Sprint v Zábřehu

16.04.2022   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc01:43,60 01:49,00 01:43,60 9
2.2/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:58,30 01:57,20 01:57,2013.60/13,15
3.1/DSSTAROVOITOV Artem 2005 Olomouc02:04,40 02:01,90 02:01,9018.30/17,74
4.1/ZSKUBITA Tomáš 2008 KK Opava02:22,80 02:25,90 02:22,8039.20/37,83
5.2/ZSFABIAN František 2009 VS Ostr.02:24,00 02:25,20 02:24,0040.40/39,02
6.3/DMKUPKA Lukáš 2007 Ostrava00:00,00 02:26,80 02:26,8043.20/41,71
7.3/ZSANTL Tomáš 2008 KK Opava02:32,70 02:27,20 02:27,2043.60/42,10
8.1/ZMROUSEK David 2010 KK Opava02:32,70 59:59,99 02:32,7049.10/47,40
9.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava00:00,00 02:35,40 02:35,4051.80/50,00
10.4/ZSBALARIN Evžen 2008 KK Opava02:47,90 02:36,30 02:36,3052.70/50,90
11.5/ZSŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava02:36,60 02:40,60 02:36,6053.00/51,20
12. BOTEK Dominik 2011 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993496.39/3.374,90
13. KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,993496.39/3.374,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno01:43,70 01:45,40 01:43,70 21
2.1/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná01:46,40 01:48,80 01:46,402.70/2,617
3.1/U23LYCHKO Anna 2001 Olomouc01:49,50 01:47,30 01:47,303.60/3,513
4.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc01:48,70 01:57,90 01:48,705.00/4,812
5.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:48,80 01:52,10 01:48,805.10/4,911
6.3/DSLISOVSKA Mariia 2005 Olomouc01:49,60 01:50,50 01:49,605.90/5,710
7.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk01:54,50 01:55,80 01:54,5010.80/10,49
8.3/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná01:55,00 01:55,60 01:55,0011.30/10,98
9.1/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná01:57,20 02:02,00 01:57,2013.50/13,07
10.2/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc02:11,60 02:01,00 02:01,0017.30/16,76
11.4/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž02:01,10 02:20,00 02:01,1017.40/16,85
12.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž05:28,70 02:09,90 02:09,9026.20/25,34
13.2/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí00:00,00 02:11,50 02:11,5027.80/26,83
14.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava02:13,30 02:17,10 02:13,3029.60/28,52
15.6/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava02:18,00 02:27,50 02:18,0034.30/33,11
16.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc02:19,90 02:41,90 02:19,9036.20/34,90
17.5/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel02:23,20 02:28,50 02:23,2039.50/38,10
18.6/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno02:27,30 02:34,20 02:27,3043.60/42,00
19.7/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel02:40,20 02:45,90 02:40,2056.50/54,50
20. PASICHNYK Anastasiia 2006 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993496.29/3.371,50
21. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993496.29/3.371,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí01:29,70 01:32,90 01:29,70 34
2.1/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná01:33,30 01:35,80 01:33,303.60/4,030
3.1/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc01:34,10 01:35,90 01:34,104.40/4,926
4.2/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná01:34,40 01:35,00 01:34,404.70/5,222
5.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:37,00 01:37,54 01:37,007.30/8,118
6.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná01:41,40 01:42,10 01:41,4011.70/13,014
7.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:44,40 01:48,00 01:44,4014.70/16,413
8.5/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí01:56,70 01:53,70 01:53,7024.00/26,812
9.1/DSMALOVANYI Bogdan 2005 Olomouc01:55,00 00:00,00 01:55,0025.30/28,211
10.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno01:59,70 02:04,50 01:59,7030.00/33,410
10.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc01:59,70 02:19,20 01:59,7030.00/33,49
12.3/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno02:02,60 02:05,20 02:02,6032.90/36,78
13.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 KK Opava02:04,50 00:00,00 02:04,5034.80/38,87
14.4/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc02:23,90 02:07,80 02:07,8038.10/42,56
15.5/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí02:09,50 02:08,80 02:08,8039.10/43,65
16.7/ZSFABIAN František 2009 VS Ostr.02:11,40 00:00,00 02:11,4041.70/46,54
17.2/DMKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava02:13,90 00:00,00 02:13,9044.20/49,33
18.8/ZSANTL Tomáš 2008 KK Opava02:16,60 02:14,00 02:14,0044.30/49,42
19.9/ZSBALARIN Evžen 2008 KK Opava02:16,10 02:17,80 02:16,1046.40/51,71
20.6/ZMROUSEK David 2010 KK Opava02:21,10 00:00,00 02:21,1051.40/57,30
21.10/ZSŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava02:26,00 00:00,00 02:26,0056.30/62,80
22. KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
23. JANEČEK Jáchym 2007 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
24. KASATSKYI Denys 2007 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
25. TOMEČEK Petr 1978 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
26. BOUŠKA David 2008 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
27. KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
28. ŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
29. DOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40
30. ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,993510.29/3.913,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava02:30,00 00:00,00 02:30,00 1
2.1/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava02:44,90 00:00,00 02:44,9014.90/9,90
3.2/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc03:02,90 03:30,90 03:02,9032.90/21,90
Oddíl

Historie procházení