Nominace RDJ slalom 2021, část 1.

poslední aktualizace: 03.08.2020 07:47:28
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 04.07.2020
B - 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 05.07.2020
C - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 11.07.2020
D - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 12.07.2020
E - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 02.08.2020

bodování: 9,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2003-2006
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc1 / 92 / 74 / 51 / 91 / 927
2. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 71 / 91 / 92 / 72 / 725
3. Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 33 / 62 / 73 / 63 / 619
4. Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.3 / 66 / 33 / 6-4 / 517
5. Rašner Karel, 2004KK Postřelmov8 / 14 / 55 / 45 / 45 / 413
6. Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice4 / 5-6 / 3--8
7. Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha7 / 27 / 2-6 / 37 / 27
8. Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové-5 / 47 / 2--6
Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc5 / 4-8 / 1-8 / 16
10. Beier Matouš, 2004Loko Trutnov---7 / 26 / 35
Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha---4 / 5-5
12. Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice---8 / 1-1
Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové-8 / 1---1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 91 / 91 / 91 / 94 / 527
2. Kneblová Klára, 2005UP Olomouc3 / 64 / 52 / 72 / 71 / 923
3. Janů Veronika, 2005UP Olomouc2 / 72 / 76 / 33 / 65 / 420
4. Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 33 / 63 / 65 / 43 / 618
5. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc5 / 46 / 35 / 46 / 32 / 715
6. Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha4 / 57 / 2-4 / 5-12
Kloboučková Ivana, 2003KK Opava-5 / 44 / 58 / 16 / 312
8. Samková Olga, 2005SK Třebechovice-8 / 17 / 27 / 28 / 15
9. Retková Anna, 2005UP Olomouc7 / 2-8 / 1--3
10. Doležalová Bára, 2005UP Olomouc----7 / 22
11. Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 1----1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 91 / 9-27

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 91 / 9-27
2. Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
2 / 72 / 72 / 72 / 71 / 923
3. Hansgutová Monika, 2005
Štýbnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 53 / 63 / 63 / 6-18
4. Šedivý Vít, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
3 / 6----6

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Mrázek Jakub, 2004KK Opava1 / 9-2 / 72 / 71 / 925
2. Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc4 / 51 / 91 / 93 / 63 / 624
3. Novák Matyáš, 2005UP Olomouc2 / 73 / 64 / 51 / 9-22
4. Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 65 / 43 / 64 / 57 / 217
5. Bízek Marek, 2005DUKLA Brandýs-2 / 78 / 17 / 22 / 716
6. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc5 / 44 / 5-6 / 35 / 413
7. Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 37 / 25 / 45 / 4-11
8. Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs-6 / 3--4 / 58
9. Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.8 / 1-6 / 38 / 1-5
10. Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice----6 / 33
11. Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs--7 / 2--2
Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice7 / 2----2
13. Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs----8 / 11
Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1---1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 91 / 91 / 91 / 92 / 727
2. Kneblová Klára, 2005UP Olomouc2 / 72 / 72 / 74 / 51 / 923
3. Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice7 / 23 / 6-3 / 64 / 517
4. Samková Olga, 2005SK Třebechovice3 / 6-4 / 5-5 / 415
5. Retková Anna, 2005UP Olomouc--5 / 42 / 76 / 314
6. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc-8 / 13 / 6-3 / 613
7. Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-4 / 5-5 / 4-9
8. Doležalová Bára, 2005UP Olomouc8 / 16 / 3-7 / 28 / 16
9. Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 4-8 / 1--5
Kloboučková Ivana, 2003KK Opava4 / 5----5
Janů Veronika, 2005UP Olomouc-7 / 26 / 3--5
12. Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-5 / 4---4
13. Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.---6 / 3-3
Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice6 / 3----3
15. Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 2--2
Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----7 / 22
17. Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha---8 / 1-1
Typ závodu