3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

11.07.2020   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/PZHAVRAN Adam 2010 Pardub.119.56 60 112.61 8 120.61 0
2.1/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK125.18 8 129.73 8 133.1812.57/10,40
3.1/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc139.62 6 128.73 10 138.7318.12/15,00
4.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV141.82 8 185.22 10 149.8229.21/24,20
5.2/PZSEMERÁD Vít 2010 Roudnice211.54 54 181.39 102 265.54144.93/120,20
  ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.107.57 0 109.10 0 107.57 68
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.111.58 0 111.15 0 111.153.58/3,368
3.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc114.22 0 112.80 0 112.805.23/4,968
4.3/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha113.52 2 113.78 0 113.786.21/5,868
5.4/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha113.28 50 112.33 2 114.336.76/6,368
6. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.114.10 4 118.87 0 118.1010.53/9,868
7.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc120.32 2 123.43 6 122.3214.75/13,775
8.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha128.34 12 126.09 0 126.0918.52/17,268
9.3/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava128.38 0 126.00 2 128.0020.43/19,068
10.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno125.27 4 131.66 2 129.2721.70/20,268
11.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc126.47 6 134.09 6 132.4724.90/23,162
12.2/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc130.56 2 128.42 6 132.5624.99/23,262
13.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.130.26 4 134.23 154 134.2626.69/24,857
14.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc129.80 8 142.68 6 137.8030.23/28,153
15.5/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha128.28 10 141.05 106 138.2830.71/28,549
16.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno132.36 6 135.84 8 138.3630.79/28,646
17.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha143.98 2 136.81 6 142.8135.24/32,846
18.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí134.95 8 154.24 12 142.9535.38/32,943
19.6/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc141.84 4 138.80 50 145.8438.27/35,640
20.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK142.90 4 161.07 56 146.9039.33/36,637
21.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK145.32 6 145.99 8 151.3243.75/40,735
22.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc148.09 8 164.75 2 156.0948.52/45,133
23.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc207.12 8 150.62 8 158.6251.05/47,531
24.7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.159.08 12 166.76 14 171.0863.51/59,029
25.8/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc168.61 8 171.12 10 176.6169.04/64,227
26.6/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor182.43 6 4.00 999 188.4380.86/75,225
27.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc175.33 102 187.31 4 191.3183.74/77,823
28.9/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno188.06 16 185.74 108 204.0696.49/89,721
29.5/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava181.30 58 171.82 60 231.82124.25/115,519
30.10/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc167.82 208 212.88 58 270.88163.31/151,817

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1. HRADILEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.18 0 97.14 0 91.18 75
2. TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha92.55 2 93.13 0 93.131.95/2,175
3.1/DSKREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.56 0 93.20 2 93.562.38/2,675
4. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.70 0 99.19 0 93.702.52/2,875
5.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha94.46 0 99.12 2 94.463.28/3,675
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.72 50 92.94 2 94.943.76/4,175
7. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.00 0 95.93 2 95.003.82/4,275
8.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.98.68 0 96.92 0 96.925.74/6,375
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.58 0 99.88 50 97.586.40/7,068
10.2/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha97.71 0 98.01 4 97.716.53/7,268
11.2/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha97.75 0 102.93 4 97.756.57/7,268
12. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.98.05 0 100.05 2 98.056.87/7,562
13.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.98 0 99.68 0 99.688.50/9,357
14.3/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc97.87 2 98.54 52 99.878.69/9,557
15.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk100.16 4 98.26 2 100.269.08/10,053
16.3/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava100.43 2 100.29 0 100.299.11/10,049
17. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.98.30 2 109.10 4 100.309.12/10,046
18. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.98 50 94.57 6 100.579.39/10,346
