3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

08.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav04:18,99
2K1M/2FLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov04:33,05
3K1M/3NOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily04:46,69
4K1M/4TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí04:46,88
5K1M/5PANZER Martin 2007 2 Loko Plz04:56,84
6K1M/6BEK Matyáš 2006 2 Týniště04:57,37
7K1M/7UHLÍK Jan 2008 3 Bechyně04:59,18
8K1M/8KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.05:01,11
9K1M/9SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily05:01,65
10K1W/1ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.05:04,60
11C2M/1ŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
05:10,39
12K1M/10JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc05:13,24
13K1W/2MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava05:14,59
14C1M/1MÍKA Hynek 2006 2 Soběslav05:15,80
15K1M/11POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc05:16,22
16K1M/12SYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto05:17,46
17K1M/13MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc05:21,77
18K1M/14DORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno05:23,83
19K1M/15TRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel05:23,91
20C1M/2KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto05:25,21
21C1M/3PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.05:26,03
22C2M/2ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
05:26,46
23K1M/16ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc05:27,25
24C1M/4RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.05:28,96
25K1W/3KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc05:29,03
26C2M/3FLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
05:29,20
27K1W/4VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc05:31,84
28K1W/5MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha05:33,63
29K1M/17HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz05:34,66
30K1M/18NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc05:35,67
31K1M/19KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.05:36,64
32C1M/5RETEK Václav 2007 3 Olomouc05:37,66
33K1W/6BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno05:38,56
34C1M/6STRATIL Filip 2006 3 Litovel05:38,72
35C2M/4RETEK Václav
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
05:38,83
36K1M/20PELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha05:39,34
37K1M/21VÍTEK David 2007 3 KK Brno05:39,63
38K1W/7STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc05:41,15
39K1M/22KOT Michal 2006 Boh.Pha05:43,34
40K1M/23MARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha05:44,16
41K1M/24SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc05:44,65
42C2M/5KASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
05:47,56
43K1M/25KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc05:48,63
44K1W/8KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc05:48,71
45K1M/26PALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.05:49,10
46C1M/7MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc05:49,52
47C2M/6KONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
05:49,84
48K1M/27ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí05:50,11
49K1W/9JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc05:51,13
50K1M/28PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB05:51,87
51C1W/1VRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc05:51,88
52K1M/29KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto05:52,79
53K1W/10MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc05:54,45
54C2M/7MALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
05:55,78
55K1M/30VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto06:03,16
56C1M/8PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB06:05,22
57C1W/2KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc06:06,03
58C1M/9ČAMEK David 2006 3 Litovel06:07,45
59C1M/10TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí06:08,15
60C1M/11NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc06:12,28
61C1M/12RETEK Toman 2007 3 Olomouc06:14,13
62K1M/31SLÁDEK Michal 2009 Loko Plz06:14,30
63K1M/32KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc06:16,49
64C1M/13ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc06:18,52
65C1M/14KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc06:20,19
66C2M/8VOSMEK Jáchym
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
06:20,40
67K1W/11MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc06:22,10
68K1M/33ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí06:27,02
69C1W/3STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc06:28,10
70C1W/4MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc06:28,40
71K1M/34ŠULA Štěpán 2009 Litovel06:31,24
72C1M/15MADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc06:32,31
73K1M/35ČAMEK Petr 2009 Litovel06:36,91
74K1M/36KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.06:38,50
75C1W/5BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno06:39,31
76C1M/16JANKO Presečki 2006 9 CRO Končar06:42,48
77C1W/6JÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc06:44,95
78C1W/7MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha06:47,57
79C2M/9KULHÁNEK Adam
KONVALINKA Štěpán
2009
2009
Pardub.
Pardub.
06:48,54
80K1M/37KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.06:58,73
81K1M/38HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha07:01,88
82C1W/8BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov07:07,80
83K1M/39ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc07:26,88
84C1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc07:33,61
85C1M/17DAMJAN Hohnjec 2009 9 CRO Končar07:35,30
86K1M/40VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto07:43,56
87C1W/10MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc07:52,42
88C1M/18KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc08:36,61
Oddíl