Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 18.08.2020 09:31:25
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, 11.07.2020
B - Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů, 18.07.2020
C - Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů, 01.08.2020
D - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 15.08.2020

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1976-1985
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Šandl Lukáš, 1983SK VS Č. Budějovice2 / 684 / 573 / 625 / 53240
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice3 / 625 / 532 / 688 / 43226
3. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary-1 / 751 / 753 / 62212
4. Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice1 / 758 / 43-7 / 46164
5. Pešta Jan, 1981TJ Lužnice Tábor-3 / 62-2 / 68130
6. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník--6 / 499 / 4089
7. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové---1 / 7575
8. Sehnal Štěpán, 1985Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68--68
9. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice---4 / 5757
Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn--4 / 57-57
11. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--5 / 53-53
12. Cuc Michal, 1977Technika Praha-6 / 49--49
Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV---6 / 4949
14. Prchlík Jiří, 1978TJ Lužnice Tábor-7 / 46--46
Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--7 / 46-46
16. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--8 / 43-43
17. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové-9 / 40--40
18. Rašner Karel, 1976KK Postřelmov-10 / 37--37

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové-1 / 75-1 / 75150
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary--1 / 752 / 68143
3. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--2 / 683 / 62130
4. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice1 / 75---75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Tatíček Miroslav, 1985
Šandl Lukáš, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK VS Č. Budějovice
1 / 751 / 75-1 / 75225
2. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
--1 / 75-75
3. Fohl Ondřej, 1979
Hron Robin, 1979
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--2 / 68-68
4. Lepík Filip, 1976
Dolejš Martin, 1980
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
--3 / 62-62

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1 / 752 / 682 / 682 / 68279
2. Podušková Marie, 1974
Poduška Patrik, 1976
Sokol Trója
Sokol Trója
-3 / 62-3 / 62124
3. Jindrák Petr, 1969
Kašparová Anna, 1985
Technika Praha
Sk VS Slávia Hradec Králové
-1 / 75--75
Doležal Tomáš, 1976
Doležalová Zuzana, 1980
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--1 / 75-75
Mrůzek David, 1976
Mrůzková Michala, 1979
DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
---1 / 7575
6. Vorlová Darina, 1984
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2 / 68---68
7. Kohoutová Lenka, 1974
Vácha Viktor, 1985
KK Rakovník
KK Rakovník
--3 / 62-62
8. Černá Lucie, 1977
Němec Aleš, 1976
TJ DNT VS Kadaň
TJ DNT VS Kadaň
--4 / 57-57

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice1 / 752 / 682 / 683 / 62273
2. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója-7 / 4610 / 379 / 40123
3. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--4 / 575 / 53110
4. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL-3 / 62-7 / 46108
5. Adamec Jakub, 1984SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.3 / 62--13 / 3193
6. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec-5 / 53-11 / 3588
7. Riant Martin, 1977VS Tábor--8 / 4310 / 3780
8. Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--1 / 75-75
Mrůzek David, 1976DUKLA Brandýs---1 / 7575
Oto Klír, 1981Univerzitní sportovní klub Praha-1 / 75--75
11. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník--9 / 4012 / 3373
12. Hadraba Michal, 1976Wild Water Canoe Club FROL-9 / 40-14 / 2969
13. Suchý Ondřej, 1979DUKLA Brandýs---2 / 6868
Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 68---68
15. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.--3 / 62-62
16. Voves Ladislav, 1985TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---4 / 5757
Kodada Miroslav, 1982Kotva Bráník-4 / 57--57
18. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--5 / 53-53
19. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--6 / 49-49
Jeremiaš Jan, 1985SK Třebechovice---6 / 4949
Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 49--49
22. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV--7 / 46-46
23. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---8 / 4343
Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL-8 / 43--43
25. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--11 / 35-35
26. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--12 / 33-33

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-2 / 681 / 753 / 62205
2. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové-1 / 75-1 / 75150
3. Veselá Linda, 1980Technika Praha-3 / 622 / 68-130
4. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň--3 / 624 / 57119
5. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 49-2 / 68117
6. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov1 / 75---75
7. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice2 / 68---68
8. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice3 / 62---62
9. Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 57-57
Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha-4 / 57--57
11. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV--5 / 53-53
Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice-5 / 53--53
13. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň--6 / 49-49
14. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové-7 / 46--46
Typ závodu