3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens

17.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 04:16,33 0/26
2.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 04:20,814.48/1,735/0
3.3/ZSCARDOSELLI Tomáš, 2005, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 04:25,369.03/3,531/0
4.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 04:38,3121.98/8,60/22
5.5/ZSSINGLETON Huw 2006 9 Nottingham00:00,00 00:00,00 04:39,2622.93/8,90/0
6.6/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 04:47,8931.56/12,327/0
7.7/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 04:56,5640.24/15,70/18
8.8/ZSBUTLER Ed 2005 9 Nottingham00:00,00 00:00,00 04:57,2840.95/16,00/0
9.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 04:57,3040.97/16,023/0
10.10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 04:59,3343.00/16,819/0
11.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 05:04,6748.34/18,915/0
12.11/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 05:06,4150.08/19,50/14
13.12/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 05:06,5150.18/19,60/13
14.13/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště00:00,00 00:00,00 05:08,9752.64/20,511/0
15.14/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:09,3853.05/20,70/12
16.15/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 05:10,0253.69/20,90/11
16.16/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 05:10,0253.69/20,910/0
18.17/ZSENOCH Joe 2006 9 Nottingham00:00,00 00:00,00 05:13,5057.17/22,30/0
19.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně00:00,00 00:00,00 05:15,6459.31/23,19/0
20.18/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 05:16,0159.68/23,38/0
21.19/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:18,2661.93/24,20/10
22.20/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 05:20,6264.29/25,17/0
23.3/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:22,7366.40/25,90/9
24.4/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:25,5069.17/27,00/8
25.21/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB00:00,00 00:00,00 05:32,3376.00/29,66/0
26.22/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:33,7677.43/30,20/7
27.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:37,8481.51/31,80/6
28.23/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 05:40,2183.88/32,75/0
29.6/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 05:42,1685.83/33,54/0
30.7/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 05:42,6886.35/33,73/0
31.8/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:00,00 00:00,00 05:43,6787.34/34,12/0
32.24/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:43,9087.57/34,20/5
33.25/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 05:45,4089.07/34,70/4
34.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 05:49,0292.69/36,20/3
35.10/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK00:00,00 00:00,00 05:50,8094.47/36,90/2
36.11/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí00:00,00 00:00,00 05:58,51102.18/39,90/1
37.26/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:01,30104.97/41,01/0
38.12/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily00:00,00 00:00,00 06:04,22107.89/42,10/0
39.13/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 06:07,54111.21/43,40/0
40.14/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:40,48144.15/56,20/0
41.15/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel00:00,00 00:00,00 06:55,19158.86/62,00/0
42.16/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí00:00,00 00:00,00 07:11,83175.50/68,50/0
43.17/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí00:00,00 00:00,00 07:15,23178.90/69,80/0
44.18/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 08:15,19238.86/93,20/0
  PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 DNF 0/0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0
Oddíl