4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

12.07.2020   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/PZHAVRAN Adam 2010 Pardub.107.18 6 118.21 108 113.18 0
2.1/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc121.34 60 112.11 4 116.112.93/2,60
3.1/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK125.84 6 128.09 6 131.8418.66/16,50
4.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV138.90 10 151.11 6 148.9035.72/31,60
5.2/PZSEMERÁD Vít 2010 Roudnice198.03 6 175.47 102 204.0390.85/80,30
  ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.108.45 4 105.62 0 105.62 68
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc107.13 0 106.16 0 106.160.54/0,568
3.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.109.43 0 110.11 2 109.433.81/3,668
4.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc118.61 2 112.30 0 112.306.68/6,375
5.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno117.27 0 129.76 2 117.2711.65/11,068
6.2/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc133.55 50 113.79 4 117.7912.17/11,568
7. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.118.47 2 112.13 6 118.1312.51/11,862
8.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha119.90 6 118.73 0 118.7313.11/12,462
9.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha118.38 2 118.28 2 120.2814.66/13,957
10.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha126.41 0 118.45 2 120.4514.83/14,057
11.3/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc129.61 0 120.26 2 122.2616.64/15,857
12.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.121.06 2 123.06 4 123.0617.44/16,557
13.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno120.73 8 123.75 4 127.7522.13/21,053
14.5/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava124.01 6 126.25 2 128.2522.63/21,449
15.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc147.15 104 128.79 4 132.7927.17/25,749
16.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK137.80 4 127.76 6 133.7628.14/26,646
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc143.86 52 132.36 2 134.3628.74/27,243
18.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha132.61 6 133.26 6 138.6132.99/31,240
19.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc148.90 2 139.37 2 141.3735.75/33,837
20.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK159.34 4 138.47 10 148.4742.85/40,635
21.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava158.97 6 149.15 2 151.1545.53/43,133
22.7/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno225.65 16 149.51 4 153.5147.89/45,331
23.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc157.92 8 154.76 4 158.7653.14/50,329
24.5/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor153.31 10 161.57 0 161.5755.95/53,027
25.8/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.172.50 10 160.43 8 168.4362.81/59,525
26.9/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc218.28 10 169.34 4 173.3467.72/64,123
27.10/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc224.97 58 186.06 2 188.0682.44/78,121
28.5/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc191.96 8 166.63 60 199.9694.34/89,319
29.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí143.02 106 144.82 58 202.8297.20/92,017
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23ZIMA Tomáš, 2000, USK Pha ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha91.80 0 89.11 0 89.11 75
2. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.12 0 89.71 2 89.120.01/0,075
3. CVIKL Ondřej, 1992, USK Pha CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.12 2 89.51 0 89.510.40/0,475
4. HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.82 2 87.84 2 89.820.71/0,875
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice90.90 0 89.44 2 90.901.79/2,075
6. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.07 0 90.81 2 92.072.96/3,375
7.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.12 0 97.34 0 93.124.01/4,575
8. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.21 0 93.54 0 93.544.43/5,075
9.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.95.62 2 94.20 0 94.205.09/5,775
10.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc95.81 4 94.50 0 94.505.39/6,068
11.2/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava99.36 0 94.88 0 94.885.77/6,562
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.34 4 93.46 2 95.466.35/7,157
13.2/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc95.66 0 93.99 2 95.666.55/7,457
14.3/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk94.99 4 93.98 2 95.986.87/7,753
15.2/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc96.99 4 94.89 2 96.897.78/8,749
16. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.15 4 94.99 2 96.997.88/8,846
17. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.94.25 52 95.02 2 97.027.91/8,946
18. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.40 0 97.17 8 97.408.29/9,343
19.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice99.51 2 98.26 0 98.269.15/10,340
19.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus98.26 0 100.31 104 98.269.15/10,337
21.3/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava97.25 2 96.45 2 98.459.34/10,537
22.4/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha94.93 4 93.82 50 98.939.82/11,035
23.4/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy116.47 102 97.02 2 99.029.91/11,135
24.4/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.93.07 6 97.01 52 99.079.96/11,233
25.5/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha95.45 4 98.64 2 99.4510.34/11,631
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.28 10 99.65 0 99.6510.54/11,829
27.5/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz99.98 0 98.15 2 99.9810.87/12,227
28.6/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc115.76 152 98.23 2 100.2311.12/12,525
29.5/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.98.48 2 101.33 152 100.4811.37/12,823
30.6/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.90 4 105.42 50 100.9011.79/13,221
31.7/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc102.23 2 100.98 0 100.9811.87/13,319
32. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky103.29 6 102.08 0 102.0812.97/14,617
33.8/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky99.05 4 100.55 4 103.0513.94/15,615
34.9/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.19 10 99.16 4 103.1614.05/15,814
35.7/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.101.43 2 102.91 2 103.4314.32/16,113
36.8/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.48 2 108.94 4 103.4814.37/16,112
37.9/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.105.86 2 103.51 0 103.5114.40/16,211
38.10/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno101.68 2 109.77 54 103.6814.57/16,410
39. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava102.06 2 101.19 104 104.0614.95/16,89
40.6/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.00 8 102.20 2 104.2015.09/16,98
41.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno104.35 0 122.88 50 104.3515.24/17,17
42.7/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.102.29 4 104.55 0 104.5515.44/17,36
43.12/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha102.78 2 103.19 50 104.7815.67/17,65
44.13/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.90 0 115.02 8 104.9015.79/17,74
45.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.42 50 102.99 2 104.9915.88/17,83
46.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.46 2 103.18 2 105.1816.07/18,02
47. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.120.53 6 105.32 0 105.3216.21/18,21
48.10/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.09 6 105.74 0 105.7416.63/18,70
49.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.103.79 2 106.79 8 105.7916.68/18,70
50.14/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.26 6 104.82 2 106.8217.71/19,90
51.11/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor107.96 2 105.01 2 107.0117.90/20,10
52.12/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice107.31 2 103.31 4 107.3118.20/20,40
53. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa107.32 0 112.13 4 107.3218.21/20,40
54.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.89 0 111.67 0 107.8918.78/21,10
55.9/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava101.98 6 95.81 52 107.9818.87/21,20
56.4/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh116.28 4 108.05 0 108.0518.94/21,30
57.13/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc113.49 2 108.30 0 108.3019.19/21,50
58.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.36 2 108.33 0 108.3319.22/21,60
59.14/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.38 4 106.12 4 108.3819.27/21,60
60. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.109.64 0 108.39 0 108.3919.28/21,60
61.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy111.62 2 106.49 2 108.4919.38/21,70
62.15/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.57 4 120.21 10 108.5719.46/21,80
63.15/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc104.60 4 110.53 6 108.6019.49/21,90
64.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol112.99 12 107.35 2 109.3520.24/22,70
65.16/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB105.64 4 108.82 52 109.6420.53/23,00
66.10/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec110.25 0 110.91 50 110.2521.14/23,70
67.16/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava110.60 2 104.93 6 110.9321.82/24,50
68.17/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha111.05 0 113.04 52 111.0521.94/24,60
69.18/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc107.23 4 111.46 104 111.2322.12/24,80
70.19/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor109.92 4 107.63 4 111.6322.52/25,30
71.2/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha109.82 2 115.56 2 111.8222.71/25,50
72. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice109.53 4 4.00 999 113.5324.42/27,40
73.20/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB111.59 2 110.17 8 113.5924.48/27,50
74.21/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk105.79 8 4.00 999 113.7924.68/27,70
75.22/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand111.90 2 114.62 6 113.9024.79/27,80
76.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy117.73 2 111.46 4 115.4626.35/29,60
77.23/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice113.89 4 109.48 6 115.4826.37/29,60
78.11/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.50 6 94.03 56 115.5026.39/29,60
79.3/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand115.17 6 111.59 4 115.5926.48/29,70
80.24/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand137.67 4 113.90 2 115.9026.79/30,10
81.12/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk114.14 2 115.39 2 116.1427.03/30,30
82.17/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand123.06 8 114.45 2 116.4527.34/30,70
83.25/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak113.30 4 122.10 60 117.3028.19/31,60
84.26/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha115.63 2 4.00 999 117.6328.52/32,00
85.4/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice118.02 0 119.90 2 118.0228.91/32,40
86.5/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice118.64 0 120.88 4 118.6429.53/33,10
87. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa116.67 2 112.67 104 118.6729.56/33,20
88.6/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor125.21 2 116.72 2 118.7229.61/33,20
89.7/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice118.78 0 111.71 50 118.7829.67/33,30
90. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy119.05 0 120.54 54 119.0529.94/33,60
91.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz117.86 2 134.38 2 119.8630.75/34,50
92.13/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha124.75 2 119.27 2 121.2732.16/36,10
93.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha138.58 6 119.88 2 121.8832.77/36,80
94.9/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc121.89 0 113.93 8 121.8932.78/36,80
95.27/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec119.27 4 121.95 0 121.9532.84/36,90
96.28/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc137.10 4 120.23 2 122.2333.12/37,20
97.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná122.26 0 122.78 2 122.2633.15/37,20
98.19/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov126.02 54 116.44 6 122.4433.33/37,40
99.14/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.59 6 121.15 2 123.1534.04/38,20
100.29/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno128.78 2 121.84 2 123.8434.73/39,00
101.10/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz116.84 8 120.81 6 124.8435.73/40,10
102.30/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand126.62 8 121.12 4 125.1236.01/40,40
103.11/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc123.56 2 129.99 110 125.5636.45/40,90
104.31/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy109.04 52 117.64 8 125.6436.53/41,00
105.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí123.68 2 121.02 10 125.6836.57/41,00
105.12/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand121.68 4 133.26 2 125.6836.57/41,00
107.32/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy165.42 110 125.78 0 125.7836.67/41,20
108.20/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná131.04 4 125.81 0 125.8136.70/41,20
109.33/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí124.36 2 129.79 0 126.3637.25/41,80
110.34/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk122.49 4 137.73 62 126.4937.38/41,90
111.35/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB119.42 8 114.15 60 127.4238.31/43,00
112.13/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand128.11 8 121.70 6 127.7038.59/43,30
113.36/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice129.07 2 133.46 10 131.0741.96/47,10
114.37/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.131.11 0 131.79 6 131.1142.00/47,10
115.6/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha128.40 4 109.74 56 132.4043.29/48,60
116.14/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice116.14 58 130.20 4 134.2045.09/50,60
117.38/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand143.06 58 130.31 6 136.3147.20/53,00
118.15/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK134.78 4 136.16 2 138.1649.05/55,00
119.39/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand138.45 14 129.23 10 139.2350.12/56,20
120.40/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand135.33 4 133.50 8 139.3350.22/56,40
121.16/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava139.82 54 135.30 6 141.3052.19/58,60
122.21/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily161.97 106 134.04 8 142.0452.93/59,40
123.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy141.44 4 151.03 2 145.4456.33/63,20
124.41/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.34 102 108.90 52 160.9071.79/80,60
125.2/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava166.36 2 147.18 104 168.3679.25/88,90
126.17/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha120.64 52 116.92 58 172.6483.53/93,70
127.42/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice122.63 154 123.61 56 179.6190.50/101,60
128.43/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol124.47 104 111.24 110 221.24132.13/148,30
  ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 130.51 0 130.51 75
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
4.00 999 135.91 4 139.919.40/7,268
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
151.92 54 144.13 2 146.1315.62/12,062
4.2/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
216.57 116 173.30 10 183.3052.79/40,457
5.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 163.79 112 275.79145.28/111,353

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie, 1997, USK Pha HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha98.98 0 103.25 0 98.98 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha103.94 0 100.40 2 102.403.42/3,575
3.1/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.103.23 0 102.69 0 102.693.71/3,775
4.2/U23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice105.00 2 104.55 0 104.555.57/5,675
5.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.105.14 0 107.15 0 105.146.16/6,275
6.2/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc108.45 0 106.47 0 106.477.49/7,675
7.3/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy106.70 0 107.57 4 106.707.72/7,875
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc107.76 0 106.56 56 107.768.78/8,975
9.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha105.53 54 107.80 2 109.8010.82/10,968
10.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB110.07 0 112.12 0 110.0711.09/11,268
11.3/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.56 2 110.39 0 110.3911.41/11,562
11.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec109.07 2 108.39 2 110.3911.41/11,557
13.5/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy109.47 2 136.36 50 111.4712.49/12,657
14.5/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor112.28 0 114.47 0 112.2813.30/13,453
15.6/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno114.72 0 129.41 52 114.7215.74/15,949
16.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice109.96 54 113.04 2 115.0416.06/16,246
17.4/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc116.34 0 118.26 54 116.3417.36/17,543
18.7/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha116.78 0 117.79 0 116.7817.80/18,040
18.8/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc116.78 0 117.59 2 116.7817.80/18,037
20.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.115.88 2 117.14 0 117.1418.16/18,335
21.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno117.32 0 119.45 6 117.3218.34/18,533
22.9/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.67 2 118.99 106 117.6718.69/18,931
23.6/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK118.54 0 126.39 2 118.5419.56/19,829
24.10/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky114.75 4 128.56 2 118.7519.77/20,027
25.7/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc118.85 0 120.19 4 118.8519.87/20,125
26.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK121.31 0 4.00 999 121.3122.33/22,623
27.8/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha119.97 2 118.09 102 121.9722.99/23,221
28.11/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava121.45 2 118.62 4 122.6223.64/23,919
29.12/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha122.70 0 125.99 6 122.7023.72/24,017
30.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava122.73 0 120.15 50 122.7323.75/24,015
31.9/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.120.81 4 119.31 4 123.3124.33/24,614
32.10/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha125.53 2 119.58 6 125.5826.60/26,913
33.7/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha136.05 54 123.64 2 125.6426.66/26,912
34.11/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB125.78 0 136.21 6 125.7826.80/27,112
35.3/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus124.85 4 124.88 2 126.8827.90/28,211
36.4/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha127.01 0 133.45 6 127.0128.03/28,310
37.13/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy129.76 2 123.26 6 129.2630.28/30,69
38.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná133.19 6 127.88 2 129.8830.90/31,28
39.5/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice129.91 0 156.32 6 129.9130.93/31,27
40.6/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc126.19 4 136.19 0 130.1931.21/31,56
41.7/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice129.12 2 130.44 2 131.1232.14/32,55
42.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV131.27 0 129.99 4 131.2732.29/32,64
43.13/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn130.23 2 117.76 54 132.2333.25/33,63
44.8/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava132.59 0 130.50 4 132.5933.61/34,02
45.9/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK128.32 6 129.59 4 133.5934.61/35,01
46.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc132.16 2 131.96 4 134.1635.18/35,50
47.8/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn134.19 0 133.17 50 134.1935.21/35,60
48.10/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn135.26 4 118.86 58 139.2640.28/40,70
49.11/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc145.71 54 134.99 6 140.9942.01/42,40
50.14/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc128.26 54 138.08 4 142.0843.10/43,50
51.12/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand141.10 2 145.22 4 143.1044.12/44,60
52.15/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc137.91 6 146.41 12 143.9144.93/45,40
53.14/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc141.93 6 148.41 52 147.9348.95/49,50
54. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor150.90 102 145.36 4 149.3650.38/50,90
55.16/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava145.83 4 142.46 8 149.8350.85/51,40
56.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy153.33 10 148.16 2 150.1651.18/51,70
57.14/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice150.25 0 153.78 2 150.2551.27/51,80
58.17/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor143.37 52 146.75 8 154.7555.77/56,30
59.15/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.107.53 54 107.90 50 157.9058.92/59,50
60.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB155.32 4 159.87 56 159.3260.34/61,00
61.16/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha178.60 6 154.21 106 184.6085.62/86,50
62.18/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc169.49 156 191.62 2 193.6294.64/95,60
63.19/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy225.22 4 139.17 58 197.1798.19/99,20
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha93.83 0 95.42 0 93.83 75
2. JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.98.67 0 97.10 0 97.103.27/3,575
3. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.00 0 99.35 52 98.004.17/4,475
4.2/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.98.68 0 97.19 2 98.684.85/5,275
5.3/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha97.49 2 101.44 0 99.495.66/6,075
6.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc100.31 0 99.51 0 99.515.68/6,175
7.4/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.99.39 2 98.90 4 101.397.56/8,168
8.2/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha100.71 4 102.42 0 102.428.59/9,268
9.5/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.102.28 2 102.55 0 102.558.72/9,368
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha102.65 0 104.05 0 102.658.82/9,468
11.3/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha103.40 0 104.99 2 103.409.57/10,268
12.6/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.101.93 2 100.52 56 103.9310.10/10,862
13. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.105.65 2 104.96 0 104.9611.13/11,962
14.4/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha106.02 0 103.40 2 105.4011.57/12,357
15.7/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.35 4 105.14 102 106.3512.52/13,353
16.8/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha107.89 0 108.15 2 107.8914.06/15,049
17.9/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.24 0 111.07 0 109.2415.41/16,446
18.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus108.58 2 105.57 4 109.5715.74/16,843
19. LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha112.01 2 109.92 0 109.9216.09/17,140
20.1/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha110.28 0 108.05 2 110.0516.22/17,337
21.10/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.108.58 4 110.50 0 110.5016.67/17,835
22.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja107.23 4 110.62 0 110.6216.79/17,933
23.2/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm108.73 2 109.95 2 110.7316.90/18,033
24.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha110.75 0 118.07 0 110.7516.92/18,031
25. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy115.89 0 110.06 2 112.0618.23/19,429
26.4/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov115.78 0 110.91 2 112.9119.08/20,327
27.5/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava109.67 4 102.77 160 113.6719.84/21,125
28.6/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.76 2 113.84 54 113.7619.93/21,223
29. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha111.19 6 111.87 2 113.8720.04/21,421
30.5/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.25 4 130.89 106 114.2520.42/21,819
31.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK113.03 2 121.00 2 115.0321.20/22,617
32.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK113.53 56 111.83 4 115.8322.00/23,415
33.6/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.40 0 113.23 6 119.2325.40/27,114
34.7/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov137.90 2 119.81 0 119.8125.98/27,713
35.8/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn121.89 8 120.47 0 120.4726.64/28,412
36.7/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha124.62 0 118.82 2 120.8226.99/28,811
37.8/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov118.72 4 135.70 4 122.7228.89/30,810
38.9/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk105.98 52 113.19 10 123.1929.36/31,39
39.10/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.69 4 120.17 4 124.1730.34/32,38
40. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec133.24 14 127.07 0 127.0733.24/35,47
41.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc129.07 0 122.68 6 128.6834.85/37,16
42.11/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol134.82 0 129.52 0 129.5235.69/38,05
43.12/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc126.18 4 148.54 4 130.1836.35/38,74
44.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor147.32 2 126.90 6 132.9039.07/41,63
45.13/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc130.73 4 148.06 4 134.7340.90/43,62
46.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc133.73 2 161.45 4 135.7341.90/44,71
47.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc130.25 6 135.99 4 136.2542.42/45,20
48. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa148.86 0 4.00 999 148.8655.03/58,60
49.14/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.31 102 113.37 106 219.37125.54/133,80
  KUČERA Tomáš 1970 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
MT USK Pha
USK Pha
122.24 0 120.49 2 122.24 75
2. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
127.64 8 122.19 8 130.197.95/6,575
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
133.46 10 137.38 6 143.3821.14/17,368
4.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
165.44 60 166.54 56 222.54100.30/82,168
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
149/0/047/2/029/0/029/0/04/0/04/0/05/0/05/0/0128/0/0128/0/063/0/063/0/0278/0/0276/2/0554/2/0
248/1/049/0/029/0/028/1/03/1/04/0/04/1/05/0/0122/6/0125/3/062/1/062/1/0268/10/0273/5/0541/15/0
348/1/048/1/025/4/028/1/03/1/04/0/05/0/04/1/0125/3/0126/2/063/0/060/3/0269/9/0270/8/0539/17/0
447/2/048/0/121/7/125/4/04/0/04/0/04/1/05/0/0118/10/0122/4/259/3/153/6/4253/23/2257/14/7510/37/9
547/2/047/2/026/3/029/0/04/0/04/0/05/0/04/1/0124/4/0125/3/063/0/063/0/0269/9/0272/6/0541/15/0
646/3/046/3/021/8/027/1/13/1/03/1/04/1/04/1/096/29/3106/19/357/6/049/12/2227/48/3235/37/6462/85/9
748/1/049/0/027/1/129/0/04/0/04/0/05/0/05/0/0128/0/0126/1/163/0/063/0/0275/2/1276/1/1551/3/2
843/6/042/7/026/3/024/5/03/1/04/0/05/0/04/1/096/27/5108/16/457/6/053/8/2230/43/5235/37/6465/80/11
949/0/046/3/024/5/024/5/04/0/04/0/05/0/05/0/0121/6/1123/5/059/4/059/2/2262/15/1261/15/2523/30/3
1049/0/049/0/028/1/029/0/02/2/04/0/04/1/05/0/0125/3/0123/5/062/1/061/2/0270/8/0271/7/0541/15/0
1148/1/049/0/029/0/028/1/04/0/04/0/05/0/04/1/0124/3/1126/2/060/3/062/1/0270/7/1273/5/0543/12/1
1245/4/044/5/029/0/027/2/03/1/03/1/04/1/05/0/0119/6/3116/5/762/0/159/2/2262/12/4254/15/9516/27/13
1347/2/049/0/022/7/023/6/04/0/04/0/05/0/05/0/0114/14/0118/9/158/2/362/1/0250/25/3261/16/1511/41/4
1447/2/047/2/027/2/026/3/02/2/03/1/04/1/05/0/0115/13/0116/12/056/6/157/5/1251/26/1254/23/1505/49/2
1547/2/043/2/427/2/026/3/04/0/03/1/04/1/04/1/0113/14/1107/19/258/5/060/3/0253/24/1243/29/6496/53/7
1645/3/142/4/326/3/026/3/03/1/04/0/04/1/03/2/0122/4/2113/9/659/4/056/4/3259/16/3244/22/12503/38/15
1743/5/145/4/025/3/126/2/13/1/03/1/04/0/15/0/0110/16/2104/19/558/3/257/5/1243/28/7240/31/7483/59/14
1841/7/143/5/122/7/026/3/03/0/13/1/04/0/14/1/0112/13/3107/18/357/4/259/4/0239/31/8242/32/4481/63/12
1944/5/044/4/126/3/026/3/03/1/04/0/05/0/04/1/0116/11/1117/11/059/4/056/7/0253/24/1251/26/1504/50/2
2048/1/048/1/028/1/029/0/04/0/04/0/05/0/03/1/1125/2/1125/3/060/3/061/2/0270/7/1270/7/1540/14/2
2148/1/045/4/025/2/227/2/02/2/02/2/03/2/03/1/1126/1/1125/2/162/1/056/6/1266/9/3258/17/3524/26/6
2244/5/039/9/125/4/025/4/04/0/01/3/05/0/03/2/0108/20/096/31/152/9/238/25/0238/38/2202/74/2440/112/4
2347/1/145/3/125/2/227/2/04/0/03/0/14/0/15/0/0125/3/0121/6/161/2/061/2/0266/8/4262/13/3528/21/7
Oddíl