vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje

18.03.2017   viz. závod č. 1
ředitel: viz. závod č. 1   vrchní rozhodčí: viz. závod č. 1
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK13:07,80 23
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto13:19,6011.80/1,515
3.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí14:48,70100.90/12,811
4. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto14:58,50110.70/14,17
5.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno15:05,40117.60/14,93
6.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo15:23,60135.80/17,22
7.1/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž17:04,50236.70/30,01
8.1/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto18:17,80310.00/39,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno12:20,80 29
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:05,0044.20/6,021
3. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:16,70115.90/15,613
4. NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:38,30137.50/18,65
5. HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž16:25,10244.30/33,01
6. STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK18:16,00355.20/47,90
7. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto23:23,70662.90/89,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:48,60 52
2.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí12:06,2017.60/2,544
3.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno12:24,6036.00/5,136
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí12:36,2047.60/6,728
5.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:00,6072.00/10,224
6.1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno13:03,6075.00/10,620
7.2/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto13:05,5076.90/10,916
8. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:08,3079.70/11,212
9.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno13:39,20110.60/15,68
10.3/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto14:02,50133.90/18,97
11.4/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž14:18,70150.10/21,26
12.5/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK15:24,40215.80/30,55
13.1/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno15:32,30223.70/31,64
14. KUPILÍK Jan 1984 KK Brno15:36,60228.00/32,23
15.6/DMFUCHS Marek 2002 3 VSDK17:18,20329.60/46,52
16.1/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno18:29,10400.50/56,51
17.2/ZMHRŮZA Jan 2005 Kroměříž19:24,60456.00/64,40
18.3/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto23:59,60731.00/103,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno14:50,30 12
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno17:50,10179.80/20,24
3.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno17:58,50188.20/21,10
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK BrnoDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3