VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013

30.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno93.39 0 105.28 54 93.39 130
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.97.55 2 98.65 0 98.655.26/5,6124
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník103.40 4 98.80 0 98.805.41/5,8118
4.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha97.77 4 97.28 2 99.285.89/6,3112
5.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc98.23 4 99.71 0 99.716.32/6,8106
6.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy104.39 0 99.20 2 101.207.81/8,4100
7.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha100.10 2 107.61 4 102.108.71/9,394
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.19 0 101.53 6 102.198.80/9,488
9.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.36 0 100.52 2 102.529.13/9,882
10.2/VMZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha101.98 2 103.13 2 103.9810.59/11,376
11.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.07 4 110.35 4 110.0716.68/17,970
12.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha109.87 8 107.20 4 111.2017.81/19,164
13.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec114.76 2 113.64 0 113.6420.25/21,758
14.2/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno110.61 4 113.58 4 114.6121.22/22,752
15.6/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn130.92 2 113.20 2 115.2021.81/23,446
16.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice112.41 4 113.69 4 116.4123.02/24,640
17.3/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice117.94 50 107.41 10 117.4124.02/25,734
18.7/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc113.46 4 116.35 2 117.4624.07/25,828
19.4/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice115.02 6 111.66 6 117.6624.27/26,022
20.5/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha112.41 6 124.19 54 118.4125.02/26,816
21. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja118.40 4 116.36 4 120.3626.97/28,915
22.2/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky115.91 12 118.13 4 122.1328.74/30,814
23.3/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava121.29 2 120.23 6 123.2929.90/32,013
24.6/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava122.43 2 109.54 54 124.4331.04/33,212
25.8/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno124.74 4 149.73 52 128.7435.35/37,911
26.4/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.86 152 123.35 6 129.3535.96/38,510
27.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc131.10 2 128.45 4 132.4539.06/41,89
28.10/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž147.82 202 137.60 4 141.6048.21/51,68
29.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa142.22 6 180.97 58 148.2254.83/58,77
30.8/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.147.73 2 120.53 58 149.7356.34/60,36
31.9/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí173.74 56 144.71 8 152.7159.32/63,55
32.10/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava161.01 156 153.95 2 155.9562.56/67,04
33.11/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí184.91 104 159.30 4 163.3069.91/74,93
34.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.129.25 58 0.00 999 187.2593.86/100,52
35.12/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc128.14 104 122.41 112 232.14138.75/148,61
36.12/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek137.47 108 112.92 154 245.47152.08/162,80
37.13/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava186.31 254 0.00 999 440.31346.92/371,50
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl