vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2015   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav126.40 0 123.40 0 123.40 0
2.2/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha126.50 2 124.00 0 124.000.60/0,50
3.3/PZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.134.50 2 128.80 0 128.805.40/4,40
4.4/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand124.90 4 128.20 2 128.905.50/4,50
5.5/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice143.50 4 127.60 2 129.606.20/5,00
6.6/PZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand132.90 2 128.20 2 130.206.80/5,50
7.7/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand134.80 2 131.80 0 131.808.40/6,80
8.8/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand141.20 0 132.30 0 132.308.90/7,20
9.9/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz145.90 0 142.90 10 145.9022.50/18,20
10.10/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor158.40 2 152.00 4 156.0032.60/26,40
11.11/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha158.10 4 161.90 8 162.1038.70/31,40
12.12/PZMBENDA Jan 2005 Roudnice1.00 999 164.80 10 174.8051.40/41,70
13.13/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha199.50 2 178.20 0 178.2054.80/44,40
14.14/PZMPETŘÍČEK Adam 2006 L.Žatec201.80 10 175.80 10 185.8062.40/50,60
15.15/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice208.60 6 4.00 999 214.6091.20/73,90
16.16/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň221.40 12 231.70 20 233.40110.00/89,10
17.17/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak199.70 64 197.80 62 259.80136.40/110,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.90 4 106.40 0 106.40 35
2. CHOD David 1982 2+ Blovice109.20 0 108.70 0 108.702.30/2,231
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.50 0 110.30 0 109.503.10/2,927
4. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek120.30 52 110.90 0 110.904.50/4,223
5.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor117.70 0 116.50 0 116.5010.10/9,519
6.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor118.60 2 116.90 0 116.9010.50/9,915
7.4/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus119.20 0 117.20 0 117.2010.80/10,211
8. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy116.20 2 117.90 0 117.9011.50/10,810
9.5/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy116.00 2 116.60 2 118.0011.60/10,99
10.6/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus118.20 0 122.20 4 118.2011.80/11,18
11.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník122.10 0 120.40 0 120.4014.00/13,27
12.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor120.80 0 126.30 0 120.8014.40/13,56
13.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha124.60 0 122.80 0 122.8016.40/15,40
14.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor129.10 0 128.00 0 128.0021.60/20,35
15.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy130.00 0 131.30 0 130.0023.60/22,24
16. OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha135.90 0 130.60 0 130.6024.20/22,73
17.1/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy130.40 2 131.50 0 131.5025.10/23,62
18.2/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor138.90 4 137.40 0 137.4031.00/29,11
19.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy139.90 0 138.50 0 138.5032.10/30,20
20.1/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník138.20 6 136.90 4 140.9034.50/32,40
21.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav139.80 2 136.40 6 141.8035.40/33,30
22.3/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha141.80 2 143.20 4 143.8037.40/35,20
23.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor144.30 4 148.40 0 148.3041.90/39,40
24.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice301.30 12 4.00 999 313.30206.90/194,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.40 0 109.50 0 109.50 38
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy109.80 0 109.80 0 109.800.30/0,334
3.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice114.00 0 4.00 999 114.004.50/4,130
4.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice115.90 0 117.80 6 115.906.40/5,826
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.60 2 114.30 2 116.306.80/6,222
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.00 0 116.70 0 116.707.20/6,618
7.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky135.10 0 122.20 0 122.2012.70/11,614
8.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz127.90 2 123.20 0 123.2013.70/12,513
9. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice125.50 4 123.70 0 123.7014.20/13,012
10.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník129.20 2 124.30 2 126.3016.80/15,311
11.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand127.80 0 124.20 4 127.8018.30/16,710
12.1/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy135.50 50 126.10 2 128.1018.60/17,09
13.5/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky127.70 4 126.70 2 128.7019.20/17,58
14.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak129.10 2 130.70 0 130.7021.20/19,47
15. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň133.00 0 132.80 2 133.0023.50/21,56
16.3/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník133.90 54 133.10 2 135.1025.60/23,45
17.3/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy132.10 4 133.70 10 136.1026.60/24,34
18.4/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha136.80 0 144.00 0 136.8027.30/24,93
19.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand138.40 4 133.20 4 137.2027.70/25,32
20. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy136.90 2 135.20 4 138.9029.40/26,81
21.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice140.50 4 139.60 8 144.5035.00/32,00
22.6/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav161.70 6 174.40 10 167.7058.20/53,20
23.7/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice168.30 4 175.60 56 172.3062.80/57,40
24.1/VMŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek205.90 14 185.30 4 189.3079.80/72,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
128.90 0 129.20 0 128.90 13
2.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
129.20 0 128.10 6 129.200.30/0,29
3.2/VLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 131.80 2 133.804.90/3,85
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
134.80 0 136.70 4 134.805.90/4,61
5.1/PZJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
USK Pha
USK Pha
136.00 2 142.10 6 138.009.10/7,10
6.1/ZMBOČÁNKOVÁ Jana
KLEINOVÁ Štěpánka
2003
2005
Soběslav
Č.Kruml.
268.40 20 4.00 999 288.40159.50/123,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus97.00 0 95.10 0 95.10 92
2.2/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus97.10 0 95.80 0 95.800.70/0,788
3.3/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz97.40 0 96.90 0 96.901.80/1,984
4.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice98.60 0 98.40 2 98.603.50/3,780
5.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB100.00 0 99.70 0 99.704.60/4,876
6. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV101.20 0 101.70 0 101.206.10/6,472
7.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz104.10 0 101.80 0 101.806.70/7,068
7.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz101.80 0 100.70 4 101.806.70/7,064
9.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.70 0 103.40 0 103.408.30/8,760
10.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.80 0 105.20 0 104.809.70/10,256
11.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz105.70 0 107.70 4 105.7010.60/11,152
12.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.90 0 105.20 4 106.9011.80/12,448
13.7/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice108.10 2 107.00 0 107.0011.90/12,544
14.2/U23SÝKORA Tomáš 1992 Hubertus107.70 4 106.10 2 108.1013.00/13,740
15.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy110.90 0 110.30 2 110.9015.80/16,636
16.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice111.30 0 141.00 0 111.3016.20/17,032
17. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.80 0 109.40 2 111.4016.30/17,128
18.1/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice109.80 2 109.70 2 111.7016.60/17,524
19.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.10 0 114.80 2 113.1018.00/18,923
20. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV113.70 2 112.40 2 114.4019.30/20,322
21.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice112.50 100 108.80 6 114.8019.70/20,721
22.4/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz115.70 0 4.00 999 115.7020.60/21,720
23. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice117.10 0 117.70 2 117.1022.00/23,119
24.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor118.10 0 117.60 0 117.6022.50/23,718
25. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV117.80 0 115.20 4 117.8022.70/23,917
26.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky117.40 2 115.90 2 117.9022.80/24,016
27.3/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky118.40 4 120.01 0 120.0124.91/26,215
28.4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz120.30 0 118.60 2 120.3025.20/26,514
29.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník119.60 2 121.00 6 121.6026.50/27,913
30.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha122.80 2 120.10 2 122.1027.00/28,412
31.3/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak121.20 2 123.70 6 123.2028.10/29,511
32.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek125.00 2 123.60 0 123.6028.50/30,010
33.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.80 0 121.20 4 123.8028.70/30,29
34.4/ZMTURNER Karel 2004 Blovice137.70 2 124.00 0 124.0028.90/30,48
35.7/VBENDA Libor 1966 Roudnice124.30 0 125.10 0 124.3029.20/30,77
36.3/DMKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz126.80 2 124.70 0 124.7029.60/31,16
36.5/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice124.70 0 125.00 4 124.7029.60/31,15
38.8/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz126.90 4 123.70 2 125.7030.60/32,24
39.1/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz124.40 2 122.20 4 126.2031.10/32,73
40.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor127.40 0 131.50 0 127.4032.30/34,02
41.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.127.70 0 125.50 2 127.5032.40/34,11
42.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz133.80 6 135.60 4 139.6044.50/46,80
43.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.141.60 2 138.30 4 142.3047.20/49,60
44.7/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice142.30 2 130.80 54 144.3049.20/51,70
45.8/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice144.70 4 148.30 2 148.7053.60/56,40
46.9/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz148.50 2 146.40 8 150.5055.40/58,30
47.10/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus166.40 12 166.00 6 172.0076.90/80,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor126.90 0 4.00 999 126.90 2
2.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor155.70 2 156.70 0 156.7029.80/23,51
3.1/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy174.50 2 173.20 4 176.5049.60/39,10
4.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak191.10 4 173.30 4 177.3050.40/39,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3