Hanácký slalom a pohár 17. listopadu

26.09.2020   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk104.10 0 116.20 6 104.10 64
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk106.30 2 102.10 4 106.102.00/1,960
3.2/U23TICHÝ Štěpán, 2000, Olomouc TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc113.80 6 111.70 0 111.707.60/7,356
4. SATKE Adam 1994 2 KK Brno110.10 2 113.80 0 112.108.00/7,752
5.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk113.50 0 116.50 2 113.509.40/9,048
6.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc118.50 0 116.10 0 116.1012.00/11,544
7.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc116.70 2 121.30 6 118.7014.60/14,040
8.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK119.30 2 122.00 2 121.3017.20/16,536
9.3/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc122.40 0 117.10 6 122.4018.30/17,632
10.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí128.60 6 122.80 4 126.8022.70/21,828
11.3/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc123.90 4 152.50 110 127.9023.80/22,924
12.4/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc127.00 4 127.10 2 129.1025.00/24,020
13.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí132.50 4 125.50 4 129.5025.40/24,416
14.2/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel122.40 56 125.80 4 129.8025.70/24,715
15.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc129.80 6 130.20 2 132.2028.10/27,014
16.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc128.00 6 138.60 6 134.0029.90/28,713
17.5/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel137.50 2 128.80 6 134.8030.70/29,512
18.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc137.90 4 133.20 2 135.2031.10/29,911
19.5/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava139.50 0 131.00 6 137.0032.90/31,610
20.6/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc131.40 6 134.00 6 137.4033.30/32,09
21.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc139.10 0 142.70 2 139.1035.00/33,68
22.6/DMZEMAN Šimon 2004 SKVeselí140.60 2 148.60 2 142.6038.50/37,07
23.7/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno138.00 6 145.00 6 144.0039.90/38,36
23.8/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel138.00 6 152.80 10 144.0039.90/38,35
25.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava145.20 6 136.10 12 148.1044.00/42,34
26.9/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk128.70 208 145.50 6 151.5047.40/45,53
27.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc144.10 10 169.60 8 154.1050.00/48,02
28.7/ZSKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava192.60 8 150.20 8 158.2054.10/52,01
29.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná161.00 6 172.70 4 167.0062.90/60,40
30.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava213.80 56 177.00 8 185.0080.90/77,70
  KÁPKA Lukáš 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÁPKA Kryštof 2007 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VODÁK Norbert 2004 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTEK Václav 1996 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRIC Vítězslav 1974 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALTER Jakub   2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl