VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

05.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc93.99 0 0.00 0 93.99 231
2. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno94.40 50 94.65 0 94.650.66/0,7221
3. STANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice97.15 4 95.41 0 95.411.42/1,5216
4. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.54 2 96.87 2 98.874.88/5,2211
5. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.98 0 99.71 0 99.715.72/6,1206
6. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov102.54 2 100.54 0 100.546.55/7,0201
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava103.71 4 100.73 0 100.736.74/7,2196
8. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí97.99 4 99.18 2 101.187.19/7,6191
9. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB99.18 2 98.18 6 101.187.19/7,6186
10. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.98.22 4 101.26 0 101.267.27/7,7181
11. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice104.44 0 99.30 2 101.307.31/7,8176
12. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha98.08 4 104.64 2 102.088.09/8,6171
13. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.78 8 98.76 4 102.768.77/9,3166
14. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.07 0 101.31 2 103.079.08/9,7161
15. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.45 0 103.81 0 103.819.82/10,4156
16. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.109.95 0 105.75 0 105.7511.76/12,5151
17. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK105.72 4 106.10 0 106.1012.11/12,9146
18. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice107.83 4 106.15 0 106.1512.16/12,9141
19. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.98.63 50 106.41 0 106.4112.42/13,2136
20. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.28 2 104.46 2 106.4612.47/13,3131
21. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov114.64 2 107.25 0 107.2513.26/14,1126
22. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha107.10 2 106.49 2 108.4914.50/15,4121
23. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice110.05 0 108.79 0 108.7914.80/15,7116
24. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha114.29 0 108.32 2 110.3216.33/17,4111
25. LERCH Adam 1998 2 Klášter.109.39 6 106.85 4 110.8516.86/17,9106
26. HRON Jiří 1951 2 Rakovník113.14 0 111.14 0 111.1417.15/18,2101
27. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc111.23 0 109.55 4 111.2317.24/18,396
28. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky116.70 10 109.48 2 111.4817.49/18,691
29. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov114.63 0 111.67 0 111.6717.68/18,886
30. MILLER Jan 1997 2 Turnov117.32 4 112.82 0 112.8218.83/20,081
31. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.118.41 0 112.02 2 114.0220.03/21,376
32. STOLÍN David 1978 3 Trutnov122.36 56 114.46 0 114.4620.47/21,871
33. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava112.52 2 114.67 6 114.5220.53/21,866
34. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.114.86 0 112.62 2 114.6220.63/21,961
35. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim118.10 4 112.94 2 114.9420.95/22,360
36. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4122.30 4 115.57 0 115.5721.58/23,059
37. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.81 2 113.59 2 115.5921.60/23,058
38. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník118.40 6 114.19 2 116.1922.20/23,657
39. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy117.23 2 115.19 2 117.1923.20/24,756
40. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.118.26 8 117.22 0 117.2223.23/24,755
41. DVOŘÁK Vít 1971 3 117.64 4 115.53 2 117.5323.54/25,054
42. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha118.31 0 122.32 54 118.3124.32/25,953
43. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.47 4 124.44 6 118.4724.48/26,052
44. HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.121.52 4 117.22 2 119.2225.23/26,851
45. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice120.21 0 121.95 4 120.2126.22/27,950
46. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník126.82 2 120.25 0 120.2526.26/27,949
47. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.119.78 8 118.35 2 120.3526.36/28,048
48. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec116.40 4 116.78 4 120.4026.41/28,147
49. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc118.26 4 118.04 6 122.2628.27/30,146
50. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.118.45 4 0.00 0 122.4528.46/30,345
51. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.121.22 4 116.71 6 122.7128.72/30,644
52. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.81 6 121.08 2 123.0829.09/31,043
53. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky0.00 0 119.11 4 123.1129.12/31,042
54. MILYÁN David 2001 L.Žatec135.63 0 119.42 4 123.4229.43/31,341
55. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí122.22 6 117.80 6 123.8029.81/31,740
56. JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov126.95 10 120.17 4 124.1730.18/32,139
57. PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK124.32 0 124.20 0 124.2030.21/32,138
58. RADIL Jiří 1968 3 122.46 2 105.46 54 124.4630.47/32,437
59. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.130.75 52 126.47 0 126.4732.48/34,636
60. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice125.11 4 122.89 4 126.8932.90/35,035
61. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn133.01 6 122.98 4 126.9832.99/35,134
62. BERAN Václav 2000 3 USK Pha127.98 8 127.53 0 127.5333.54/35,733
63. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.134.05 8 125.70 2 127.7033.71/35,932
64. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy131.50 4 125.88 2 127.8833.89/36,131
65. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň121.92 6 120.77 8 127.9233.93/36,130
66. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.124.35 4 113.50 50 128.3534.36/36,629
67. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov131.53 2 126.37 2 128.3734.38/36,628
68. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky123.53 6 124.61 4 128.6134.62/36,827
69. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc126.96 8 125.26 4 129.2635.27/37,526
70. SOUČEK Marek 1999 KVS HK128.60 2 129.68 0 129.6835.69/38,025
71. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy131.33 56 124.44 6 130.4436.45/38,824
72. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc128.60 2 133.80 2 130.6036.61/39,023
73. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha132.66 4 129.26 2 131.2637.27/39,722
74. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky131.37 0 132.37 2 131.3737.38/39,821
75. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky132.09 12 132.36 0 132.3638.37/40,820
76. KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec143.51 4 133.20 0 133.2039.21/41,719
77. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník134.78 2 131.36 2 133.3639.37/41,918
78. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.132.00 8 131.81 2 133.8139.82/42,417
79. FLEISIG Daniel 1988 Roztoky139.23 58 133.81 0 133.8139.82/42,416
80. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov134.57 2 131.32 6 136.5742.58/45,315
81. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice140.36 6 133.29 6 139.2945.30/48,214
82. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.133.21 16 129.60 10 139.6045.61/48,513
83. RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha138.01 8 138.16 2 140.1646.17/49,112
84. HOLUB Jan 1982 Roztoky147.63 58 140.33 0 140.3346.34/49,311
85. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 178.30 6 137.09 4 141.0947.10/50,110
86. WALLISCH Vít 1999 USK Pha135.92 56 138.18 4 142.1848.19/51,39
87. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.138.36 6 142.19 10 144.3650.37/53,68
88. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha146.14 2 140.71 4 144.7150.72/54,07
89. ŠVEJD Jakub 2001 Sušice143.48 54 142.72 4 146.7252.73/56,16
90. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.59 4 145.38 2 147.3853.39/56,85
91. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.159.39 8 149.40 2 151.4057.41/61,14
92. REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB151.36 6 167.72 2 157.3663.37/67,43
93. KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.165.34 8 160.10 0 160.1066.11/70,32
94. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.165.82 4 165.29 106 169.8275.83/80,71
95. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov163.44 212 152.77 18 170.7776.78/81,70
96. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně127.91 52 121.00 104 179.9185.92/91,40
97. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn140.43 52 143.50 50 192.4398.44/104,70
98. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha144.15 110 137.29 58 195.29101.30/107,80
99. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.257.46 120 195.13 10 205.13111.14/118,20
100. NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec156.08 54 0.00 0 210.08116.09/123,50
101. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim164.50 58 157.65 56 213.65119.66/127,30
102. VESELÝ František 2000 Dv.Král.169.79 58 0.00 0 227.79133.80/142,40
103. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc160.77 314 175.71 204 379.71285.72/304,00
104. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc148.13 506 149.14 264 413.14319.15/339,60
105. KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 0 156.05 464 620.05526.06/559,70
  BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNF 0
  FIALA Jakub 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 DNS 0
  STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 0 0.00 0 DNS 0
  ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 0 0.00 0 DNS 0
  KOŠINA Jan 1984 3 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNS 0
  HEJNA Martin 1981 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl