vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu

16.09.2010-17.09.2010   Olomouc, u loděnice
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá

kategorie K1M   sobota 19.6.2010, předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc161.00 10 171.20 6 171.00 -
2.2/PZSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž187.00 2 178.20 2 180.209.20/5,4-
3.3/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava197.00 0 183.20 0 183.2012.20/7,1-
4.4/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno190.30 2 188.60 2 190.6019.60/11,5-
5.5/PZŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel229.70 8 228.10 6 234.1063.10/36,9-
6.6/PZDŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.250.20 56 255.30 6 261.3090.30/52,8-
7.7/PZTUNKA Tomáš 2000 0 KK Brno257.40 62 276.70 16 292.70121.70/71,2-
8.8/PZNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno0.00 999 333.40 2 335.40164.40/96,1-

kategorie C1M   sobota 19.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.112.20 0 111.10 0 111.10 -
2.1/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.123.00 2 119.20 0 119.208.10/7,3-
3.2/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava123.60 0 120.30 0 120.309.20/8,3-
4.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk134.00 0 121.50 2 123.5012.40/11,2-
5.1/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.124.70 0 126.90 2 124.7013.60/12,2-
6.3/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.129.80 2 131.20 4 131.8020.70/18,6-
7.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno134.10 0 132.40 0 132.4021.30/19,2-
8.2/VMVRBA Jiří 1966 0 Olomouc0.00 999 133.30 2 135.3024.20/21,8-
9.2/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc135.90 4 142.20 4 139.9028.80/25,9-
10.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 0 Litovel145.10 0 140.50 4 144.5033.40/30,1-
11.4/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.145.00 2 143.00 2 145.0033.90/30,5-
12.3/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 0 KK Opava148.80 0 150.00 4 148.8037.70/33,9-
13.5/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí155.20 0 145.40 6 151.4040.30/36,3-
14.1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel159.40 2 160.20 0 160.2049.10/44,2-
15.2/ZMKUČA Jakub 1998 0 Litovel167.60 4 164.50 4 168.5057.40/51,7-
16.2/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel170.30 4 183.30 6 174.3063.20/56,9-
17.4/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel179.70 8 169.00 54 187.7076.60/68,9-
18.3/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.236.50 2 194.90 0 194.9083.80/75,4-
19.5/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel212.70 4 210.10 2 212.10101.00/90,9-
20.4/ZMSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.263.10 6 256.20 2 258.20147.10/132,4-

kategorie K1W   sobota 19.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava125.70 2 121.50 0 121.50 -
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava128.20 0 125.70 0 125.704.20/3,5-
3.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava129.50 2 125.70 2 127.706.20/5,1-
4.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno131.50 0 127.90 0 127.906.40/5,3-
5.4/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava139.30 0 139.60 0 139.3017.80/14,7-
6.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.135.80 50 142.20 0 142.2020.70/17,0-
7.1/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž148.80 2 140.70 2 142.7021.20/17,4-
8.1/VMKAMINSKÁ Šárka 1972 0 Val.Mez.143.70 0 143.50 0 143.5022.00/18,1-
9.2/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.150.50 2 148.80 0 148.8027.30/22,5-
10.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc149.60 0 152.20 2 149.6028.10/23,1-
11.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž155.30 2 151.60 0 151.6030.10/24,8-
12.3/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 Šumperk161.60 4 159.60 4 163.6042.10/34,7-
13.4/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc158.50 8 160.20 4 164.2042.70/35,1-
14.5/ZMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.175.60 4 171.40 4 175.4053.90/44,4-
15.6/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc190.10 2 175.70 0 175.7054.20/44,6-
16.7/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.194.60 4 182.70 2 184.7063.20/52,0-
17.4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel188.30 4 179.30 8 187.3065.80/54,2-
18.5/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel227.30 8 187.40 4 191.4069.90/57,5-
19.6/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel213.00 2 188.10 4 192.1070.60/58,1-
20.8/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc216.00 4 191.30 2 193.3071.80/59,1-
21.9/ZMNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno234.90 6 245.60 4 240.90119.40/98,3-

kategorie C2M   sobota 19.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.60 4 135.10 0 135.10 -
2.2/DMBAHENSKÝ Matouš
MRŮZEK Jakub
1994
1995
3 KK Opava
KK Opava
147.00 2 144.30 0 144.309.20/6,8-
3. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomir
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
145.30 0 141.20 4 145.2010.10/7,5-
4.1/ZSMRÁZEK Jan
ŠOLTYS Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
158.00 4 149.30 0 149.3014.20/10,5-
5. MRÁZKOVÁ Mária
BROŽOVÁ Tereza
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
176.90 4 160.50 0 160.5025.40/18,8-
6.1/ZMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
180.60 12 166.60 2 168.6033.50/24,8-
7. FOLTYSOVÁ Sabina
KOŠÁRKOVÁ Barbora
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
173.40 16 168.50 6 174.5039.40/29,2-
8.2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
Litovel
Litovel
188.30 4 186.60 4 190.6055.50/41,1-
9. HRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
198.10 8 192.60 0 192.6057.50/42,6-
10.2/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
KLEVETA Jakub
1999
1997
Olomouc
Olomouc
187.20 10 187.30 52 197.2062.10/46,0-
11. BAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
224.00 10 240.00 6 234.0098.90/73,2-
12.3/ZMKAMINSKÝ
Jan HUŇKOVÁ Nikola
1999
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
313.80 12 253.30 6 259.30124.20/91,9-

kategorie K1M   sobota 19.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava110.60 2 111.00 0 111.00 -
2.1/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc110.00 4 0.00 999 114.003.00/2,7-
3. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.120.10 2 112.50 2 114.503.50/3,2-
4. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí119.70 0 116.20 0 116.205.20/4,7-
5.1/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc120.10 4 116.40 0 116.405.40/4,9-
6.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž124.20 6 117.00 0 117.006.00/5,4-
7.2/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava123.60 2 118.10 0 118.107.10/6,4-
8.2/DMSOSNAR Jakub 1994 3 KK Brno124.90 2 119.10 0 119.108.10/7,3-
9.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc119.20 0 0.00 999 119.208.20/7,4-
10.3/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí123.70 4 119.50 0 119.508.50/7,7-
11.1/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž123.50 0 121.50 0 121.5010.50/9,5-
12.3/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí130.20 0 123.20 0 123.2012.20/11,0-
13.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava123.90 0 123.30 0 123.3012.30/11,1-
14.4/DMMUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno132.10 6 124.40 0 124.4013.40/12,1-
15.1/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava134.40 0 123.80 2 125.8014.80/13,3-
16.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno126.90 2 126.30 0 126.3015.30/13,8-
17.5/DMMRŮZEK Jakub 1995 3 KK Opava131.80 2 124.30 4 128.3017.30/15,6-
18.6/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.141.30 4 126.60 2 128.6017.60/15,9-
19.4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí137.70 54 130.80 0 130.8019.80/17,8-
20.2/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí135.90 2 131.80 0 131.8020.80/18,7-
21.7/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí144.00 0 132.20 0 132.2021.20/19,1-
22.8/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno134.70 2 130.50 2 132.5021.50/19,4-
23.3/VJORDÁN Vladimír 1958 3 SKVeselí131.30 2 134.00 6 133.3022.30/20,1-
24.2/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava140.10 4 134.50 0 134.5023.50/21,2-
25. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž131.10 4 136.00 2 135.1024.10/21,7-
26.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk145.80 4 137.50 0 137.5026.50/23,9-
27.3/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava138.90 2 166.80 2 140.9029.90/26,9-
28.3/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel145.50 4 143.30 2 145.3034.30/30,9-
29.4/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava155.50 10 146.10 2 148.1037.10/33,4-
30.5/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc152.70 0 149.30 0 149.3038.30/34,5-
31.4/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel158.50 4 149.00 2 151.0040.00/36,0-
32.6/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.166.40 4 154.80 0 154.8043.80/39,5-
33.7/ZMKUČA Jakub 1998 0 Litovel158.30 6 154.20 2 156.2045.20/40,7-
34.8/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel156.70 0 154.50 2 156.5045.50/41,0-
35.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc165.80 2 156.00 2 158.0047.00/42,3-
36.9/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc154.60 10 152.50 6 158.5047.50/42,8-
37.10/ZMLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc169.50 4 166.90 2 168.9057.90/52,2-
38.11/ZMNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc174.20 2 164.30 8 172.3061.30/55,2-
39.6/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc189.70 12 171.70 2 173.7062.70/56,5-
40.7/ZSBARGEL Radek 1996 0 Šumperk212.70 6 172.60 2 174.6063.60/57,3-
41.12/ZMSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.200.20 56 180.00 0 180.0069.00/62,2-
42.13/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž228.80 8 181.70 6 187.7076.70/69,1-
43.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel198.90 12 192.70 6 198.7087.70/79,0-
44.9/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel195.50 12 201.90 8 207.5096.50/86,9-
45.11/ZSKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno219.70 60 204.50 16 220.50109.50/98,6-
46.14/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.228.80 52 234.50 102 280.80169.80/153,0-

kategorie C1W   sobota 19.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno148.40 0 147.40 0 147.40 -
2.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava148.20 2 148.70 2 150.202.80/1,9-
3.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 0 KK Opava168.80 0 157.20 2 159.2011.80/8,0-
4.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava199.50 0 202.30 2 199.5052.10/35,3-
5.4/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 0 KK Opava199.10 4 0.00 999 203.1055.70/37,8-

kategorie K1M   neděle 20.6.2010, předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž193.40 2 178.30 2 180.30 -
2.2/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno179.20 2 171.20 10 181.200.90/0,5-
3.3/PZNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc174.20 8 178.90 6 182.201.90/1,1-
4.4/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava224.60 6 197.10 2 199.1018.80/10,4-
5.5/PZDŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.200.10 10 209.90 12 210.1029.80/16,5-
6.6/PZŘEHÁKOVÁ Marie 2000 0 Litovel225.90 6 227.40 6 231.9051.60/28,6-
7.7/PZNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno334.20 8 351.50 6 342.20161.90/89,8-

kategorie C1M   neděle 20.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.117.60 4 117.50 0 117.50 -
2.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava119.00 2 124.60 2 121.003.50/3,0-
3.2/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno128.70 4 124.60 0 124.607.10/6,0-
4.3/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.121.10 4 125.00 0 125.007.50/6,4-
5.1/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.125.70 2 126.10 0 126.108.60/7,3-
6.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk128.10 2 132.90 2 130.1012.60/10,7-
7.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno130.30 0 130.40 0 130.3012.80/10,9-
8.4/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.131.90 0 144.80 4 131.9014.40/12,3-
9.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 0 Litovel144.20 2 142.20 0 142.2024.70/21,0-
10.2/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc140.70 4 140.30 4 144.3026.80/22,8-
11.5/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.151.00 0 145.70 2 147.7030.20/25,7-
12.6/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí146.10 2 160.50 0 148.1030.60/26,0-
13.1/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel153.90 2 162.30 0 155.9038.40/32,7-
14.2/ZMKUČA Jakub 1998 0 Litovel166.90 6 174.80 10 172.9055.40/47,1-
15.2/DSHUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel173.10 6 175.00 2 177.0059.50/50,6-
16.3/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel178.60 6 191.40 6 184.6067.10/57,1-
17.3/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel180.80 6 191.50 4 186.8069.30/59,0-
18.3/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.212.50 2 213.10 8 214.5097.00/82,6-
19.4/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel216.80 10 231.30 10 226.80109.30/93,0-
20.4/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava302.60 14 274.60 6 280.60163.10/138,8-
21.5/ZMSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.277.50 10 278.10 14 287.50170.00/144,7-

kategorie K1W   neděle 20.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno123.50 0 123.50 0 123.50 -
1.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava123.50 0 124.10 0 123.50 -
3. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc124.10 2 123.70 2 125.702.20/1,8-
4.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava129.90 0 128.40 0 128.404.90/4,0-
4.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava132.30 2 126.40 2 128.404.90/4,0-
6.1/VMKAMINSKÁ Šárka 1972 0 Val.Mez.138.20 4 138.90 0 138.9015.40/12,5-
7.4/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava143.50 2 141.90 0 141.9018.40/14,9-
8.1/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž143.20 6 144.30 2 146.3022.80/18,5-
9.1/DSSOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.146.80 2 146.40 6 148.8025.30/20,5-
10.2/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž157.30 2 150.40 0 150.4026.90/21,8-
11.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc151.40 0 150.10 2 151.4027.90/22,6-
12.3/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 Šumperk159.40 2 152.90 0 152.9029.40/23,8-
13.3/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.158.80 0 153.10 0 153.1029.60/24,0-
14.4/ZMFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc162.40 4 165.10 2 166.4042.90/34,7-
15.5/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc171.90 0 171.10 2 171.9048.40/39,2-
16.4/DMČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel169.10 6 181.50 8 175.1051.60/41,8-
17.6/ZMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.178.90 6 194.00 2 184.9061.40/49,7-
18.5/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel199.20 6 183.80 6 189.8066.30/53,7-
19.7/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc196.00 2 198.40 2 198.0074.50/60,3-
20.8/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.219.20 10 198.40 6 204.4080.90/65,5-
21.6/DMŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel204.10 6 216.40 4 210.1086.60/70,1-
22.9/ZMNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno247.00 10 216.50 8 224.50101.00/81,8-

kategorie C2M   neděle 20.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.30 0 136.90 0 135.30 -
2. SOVÁKOVÁ Lenka
FUSEK Radomir
1993
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
144.00 0 145.70 0 144.008.70/6,4-
3.2/DMBAHENSKÝ Matouš
MRŮZEK Jakub
1994
1995
3 KK Opava
KK Opava
141.10 6 154.00 8 147.1011.80/8,7-
4.1/ZSMRÁZEK Jan
ŠOLTYS Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
161.60 0 157.60 4 161.6026.30/19,4-
5. FOLTYSOVÁ Sabina
KOŠÁRKOVÁ Barbora
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
164.50 4 187.10 8 168.5033.20/24,5-
6. MRÁZKOVÁ Mária
BROŽOVÁ Tereza
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
168.40 2 165.50 4 169.5034.20/25,3-
7.1/ZMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
173.10 4 170.90 2 172.9037.60/27,8-
8.2/ZMŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
Litovel
Litovel
181.40 12 179.30 6 185.3050.00/37,0-
9. HRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
188.50 8 214.40 50 196.5061.20/45,2-
10.2/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
KLEVETA Jakub
1999
1997
Olomouc
Olomouc
195.80 2 207.50 58 197.8062.50/46,2-
11.3/ZMLINEK Ondřej
CHALOUPKA Václav
1998
1998
Olomouc
Olomouc
214.70 58 206.20 0 206.2070.90/52,4-
12. BAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
212.70 0 207.90 8 212.7077.40/57,2-
13.4/ZMKAMINSKÝ
Jan HUŇKOVÁ Nikola
1999
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
221.10 6 213.80 6 219.8084.50/62,5-