19.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava101.08 0 101.65 54 101.089.90/10,946
20.2/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice115.37 2 101.60 0 101.6010.42/11,443
21.3/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc99.63 2 98.79 4 101.6310.45/11,540
22.4/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy102.19 0 105.52 2 102.1911.01/12,137
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.41 0 112.03 0 102.4111.23/12,335
24.5/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.100.42 2 103.52 0 102.4211.24/12,333
25.4/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc103.40 0 101.84 6 103.4012.22/13,431
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky105.18 0 106.57 0 105.1814.00/15,429
27.5/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk101.36 4 104.36 62 105.3614.18/15,627
28.5/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz105.44 0 110.02 108 105.4414.26/15,625
29. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.53 2 105.30 2 105.5314.35/15,723
30.6/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.106.47 2 105.58 0 105.5814.40/15,823
31.7/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.101.62 4 104.54 8 105.6214.44/15,821
32.6/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha102.18 12 102.16 4 106.1614.98/16,419
33.6/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh107.64 0 117.29 4 107.6416.46/18,119
34.7/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.75 0 106.23 6 107.7516.57/18,217
35.7/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha108.39 56 105.99 2 107.9916.81/18,415
36.8/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB102.10 6 113.35 304 108.1016.92/18,614
37. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.11 8 105.24 4 108.1116.93/18,613
38.9/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc106.78 2 108.90 54 108.7817.60/19,312
39.10/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc105.05 4 4.00 999 109.0517.87/19,611
40.8/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice113.93 2 107.35 2 109.3518.17/19,910
41.8/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava105.73 54 105.63 4 109.6318.45/20,29
42.11/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno105.78 4 116.87 54 109.7818.60/20,48
43.12/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.33 6 107.74 6 110.3319.15/21,07
44.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.58 2 113.99 0 110.5819.40/21,36
45. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava106.69 4 106.05 102 110.6919.51/21,45
46.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.109.22 2 109.96 2 111.2220.04/22,04
47.9/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor109.68 2 115.18 4 111.6820.50/22,53
48.9/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice108.38 4 110.94 12 112.3821.20/23,32
49.10/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk110.80 2 115.20 2 112.8021.62/23,71
50.11/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB111.18 2 113.96 54 113.1822.00/24,10
51.12/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.106.21 104 108.27 6 114.2723.09/25,30
52.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy114.59 0 113.36 6 114.5923.41/25,70
53.13/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB115.07 0 115.90 2 115.0723.89/26,20
54.14/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha115.18 0 122.64 8 115.1824.00/26,30
55.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol109.53 6 111.01 62 115.5324.35/26,70
56.15/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc111.67 4 116.33 6 115.6724.49/26,90
57.16/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol107.81 8 118.00 60 115.8124.63/27,00
58.17/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor114.15 2 124.23 0 116.1524.97/27,40
59.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.19 0 117.96 2 116.1925.01/27,40
60.10/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.112.30 102 113.02 4 117.0225.84/28,30
61.18/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak117.21 0 131.54 2 117.2126.03/28,50
62.13/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky114.07 54 113.64 4 117.6426.46/29,00
63.19/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha126.81 0 113.72 4 117.7226.54/29,10
64.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB115.73 2 116.85 4 117.7326.55/29,10
65. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.106.29 100 116.11 2 118.1126.93/29,50
66.20/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice112.38 6 120.29 0 118.3827.20/29,80
67.14/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.85 4 112.69 52 118.8527.67/30,30
68.15/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava112.99 6 138.39 106 118.9927.81/30,50
69.5/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha117.72 2 125.62 2 119.7228.54/31,30
70.21/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha120.00 0 136.01 56 120.0028.82/31,60
71.6/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh120.04 0 123.11 58 120.0428.86/31,70
72.2/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha114.25 6 131.88 256 120.2529.07/31,90
73.16/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand120.83 0 134.58 8 120.8329.65/32,50
74. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.119.61 2 118.86 6 121.6130.43/33,40
75.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand122.05 0 139.01 6 122.0530.87/33,90
76. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice118.36 4 118.89 10 122.3631.18/34,20
77.22/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB114.37 8 120.22 58 122.3731.19/34,20
78.17/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno114.72 8 109.52 62 122.7231.54/34,60
79.23/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc118.74 4 116.13 54 122.7431.56/34,60
80.18/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.24 2 118.41 12 123.2432.06/35,20
81. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice123.55 0 123.10 4 123.5532.37/35,50
82. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy120.39 4 138.13 58 124.3933.21/36,40
83.11/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec138.61 8 118.80 6 124.8033.62/36,90
84. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa116.93 8 119.44 6 124.9333.75/37,00
85.12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.17 6 128.44 62 125.1733.99/37,30
86.13/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk122.79 6 121.60 4 125.6034.42/37,70
87.4/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice121.97 60 121.95 4 125.9534.77/38,10
88.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy122.32 4 122.53 6 126.3235.14/38,50
89.24/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec116.60 10 113.85 112 126.6035.42/38,80
90.5/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor122.96 4 125.28 4 126.9635.78/39,20
91.19/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná124.73 6 127.31 0 127.3136.13/39,60
92.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice121.66 6 127.17 4 127.6636.48/40,00
93.25/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand128.90 8 121.67 6 127.6736.49/40,00
94.7/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand123.69 4 123.81 10 127.6936.51/40,00
95.26/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc126.15 2 140.97 10 128.1536.97/40,50
96.27/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí128.04 2 136.29 14 130.0438.86/42,60
97.8/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz125.00 6 131.33 6 131.0039.82/43,70
98.28/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc131.93 2 144.48 8 133.9342.75/46,90
99. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa133.14 2 122.03 12 134.0342.85/47,00
100.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice131.59 6 126.63 8 134.6343.45/47,70
101.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz136.89 4 123.52 12 135.5244.34/48,60
102.29/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy131.91 8 128.76 8 136.7645.58/50,00
103.10/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc133.78 6 130.97 6 136.9745.79/50,20
104.30/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand134.35 6 129.15 8 137.1545.97/50,40
105.11/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha173.72 4 131.68 6 137.6846.50/51,00
106.20/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná145.87 0 133.70 4 137.7046.52/51,00
107.12/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc129.72 8 144.89 60 137.7246.54/51,00
108.31/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB130.55 8 136.07 116 138.5547.37/52,00
109.32/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha118.82 52 126.76 12 138.7647.58/52,20
110.33/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno131.40 8 135.86 58 139.4048.22/52,90
111.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí138.75 58 130.90 10 140.9049.72/54,50
112.13/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK140.61 2 156.03 4 142.6151.43/56,40
113.14/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice135.31 8 147.50 6 143.3152.13/57,20
114.34/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand137.28 8 165.32 10 145.2854.10/59,30
115.35/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand145.66 8 141.34 6 147.3456.16/61,60
116.14/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.61 100 141.41 6 147.4156.23/61,70
117.15/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava131.66 54 135.86 12 147.8656.68/62,20
118.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy174.46 14 140.11 8 148.1156.93/62,40
119.16/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand148.13 8 144.35 4 148.3557.17/62,70
120.36/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand146.08 6 130.59 104 152.0860.90/66,80
121.37/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice133.40 58 147.33 6 153.3362.15/68,20
122.38/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice145.42 8 149.42 10 153.4262.24/68,30
123.39/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.165.61 54 146.16 8 154.1662.98/69,10
124.40/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.104.39 50 112.73 54 154.3963.21/69,30
125.21/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily145.51 154 150.25 14 164.2573.07/80,10
126.41/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy142.15 60 159.47 10 169.4778.29/85,90
127.2/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava147.28 152 169.60 12 181.6090.42/99,20
128.42/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand168.33 64 181.86 6 187.8696.68/106,00
129.17/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha139.43 54 131.87 56 187.8796.69/106,00
130.43/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk142.76 56 146.00 56 198.76107.58/118,00
131.18/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha148.26 110 4.00 999 258.26167.08/183,20
  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 128.29 2 130.29 75
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
4.00 999 137.25 8 145.2514.96/11,568
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
167.29 14 177.17 56 181.2951.00/39,162
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 163.00 58 221.0090.71/69,657
5.2/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
233.94 68 1.00 999 301.94171.65/131,753

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha106.37 0 102.03 2 104.03 68
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.53 0 104.79 0 104.530.50/0,568
3.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec105.43 0 105.83 0 105.431.40/1,368
4. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha108.29 2 105.50 0 105.501.47/1,468
5.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.105.06 2 105.84 0 105.841.81/1,768
6.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.108.63 0 110.81 2 108.634.60/4,468
7.3/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.113.84 4 109.30 0 109.305.27/5,168
8.3/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha108.34 2 112.89 4 110.346.31/6,168
9.4/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc111.55 0 110.41 0 110.416.38/6,168
10.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc110.67 0 112.33 2 110.676.64/6,475
11.4/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice113.10 52 109.50 2 111.507.47/7,268
12.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy110.74 4 107.74 4 111.747.71/7,468
13.5/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha119.67 4 112.61 2 114.6110.58/10,268
14.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc117.06 0 120.21 4 117.0613.03/12,568
15.2/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.117.64 0 133.96 58 117.6413.61/13,162
16.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc118.77 0 117.97 0 117.9713.94/13,457
17.7/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno118.79 8 114.25 4 118.2514.22/13,753
18.4/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc119.36 0 120.45 54 119.3615.33/14,749
19.5/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.24 4 130.80 10 120.2416.21/15,646
20.6/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn116.46 4 127.37 6 120.4616.43/15,843
21.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice118.03 8 119.16 2 121.1617.13/16,540
22.7/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB118.28 4 121.59 0 121.5917.56/16,937
23.8/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.08 0 118.43 4 122.4318.40/17,735
24.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno120.45 2 126.26 4 122.4518.42/17,733
25.8/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha126.60 6 121.24 2 123.2419.21/18,531
26.7/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor122.12 2 120.20 4 124.1220.09/19,329
27.9/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK120.74 4 121.24 6 124.7420.71/19,927
28.8/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha124.45 2 125.80 0 125.8021.77/20,925
29.9/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.123.82 2 136.48 10 125.8221.79/20,925
30.10/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK127.93 0 135.46 56 127.9323.90/23,023
31.10/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.99 2 122.16 10 127.9923.96/23,021
32.11/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky126.05 2 121.51 52 128.0524.02/23,119
33.12/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha127.35 4 144.83 8 131.3527.32/26,317
34.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava118.79 54 124.32 8 132.3228.29/27,215
35.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn126.47 6 137.38 6 132.4728.44/27,314
36.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK130.06 4 4.00 999 134.0630.03/28,913
37.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV131.08 4 144.56 12 135.0831.05/29,812
38.4/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava134.13 2 135.17 4 136.1332.10/30,911
39.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc130.59 6 142.72 56 136.5932.56/31,310
40.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc150.55 0 133.13 4 137.1333.10/31,89
41.11/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc131.80 6 155.32 6 137.8033.77/32,58
42.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice144.22 8 137.22 2 139.2235.19/33,87
43.12/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc135.91 4 141.27 4 139.9135.88/34,56
44.7/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus144.93 4 136.67 4 140.6736.64/35,25
45.13/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor136.90 6 157.95 8 142.9038.87/37,44
46.13/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy127.87 50 141.25 2 143.2539.22/37,73
47.14/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB135.38 8 137.48 70 143.3839.35/37,82
48.14/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha139.42 4 143.08 60 143.4239.39/37,91
49.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha142.90 2 151.72 2 144.9040.87/39,30
50.9/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice142.83 4 148.68 8 146.8342.80/41,10
51.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand146.80 2 141.90 6 147.9043.87/42,20
52.15/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc140.68 8 189.73 54 148.6844.65/42,90
53.16/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná148.28 6 142.19 8 150.1946.16/44,40
54.11/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK139.54 14 157.94 8 153.5449.51/47,60
55.15/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy141.99 12 157.68 8 153.9949.96/48,00
56.17/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava174.60 16 150.41 4 154.4150.38/48,40
57.12/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc163.81 6 150.31 6 156.3152.28/50,30
58.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy151.38 6 204.86 58 157.3853.35/51,30
59. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor159.75 6 133.62 408 165.7561.72/59,30
60.16/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc141.84 58 161.77 4 165.7761.74/59,30
61.18/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy141.11 56 168.94 6 174.9470.91/68,20
62.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB170.02 152 172.72 8 180.7276.69/73,70
63.17/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha4.00 999 156.82 60 216.82112.79/108,40
64.19/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc4.00 999 198.08 54 252.08148.05/142,30
65.14/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice1.00 999 181.38 104 285.38181.35/174,30
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha99.83 0 95.95 0 95.95 75
2.2/U23HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.96.71 0 96.56 0 96.560.61/0,675
3.3/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha98.67 0 97.82 0 97.821.87/1,975
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.100.63 2 98.58 0 98.582.63/2,775
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.99.23 0 99.36 0 99.233.28/3,475
6.4/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.100.92 0 101.07 50 100.924.97/5,275
7.5/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk103.58 0 102.58 0 102.586.63/6,975
8.6/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.104.36 0 113.93 54 104.368.41/8,868
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.99 2 105.13 0 105.139.18/9,668
10.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.103.91 2 107.95 50 105.919.96/10,468
11.1/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha106.56 4 106.21 0 106.2110.26/10,768
12.2/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha109.02 2 106.57 0 106.5710.62/11,168
13.8/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha105.12 2 110.04 306 107.1211.17/11,662
14.3/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha107.62 0 107.44 4 107.6211.67/12,262
15.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk105.64 4 105.80 2 107.8011.85/12,457
16.4/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc102.52 6 103.96 4 107.9612.01/12,553
17. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha106.97 4 108.95 58 110.9715.02/15,749
18.5/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava116.70 118 107.29 4 111.2915.34/16,046
19.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus109.76 2 108.28 4 111.7615.81/16,543
20. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.108.35 4 110.28 2 112.2816.33/17,040
21.2/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm110.88 2 120.57 104 112.8816.93/17,637
22.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK115.65 0 111.52 2 113.5217.57/18,335
22.9/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha120.48 4 107.52 6 113.5217.57/18,333
24.3/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB131.57 14 114.24 0 114.2418.29/19,131
25.4/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK135.73 62 114.82 0 114.8218.87/19,729
26.5/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc131.60 4 115.58 0 115.5819.63/20,527
27.6/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha113.95 4 112.11 4 116.1120.16/21,025
28.10/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.114.17 2 125.64 4 116.1720.22/21,123
29.7/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha114.84 6 114.37 2 116.3720.42/21,321
30.8/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov126.80 6 116.83 0 116.8320.88/21,819
31.11/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.21 102 113.65 4 117.6521.70/22,617
32. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.68 4 115.88 2 117.8821.93/22,915
33.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha126.80 2 116.11 2 118.1122.16/23,114
34. LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha116.31 6 112.69 6 118.6922.74/23,713
35.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja117.96 58 117.86 2 119.8623.91/24,912
36.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK127.00 6 118.50 4 122.5026.55/27,712
37.6/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB120.10 104 121.45 2 123.4527.50/28,711
38.7/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn122.87 2 141.36 54 124.8728.92/30,110
39.9/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.76 2 122.59 4 126.5930.64/31,99
40.2/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor146.18 106 125.05 2 127.0531.10/32,48
41.10/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha126.52 2 126.37 4 128.5232.57/33,97
42.11/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov131.50 10 123.22 6 129.2233.27/34,76
43.12/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol126.06 4 148.21 56 130.0634.11/35,55
44.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc128.18 8 126.04 8 134.0438.09/39,74
45.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.27 12 128.26 6 134.2638.31/39,93
46.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc135.48 2 141.66 4 137.4841.53/43,32
47.13/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc142.12 6 150.75 4 148.1252.17/54,41
48. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec152.94 56 142.13 6 148.1352.18/54,40
49. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa145.75 6 4.00 999 151.7555.80/58,20
50.5/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc162.53 8 174.24 56 170.5374.58/77,70
51.14/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc129.81 54 159.36 106 183.8187.86/91,60
  KUČERA Tomáš 1970 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
132.53 2 133.24 54 134.53 75
2. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
134.74 6 132.57 8 140.576.04/4,575
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
148.10 16 137.46 260 164.1029.57/22,068
4.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
178.24 16 183.31 6 189.3154.78/40,768
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
151/0/051/0/030/0/030/0/04/0/04/0/05/0/05/0/0130/1/0130/1/064/1/064/1/0284/2/0284/2/0568/4/0
248/3/049/2/026/4/028/2/04/0/04/0/05/0/05/0/0125/4/2118/12/157/8/057/8/0265/19/2261/24/1526/43/3
347/4/050/1/021/9/026/4/04/0/02/2/03/2/04/1/0114/16/1115/15/155/10/055/10/0244/41/1252/33/1496/74/2
449/2/051/0/025/5/030/0/04/0/04/0/05/0/05/0/099/32/0125/5/164/1/062/3/0246/40/0277/8/1523/48/1
549/2/051/0/027/3/028/2/04/0/04/0/05/0/04/1/0121/10/0127/4/062/3/063/2/0268/18/0277/9/0545/27/0
639/12/042/9/026/2/224/4/23/1/02/2/03/2/02/2/1119/10/2110/13/859/4/254/7/4249/31/6234/37/15483/68/21
744/7/047/3/128/2/030/0/04/0/04/0/04/1/03/2/0125/5/1113/18/062/3/058/7/0267/18/1255/30/1522/48/2
841/9/139/12/024/5/125/5/03/1/01/3/03/2/03/2/0104/26/1103/25/350/14/142/23/0225/57/4213/70/3438/127/7
950/1/048/3/029/1/029/1/04/0/04/0/05/0/03/2/0129/2/0126/5/064/1/064/1/0281/5/0274/12/0555/17/0
1050/1/051/0/030/0/026/4/03/1/03/1/05/0/05/0/0127/3/1123/7/164/1/065/0/0279/6/1273/12/1552/18/2
1145/6/048/3/028/2/030/0/03/1/03/1/04/1/05/0/0120/10/1116/11/457/7/158/7/0257/27/2260/22/4517/49/6
1243/7/143/7/121/9/025/4/12/2/02/1/15/0/05/0/0115/12/4106/22/354/11/055/10/0240/41/5236/44/6476/85/11
1349/1/149/1/122/8/019/11/04/0/04/0/04/1/03/1/1106/24/188/42/153/10/255/6/4238/44/4218/61/7456/105/11
1445/6/049/1/127/3/026/3/13/1/03/1/04/1/04/0/1121/9/1113/16/260/5/062/3/0260/25/1257/24/5517/49/6
1546/5/047/4/024/6/023/6/12/2/04/0/04/1/04/1/0110/21/0105/25/152/13/053/10/2238/48/0236/46/4474/94/4
1646/5/047/3/127/2/128/2/03/1/04/0/04/1/04/0/1123/8/0117/12/259/6/052/11/2262/23/1252/28/6514/51/7
1741/9/147/4/026/3/124/5/12/2/04/0/04/1/02/2/1114/17/0114/17/063/2/056/8/1250/34/2247/36/3497/70/5
1845/6/043/7/128/1/127/3/02/2/04/0/05/0/04/0/1125/6/0109/22/061/4/050/15/0266/19/1237/47/2503/66/3
1947/4/050/1/028/2/030/0/03/1/03/1/04/1/05/0/0127/4/0126/3/261/4/062/3/0270/16/0276/8/2546/24/2
2043/6/247/2/226/3/127/0/33/1/02/1/14/1/04/0/1119/6/6114/14/361/4/059/4/2256/21/9253/21/12509/42/21
2146/5/044/5/227/3/023/6/12/2/03/0/15/0/04/0/1122/7/2112/18/161/3/158/5/2263/20/3244/34/8507/54/11
2246/3/244/3/422/7/123/6/12/2/02/1/13/1/13/2/0118/6/795/27/958/6/158/3/4249/25/12225/42/19474/67/31
2343/4/445/3/330/0/026/4/04/0/02/0/25/0/05/0/0128/1/2112/17/263/2/059/6/0273/7/6249/30/7522/37/13
Oddíl