Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

08.08.2020   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOX Jessica   9 Fox team100.44 0 95.56 2 97.56 0
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.106.93 4 104.68 6 110.6813.12/13,440
3. BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.115.03 0 121.14 110 115.0317.47/17,90
4. BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.113.31 2 119.18 10 115.3117.75/18,20
5.1/DSLEWANDOWSKI Zola   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.118.64 8 115.77 4 119.7722.21/22,80
6.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK120.06 8 126.13 52 128.0630.50/31,328
7.1/DMGÖTZE Lena   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.130.22 2 128.03 4 132.0334.47/35,30
8.2/DSESTANGUET Youlia   9 Pau131.62 2 141.48 10 133.6236.06/37,00
9.2/DMKRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.125.36 10 119.48 56 135.3637.80/38,70
10.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha175.37 12 141.08 14 155.0857.52/59,022
11.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha133.33 50 141.93 110 183.3385.77/87,916
12.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand180.58 16 164.00 254 196.5899.02/101,510
13.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava156.01 54 223.68 158 210.01112.45/115,34
14.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn168.90 64 156.69 66 222.69125.13/128,33
15.4/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.172.91 60 159.78 64 223.78126.22/129,42
16.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn145.06 108 152.22 202 253.06155.50/159,41
17.1/ZMKRECH Neele   9 TSV 1880 Gera185.06 206 166.87 108 274.87177.31/181,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HANIKA Leon   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.92.62 2 93.46 0 93.46 0
2. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha94.99 2 95.17 0 95.171.71/1,8114
3.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk97.96 0 4.00 999 97.964.50/4,8102
4.1/DSROYLE Luc   9 Stafford and Stone Canoe Club99.80 0 99.72 6 99.806.34/6,80
5.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB101.31 0 117.81 54 101.317.85/8,496
6. STRAUSS Franz   9 AKV Augsburg99.78 2 105.24 4 101.788.32/8,90
7.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha100.82 2 102.95 4 102.829.36/10,090
8.2/DSOLTMANNS Malte   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.109.92 0 104.32 0 104.3210.86/11,60
9.3/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha101.86 4 107.08 4 105.8612.40/13,384
10.3/DSGINZEL Konrad   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.38 10 104.76 6 110.7617.30/18,50
11.4/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB115.65 60 104.80 6 110.8017.34/18,678
12.4/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha124.13 10 108.66 4 112.6619.20/20,572
13.5/DMGOSSE Franz   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.71 12 103.95 10 113.9520.49/21,90
14.6/DMROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club110.17 8 113.84 12 118.1724.71/26,40
15.5/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn117.21 2 114.40 4 118.4024.94/26,766
16. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB116.65 2 114.56 6 118.6525.19/27,060
17.7/DMSPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.113.95 12 128.08 14 125.9532.49/34,80
18.8/DMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice118.44 14 116.15 10 126.1532.69/35,054
19. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy137.38 8 126.14 2 128.1434.68/37,148
20.6/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn125.39 10 118.55 10 128.5535.09/37,542
21.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor118.89 10 126.01 52 128.8935.43/37,936
22.2/ZSZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.130.95 60 118.37 12 130.3736.91/39,50
23.3/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice143.56 60 130.24 6 136.2442.78/45,830
24.9/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol139.25 2 135.45 4 139.4545.99/49,224
25.4/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand131.91 12 214.68 66 143.9150.45/54,018
26.1/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK145.85 4 148.46 12 149.8556.39/60,312
27.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav172.46 10 140.57 12 152.5759.11/63,26
28.5/ZSBENZIEN Jonas   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.165.10 6 138.94 14 152.9459.48/63,60
29.6/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand150.74 6 149.10 4 153.1059.64/63,85
30.7/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha135.98 64 145.80 10 155.8062.34/66,74
31.10/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice152.68 8 172.77 4 160.6867.22/71,93
32.8/ZSSACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.124.77 54 156.11 8 164.1170.65/75,60
33.11/DMFRÖHLICH Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.51 58 112.51 104 170.5177.05/82,40
34.9/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand148.58 54 133.64 66 199.64106.18/113,62
35.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa162.25 52 126.84 212 214.25120.79/129,21
36.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor181.33 62 182.40 256 243.33149.87/160,40
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
148.55 310 192.51 78 270.51 3
2.1/DSHAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
1.00 999 174.13 116 290.1319.62/7,32
  TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOX Jessica   9 Fox team91.53 0 93.66 6 91.53 0
2. GOSSE Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.98.05 4 106.45 4 102.0510.52/11,50
3.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy102.06 2 107.08 4 104.0612.53/13,7148
4.1/DMKRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.105.44 0 115.70 4 105.4413.91/15,20
5. BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.59 10 104.58 4 108.5817.05/18,60
6. BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.106.69 8 105.47 4 109.4717.94/19,60
7. KALETKA Fiona   9 ex U18107.55 8 104.58 6 110.5819.05/20,80
8.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB112.51 2 107.35 4 111.3519.82/21,7142
9.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha111.60 6 104.16 8 112.1620.63/22,5136
10. MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.104.69 12 104.52 8 112.5220.99/22,9130
11.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK114.06 4 112.77 0 112.7721.24/23,2124
12.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha105.97 8 108.24 8 113.9722.44/24,5118
13.2/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK109.49 8 111.29 4 115.2923.76/26,0112
14.5/DMALTMAN Marcella   9 Potomac Whitewater Racing Cent109.44 56 110.00 6 116.0024.47/26,70
15.1/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus120.17 50 108.26 8 116.2624.73/27,0106
16.6/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.114.04 110 114.76 4 118.7627.23/29,7100
17.3/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.52 4 116.95 8 119.5227.99/30,694
19.4/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha123.67 58 116.04 4 120.0428.51/31,188
20.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn112.25 10 120.36 10 122.2530.72/33,682
21.5/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha116.83 6 110.68 104 122.8331.30/34,276
22. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice121.39 54 121.57 2 123.5732.04/35,070
23.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava123.08 4 126.43 0 126.4334.90/38,164
24.7/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB119.66 8 124.63 2 126.6335.10/38,358
25.4/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice142.91 10 124.77 6 130.7739.24/42,952
26.6/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy129.40 2 128.77 56 131.4039.87/43,646
27.5/ZSALTMAN Isabella   9 Potomac Whitewater Racing Cent128.11 4 137.69 4 132.1140.58/44,30
28.8/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn131.65 2 133.83 4 133.6542.12/46,040
29.9/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor119.89 14 131.29 12 133.8942.36/46,334
30.7/DSESTANGUET Youlia   9 Pau129.63 8 130.48 4 134.4842.95/46,90
31.1/ZMKRECH Neele   9 TSV 1880 Gera131.75 4 150.84 106 135.7544.22/48,30
32.10/DMJABSCHINSKY Ida   9 SV SCHOTT Jena e.V.105.97 104 128.36 10 138.3646.83/51,20
33.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice154.36 56 134.28 6 140.2848.75/53,328
34.7/ZSESTANGUET Rozmarina   9 Pau158.53 62 133.29 8 141.2949.76/54,40
35.11/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy127.80 62 136.08 6 142.0850.55/55,222
36.12/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha184.85 54 146.69 6 152.6961.16/66,816
37.8/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand137.28 52 122.24 52 174.2482.71/90,410
38.13/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol156.16 56 169.68 8 177.6886.15/94,19
39.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor170.81 10 143.72 58 180.8189.28/97,58
40.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy174.32 52 181.99 8 189.9998.46/107,67
41.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand155.58 60 187.18 60 215.58124.05/135,56
42.10/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy141.23 154 199.82 16 215.82124.29/135,85
43.8/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha156.54 60 162.40 58 216.54125.01/136,64
44.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk166.90 102 171.60 56 227.60136.07/148,73
45.5/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand172.46 110 180.75 52 232.75141.22/154,32
46. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor1.00 999 111.27 362 473.27381.74/417,11
47.11/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand1.00 999 143.17 352 495.17403.64/441,00
  SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BREMER Tim   9 ex U1886.93 4 86.85 0 86.85 0
2. THOMAS Strauss   9 ex U1886.92 4 87.19 2 89.192.34/2,70
3. RÖLLER Tillmann   9 ex U1890.47 52 90.37 0 90.373.52/4,10
4. JAKUB Stanovský   9 SVK88.72 2 90.95 60 90.723.87/4,50
5. BIAZIZZO Mathieu   9 Fox team85.32 6 88.15 54 91.324.47/5,10
6. DIETZ Joshua   9 ex U1890.08 2 90.10 4 92.085.23/6,00
7.1/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.91.93 2 95.06 2 93.937.08/8,2383
8.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk92.85 2 92.07 4 94.858.00/9,2377
9.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy95.37 0 95.73 4 95.378.52/9,8371
10.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.57 2 96.98 14 95.578.72/10,0365
11. MARTIN Stanovský   9 Kazachstán91.78 4 93.10 106 95.788.93/10,30
12.1/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.31 4 92.78 4 96.789.93/11,4359
13.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk88.79 8 93.49 6 96.799.94/11,4353
14.5/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.14 54 97.53 0 97.5310.68/12,3347
15.6/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha95.82 2 117.63 112 97.8210.97/12,6341
16. DILLI Maxi   9 ex U1889.20 52 96.49 2 98.4911.64/13,40
17.3/DSBERGER Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.94.92 4 110.29 8 98.9212.07/13,90
18.1/VFORMELLA Christian   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.99.10 0 102.89 56 99.1012.25/14,10
19.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.52 2 99.09 4 99.5212.67/14,6335
20.7/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand99.78 0 102.40 2 99.7812.93/14,9329
21.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.94 6 99.73 6 99.9413.09/15,1323
22.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus100.28 2 100.91 0 100.9114.06/16,2317
23.3/VESTANGUET Aldric   9 Pau108.14 0 102.06 0 102.0615.21/17,50
24.8/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor100.19 2 100.44 4 102.1915.34/17,7311
25.9/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.40 58 96.46 6 102.4615.61/18,0305
26.2/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha100.51 2 105.84 8 102.5115.66/18,0299
27.4/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava102.60 12 99.07 4 103.0716.22/18,7293
28.10/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.47 0 103.56 0 103.5616.71/19,2287
29.11/DMROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club101.94 2 104.76 8 103.9417.09/19,70
30.12/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.102.44 2 97.13 108 104.4417.59/20,3281
31.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha102.54 2 105.53 8 104.5417.69/20,4275
32.2/ZSZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.103.92 6 103.02 2 105.0218.17/20,90
33.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB101.09 4 100.20 6 105.0918.24/21,0269
34.13/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB101.81 4 103.70 10 105.8118.96/21,8263
35.3/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor104.07 52 106.00 0 106.0019.15/22,0257
36.14/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha102.22 4 105.85 4 106.2219.37/22,3251
37.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.37 2 100.41 6 106.3719.52/22,5245
38.15/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol100.69 6 93.75 122 106.6919.84/22,8239
39.5/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice100.60 8 132.77 160 108.6021.75/25,0233
40.4/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha110.65 6 105.03 4 109.0322.18/25,5227
41.6/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.82 6 104.86 8 109.8222.97/26,4221
42.7/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.88 12 104.35 6 110.3523.50/27,1215
43.16/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice100.56 10 100.18 54 110.5623.71/27,3209
44. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa108.08 8 108.58 2 110.5823.73/27,3203
45.17/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha104.96 6 106.23 6 110.9624.11/27,8197
46.18/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy109.06 6 103.24 8 111.2424.39/28,1191
47.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy109.29 2 109.18 54 111.2924.44/28,1185
48.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy114.79 0 108.87 4 112.8726.02/30,0179
49.5/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol101.69 12 107.55 62 113.6926.84/30,9173
50.2/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.06 6 100.56 54 114.0627.21/31,3167
51.19/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand112.50 2 100.22 158 114.5027.65/31,8161
52.6/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha110.58 4 112.17 8 114.5827.73/31,9155
53.8/DSRUBEN Seiffert   9 SV SCHOTT Jena e.V.108.73 6 110.00 10 114.7327.88/32,10
54.20/DMSPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.92 10 103.14 12 115.1428.29/32,60
55.7/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice115.63 2 112.41 4 116.4129.56/34,0149
56.8/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha123.19 8 106.88 10 116.8830.03/34,6143
57.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa117.98 0 124.63 4 117.9831.13/35,8137
58.9/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice119.46 8 110.87 8 118.8732.02/36,9131
59. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa111.57 54 115.02 4 119.0232.17/37,0125
60.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy115.05 4 129.55 4 119.0532.20/37,1119
61.21/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand110.31 10 95.35 360 120.3133.46/38,5113
62.22/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy122.33 2 116.55 4 120.5533.70/38,8107
63.3/U23VYBULKA Jakub   2 Kralupy113.01 8 120.67 14 121.0134.16/39,3101
64.23/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB113.09 8 115.43 14 121.0934.24/39,495
65.10/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand109.88 106 114.08 8 122.0835.23/40,689
66. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.45 8 110.59 64 122.4535.60/41,083
67.9/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak122.15 8 114.36 10 124.3637.51/43,277
68.24/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy116.93 8 131.43 212 124.9338.08/43,871
69.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice122.29 4 115.53 12 126.2939.44/45,465
70.25/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand122.82 6 121.02 6 127.0240.17/46,359
71.12/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK118.12 10 141.51 6 128.1241.27/47,553
72.10/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand126.94 4 101.75 58 130.9444.09/50,847
73. HÁJEK Michal 1986 3+ Ostrava109.63 56 121.10 10 131.1044.25/50,941
74.13/ZSBENZIEN Jonas   9 LeipziKanu Club e.V.128.26 56 125.99 6 131.9945.14/52,00
75.14/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand147.07 2 120.20 12 132.2045.35/52,235
76.15/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník172.90 6 130.37 2 132.3745.52/52,429
77.16/ZSFORMELLA Anton   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.148.41 8 119.11 14 133.1146.26/53,30
78.17/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB126.28 10 131.84 6 136.2849.43/56,923
79.11/DSTOBIAS Frank   9 SV SCHOTT Jena e.V.137.81 0 144.89 8 137.8150.96/58,70
80.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky128.21 10 134.20 60 138.2151.36/59,122
81.12/DSPOHL Vincent   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.90.33 100 94.16 52 146.1659.31/68,30
82.2/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky131.38 16 153.51 64 147.3860.53/69,721
83.26/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk138.54 102 139.75 8 147.7560.90/70,120
84.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy141.49 10 145.55 104 151.4964.64/74,419
85.18/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec125.97 102 144.95 8 152.9566.10/76,118
86.19/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand122.08 56 144.65 10 154.6567.80/78,117
87.27/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol147.64 16 150.99 10 160.9974.14/85,416
88.20/ZSSACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.107.62 54 112.92 56 161.6274.77/86,10
89.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak130.19 158 150.86 16 166.8680.01/92,115
90.22/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor187.87 14 121.80 64 185.8098.95/113,914
91.23/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec204.01 68 176.49 10 186.4999.64/114,713
92.6/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk138.48 54 123.94 210 192.48105.63/121,612
93.28/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol145.45 58 99.14 354 203.45116.60/134,311
94.24/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy191.52 12 172.76 60 203.52116.67/134,310
95.25/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha154.84 162 145.11 60 205.11118.26/136,29
96.5/VSHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava147.88 60 163.03 56 207.88121.03/139,48
97.3/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand153.31 58 180.34 156 211.31124.46/143,37
98.26/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk124.45 254 167.12 54 221.12134.27/154,66
99.27/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy121.23 214 161.57 68 229.57142.72/164,35
100.28/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand169.42 64 196.24 158 233.42146.57/168,84
101.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava192.84 64 166.89 114 256.84169.99/195,73
102.4/VMFOHL Ondřej   3 Kralupy195.77 108 166.89 162 303.77216.92/249,82
103.5/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand172.05 208 1.00 999 380.05293.20/337,61
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WÖLLER Ferdinand   9 SV SCHOTT Jena e.V.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
WEBER Oldřich
2004
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
139.98 4 4.00 999 143.98 18
2.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
1.00 999 154.70 62 216.7072.72/50,512
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
1.00 999 126.85 260 386.85242.87/168,76
Oddíl