3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

08.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav04:18,99 36/0
2.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov04:33,0514.06/5,432/0
3.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily04:46,6927.70/10,728/0
4.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí04:46,8827.89/10,80/14
5.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz04:56,8437.85/14,624/0
6.5/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště04:57,3738.38/14,820/0
7.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně04:59,1840.19/15,516/0
8.6/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.05:01,1142.12/16,315/0
9.7/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily05:01,6542.66/16,514/0
10.8/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc05:13,2454.25/20,90/13
11.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc05:16,2257.23/22,10/12
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto05:17,4658.47/22,613/0
13.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc05:21,7762.78/24,20/11
14.11/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno05:23,8364.84/25,00/10
15.12/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel05:23,9164.92/25,10/9
16.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc05:27,2568.26/26,40/8
17.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz05:34,6675.67/29,212/0
18.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc05:35,6776.68/29,60/7
19.7/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.05:36,6477.65/30,011/0
20.8/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha05:39,3480.35/31,010/0
21.13/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno05:39,6380.64/31,10/6
22.14/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha05:43,3484.35/32,69/0
23.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha05:44,1685.17/32,98/0
24.15/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc05:44,6585.66/33,10/5
25.16/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc05:48,6389.64/34,60/4
26.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.05:49,1090.11/34,87/0
27.18/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí05:50,1191.12/35,20/3
28.19/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB05:51,8792.88/35,96/0
29.20/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto05:52,7993.80/36,25/0
30.21/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto06:03,16104.17/40,24/0
31.10/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz06:14,30115.31/44,53/0
32.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc06:16,49117.50/45,40/2
33.12/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí06:27,02128.03/49,40/1
34.13/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel06:31,24132.25/51,10/0
35.14/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel06:36,91137.92/53,30/0
36.15/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.06:38,50139.51/53,92/0
37.22/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.06:58,73159.74/61,71/0
38.16/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha07:01,88162.89/62,90/0
39.17/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc07:26,88187.89/72,50/0
40.18/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto07:43,56204.58/79,00/0
  VENIGER Jiří 2006 Vys.MýtoDNF 0/0
  MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselíDNS 0/0
Oddíl