 0 86.921.98/2,30
3. BUTCHER Finn 1995 9 NZL85.58 2 87.98 2 87.582.64/3,10
4. DAWSON Mike 1986 9 NZL87.62 2 94.05 2 89.624.68/5,50
5. DANGEN Jack 1998 9 NZL88.89 2 100.57 4 90.895.95/7,00
6.1/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha89.81 2 90.81 4 91.816.87/8,1324
7.1/ZSHEBORT Samuel 2004 9 KDV Slávia UK Bratislava95.16 2 91.49 2 93.498.55/10,10
8.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk93.11 4 90.16 6 96.1611.22/13,2318
9. DODANE Benjamin 1998 9 Villers le lac92.54 4 94.00 4 96.5411.60/13,70
10.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky95.18 50 92.91 4 96.9111.97/14,1312
11.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.05 0 96.99 0 96.9912.05/14,2306
12. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy98.20 0 97.71 0 97.7112.77/15,0300
13.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky110.02 8 94.17 4 98.1713.23/15,6294
14. ZAEPFEL Yann 1999 9 Villers le lac96.18 2 98.69 4 98.1813.24/15,60
15.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.122.03 54 98.88 0 98.8813.94/16,4288
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.34 52 95.19 4 99.1914.25/16,8282
17. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.86 0 99.23 0 99.2314.29/16,8276
18.2/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy99.50 0 103.07 4 99.5014.56/17,1270
19.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.69 2 98.98 2 99.6914.75/17,4264
20.3/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec109.65 12 100.27 0 100.2715.33/18,0258
21.2/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.64 52 96.63 4 100.6315.69/18,5252
22.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy100.84 0 99.47 2 100.8415.90/18,7246
23.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB107.96 4 97.47 4 101.4716.53/19,5240
24.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand100.42 4 99.98 2 101.9817.04/20,1234
25.4/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk102.11 0 104.31 10 102.1117.17/20,2228
26.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.64 2 102.25 0 102.2517.31/20,4222
27.4/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha100.52 2 102.88 52 102.5217.58/20,7216
28.5/DMKUBINEC Filip 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava100.10 54 99.42 4 103.4218.48/21,80
29.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec101.75 2 103.51 0 103.5118.57/21,9210
30.4/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.45 6 99.71 6 104.4519.51/23,0204
31.6/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.21 4 100.54 4 104.5419.60/23,1198
32.2/VSELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow104.38 2 100.65 4 104.6519.71/23,20
33.7/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.08 4 101.44 4 105.4420.50/24,1192
34. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy104.92 4 106.19 2 108.1923.25/27,4186
35.8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.68 2 106.53 2 108.5323.59/27,8180
36.5/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.110.06 4 107.16 2 109.1624.22/28,5174
37.9/DMTALIGA Lukáš 2003 9 KDV Slávia UK Bratislava107.18 2 112.67 6 109.1824.24/28,50
38.6/ZSTSVETKOV Nikita 2004 9 ww kids117.81 6 107.25 2 109.2524.31/28,60
39.7/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.113.75 6 105.26 4 109.2624.32/28,6168
40.10/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky110.79 4 107.96 2 109.9625.02/29,5162
41.5/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.14 4 106.80 4 110.8025.86/30,4156
42.11/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha116.61 4 107.06 4 111.0626.12/30,8150
43.12/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.35 8 107.43 4 111.4326.49/31,2144
44.13/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami109.59 2 108.89 4 111.5926.65/31,4138
45.3/VROMASHKIN Dmitry 1968 9 DK Kayak Moscow109.66 2 113.10 0 111.6626.72/31,50
46.8/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice111.66 2 109.92 2 111.9226.98/31,8132
47. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.48 2 106.00 6 112.0027.06/31,9126
48.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy121.59 2 110.12 2 112.1227.18/32,0120
49.9/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.74 6 102.73 56 112.7427.80/32,7114
50.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.21 0 105.34 54 113.2128.27/33,3108
51.6/VMZIFČÁK Štefan 1977 3+ SKVS ČB125.94 52 111.51 2 113.5128.57/33,6102
52.14/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.26 56 107.89 6 113.8928.95/34,196
53.10/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha110.70 4 115.41 10 114.7029.76/35,090
54.11/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.121.32 2 110.87 4 114.8729.93/35,284
55.15/DMBAKO David 2002 9 KDV Slávia UK Bratislava102.10 50 111.45 4 115.4530.51/35,90
56.16/DMLAZAREV Viktor 2003 9 ww kids112.06 4 127.52 2 116.0631.12/36,60
57.12/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy116.24 0 141.86 10 116.2431.30/36,878
58.17/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak124.35 12 115.12 2 117.1232.18/37,972
59.6/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.113.33 4 114.66 8 117.3332.39/38,166
60.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha114.42 4 115.88 2 117.8832.94/38,860
61.13/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak123.80 4 114.40 4 118.4033.46/39,454
62.18/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk112.84 6 139.99 10 118.8433.90/39,948
63.19/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.127.37 56 118.07 4 122.0737.13/43,742
64.20/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB118.70 58 122.33 0 122.3337.39/44,036
65.14/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand118.76 4 133.47 2 122.7637.82/44,530
66.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha119.02 4 119.28 8 123.0238.08/44,824
67.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice131.00 10 123.37 0 123.3738.43/45,218
68.8/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy135.12 4 117.53 6 123.5338.59/45,417
69.16/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB133.56 6 115.67 8 123.6738.73/45,616
70.21/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha118.91 6 132.28 6 124.9139.97/47,115
71.17/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand1.00 999 123.84 2 125.8440.90/48,214
72.18/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand122.05 6 126.51 8 128.0543.11/50,813
73.19/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy127.20 4 131.41 2 131.2046.26/54,512
74.20/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha140.37 4 123.61 8 131.6146.67/54,911
75.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice138.69 4 127.76 4 131.7646.82/55,110
76.5/VGROTOV Alex 1975 9 DK Kayak Moscow164.45 2 131.76 2 133.7648.82/57,50
77.21/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk133.48 6 133.05 4 137.0552.11/61,39
78.3/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand1.00 999 141.27 2 143.2758.33/68,78
79.6/VPASTUKHOV Mikhail 1967 9 DK Kayak Moscow139.36 4 142.33 6 143.3658.42/68,80
80.4/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK142.80 6 168.86 8 148.8063.86/75,27
81.22/ZSLOUN Matěj 2004 3 Šumperk147.78 8 181.87 14 155.7870.84/83,46
82.5/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy176.90 6 148.13 8 156.1371.19/83,85
83.7/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk1.00 999 146.83 12 158.8373.89/87,04
84.23/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy151.74 202 170.21 18 188.21103.27/121,63
85.6/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec201.63 6 179.98 12 191.98107.04/126,02
86.24/ZSMIKHAYLOV Vladislav 2004 9 ww kids170.20 154 185.97 20 205.97121.03/142,50
87.7/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha167.21 56 154.23 58 212.23127.29/149,91
88.25/ZSVOLNOV Maksim 2005 9 ww kids163.15 52 159.80 60 215.15130.21/153,30
  JOLY Loic 1995 9 Villers le lac4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1960 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETR Lukáš 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DEBLIQUY Elouan 2006 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CASTRYCK Titouan 2004 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GORVO Noe 2004 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MIZZI Julien 2001 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DEBLIQUY Mewen 2003 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HELLO Joris 2002 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUBOIS Clement 2002 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUBOIS Martin 2002 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HUET Lubin 2001 9 Bretagne4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl