vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + pohár předžáků

07.07.2013   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB81.90 2 81.10 0 81.10 53
2.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.84.30 2 83.80 0 83.802.70/3,349
3. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa87.20 0 87.20 0 87.206.10/7,545
4.2/U23VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.91.20 4 88.10 0 88.107.00/8,641
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy89.80 2 88.40 0 88.407.30/9,037
6.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn90.50 0 0.00 999 90.509.40/11,633
7.3/U23KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.92.00 0 92.10 0 92.0010.90/13,429
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa101.30 0 95.00 0 95.0013.90/17,125
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov97.10 4 95.70 0 95.7014.60/18,021
10.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn94.30 2 98.90 2 96.3015.20/18,717
11.2/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus95.00 2 98.60 2 97.0015.90/19,616
12.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov95.10 4 96.50 60 99.1018.00/22,215
13.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn98.00 4 99.60 0 99.6018.50/22,814
14.3/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus101.40 0 102.90 0 101.4020.30/25,013
15.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec102.20 0 104.50 0 102.2021.10/26,012
16.4/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor102.60 0 104.30 0 102.6021.50/26,511
17. POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek97.00 6 120.60 4 103.0021.90/27,010
18.5/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus104.30 2 102.30 4 106.3025.20/31,19
19.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor107.60 6 106.20 4 110.2029.10/35,98
20.3/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV110.90 2 110.30 2 112.3031.20/38,57
21.3/VMLERCH David 1972 3 Klášter.113.20 0 113.60 0 113.2032.10/39,66
22.6/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň113.10 2 115.10 6 115.1034.00/41,95
23.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov112.50 4 116.00 2 116.5035.40/43,64
24.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov118.40 0 115.60 2 117.6036.50/45,03
25.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.122.90 2 116.90 2 118.9037.80/46,62
26.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy124.40 0 132.30 2 124.4043.30/53,41
27.2/DMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí132.70 4 126.30 2 128.3047.20/58,20
28.4/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí130.60 2 130.10 2 132.1051.00/62,90
29.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov128.70 4 129.60 6 132.7051.60/63,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy90.70 0 87.40 2 89.40 34
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník90.60 0 90.50 0 90.501.10/1,226
3.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn98.50 2 92.40 0 92.403.00/3,422
4.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice90.00 4 90.50 2 92.503.10/3,518
5. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.95.30 4 94.90 0 94.905.50/6,214
6.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň94.20 4 95.10 8 98.208.80/9,810
7.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek117.00 2 100.50 0 100.5011.10/12,49
8.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice101.50 0 100.80 0 100.8011.40/12,88
9.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.107.50 2 100.60 2 102.6013.20/14,87
10.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov104.70 4 109.60 2 108.7019.30/21,66
11.4/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa141.90 54 110.10 2 112.1022.70/25,45
12.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB111.10 2 111.60 2 113.1023.70/26,54
13.2/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec115.10 6 115.40 0 115.4026.00/29,13
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 0 Klášter.116.20 0 114.90 2 116.2026.80/30,02
15.1/PZALTMAN Marcella 2004 0 USA124.20 2 118.10 0 118.1028.70/32,10
16. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň145.20 2 118.70 2 120.7031.30/35,01
17.2/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak147.40 2 125.70 4 129.7040.30/45,10
18.3/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand132.20 2 126.20 6 132.2042.80/47,90
19.2/ZSMALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek141.00 6 159.80 2 147.0057.60/64,40
20.5/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň0.00 999 141.60 54 195.60106.20/118,80
21.3/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha123.10 506 150.20 258 408.20318.80/356,60
22.4/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň67.10 556 74.90 700 623.10533.70/597,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1982
1 Č.Lípa
SKVS ČB
89.70 0 89.40 6 89.70 30
2.1/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1919
1974
2 KK Brand
KK Brand
92.50 2 94.10 0 94.104.40/4,922
3.1/U23VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1919
1990
2 Klášter.
Klášter.
94.10 0 95.50 2 94.104.40/4,918
4.1/VSBENHÁK Jiří
HÁK Jiří
1919
1956
2 Jablonec
Trutnov
100.30 2 99.10 0 99.109.40/10,514
5.2/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1919
1976
0 Hubertus
Hubertus
0.00 999 104.50 2 106.5016.80/18,710
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
104.80 2 107.30 2 106.8017.10/19,16
7.3/VMBORSKÁ Alena
WENDL Miloslav
1919
1976
2 SKVS ČB
Horš.Týn
110.50 2 110.80 4 112.5022.80/25,45
8.1/VČERVENKA Jaroslav
SÝKORA Jaroslav
1919
1964
0 Hubertus
Hubertus
0.00 999 106.90 8 114.9025.20/28,14
9.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
117.40 2 109.50 6 115.5025.80/28,83
10.1/ZSHORAL Vojtěch
WENDL Denis
1920
2002
0 Horš.Týn
Horš.Týn
111.80 4 113.80 10 115.8026.10/29,12
11.1/DMLERCH Eduard
LERCH Adam
1920
2002
0 Klášter.
Klášter.
118.60 12 113.80 8 121.8032.10/35,81
12.3/VJANDÁŠ Roman
KREJČÍ Antonín
1919
1965
3 Kadaň
Kralupy
131.90 10 0.00 999 141.9052.20/58,20
13.1/ZMFILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
1920
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
132.30 58 139.50 18 157.5067.80/75,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus76.00 0 75.30 0 75.30 90
2. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus80.40 0 0.00 999 80.405.10/6,886
3.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha83.30 2 82.10 0 82.106.80/9,082
4.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand82.90 0 82.90 0 82.907.60/10,178
5.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus85.30 2 82.90 0 82.907.60/10,174
6.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus77.80 6 78.50 8 83.808.50/11,370
7.2/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand86.50 0 84.30 0 84.309.00/12,066
8. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa84.40 0 81.50 4 84.409.10/12,162
9.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice86.80 2 84.40 0 84.409.10/12,158
10.3/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.30 0 87.70 0 86.3011.00/14,654
11.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa89.60 0 86.30 2 88.3013.00/17,350
12.4/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice89.50 0 89.10 2 89.5014.20/18,946
13. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV90.20 0 92.90 2 90.2014.90/19,842
14.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky88.70 2 89.70 2 90.7015.40/20,538
15.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky89.00 2 91.20 4 91.0015.70/20,834
16.1/U23SÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus90.40 2 89.90 2 91.9016.60/22,033
17.3/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice89.90 2 90.80 4 91.9016.60/22,032
18.3/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand90.10 2 96.40 2 92.1016.80/22,331
19.2/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand91.20 2 106.60 2 93.2017.90/23,830
20.4/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus93.50 2 89.70 4 93.7018.40/24,429
21.4/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice96.40 2 95.00 0 95.0019.70/26,228
22.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí96.10 0 95.10 0 95.1019.80/26,327
23. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV95.20 0 91.30 4 95.2019.90/26,426
24.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice95.40 4 95.60 0 95.6020.30/27,025
25.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus95.70 0 99.70 2 95.7020.40/27,124
26.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.97.10 0 94.70 2 96.7021.40/28,423
27.6/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí105.20 4 94.70 2 96.7021.40/28,422
28.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy97.10 0 98.50 0 97.1021.80/29,021
29.5/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov97.80 2 96.40 2 98.4023.10/30,720
30.2/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.99.00 0 101.90 0 99.0023.70/31,519
31.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.101.00 0 99.30 0 99.3024.00/31,918
32.6/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand95.60 4 97.20 4 99.6024.30/32,317
33.3/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn103.00 0 97.90 2 99.9024.60/32,716
34.6/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky95.00 6 94.20 6 100.2024.90/33,115
35.7/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.99.70 2 100.40 4 101.7026.40/35,114
36.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus110.90 0 99.70 2 101.7026.40/35,113
37.3/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky99.80 6 99.10 4 103.1027.80/36,912
38.1/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn107.50 8 103.40 2 105.4030.10/40,00
39.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec109.70 0 105.70 0 105.7030.40/40,411
40.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha108.50 8 104.00 2 106.0030.70/40,810
41.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky108.50 52 104.00 2 106.0030.70/40,80
42.8/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov102.10 6 104.70 10 108.1032.80/43,69
43.4/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí115.90 4 108.10 0 108.1032.80/43,68
44.8/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky112.10 4 102.50 6 108.5033.20/44,17
45.5/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek111.30 4 105.00 4 109.0033.70/44,86
46.3/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn109.30 2 108.40 4 111.3036.00/47,80
47. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus110.20 2 109.90 52 112.2036.90/49,05
48.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky116.40 6 114.30 4 118.3043.00/57,14
49.5/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky115.30 6 116.80 2 118.8043.50/57,83
50.6/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek118.70 4 110.50 10 120.5045.20/60,02
51.6/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand118.60 4 118.90 56 122.6047.30/62,81
52.9/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand125.80 10 136.00 6 135.8060.50/80,30
53.4/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB143.60 6 126.30 10 136.3061.00/81,00
54.5/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak132.40 4 137.10 6 136.4061.10/81,10
55.7/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha151.20 110 131.50 6 137.5062.20/82,60
56.6/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB147.30 6 140.70 6 146.7071.40/94,80
57.7/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB149.70 4 176.10 54 153.7078.40/104,10
58.8/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha166.80 160 170.60 8 178.60103.30/137,20
59.8/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha161.60 60 0.00 999 221.60146.30/194,30
60.10/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa128.20 212 181.20 106 287.20211.90/281,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice100.40 2 102.80 2 102.40 14
2.1/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň114.20 0 111.00 0 111.008.60/8,410
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.10 0 111.30 6 115.1012.70/12,46
4.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn113.60 2 114.70 4 115.6013.20/12,92
5.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov109.30 50 116.40 0 116.4014.00/13,71
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník122.80 4 117.10 4 121.1018.70/18,30

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn107.50 8 103.40 2 105.40 0
2.2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky108.50 52 104.00 2 106.000.60/0,60
3.3/PZMTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn109.30 2 108.40 4 111.305.90/5,60
4.4/PZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB143.60 6 126.30 10 136.3030.90/29,30
5.5/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak132.40 4 137.10 6 136.4031.00/29,40
6.6/PZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB147.30 6 140.70 6 146.7041.30/39,20
7.7/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB149.70 4 176.10 54 153.7048.30/45,80
8.8/PZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha161.60 60 0.00 999 221.60116.20/110,20

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZALTMAN Marcella 2004 0 USA124.20 2 118.10 0 118.10 0
2.2/PZZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak147.40 2 125.70 4 129.7011.60/9,80
3.3/PZZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha123.10 506 150.20 258 408.20290.10/245,60
4.4/PZZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň67.10 556 74.90 700 623.10505.00/427,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3