MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

10.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha93.89 0 96.49 4 93.89 -
2.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB95.32 54 91.27 4 95.271.38/1,5-
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice92.98 4 94.68 2 96.682.79/3,0-
4.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha95.54 2 93.12 52 97.543.65/3,9-
5.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy98.64 0 102.35 8 98.644.75/5,1-
6.3/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.96.76 6 97.52 2 99.525.63/6,0-
7.4/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava95.68 4 95.90 60 99.685.79/6,2-
8.3/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy98.61 2 97.23 52 100.616.72/7,2-
9.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha106.26 0 101.27 0 101.277.38/7,9-
10.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.104.71 4 97.92 4 101.928.03/8,6-
11.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky104.59 4 100.72 2 102.728.83/9,4-
12.6/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.34 8 98.71 6 104.7110.82/11,5-
13.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.103.35 2 103.65 4 105.3511.46/12,2-
14.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.96 4 99.99 6 105.9612.07/12,9-
15.7/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.28 0 114.52 2 106.2812.39/13,2-
16.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha114.17 54 105.61 4 109.6115.72/16,7-
17.8/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha111.51 2 108.19 2 110.1916.30/17,4-
18.9/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB116.96 58 106.40 4 110.4016.51/17,6-
19.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.45 6 109.27 62 112.4518.56/19,8-
20.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha110.02 6 106.68 6 112.6818.79/20,0-
21.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.60 4 109.79 162 113.6019.71/21,0-
22.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk107.50 58 107.93 6 113.9320.04/21,3-
23.10/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec106.14 52 110.46 4 114.4620.57/21,9-
24.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.121.92 6 108.78 6 114.7820.89/22,2-
25.9/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník111.10 104 112.13 4 116.1322.24/23,7-
26.6/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.27 12 112.52 4 116.5222.63/24,1-
27.10/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.114.55 2 117.08 4 116.5522.66/24,1-
28.11/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy120.55 4 110.79 6 116.7922.90/24,4-
29.12/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand118.19 8 111.32 6 117.3223.43/25,0-
30.13/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.29 8 109.62 10 118.2924.40/26,0-
31.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc119.25 2 123.22 56 121.2527.36/29,1-
32.12/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK122.10 0 137.60 4 122.1028.21/30,0-
33.8/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc121.26 2 140.48 0 123.2629.37/31,3-
34.14/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.64 6 116.08 54 124.6430.75/32,8-
35.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.66 58 119.64 6 125.6431.75/33,8-
36.15/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha123.32 4 129.41 8 127.3233.43/35,6-
37.10/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.90 8 117.61 10 127.6133.72/35,9-
38.1/ZMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor129.28 2 131.99 4 131.2837.39/39,8-
39.16/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha127.96 54 126.27 6 132.2738.38/40,9-
40.17/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc130.33 2 127.20 8 132.3338.44/40,9-
41.18/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk155.14 108 126.71 6 132.7138.82/41,3-
42.19/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha121.36 14 106.58 108 135.3641.47/44,2-
43.20/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava140.20 12 125.36 12 137.3643.47/46,3-
44.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz148.93 6 135.99 4 139.9946.10/49,1-
45.11/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc135.69 8 140.45 0 140.4546.56/49,6-
46.12/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec134.79 6 135.18 10 140.7946.90/50,0-
47.22/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.85 14 151.71 58 141.8547.96/51,1-
48.23/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc131.20 12 149.25 56 143.2049.31/52,5-
49.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand136.87 8 132.76 14 144.8750.98/54,3-
50.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava161.82 60 135.05 10 145.0551.16/54,5-
51.13/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec137.45 8 149.63 58 145.4551.56/54,9-
52.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice155.08 66 137.78 8 145.7851.89/55,3-
53.13/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB134.88 12 0.00 999 146.8852.99/56,4-
54.14/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.139.07 8 147.17 56 147.0753.18/56,6-
55.24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno152.32 54 141.59 8 149.5955.70/59,3-
56.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk143.01 12 147.20 56 155.0161.12/65,1-
57.25/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov156.37 64 143.49 12 155.4961.60/65,6-
58.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc149.16 60 148.19 8 156.1962.30/66,4-
59.14/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB155.61 12 148.65 8 156.6562.76/66,8-
60.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.98 102 149.74 8 157.7463.85/68,0-
61.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha176.63 8 144.58 14 158.5864.69/68,9-
62.26/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha167.38 56 154.17 6 160.1766.28/70,6-
63.17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky0.00 999 145.00 16 161.0067.11/71,5-
64.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky151.06 10 149.64 60 161.0667.17/71,5-
65.27/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec152.30 10 149.18 56 162.3068.41/72,9-
66.19/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak151.63 12 148.26 54 163.6369.74/74,3-
67.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand166.63 62 153.18 16 169.1875.29/80,2-
68.20/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice113.23 56 117.54 110 169.2375.34/80,2-
69.21/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB153.15 60 155.48 16 171.4877.59/82,6-
70.7/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc165.28 58 164.34 8 172.3478.45/83,6-
71.29/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.32 58 152.97 54 175.3281.43/86,7-
72.22/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB181.75 10 167.79 8 175.7981.90/87,2-
73.30/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk159.83 16 1.00 999 175.8381.94/87,3-
74.23/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand144.23 64 129.96 52 181.9688.07/93,8-
75.24/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn174.71 16 174.27 108 190.7196.82/103,1-
76.31/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk135.70 62 142.37 108 197.70103.81/110,6-
77.25/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno192.39 108 148.85 56 204.85110.96/118,2-
78.15/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz152.96 54 1.00 999 206.96113.07/120,4-
79.26/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc146.93 62 152.46 58 208.93115.04/122,5-
80.27/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha196.99 64 165.38 58 223.38129.49/137,9-
81.32/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc164.68 60 216.28 110 224.68130.79/139,3-
82.33/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště175.17 58 161.75 64 225.75131.86/140,4-
83.34/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž219.27 210 216.51 14 230.51136.62/145,5-
84.8/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB135.78 106 136.18 106 241.78147.89/157,5-
85.35/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov154.40 154 140.49 110 250.49156.60/166,8-
86.9/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand149.06 108 0.00 999 257.06163.17/173,8-
87.36/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník211.10 54 1.00 999 265.10171.21/182,4-
Oddíl