vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Táboře

10.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice122.62 10 113.49 2 115.49 0
2.2/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav124.57 2 132.28 0 126.5711.08/9,60
3.3/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.125.48 60 125.47 2 127.4711.98/10,40
4.1/PZZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB143.88 2 135.09 2 137.0921.60/18,70
5.4/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB163.51 8 139.38 0 139.3823.89/20,70
6.2/PZZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak156.02 0 138.33 2 140.3324.84/21,50
7.1/C1pVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav134.65 6 1.00 999 140.6525.16/21,80
8.3/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky152.60 8 171.60 4 160.6045.11/39,10
9.5/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor190.94 56 165.58 8 173.5858.09/50,30
10.4/PZZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.184.29 10 169.82 6 175.8260.33/52,20
11.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB203.77 56 184.76 4 188.7673.27/63,40
12.6/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor207.52 12 199.64 14 213.6498.15/85,00
13.7/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.84 58 193.42 160 250.84135.35/117,20
14.8/PZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.222.95 56 218.87 58 276.87161.38/139,70
15.9/PZMNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň110.36 602 133.23 308 441.23325.74/282,10
  ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTOVSKÝ Kryštof 2007 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor90.19 2 88.17 2 90.17 44
2.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB93.48 2 93.51 2 95.485.31/5,940
3. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek95.61 0 96.46 4 95.615.44/6,036
4. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor98.15 2 94.07 2 96.075.90/6,532
5.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.98.81 0 94.27 2 96.276.10/6,828
6.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav98.18 0 97.34 2 98.188.01/8,924
7.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.24 0 101.70 0 101.2411.07/12,320
8.3/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor103.08 0 100.76 2 102.7612.59/14,016
9. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně105.08 0 101.03 2 103.0312.86/14,312
10.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.73 0 108.02 0 105.7315.56/17,311
11.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.80 4 106.45 2 108.4518.28/20,310
12.5/VMPOPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor116.45 0 109.42 0 109.4219.25/21,39
13.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor110.18 2 108.31 2 110.3120.14/22,38
14.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.01 2 110.66 2 111.0120.84/23,17
15.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor115.98 4 110.68 2 112.6822.51/25,06
16. MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor114.79 6 109.85 4 113.8523.68/26,35
17.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor119.76 0 118.19 0 118.1928.02/31,14
18.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň121.49 8 120.92 6 126.9236.75/40,83
19.1/ZSKIRCHNER David 2002 Dukla B.141.02 4 126.20 4 130.2040.03/44,42
20.6/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor132.81 8 128.38 6 134.3844.21/49,01
21.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.16 0 142.48 0 139.1648.99/54,30
22.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.153.68 6 147.16 8 155.1664.99/72,10
23.3/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.154.24 6 148.46 18 160.2470.07/77,70
24.1/DMHOŘEJŠÍ Štěpán 1999 Boh.Pha187.76 6 156.46 6 162.4672.29/80,20
25.6/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor148.76 202 4.00 999 350.76260.59/289,00
  ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha94.80 2 93.32 0 93.32 53
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.95.62 0 93.74 0 93.740.42/0,549
3.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.94.32 0 94.70 2 94.321.00/1,145
4.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.32 0 95.93 0 95.932.61/2,841
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor97.22 0 93.99 2 95.992.67/2,937
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor96.49 0 96.82 0 96.493.17/3,433
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.99.05 2 99.79 2 101.057.73/8,329
8.3/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.87 4 102.39 0 102.399.07/9,725
9.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak108.17 0 105.44 0 105.4412.12/13,021
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav106.98 0 107.72 2 106.9813.66/14,617
11.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus124.38 6 112.18 2 114.1820.86/22,413
12.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha114.42 0 124.22 6 114.4221.10/22,612
13.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa111.38 4 116.79 4 115.3822.06/23,611
14.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa122.42 2 115.06 2 117.0623.74/25,410
15.5/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky123.61 6 118.71 4 122.7129.39/31,59
16.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník128.06 4 124.03 0 124.0330.71/32,98
17. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň131.90 6 126.22 6 132.2238.90/41,77
18.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak140.40 4 131.27 2 133.2739.95/42,86
19. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor127.55 52 135.84 2 137.8444.52/47,75
20.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.149.84 8 135.18 6 141.1847.86/51,34
21.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice147.42 8 139.83 4 143.8350.51/54,13
22.6/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.145.99 10 134.25 10 144.2550.93/54,62
23.5/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB155.88 4 167.83 4 159.8866.56/71,31
24.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.173.96 6 168.09 10 178.0984.77/90,80
25.4/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha184.65 4 4.00 999 188.6595.33/102,20
26.7/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav184.02 62 185.31 8 193.3199.99/107,10
27.5/DMŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha158.13 58 4.00 999 216.13122.81/131,60
28.8/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.182.56 154 225.93 10 235.93142.61/152,80
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
105.43 2 101.33 2 103.33 34
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
103.58 4 103.03 2 105.031.70/1,630
3.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
103.68 6 104.93 2 106.933.60/3,526
4.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
116.58 10 114.30 2 116.3012.97/12,622
5.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
120.68 10 114.84 2 116.8413.51/13,118
6.3/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
122.00 6 120.78 2 122.7819.45/18,814
7. NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.77 4 124.52 0 124.5221.19/20,510
8.1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
123.54 10 121.18 6 127.1823.85/23,16
9.2/VMMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
128.18 54 124.58 4 128.5825.25/24,45
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
144.77 156 127.80 4 131.8028.47/27,64
11. MARTIN Václav
MARTIN Václav
2002
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.07 14 149.08 4 153.0849.75/48,13
12.2/DMHOŘEJŠÍ Štěpán
MAREK Hugo
1999
1999
Boh.Pha
Boh.Pha
191.35 66 183.85 0 183.8580.52/77,92
13.3/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta
ŠEDIVÁ Kateřina
1999
2000
Boh.Pha
Boh.Pha
190.19 66 201.00 8 209.00105.67/102,31
14.4/DMMANOVÁ Štěpánka
KLEIN Pavel
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
158.40 106 155.92 62 217.92114.59/110,90
15.1/ZSHÁTLE Martin
FIALA Jakub
2002
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
1.00 999 289.82 70 359.82256.49/248,20
16.5/DMHOŘEJŠÍ Václav
ŠEFCŮ Marek
2000
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
278.41 122 4.00 999 400.41297.08/287,50
  POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz80.15 0 81.00 0 80.15 94
2.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.51 0 84.67 0 84.674.52/5,690
3.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.40 0 85.91 0 85.915.76/7,286
4. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně89.64 2 88.21 0 88.218.06/10,182
5.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.01 2 87.12 2 89.018.86/11,178
6.4/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha91.80 0 89.23 2 91.2311.08/13,874
7.1/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz92.28 0 91.75 0 91.7511.60/14,570
8.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.92.34 0 98.28 2 92.3412.19/15,266
9.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.99.38 0 93.02 0 93.0212.87/16,162
10.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha92.41 2 93.48 0 93.4813.33/16,658
11. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor91.05 4 92.28 2 94.2814.13/17,654
12.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.66 4 92.61 2 94.6114.46/18,050
13. ERMAKOV Pavel 1975 Rusko93.05 2 95.41 0 95.0514.90/18,60
14.7/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB98.34 6 96.24 0 96.2416.09/20,146
15.2/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice94.08 56 94.52 2 96.5216.37/20,442
16.3/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB97.08 8 95.49 2 97.4917.34/21,641
17.8/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.95 6 97.23 2 99.2319.08/23,840
18.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.67 2 99.31 0 99.3119.16/23,939
19.2/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz100.29 8 99.79 2 101.7921.64/27,038
20.4/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB104.58 8 101.97 0 101.9721.82/27,237
21.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky107.83 12 101.73 2 103.7323.58/29,436
22.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus101.64 4 101.88 2 103.8823.73/29,635
23.9/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně102.85 2 102.51 2 104.5124.36/30,434
24.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec111.33 4 104.59 0 104.5924.44/30,533
25.2/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.110.56 4 106.92 0 106.9226.77/33,432
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor105.10 10 107.63 0 107.6327.48/34,331
27.10/VMWINTER Tomáš 1979 3 Jablonec121.23 8 107.82 0 107.8227.67/34,530
28.11/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně132.12 6 103.94 4 107.9427.79/34,729
29.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.61 0 109.08 2 108.6128.46/35,528
30.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník110.80 0 108.44 2 110.4430.29/37,827
31.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky114.37 4 112.41 0 112.4132.26/40,226
32.6/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.116.89 10 104.70 8 112.7032.55/40,625
33.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.79 8 112.89 0 112.8932.74/40,824
34.3/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB115.47 6 113.06 0 113.0632.91/41,123
35.7/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník116.23 6 113.65 0 113.6533.50/41,822
36.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB116.29 4 113.99 0 113.9933.84/42,221
37.8/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.118.39 10 114.43 0 114.4334.28/42,820
38.12/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor125.72 2 113.35 2 115.3535.20/43,919
39.5/ZMŠVEJD Jan 2004 Sušice116.64 0 115.94 0 115.9435.79/44,718
40.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB132.93 10 117.69 0 117.6937.54/46,817
41.7/ZMSEMERÁD Adam 2004 Roudnice119.79 2 114.17 4 118.1738.02/47,416
42.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.119.39 2 118.33 0 118.3338.18/47,615
43. WINTER Jan 1982 3 Jablonec118.00 2 118.49 2 120.0039.85/49,714
44.6/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.03 6 118.93 2 120.9340.78/50,913
45.3/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec118.73 54 117.90 4 121.9041.75/52,112
46.7/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha118.02 4 118.47 6 122.0241.87/52,211
47.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB120.10 4 159.36 2 124.1043.95/54,810
48.9/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec142.06 12 118.32 6 124.3244.17/55,19
49.13/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec118.60 6 117.93 30 124.6044.45/55,58
50.14/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor123.38 4 125.17 2 127.1747.02/58,77
51.15/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor127.42 10 117.72 10 127.7247.57/59,46
52.9/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB130.70 8 128.20 2 130.2050.05/62,45
53.4/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha126.69 8 159.69 0 134.6954.54/68,04
54.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.125.00 56 126.94 8 134.9454.79/68,43
55.5/DMMAREK Aleš 1999 SKVS ČB142.55 2 136.78 2 138.7858.63/73,22
56.11/ZMTURNER Karel 2004 Blovice160.70 4 135.19 4 139.1959.04/73,71
57.10/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB136.67 210 135.62 10 145.6265.47/81,70
58.12/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice166.37 12 141.73 6 147.7367.58/84,30
59.13/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz155.28 14 169.41 60 169.2889.13/111,20
60.11/ZSHÁTLE Martin 2002 Boh.Pha170.74 56 173.34 6 179.3499.19/123,80
61.6/DMHOŘEJŠÍ Václav 2000 Boh.Pha1.00 999 236.44 12 248.44168.29/210,00
62.12/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň1.00 999 163.55 104 267.55187.40/233,80
63.13/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha383.85 114 232.33 102 334.33254.18/317,10
64.14/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha447.08 26 266.63 112 378.63298.48/372,40
65.14/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 149.72 356 505.72425.57/531,00
66.15/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň150.68 510 152.91 364 516.91436.76/544,90
67.15/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha165.33 562 188.31 366 554.31474.16/591,60
  ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.100.90 0 101.82 0 100.90 5
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor114.51 4 114.52 2 116.5215.62/15,51
3.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.122.95 6 117.04 6 123.0422.14/21,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3