Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

08.08.2020   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BREMER Tim   9 ex U1886.93 4 86.85 0 86.85 0
2. THOMAS Strauss   9 ex U1886.92 4 87.19 2 89.192.34/2,70
3. RÖLLER Tillmann   9 ex U1890.47 52 90.37 0 90.373.52/4,10
4. JAKUB Stanovský   9 SVK88.72 2 90.95 60 90.723.87/4,50
5. BIAZIZZO Mathieu   9 Fox team85.32 6 88.15 54 91.324.47/5,10
6. DIETZ Joshua   9 ex U1890.08 2 90.10 4 92.085.23/6,00
7.1/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.91.93 2 95.06 2 93.937.08/8,2383
8.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk92.85 2 92.07 4 94.858.00/9,2377
9.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy95.37 0 95.73 4 95.378.52/9,8371
10.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.57 2 96.98 14 95.578.72/10,0365
11. MARTIN Stanovský   9 Kazachstán91.78 4 93.10 106 95.788.93/10,30
12.1/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.31 4 92.78 4 96.789.93/11,4359
13.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk88.79 8 93.49 6 96.799.94/11,4353
14.5/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.14 54 97.53 0 97.5310.68/12,3347
15.6/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha95.82 2 117.63 112 97.8210.97/12,6341
16. DILLI Maxi   9 ex U1889.20 52 96.49 2 98.4911.64/13,40
17.3/DSBERGER Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.92 4 110.29 8 98.9212.07/13,90
18.1/VFORMELLA Christian   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.99.10 0 102.89 56 99.1012.25/14,10
19.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.52 2 99.09 4 99.5212.67/14,6335
20.7/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand99.78 0 102.40 2 99.7812.93/14,9329
21.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.94 6 99.73 6 99.9413.09/15,1323
22.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus100.28 2 100.91 0 100.9114.06/16,2317
23.3/VESTANGUET Aldric   9 Pau108.14 0 102.06 0 102.0615.21/17,50
24.8/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor100.19 2 100.44 4 102.1915.34/17,7311
25.9/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.40 58 96.46 6 102.4615.61/18,0305
26.2/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha100.51 2 105.84 8 102.5115.66/18,0299
27.4/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava102.60 12 99.07 4 103.0716.22/18,7293
28.10/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.47 0 103.56 0 103.5616.71/19,2287
29.11/DMROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club101.94 2 104.76 8 103.9417.09/19,70
30.12/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.102.44 2 97.13 108 104.4417.59/20,3281
31.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha102.54 2 105.53 8 104.5417.69/20,4275
32.2/ZSZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.103.92 6 103.02 2 105.0218.17/20,90
33.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.09 4 100.20 6 105.0918.24/21,0269
34.13/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB101.81 4 103.70 10 105.8118.96/21,8263
35.3/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor104.07 52 106.00 0 106.0019.15/22,0257
36.14/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha102.22 4 105.85 4 106.2219.37/22,3251
37.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.37 2 100.41 6 106.3719.52/22,5245
38.15/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol100.69 6 93.75 122 106.6919.84/22,8239
39.5/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice100.60 8 132.77 160 108.6021.75/25,0233
40.4/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha110.65 6 105.03 4 109.0322.18/25,5227
41.6/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.82 6 104.86 8 109.8222.97/26,4221
42.7/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.88 12 104.35 6 110.3523.50/27,1215
43.16/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice100.56 10 100.18 54 110.5623.71/27,3209
44. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa108.08 8 108.58 2 110.5823.73/27,3203
45.17/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha104.96 6 106.23 6 110.9624.11/27,8197
46.18/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy109.06 6 103.24 8 111.2424.39/28,1191
47.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy109.29 2 109.18 54 111.2924.44/28,1185
48.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy114.79 0 108.87 4 112.8726.02/30,0179
49.5/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol101.69 12 107.55 62 113.6926.84/30,9173
50.2/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.06 6 100.56 54 114.0627.21/31,3167
51.19/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand112.50 2 100.22 158 114.5027.65/31,8161
52.6/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha110.58 4 112.17 8 114.5827.73/31,9155
53.8/DSRUBEN Seiffert   9 SV SCHOTT Jena e.V.108.73 6 110.00 10 114.7327.88/32,10
54.20/DMSPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.92 10 103.14 12 115.1428.29/32,60
55.7/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice115.63 2 112.41 4 116.4129.56/34,0149
56.8/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha123.19 8 106.88 10 116.8830.03/34,6143
57.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa117.98 0 124.63 4 117.9831.13/35,8137
58.9/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice119.46 8 110.87 8 118.8732.02/36,9131
59. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa111.57 54 115.02 4 119.0232.17/37,0125
60.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy115.05 4 129.55 4 119.0532.20/37,1119
61.21/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand110.31 10 95.35 360 120.3133.46/38,5113
62.22/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy122.33 2 116.55 4 120.5533.70/38,8107
63.3/U23VYBULKA Jakub   2 Kralupy113.01 8 120.67 14 121.0134.16/39,3101
64.23/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB113.09 8 115.43 14 121.0934.24/39,495
65.10/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand109.88 106 114.08 8 122.0835.23/40,689
66. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.45 8 110.59 64 122.4535.60/41,083
67.9/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak122.15 8 114.36 10 124.3637.51/43,277
68.24/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy116.93 8 131.43 212 124.9338.08/43,871
69.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice122.29 4 115.53 12 126.2939.44/45,465
70.25/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand122.82 6 121.02 6 127.0240.17/46,359
71.12/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK118.12 10 141.51 6 128.1241.27/47,553
72.10/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand126.94 4 101.75 58 130.9444.09/50,847
73. HÁJEK Michal 1986 3+ Ostrava109.63 56 121.10 10 131.1044.25/50,941
74.13/ZSBENZIEN Jonas   9 LeipziKanu Club e.V.128.26 56 125.99 6 131.9945.14/52,00
75.14/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand147.07 2 120.20 12 132.2045.35/52,235
76.15/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník172.90 6 130.37 2 132.3745.52/52,429
77.16/ZSFORMELLA Anton   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.148.41 8 119.11 14 133.1146.26/53,30
78.17/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB126.28 10 131.84 6 136.2849.43/56,923
79.11/DSTOBIAS Frank   9 SV SCHOTT Jena e.V.137.81 0 144.89 8 137.8150.96/58,70
80.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky128.21 10 134.20 60 138.2151.36/59,122
81.12/DSPOHL Vincent   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.90.33 100 94.16 52 146.1659.31/68,30
82.2/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky131.38 16 153.51 64 147.3860.53/69,721
83.26/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk138.54 102 139.75 8 147.7560.90/70,120
84.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy141.49 10 145.55 104 151.4964.64/74,419
85.18/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec125.97 102 144.95 8 152.9566.10/76,118
86.19/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand122.08 56 144.65 10 154.6567.80/78,117
87.27/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol147.64 16 150.99 10 160.9974.14/85,416
88.20/ZSSACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.107.62 54 112.92 56 161.6274.77/86,10
89.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak130.19 158 150.86 16 166.8680.01/92,115
90.22/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor187.87 14 121.80 64 185.8098.95/113,914
91.23/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec204.01 68 176.49 10 186.4999.64/114,713
92.6/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk138.48 54 123.94 210 192.48105.63/121,612
93.28/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol145.45 58 99.14 354 203.45116.60/134,311
94.24/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy191.52 12 172.76 60 203.52116.67/134,310
95.25/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha154.84 162 145.11 60 205.11118.26/136,29
96.5/VSHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava147.88 60 163.03 56 207.88121.03/139,48
97.3/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand153.31 58 180.34 156 211.31124.46/143,37
98.26/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk124.45 254 167.12 54 221.12134.27/154,66
99.27/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy121.23 214 161.57 68 229.57142.72/164,35
100.28/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand169.42 64 196.24 158 233.42146.57/168,84
101.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava192.84 64 166.89 114 256.84169.99/195,73
102.4/VMFOHL Ondřej   3 Kralupy195.77 108 166.89 162 303.77216.92/249,82
103.5/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand172.05 208 1.00 999 380.05293.20/337,61
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WÖLLER Ferdinand   9 SV SCHOTT Jena e.V.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl