VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

06.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno87.53 2 85.19 0 85.19 234
2. STANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice89.20 0 88.57 0 88.573.38/4,0224
3. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc91.09 2 87.70 4 91.706.51/7,6219
4. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB92.77 6 89.01 4 93.017.82/9,2214
5. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí93.73 2 93.26 0 93.268.07/9,5209
6. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.55 4 92.29 2 94.299.10/10,7204
7. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky95.48 0 94.92 0 94.929.73/11,4199
8. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK97.29 0 97.78 0 97.2912.10/14,2194
9. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice101.24 0 98.16 0 98.1612.97/15,2189
10. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha102.07 4 98.35 0 98.3513.16/15,4184
11. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.100.87 0 98.49 0 98.4913.30/15,6179
12. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice96.82 2 99.31 50 98.8213.63/16,0174
13. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.97.25 2 99.15 0 99.1513.96/16,4169
14. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník98.68 4 95.30 4 99.3014.11/16,6164
15. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.99 0 99.78 0 99.7814.59/17,1159
16. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava98.20 2 96.51 4 100.2015.01/17,6154
17. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha97.49 4 98.81 52 101.4916.30/19,1149
18. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov100.15 2 103.60 58 102.1516.96/19,9144
19. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK104.83 2 102.52 0 102.5217.33/20,3139
20. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha99.84 4 100.61 2 102.6117.42/20,4134
21. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.103.92 0 108.11 2 103.9218.73/22,0129
22. LERCH Adam 1998 2 Klášter.106.35 4 101.94 2 103.9418.75/22,0124
23. HRON Jiří 1951 2 Rakovník106.34 2 104.60 0 104.6019.41/22,8119
24. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov105.40 0 104.97 0 104.9719.78/23,2114
25. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.106.17 0 105.04 0 105.0419.85/23,3109
26. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.104.70 4 105.31 0 105.3120.12/23,6104
27. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc106.02 4 105.70 0 105.7020.51/24,199
28. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha107.09 4 102.11 4 106.1120.92/24,694
29. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov106.17 4 106.14 0 106.1420.95/24,689
30. MILLER Jan 1997 2 Turnov106.65 0 104.31 2 106.3121.12/24,884
31. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.107.36 0 107.55 0 107.3622.17/26,079
32. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.99 0 108.78 4 107.9922.80/26,874
33. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice110.26 2 109.37 0 109.3724.18/28,469
34. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava109.42 0 104.01 52 109.4224.23/28,464
35. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.115.10 2 110.69 0 110.6925.50/29,959
36. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky106.77 4 107.50 4 110.7725.58/30,058
37. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.07 0 114.29 4 111.0725.88/30,457
38. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec109.27 4 109.08 2 111.0825.89/30,456
39. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy111.39 0 111.71 4 111.3926.20/30,855
40. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník113.23 2 112.14 0 112.1426.95/31,654
41. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.114.86 4 110.56 2 112.5627.37/32,153
42. RADIL Jiří 1968 3 110.77 2 122.84 8 112.7727.58/32,452
43. DVOŘÁK Vít 1971 3 110.30 6 110.87 2 112.8727.68/32,551
44. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha111.03 2 113.00 0 113.0027.81/32,650
45. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník121.26 6 109.99 4 113.9928.80/33,849
46. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4113.83 2 112.73 2 114.7329.54/34,748
47. HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.114.97 0 113.42 2 114.9729.78/35,047
48. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky121.10 4 115.41 0 115.4130.22/35,546
49. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice121.53 2 115.84 0 115.8430.65/36,045
50. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.121.16 12 112.34 4 116.3431.15/36,644
51. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK112.64 4 113.59 50 116.6431.45/36,943
52. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň117.31 2 114.67 2 116.6731.48/37,042
53. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.118.75 2 113.63 4 117.6332.44/38,141
54. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc123.60 6 115.65 2 117.6532.46/38,140
55. JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov118.67 0 113.83 4 117.8332.64/38,339
56. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky116.21 4 112.04 6 118.0432.85/38,638
57. MILYÁN David 2001 L.Žatec120.05 4 116.25 2 118.2533.06/38,837
58. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy118.70 0 113.89 6 118.7033.51/39,336
59. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc117.14 2 117.15 2 119.1433.95/39,935
60. SOUČEK Marek 1999 KVS HK129.84 0 120.63 0 120.6335.44/41,634
61. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.118.73 6 117.01 4 121.0135.82/42,033
62. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy126.67 60 117.03 4 121.0335.84/42,132
63. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí113.50 8 0.00 999 121.5036.31/42,631
64. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.119.57 2 123.71 2 121.5736.38/42,730
65. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky121.50 6 121.20 2 123.2038.01/44,629
66. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.92 10 119.50 4 123.5038.31/45,028
67. BERAN Václav 2000 3 USK Pha120.47 6 117.60 6 123.6038.41/45,127
68. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník124.59 0 122.83 2 124.5939.40/46,226
69. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.126.70 4 125.04 0 125.0439.85/46,825
70. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha129.52 4 122.48 4 126.4841.29/48,524
71. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.128.73 8 126.48 0 126.4841.29/48,523
72. HOLUB Jan 1982 Roztoky132.89 4 122.67 4 126.6741.48/48,722
73. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha121.30 6 130.16 62 127.3042.11/49,421
74. FLEISIG Daniel 1988 Roztoky130.70 8 123.98 4 127.9842.79/50,220
75. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky139.89 56 125.98 2 127.9842.79/50,219
76. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.124.91 10 120.19 8 128.1943.00/50,518
77. STOLÍN David 1978 3 Trutnov124.28 4 123.84 6 128.2843.09/50,617
78. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně128.07 10 126.83 4 130.8345.64/53,616
79. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice130.45 2 131.48 0 131.4846.29/54,315
80. RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha130.24 6 126.46 6 132.4647.27/55,514
81. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.56 10 136.71 0 133.5648.37/56,813
82. WALLISCH Vít 1999 USK Pha173.75 56 128.02 6 134.0248.83/57,312
83. KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.140.69 4 140.06 4 144.0658.87/69,111
84. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.142.34 4 143.91 4 146.3461.15/71,810
85. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha174.28 54 142.64 8 150.6465.45/76,89
86. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.147.39 114 138.10 14 152.1066.91/78,58
87. ŠVEJD Jakub 2001 Sušice146.06 10 140.77 156 156.0670.87/83,27
88. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.150.11 106 152.78 6 158.7873.59/86,46
89. REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB153.18 8 146.65 58 161.1875.99/89,25
90. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.226.72 114 154.15 10 164.1578.96/92,74
91. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov178.03 18 159.09 12 171.0985.90/100,83
92. NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec170.25 12 171.66 4 175.6690.47/106,22
93. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn0.00 999 132.60 52 184.6099.41/116,71
94. VESELÝ František 2000 Dv.Král.163.46 62 173.76 16 189.76104.57/122,70
95. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim160.20 118 144.65 54 198.65113.46/133,20
96. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc179.82 210 184.02 16 200.02114.83/134,80
97. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 166.00 160 153.59 56 209.59124.40/146,00
98. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov164.31 164 0.00 999 328.31243.12/285,40
99. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.199.61 254 209.10 162 371.10285.91/335,60
100. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc194.38 212 213.18 258 406.38321.19/377,00
101. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
102. STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 999 0.00 0 999.00 0
103. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec0.00 999 0.00 0 999.00 0
104. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.0.00 999 0.00 0 999.00 0
105. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 999 0.00 0 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KOŠINA Jan 1984 3 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HEJNA Martin 1981 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl