3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

08.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav05:15,80 8/0
2.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto05:25,219.41/3,04/0
3.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.05:26,0310.23/3,23/0
4.4/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.05:28,9613.16/4,22/0
5.5/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc05:37,6621.86/6,90/9
6.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel05:38,7222.92/7,30/8
7.7/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc05:49,5233.72/10,70/7
8.8/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB06:05,2249.42/15,61/0
9.9/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel06:07,4551.65/16,40/6
10.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí06:08,1552.35/16,60/5
11.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc06:12,2856.49/17,90/4
12.10/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc06:14,1358.33/18,50/3
13.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc06:18,5262.72/19,90/2
14.11/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc06:20,1964.39/20,40/1
15.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc06:32,3176.51/24,20/0
16.12/ZSJANKO Presečki 2006 9 CRO Končar06:42,4886.68/27,40/0
17.5/ZMDAMJAN Hohnjec 2009 9 CRO Končar07:35,30139.50/44,20/0
18.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc08:36,61200.81/63,60/0
  STOLÍN Adam 2005 TrutnovDNS 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.05:04,60 2/0
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava05:14,599.99/3,30/8
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc05:29,0324.43/8,00/7
4.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc05:31,8427.24/8,90/6
5.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha05:33,6329.03/9,51/0
6.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno05:38,5633.96/11,10/5
7.5/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc05:41,1536.55/12,00/4
8.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc05:48,7144.11/14,50/3
9.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc05:51,1346.53/15,30/2
10.8/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc05:54,4549.85/16,40/1
11.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc06:22,1077.50/25,40/0
  KOPLÍKOVÁ Eliška 2009 KroměřížDNS 0/0
  KOPLÍKOVÁ Adéla 2009 KroměřížDNS 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav04:18,99 36/0
2.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov04:33,0514.06/5,432/0
3.3/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily04:46,6927.70/10,728/0
4.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí04:46,8827.89/10,80/14
5.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz04:56,8437.85/14,624/0
6.5/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště04:57,3738.38/14,820/0
7.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně04:59,1840.19/15,516/0
8.6/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.05:01,1142.12/16,315/0
9.7/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily05:01,6542.66/16,514/0
10.8/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc05:13,2454.25/20,90/13
11.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc05:16,2257.23/22,10/12
12.10/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto05:17,4658.47/22,613/0
13.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc05:21,7762.78/24,20/11
14.11/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno05:23,8364.84/25,00/10
15.12/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel05:23,9164.92/25,10/9
16.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc05:27,2568.26/26,40/8
17.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz05:34,6675.67/29,212/0
18.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc05:35,6776.68/29,60/7
19.7/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.05:36,6477.65/30,011/0
20.8/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha05:39,3480.35/31,010/0
21.13/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno05:39,6380.64/31,10/6
22.14/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha05:43,3484.35/32,69/0
23.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha05:44,1685.17/32,98/0
24.15/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc05:44,6585.66/33,10/5
25.16/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc05:48,6389.64/34,60/4
26.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.05:49,1090.11/34,87/0
27.18/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí05:50,1191.12/35,20/3
28.19/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB05:51,8792.88/35,96/0
29.20/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto05:52,7993.80/36,25/0
30.21/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto06:03,16104.17/40,24/0
31.10/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz06:14,30115.31/44,53/0
32.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc06:16,49117.50/45,40/2
33.12/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí06:27,02128.03/49,40/1
34.13/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel06:31,24132.25/51,10/0
35.14/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel06:36,91137.92/53,30/0
36.15/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.06:38,50139.51/53,92/0
37.22/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.06:58,73159.74/61,71/0
38.16/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha07:01,88162.89/62,90/0
39.17/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc07:26,88187.89/72,50/0
40.18/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto07:43,56204.58/79,00/0
  VENIGER Jiří 2006 Vys.MýtoDNF 0/0
  MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselíDNS 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc05:51,88 0/6
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc06:06,0314.15/4,00/5
3.2/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc06:28,1036.22/10,30/4
4.3/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc06:28,4036.52/10,40/3
5.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno06:39,3147.43/13,50/2
6.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc06:44,9553.07/15,10/1
7.5/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha06:47,5755.70/15,81/0
8.3/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov07:07,8075.92/21,60/0
9.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc07:33,61101.73/28,90/0
10.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc07:52,42120.54/34,30/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
05:10,39 11/0
2.2/ZSČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
05:26,4616.07/5,20/2
3.3/ZSFLORIÁN Jindřich
BEK Matyáš
2006
2006
2 Trutnov
Týniště
05:29,2018.81/6,17/0
4.4/ZSRETEK Václav
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
05:38,8328.44/9,20/1
5.5/ZSKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
05:47,5637.18/12,03/0
6.6/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
05:49,8439.45/12,72/0
7.7/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
05:55,7845.39/14,60/0
8.8/ZSVOSMEK Jáchym
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
06:20,4070.01/22,61/0
9.1/ZMKULHÁNEK Adam
KONVALINKA Štěpán
2009
2009
Pardub.
Pardub.
06:48,5498.15/31,60/0
Oddíl