VZ ve slalomu - sobota

16.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.70 0 0.00 0 119.70 49
2.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.123.30 0 0.00 0 123.303.60/3,045
3.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha124.10 0 0.00 0 124.104.40/3,741
4.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily125.10 0 0.00 0 125.105.40/4,537
5.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.30 2 0.00 0 126.306.60/5,533
6.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.70 2 0.00 0 126.707.00/5,829
7.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc128.80 0 0.00 0 128.809.10/7,625
8.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha125.10 4 0.00 0 129.109.40/7,921
9.2/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha129.60 2 0.00 0 131.6011.90/9,917
10.3/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.70 0 0.00 0 132.7013.00/10,916
11.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec130.40 4 0.00 0 134.4014.70/12,30
12. JASANSKÁ Jitka 1981 3 Vys.Mýto134.80 0 0.00 0 134.8015.10/12,615
13.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc133.70 2 0.00 0 135.7016.00/13,414
14.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc137.00 0 0.00 0 137.0017.30/14,513
15.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.10 6 0.00 0 137.1017.40/14,512
16.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc135.30 2 0.00 0 137.3017.60/14,711
17.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel140.90 4 0.00 0 144.9025.20/21,110
18.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž140.80 6 0.00 0 146.8027.10/22,69
18.4/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.142.80 4 0.00 0 146.8027.10/22,68
20.7/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov143.20 4 0.00 0 147.2027.50/23,07
21.3/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 Olomouc150.40 2 0.00 0 152.4032.70/27,36
22.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel167.40 6 0.00 0 173.4053.70/44,95
23.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 Litovel165.50 10 0.00 0 175.5055.80/46,64
24.8/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 Semily170.00 8 0.00 0 178.0058.30/48,73
25.2/PZFILIPIViktorie 2002 Č.Lípa180.00 2 0.00 0 182.0062.30/52,00
26.5/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor181.90 4 0.00 0 185.9066.20/55,32
27.9/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 Štětí182.30 4 0.00 0 186.3066.60/55,61
28.10/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc186.00 8 0.00 0 194.0074.30/62,10
29.11/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 Kadaň190.50 6 0.00 0 196.5076.80/64,20
30.3/PZMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy203.30 4 0.00 0 207.3087.60/73,20
31.6/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 SKVeselí147.00 62 0.00 0 209.0089.30/74,60
32.4/PZŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel210.60 2 0.00 0 212.6092.90/77,60
33.12/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 Štětí223.70 2 0.00 0 225.70106.00/88,60
34.5/PZBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha182.30 52 0.00 0 234.30114.60/95,70
35.6/PZWEISLOVÁ Eliška 2002 USK Pha236.00 10 0.00 0 246.00126.30/105,50
36.7/ZMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel238.70 8 0.00 0 246.70127.00/106,10
37.7/PZLANSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.240.90 10 0.00 0 250.90131.20/109,60
38.8/PZPAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň237.10 16 0.00 0 253.10133.40/111,40
39.8/ZMVALENTÝNA Kurková 2000 Pardub.253.50 16 0.00 0 269.50149.80/125,10
40.9/PZORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.287.40 106 0.00 0 393.40273.70/228,70
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení