vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Táboře-přebor JČ kraje

09.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/C1pPOLLERT Jan 2005 USK Pha141.17 4 145.29 0 145.17 0
2.1/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha145.10 6 140.35 106 151.105.93/4,10
3.2/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.152.95 6 161.33 4 158.9513.78/9,50
4.3/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav180.04 4 177.08 10 184.0438.87/26,80
5.1/PZZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB200.05 4 184.95 6 190.9545.78/31,50
6.2/PZZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak216.81 56 190.58 10 200.5855.41/38,20
7.3/PZZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.206.57 60 207.15 12 219.1573.98/51,00
8.2/C1pVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav234.55 56 212.81 10 222.8177.64/53,50
9.4/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky180.59 54 169.02 106 234.5989.42/61,60
10.4/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice146.84 108 151.60 108 254.84109.67/75,50
11.5/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB242.73 106 199.45 58 257.45112.28/77,30
12.6/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor250.92 60 279.22 252 310.92165.75/114,20
13.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB219.40 152 226.10 108 334.10188.93/130,10
14.7/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha209.15 206 219.71 252 415.15269.98/186,00
15.8/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor180.00 258 241.06 190 431.06285.89/196,90
16.9/PZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.241.45 258 1.00 999 499.45354.28/244,00
17.10/PZMNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň103.25 704 118.70 762 807.25662.08/456,10
  KOTOVSKÝ Kryštof 2007 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor108.77 4 114.53 4 112.77 45
2.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB115.21 8 114.70 0 114.701.93/1,741
3. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor116.69 2 114.72 4 118.695.92/5,237
4.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.119.63 52 119.19 0 119.196.42/5,733
5. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek118.96 4 125.45 54 122.9610.19/9,029
6. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně129.49 2 122.10 2 124.1011.33/10,025
7.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.13 4 120.27 4 124.2711.50/10,221
8.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB133.91 2 127.55 2 129.5516.78/14,917
9.1/DMŠTERCL Vít 1999 Dukla B.128.40 4 130.68 0 130.6817.91/15,913
10.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor127.69 4 129.86 6 131.6918.92/16,812
11.4/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor143.94 0 141.12 0 141.1228.35/25,111
12.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník142.77 0 143.26 4 142.7730.00/26,610
13.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor137.71 8 133.25 12 145.2532.48/28,89
14.5/VMPOPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor1.00 999 144.10 6 150.1037.33/33,18
15. MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor142.23 8 145.35 8 150.2337.46/33,27
16.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor148.58 4 138.68 58 152.5839.81/35,36
17.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň177.19 12 158.03 12 170.0357.26/50,85
18.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor167.10 8 159.10 16 175.1062.33/55,34
19.6/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor194.73 8 184.74 6 190.7477.97/69,13
20.1/ZSKIRCHNER David 2002 Dukla B.186.41 8 1.00 999 194.4181.64/72,42
21.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník201.60 62 185.21 16 201.2188.44/78,41
22.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor155.49 54 149.94 54 203.9491.17/80,80
23.3/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.174.51 112 164.13 64 228.13115.36/102,30
24.2/DMHOŘEJŠÍ Štěpán 1999 Boh.Pha230.25 60 226.53 18 244.53131.76/116,80
25.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.1.00 999 245.13 62 307.13194.36/172,40
26.6/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor143.67 400 4.00 999 543.67430.90/382,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.117.41 4 116.74 2 118.74 60
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.120.18 2 125.74 4 122.183.44/2,956
3.1/VKOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha123.44 2 121.38 2 123.384.64/3,952
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.21 4 123.66 0 123.664.92/4,148
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha120.18 6 119.53 8 126.187.44/6,344
6.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak137.45 8 131.23 0 131.2312.49/10,540
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.123.35 8 125.07 8 131.3512.61/10,636
8.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor130.50 8 129.60 2 131.6012.86/10,832
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav136.40 2 131.64 0 131.6412.90/10,928
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.21 8 131.80 16 132.2113.47/11,324
11.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy130.72 6 130.46 8 136.7217.98/15,120
12.3/VMROMANSHKINA Ekaterina 1974 Rusko134.12 10 132.58 10 142.5823.84/20,10
13.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha143.49 0 170.66 8 143.4924.75/20,816
14.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa143.91 58 143.77 2 145.7727.03/22,815
15.5/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec138.47 10 138.20 10 148.2029.46/24,814
16.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus144.92 4 149.27 10 148.9230.18/25,413
17.6/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky152.41 52 151.80 4 155.8037.06/31,212
18.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa159.15 12 146.81 12 158.8140.07/33,711
19.5/VMGOTOVCEVA Tanina 1978 Rusko171.45 8 149.81 10 159.8141.07/34,60
20.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak159.84 10 153.95 8 161.9543.21/36,410
21.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník170.91 4 157.99 4 161.9943.25/36,49
22. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň161.45 14 156.47 10 166.4747.73/40,28
23.7/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.162.91 66 162.10 10 172.1053.36/44,97
24.2/VKASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice164.82 10 170.18 8 174.8256.08/47,26
25.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.207.89 14 173.69 10 183.6964.95/54,75
26. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor209.16 58 179.02 14 193.0274.28/62,64
27.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy143.43 54 170.10 40 197.4378.69/66,33
28.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice192.03 10 196.00 58 202.0383.29/70,12
29.3/VAKSENOVA Mariya 1962 Rusko202.02 6 194.65 14 208.0289.28/75,20
30.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.215.61 60 241.12 14 255.12136.38/114,91
31.7/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB221.51 108 213.13 110 323.13204.39/172,10
32.4/DMŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha249.86 308 321.00 18 339.00220.26/185,50
33.8/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav166.50 206 198.76 258 372.50253.76/213,70
34.5/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha362.72 20 4.00 999 382.72263.98/222,30
35.9/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.241.69 256 258.14 204 462.14343.40/289,20
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
136.33 2 127.82 0 127.82 34
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
134.79 2 130.01 0 130.012.19/1,730
3.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
137.18 6 132.94 0 132.945.12/4,026
4.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
152.24 6 151.75 2 153.7525.93/20,322
5.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
146.12 8 149.94 4 153.9426.12/20,418
6.2/VMMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
160.80 6 175.48 10 166.8038.98/30,514
7.1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
161.12 58 161.43 10 171.4343.61/34,110
8.3/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
160.43 56 164.14 10 174.1446.32/36,26
9. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
183.88 10 171.98 4 175.9848.16/37,75
10. NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
173.17 10 167.69 10 177.6949.87/39,04
11. MARTIN Václav
MARTIN Václav
2002
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
177.40 12 187.99 8 189.4061.58/48,23
12. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
260.69 14 168.18 22 190.1862.36/48,82
13.2/DMHOŘEJŠÍ Štěpán
MAREK Hugo
1999
1999
Boh.Pha
Boh.Pha
211.80 28 273.65 158 239.80111.98/87,61
14.3/DMMANOVÁ Štěpánka
KLEIN Pavel
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
198.24 122 176.84 210 320.24192.42/150,50
15.4/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta
ŠEDIVÁ Kateřina
1999
2000
Boh.Pha
Boh.Pha
297.40 62 264.48 110 359.40231.58/181,20
16.1/ZSHÁTLE Martin
FIALA Jakub
2002
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
236.80 218 270.57 168 438.57310.75/243,10
17.5/DMHOŘEJŠÍ Václav
ŠEFCŮ Marek
2000
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
190.87 258 297.24 216 448.87321.05/251,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.31 0 98.53 0 98.31 117
2.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.87 0 105.48 0 105.487.17/7,3113
3.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.21 0 104.94 4 106.217.90/8,0109
4.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz105.74 2 105.04 6 107.749.43/9,6105
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně110.68 56 108.73 0 108.7310.42/10,6101
6.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.112.78 4 110.71 0 110.7112.40/12,697
7.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.110.81 0 122.19 8 110.8112.50/12,793
8.5/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB111.97 2 112.44 0 112.4414.13/14,489
9.6/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha111.36 2 112.98 0 112.9814.67/14,985
10. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor113.70 0 112.07 2 113.7015.39/15,781
11.2/VROMANSHKIM Dmitry 1967 Rusko118.59 0 112.98 2 114.9816.67/17,00
12.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně116.34 2 115.53 2 117.5319.22/19,677
13.7/VMERMAKOV Pavel 1975 Rusko118.51 6 117.96 0 117.9619.65/20,00
14.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha117.38 6 116.56 2 118.5620.25/20,673
15.9/VMGOTOVCEV Andrey 1978 Rusko118.72 4 119.03 0 119.0320.72/21,10
16.10/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov118.07 2 122.63 2 120.0721.76/22,169
17.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice118.63 6 120.26 0 120.2621.95/22,365
18.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.06 6 121.52 0 121.5223.21/23,661
19.1/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz116.10 6 126.06 2 122.1023.79/24,257
20.1/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB111.22 306 118.88 4 122.8824.57/25,053
21.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.151.09 4 119.63 4 123.6325.32/25,849
22.11/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně124.47 0 128.31 4 124.4726.16/26,645
23.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy132.60 4 123.84 2 125.8427.53/28,044
24.12/VMGROTOV Alexandr 1975 Rusko122.53 100 122.28 4 126.2827.97/28,50
25.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus129.29 52 124.31 2 126.3128.00/28,543
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor127.49 0 127.74 0 127.4929.18/29,742
27.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice1.00 999 117.90 10 127.9029.59/30,141
28.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz125.52 4 123.76 50 129.5231.21/31,740
29.13/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB133.11 0 123.73 6 129.7331.42/32,039
30.4/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky126.82 12 129.39 2 131.3933.08/33,638
31.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec148.90 8 129.68 2 131.6833.37/33,937
32.6/VAKSEONOV Nikolay 1962 Rusko129.83 2 128.11 4 131.8333.52/34,10
33.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.48 2 131.43 2 133.4335.12/35,736
34.14/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně139.13 56 128.40 6 134.4036.09/36,735
35.3/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz135.43 58 131.16 4 135.1636.85/37,534
36.3/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec138.65 0 133.49 2 135.4937.18/37,833
37.5/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB130.82 8 127.54 10 137.5439.23/39,932
38.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník134.91 4 138.69 8 138.9140.60/41,331
39.15/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak139.85 8 139.29 0 139.2940.98/41,730
40. WINTER Jan 1982 3 Jablonec149.76 6 139.74 0 139.7441.43/42,129
41.3/ZMŠVEJD Jan 2004 Sušice137.61 4 138.33 2 140.3342.02/42,728
42.5/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak138.53 2 141.12 4 140.5342.22/42,927
43.16/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec138.73 4 138.56 2 140.5642.25/43,026
44.6/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha135.85 6 140.43 14 141.8543.54/44,325
45.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.142.56 6 132.56 10 142.5644.25/45,024
46.9/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky139.86 10 137.31 6 143.3145.00/45,823
47.17/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor142.37 2 142.05 8 144.3746.06/46,922
48.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB143.68 4 142.92 2 144.9246.61/47,421
49.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB144.72 6 145.80 0 145.8047.49/48,320
50.18/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec149.62 2 142.13 4 146.1347.82/48,619
51.6/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník146.42 154 143.50 4 147.5049.19/50,018
52.7/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.129.21 62 139.73 8 147.7349.42/50,317
53.7/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.161.45 4 149.50 2 151.5053.19/54,116
54.19/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor149.59 6 147.51 6 153.5155.20/56,115
55.20/VMAKSEONOV Sergey 1972 Rusko153.73 12 151.54 2 153.5455.23/56,20
56.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 Roudnice149.91 10 151.55 2 153.5555.24/56,214
57.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor150.56 6 147.45 8 155.4557.14/58,113
58.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.16 54 144.87 12 156.8758.56/59,612
59.8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz163.96 4 157.33 4 161.3363.02/64,111
60.4/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha146.93 16 149.18 62 162.9364.62/65,710
61.8/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB156.64 102 161.72 2 163.7265.41/66,59
62.9/VSBUKRINSKIY Alexandr 1956 Rusko162.25 18 160.66 4 164.6666.35/67,50
63.10/VSZHOKHOV Alexandr 1959 Rusko183.23 60 162.53 8 170.5372.22/73,50
64.9/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB191.66 154 165.63 8 173.6375.32/76,68
65.21/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor178.75 4 177.38 8 182.7584.44/85,97
66.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.200.03 8 178.15 6 184.1585.84/87,36
67.11/ZMTURNER Karel 2004 Blovice245.13 60 183.17 6 189.1790.86/92,45
68.5/DMMAREK Aleš 1999 SKVS ČB174.52 54 188.56 8 196.5698.25/99,94
69.12/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB1.00 999 148.50 50 198.50100.19/101,93
70.13/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice198.52 10 189.86 10 199.86101.55/103,32
71.9/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec170.64 104 156.70 52 208.70110.39/112,31
72.10/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB1.00 999 176.06 56 232.06133.75/136,00
73.6/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec133.38 156 143.38 102 245.38147.07/149,60
74.11/ZSHÁTLE Martin 2002 Boh.Pha199.32 160 195.37 62 257.37159.06/161,80
75.14/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz195.13 104 234.04 160 299.13200.82/204,30
76.7/DMHOŘEJŠÍ Václav 2000 Boh.Pha1.00 999 209.19 170 379.19280.88/285,70
77.12/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň154.50 312 211.86 304 466.50368.19/374,50
78.13/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha234.92 406 254.48 260 514.48416.17/423,30
79.14/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha219.63 406 292.22 310 602.22503.91/512,60
80.15/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha161.79 518 244.88 370 614.88516.57/525,50
81.15/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň163.60 556 178.44 506 684.44586.13/596,20
82.16/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň185.86 506 4.00 999 691.86593.55/603,80
  KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.127.86 6 131.22 4 133.86 5
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor143.68 6 145.86 0 145.8612.00/9,01
3.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.161.85 10 159.46 0 159.4625.60/19,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3