vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

01.08.2015   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha129.30 0 123.00 0 123.00 0
2.2/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand123.50 0 123.10 0 123.100.10/0,10
3.3/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav132.60 4 123.40 0 123.400.40/0,30
4.4/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.126.30 0 126.40 0 126.303.30/2,70
4.5/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice124.70 8 126.30 0 126.303.30/2,70
6.6/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand129.60 0 126.30 4 129.606.60/5,40
7.7/PZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand128.90 6 128.60 6 134.6011.60/9,40
8.8/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand134.80 4 133.70 6 138.8015.80/12,80
9.9/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz148.40 6 143.80 6 149.8026.80/21,80
10.10/PZMBENDA Jan 2005 Roudnice155.90 10 154.30 4 158.3035.30/28,70
11.11/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha153.00 58 153.90 8 161.9038.90/31,60
12.12/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor172.90 10 164.60 4 168.6045.60/37,10
13.13/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha175.80 2 166.20 10 176.2053.20/43,30
14.14/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice175.80 8 4.00 999 183.8060.80/49,40
15.15/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak202.20 6 189.30 60 208.2085.20/69,30
16.16/PZMPETŘÍČEK Adam 2006 L.Žatec167.10 106 199.00 62 261.00138.00/112,20
17.17/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň183.30 114 186.20 104 290.20167.20/135,90

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.00 0 107.30 0 107.30 35
2.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav110.10 0 107.70 0 107.700.40/0,431
3. CHOD David 1982 2+ Blovice107.70 2 106.70 2 108.701.40/1,327
4. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.80 2 112.20 0 112.204.90/4,623
5. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy115.90 0 113.30 0 113.306.00/5,619
6.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy114.00 0 115.00 2 114.006.70/6,215
7.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus117.90 0 115.10 2 117.109.80/9,111
8.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor117.20 0 115.50 2 117.209.90/9,210
9.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.50 0 118.50 2 119.5012.20/11,49
10.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.00 0 119.70 0 119.7012.40/11,68
11.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus118.80 2 121.00 0 120.8013.50/12,67
12.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor119.80 2 121.00 0 121.0013.70/12,86
13.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha122.20 4 121.10 2 123.1015.80/14,70
14.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor124.50 0 125.20 0 124.5017.20/16,05
15.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy128.20 0 128.10 0 128.1020.80/19,44
16.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha131.80 0 137.00 4 131.8024.50/22,80
17.1/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy132.80 0 130.80 2 132.8025.50/23,83
18. OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha133.10 0 140.00 0 133.1025.80/24,02
19.1/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník133.50 0 138.10 2 133.5026.20/24,41
20.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy134.20 0 134.40 0 134.2026.90/25,10
21.2/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor136.90 0 136.80 2 136.9029.60/27,60
22.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor143.40 0 140.30 0 140.3033.00/30,80
23.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav136.80 4 141.40 0 140.8033.50/31,20
24.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice309.80 10 4.00 999 319.80212.50/198,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.70 0 110.70 0 110.70 38
2.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor108.80 2 109.60 2 110.800.10/0,134
3.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice112.60 0 115.10 0 112.601.90/1,730
4.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice111.20 4 112.50 2 114.503.80/3,426
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav115.70 0 116.50 0 115.705.00/4,522
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.50 2 115.40 2 116.505.80/5,218
7.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz118.60 0 118.30 0 118.307.60/6,914
8.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky121.40 0 119.80 0 119.809.10/8,213
9.1/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy121.30 0 125.80 6 121.3010.60/9,612
10.2/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník126.40 0 123.60 0 123.6012.90/11,711
11.4/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky124.40 0 121.80 2 123.8013.10/11,810
12.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand125.20 4 124.30 0 124.3013.60/12,39
13.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník125.80 0 126.10 0 125.8015.10/13,68
13. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice123.80 2 122.10 4 125.8015.10/13,67
13.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak127.70 0 123.80 2 125.8015.10/13,66
16.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand128.20 0 129.80 4 128.2017.50/15,85
17. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy132.90 0 130.20 0 130.2019.50/17,64
18.3/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.20 0 131.60 0 131.6020.90/18,93
19. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň130.00 4 132.40 0 132.4021.70/19,62
20.4/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy129.70 4 134.50 8 133.7023.00/20,81
21.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice139.50 4 140.30 4 143.5032.80/29,60
22.7/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice157.50 2 159.80 2 159.5048.80/44,10
23.6/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav172.90 0 160.50 2 162.5051.80/46,80
24.1/VMŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek175.80 4 180.70 8 179.8069.10/62,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
127.20 0 125.20 0 125.20 14
2.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.10 2 126.20 0 126.201.00/0,810
3. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
129.10 0 126.70 0 126.701.50/1,26
4.2/VLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
128.10 2 131.50 0 130.104.90/3,92
5.1/PZJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
USK Pha
USK Pha
135.10 2 133.10 0 133.107.90/6,30
6. BOČÁNKOVÁ Jana
LAGNEROVÁ Jana
2003
1959
3 Soběslav
Soběslav
197.70 4 171.70 6 177.7052.50/41,91

