Nominace RD slalom 2018

poslední aktualizace: 15.05.2018 22:19:08
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 05.05.2018
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 06.05.2018
C - 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod, 12.05.2018
D - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod, 13.05.2018

bodování: 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
2 / 9
1 / 10
1 / 10
29
2. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
4 / 7
2 / 9
2 / 9
28
3. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs2 / 9
1 / 10
6 / 5
7 / 4
24
Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs4 / 7
3 / 8
3 / 8
3 / 8
24
5. Chaloupka Václav, 1998Univerzitní sportovní klub Praha8 / 3
5 / 6
4 / 7
5 / 6
19
6. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
12 / 0
5 / 6
8 / 3
17
7. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs17 / 0
6 / 5
7 / 4
4 / 7
16
8. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
7 / 4
12 / 0
6 / 5
15
9. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs6 / 5
9 / 2
19 / 0
9 / 2
9
10. Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs7 / 4
15 / 0
15 / 0
19 / 0
4
Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice10 / 1
14 / 0
9 / 2
10 / 1
4
12. Jáně Jakub, 1990DUKLA Brandýs12 / 0
13 / 0
8 / 3
15 / 0
3
Novotný Petr, 2000UP Olomouc13 / 0
8 / 3
18 / 0
14 / 0
3
14. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha11 / 0
11 / 0
10 / 1
20 / 0
1
Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha18 / 0
10 / 1
22 / 0
26 / 0
1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýszisk medaile na MS 2017 
2. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 9
7 / 5
1 / 10
4 / 8
27
3. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha2 / 10
3 / 9
4 / 7
5 / 7
26
4. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs6 / 6
5 / 7
3 / 8
2 / 10
25
5. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc8 / 4
8 / 4
2 / 9
3 / 9
22
6. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs4 / 8
6 / 6
5 / 6
6 / 6
20
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 7
4 / 8
6 / 5
10 / 2
20
8. Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs7 / 5
2 / 10
10 / 2
9 / 3
18
9. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn9 / 3
9 / 3
8 / 3
7 / 5
11
10. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno10 / 2
10 / 2
15 / 0
13 / 0
4
Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
12 / 0
12 / 0
8 / 4
4
Kneblová Klára, 2005UP Olomouc--7 / 4
12 / 0
4
13. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc11 / 1
11 / 1
11 / 1
11 / 1
3

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 10
1 / 10
3 / 8
1 / 10
30
2. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 9
3 / 8
1 / 10
7 / 4
27
Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 8
2 / 9
2 / 9
2 / 9
27
4. Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 6
4 / 7
4 / 7
3 / 8
22
5. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 7
7 / 4
5 / 6
4 / 7
20
6. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
6 / 5
6 / 5
7 / 4
5 / 6
16
7. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
8 / 3
5 / 6
11 / 0
6 / 5
14
8. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
--6 / 5
9 / 2
7
Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
7 / 4
-12 / 0
8 / 3
7
10. Šrámek Michal, 1982
Gotvald Robert, 1990
DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
--8 / 3
10 / 1
4
11. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
--9 / 2
11 / 0
2
12. Pospíchal Radek, 1994
Weber Oldřich, 1987
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--10 / 1
15 / 0
1

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2017 
2. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2017 
3. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha2 / 10
1 / 10
2 / 10
3 / 9
30
4. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 9
5 / 7
13 / 0
5 / 7
23
5. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha11 / 1
3 / 8
9 / 4
1 / 10
22
6. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs4 / 8
8 / 5
11 / 2
4 / 8
21
Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 6
11 / 2
4 / 9
7 / 6
21
8. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha9 / 3
2 / 9
7 / 6
8 / 5
20
9. Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs5 / 7
9 / 4
6 / 7
19 / 0
18
10. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.7 / 5
13 / 0
5 / 8
13 / 0
13
11. Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha10 / 2
6 / 6
10 / 3
11 / 2
11
Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha21 / 0
10 / 3
8 / 5
10 / 3
11
13. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs14 / 0
12 / 1
12 / 1
9 / 4
6
14. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV8 / 4
15 / 0
22 / 0
14 / 0
4
15. Vašina Jiří, 1994Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
17 / 0
19 / 0
12 / 1
1

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
1 / 10
1 / 10
11 / 0
30
2. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs2 / 9
2 / 9
3 / 8
1 / 10
28
3. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
4 / 7
9 / 2
3 / 8
21
4. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
5 / 6
2 / 9
12 / 0
20
5. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 4
3 / 8
4 / 7
13 / 0
19
6. Galušková Karolína, 1995Univerzitní sportovní klub Praha4 / 719 / 011 / 02 / 9
16
7. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha19 / 0
9 / 2
5 / 6
5 / 6
14
8. Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs11 / 0
13 / 0
7 / 4
4 / 7
11
9. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec13 / 0
10 / 1
6 / 5
8 / 3
9
10. Hilgertová Štěpánka, 1968DUKLA Brandýs3 / 8
11 / 0
13 / 0
14 / 0
8
11. Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha18 / 0
7 / 4
8 / 3
17 / 0
7
12. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýs10 / 1
8 / 3
10 / 1
9 / 2
6
13. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs15 / 0
14 / 0
15 / 0
6 / 5
5
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha17 / 0
6 / 5
18 / 0
21 / 0
5
15. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs12 / 0
18 / 0
16 / 0
7 / 4
4
16. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno8 / 3
15 / 0
19 / 0
16 / 0
3
Foltysová Sabina, 1996Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
17 / 0
14 / 0
10 / 1
3
Typ závodu

Historie procházení