kategorie K1M   neděle 20.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava111.10 2 110.60 2 112.60 -
2. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.114.50 0 114.00 0 114.001.40/1,2-
3.2/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.70 2 111.80 4 115.803.20/2,8-
4.1/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc112.00 4 0.00 999 116.003.40/3,0-
5.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc117.60 0 0.00 999 117.605.00/4,4-
6.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž120.10 2 118.80 0 118.806.20/5,5-
7.3/DMSOSNAR Jakub 1994 3 KK Brno120.40 4 117.10 2 119.106.50/5,8-
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí124.60 2 119.40 0 119.406.80/6,0-
9.1/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž121.60 0 119.70 0 119.707.10/6,3-
10.1/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava123.80 0 117.20 4 121.208.60/7,6-
10.2/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc122.30 2 121.20 0 121.208.60/7,6-
12.4/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí120.50 2 122.00 0 122.009.40/8,3-
13.5/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc121.50 2 128.90 6 123.5010.90/9,7-
14.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno123.70 2 124.20 4 125.7013.10/11,6-
15.1/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava135.80 4 126.20 0 126.2013.60/12,1-
16.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava127.90 0 130.30 4 127.9015.30/13,6-
16.6/DMMUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno131.20 54 125.90 2 127.9015.30/13,6-
18.3/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí140.10 4 126.60 2 128.6016.00/14,2-
19.3/VJORDÁN Vladimír 1958 3 SKVeselí131.10 0 0.00 999 131.1018.50/16,4-
20.7/DMMRŮZEK Jakub 1995 3 KK Opava127.20 4 134.80 2 131.2018.60/16,5-
21.8/DMŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.128.50 4 130.10 2 132.1019.50/17,3-
21. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž133.90 54 130.10 2 132.1019.50/17,3-
23.2/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí136.00 2 132.70 0 132.7020.10/17,9-
24.9/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí151.20 0 131.00 2 133.0020.40/18,1-
25.4/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí132.50 2 134.60 2 134.5021.90/19,4-
26.10/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno135.60 2 130.10 6 136.1023.50/20,9-
27.2/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava136.40 2 136.30 2 138.3025.70/22,8-
28.3/DSZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel144.10 4 138.60 0 138.6026.00/23,1-
29.3/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava142.50 0 146.00 2 142.5029.90/26,6-
30.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk145.20 10 140.70 2 142.7030.10/26,7-
31.4/DSPINKAS Adam 1993 0 Litovel149.60 2 163.80 6 151.6039.00/34,6-
32.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.154.50 2 153.70 0 153.7041.10/36,5-
33.5/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc151.70 4 152.60 2 154.6042.00/37,3-
34.6/ZMŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel154.50 2 154.80 2 156.5043.90/39,0-
35.7/ZMKUČA Jakub 1998 0 Litovel158.30 2 156.00 4 160.0047.40/42,1-
36.8/ZMLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc164.50 6 164.30 2 166.3053.70/47,7-
37.9/ZMNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc164.40 2 173.40 6 166.4053.80/47,8-
38.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc162.10 6 167.80 4 168.1055.50/49,3-
39.10/ZMBEK Kryštof 1999 0 KK Opava168.20 0 174.80 4 168.2055.60/49,4-
40.11/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc159.60 10 173.50 10 169.6057.00/50,6-
41.6/ZSBARGEL Radek 1996 0 Šumperk183.10 8 167.80 2 169.8057.20/50,8-
42.12/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž179.10 6 176.30 16 185.1072.50/64,4-
43.7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc179.30 8 190.20 6 187.3074.70/66,3-
44.13/ZMSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.186.30 6 191.50 6 192.3079.70/70,8-
45.9/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel207.60 6 193.30 10 203.3090.70/80,6-
46.14/ZMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.220.90 2 204.80 6 210.8098.20/87,2-
47.10/ZSKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno210.70 8 211.00 22 218.70106.10/94,2-
48.11/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel201.50 60 179.60 62 241.60129.00/114,6-

kategorie C1W   neděle 20.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno145.70 0 146.00 0 145.70 -
2.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava153.00 4 148.30 2 150.304.60/3,2-
3.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 0 KK Opava177.80 0 186.00 0 177.8032.10/22,0-
4.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava200.70 2 194.10 6 200.1054.40/37,3-
5.4/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 0 KK Opava220.00 2 0.00 999 222.0076.30/52,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3