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus94.90 0 94.40 0 94.40 93
2.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz94.80 0 94.70 2 94.800.40/0,489
3.3/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus96.20 0 96.70 0 96.201.80/1,985
4.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.20 2 98.70 0 98.704.30/4,681
5.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice97.80 2 98.80 2 99.805.40/5,777
6. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV99.70 2 99.20 2 101.206.80/7,273
7.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz100.40 2 102.70 0 102.408.00/8,569
8.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.80 0 4.00 999 102.808.40/8,965
9.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.60 0 103.00 0 103.008.60/9,161
10.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.10 0 104.40 0 104.4010.00/10,657
11.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice104.90 0 105.40 0 104.9010.50/11,153
12.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice105.40 0 4.00 999 105.4011.00/11,749
13.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.30 0 105.50 0 105.5011.10/11,845
14.1/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice106.90 0 107.80 4 106.9012.50/13,241
15.2/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice110.90 6 109.00 0 109.0014.60/15,537
16. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV109.20 0 109.20 4 109.2014.80/15,733
17.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.20 0 109.30 0 109.3014.90/15,829
17.2/U23SÝKORA Tomáš 1992 Hubertus109.15 4 105.30 4 109.3014.90/15,825
19. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy107.90 2 110.00 2 109.9015.50/16,424
20.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice110.20 0 110.60 2 110.2015.80/16,723
21.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky111.80 0 113.30 0 111.8017.40/18,422
22. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice115.40 2 112.80 0 112.8018.40/19,521
23.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky114.60 0 113.60 0 113.6019.20/20,320
24. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV131.90 4 112.80 2 114.8020.40/21,619
25.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor115.10 0 114.60 2 115.1020.70/21,918
26.5/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí116.20 4 115.20 0 115.2020.80/22,017
27.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz119.40 2 115.30 2 117.3022.90/24,316
28.6/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 115.40 2 117.4023.00/24,415
29.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.90 0 118.80 0 118.8024.40/25,814
29.4/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky120.20 0 116.80 2 118.8024.40/25,813
31.7/VBENDA Libor 1966 Roudnice119.80 2 119.00 0 119.0024.60/26,112
32.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha119.60 0 120.80 0 119.6025.20/26,711
33.1/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz123.10 0 118.50 2 120.5026.10/27,610
34.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.121.20 0 120.60 0 120.6026.20/27,89
35.3/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak121.80 8 122.20 0 122.2027.80/29,48
36.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník124.50 0 121.40 2 123.4029.00/30,77
37.3/DMKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.60 0 121.70 4 123.6029.20/30,96
38.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor123.80 0 126.60 6 123.8029.40/31,15
39.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek121.90 2 121.10 4 123.9029.50/31,34
40.9/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz126.30 0 124.00 0 124.0029.60/31,43
41.4/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice125.40 0 127.00 0 125.4031.00/32,82
42.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz132.60 8 133.60 2 135.6041.20/43,61
43.5/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice137.10 6 133.30 4 137.3042.90/45,40
44.6/ZMTURNER Karel 2004 Blovice139.50 2 137.80 0 137.8043.40/46,00
45.7/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.139.20 2 136.00 2 138.0043.60/46,20
46.8/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz138.60 2 140.10 4 140.6046.20/48,90
47.9/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice145.10 0 142.40 0 142.4048.00/50,80
48.10/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus164.10 8 167.60 4 171.6077.20/81,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor125.70 0 126.12 2 125.70 2
2.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor154.90 2 147.00 0 147.0021.30/16,91
3.1/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak170.20 2 166.10 0 166.1040.40/32,10
4.2/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy201.00 4 176.00 0 176.0050.30/40,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3