vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2015

poslední aktualizace: 21.09.2015 08:57:14
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 23.05.2015
B - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 24.05.2015
C - 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 13.06.2015
D - 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 14.06.2015
E - MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, 12.09.2015
F - 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 19.09.2015
G - 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 20.09.2015

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 1997-2004
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 571 / 752 / 683 / 621 / 751 / 752 / 68361
2.DS Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha2 / 6825 / 113 / 621 / 754 / 5715 / 275 / 53315
3.DS Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs1 / 752 / 681 / 752 / 6820 / 17--303
4.DS Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 624 / 5713 / 314 / 576 / 496 / 491 / 75300
5.DS Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4311 / 357 / 4613 / 313 / 622 / 683 / 62281
6.DS Rousek Tomáš, 1997KK Opava7 / 466 / 495 / 5316 / 255 / 535 / 5311 / 35254
7.DS Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4910 / 374 / 579 / 402 / 6814 / 2913 / 31251
8.DM Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 5311 / 356 / 4912 / 337 / 468 / 43244
DM Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha14 / 298 / 438 / 435 / 538 / 433 / 6212 / 33244
10.DS Mrázek Jan, 1998KK Opava12 / 333 / 626 / 49-10 / 37-4 / 57238
11.DS Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs10 / 379 / 4010 / 3712 / 339 / 404 / 579 / 40214
12.DM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 4016 / 2523 / 1311 / 357 / 468 / 4310 / 37201
13.DM Stránský Dominik, 1999SK VS Karbo Benátky17 / 2315 / 2714 / 297 / 4623 / 1311 / 356 / 49186
14.DS Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs15 / 27-12 / 338 / 4321 / 1512 / 337 / 46182
15.DS Balarin Lukáš, 1998KK Opava11 / 3513 / 319 / 4010 / 3713 / 3113 / 3116 / 25174
16.DS Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň13 / 317 / 4615 / 2723 / 1316 / 25--142
17.DM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs30 / 612 / 3319 / 1917 / 2322 / 149 / 4025 / 11129
18.DM Kyzlík Milan, 1999Klub Kanoistika Roudnice n.L.18 / 2114 / 2920 / 1714 / 2919 / 1916 / 25-123
19.DM Šanda Petr, 2000BS Vlašim16 / 2520 / 17--17 / 2319 / 1914 / 29113
DM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.23 / 1317 / 2318 / 2120 / 1711 / 3520 / 1721 / 15113
21.DM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové21 / 15-28 / 835 / 118 / 2110 / 3715 / 27108
DM Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky27 / 918 / 2127 / 924 / 1214 / 2917 / 2317 / 23108
23.ZS Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice20 / 1726 / 1024 / 1219 / 1915 / 2723 / 1318 / 2197
24.DM Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1221 / 1516 / 2518 / 2126 / 1027 / 920 / 1790
25.ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice19 / 19-21 / 1525 / 11-18 / 2126 / 1076
26.DM Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha28 / 822 / 1417 / 2334 / 228 / 821 / 1522 / 1474
27.DM Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs25 / 1124 / 1225 / 11-24 / 1226 / 1028 / 856
28.DM Vejvoda Vojtěch, 1999KK Rakovník22 / 14-29 / 731 / 529 / 733 / 323 / 1346
29.ZS Milyan David, 2001TJ Loko Žatec-31 / 522 / 1426 / 10-24 / 12-41
30.ZS Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha35 / 119 / 1935 / 128 / 8-29 / 731 / 540
31.DM Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové26 / 1030 / 631 / 533 / 3-31 / 527 / 935
32.DM Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí---21 / 1534 / 225 / 1130 / 634
33.DM Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-----22 / 1419 / 1933
DM Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň32 / 427 / 934 / 229 / 725 / 11--33
35.DM Wallisch Vít, 1999Univerzitní sportovní klub Praha29 / 7-26 / 1027 / 931 / 5-35 / 132
36.DM Krč Ladislav, 1999DUKLA Brandýs--33 / 315 / 27---30
37.DS Vybulka Jakub, 1998TJ Kralupy, oddíl kanoistiky31 / 523 / 13-----18
38.ZS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice-28 / 8--27 / 9--17
39.DS Pavlík Pavel, 1998SK Třebechovice-34 / 2-22 / 14---16
40.ZS Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec33 / 329 / 7-32 / 4-35 / 1-15
ZS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2-32 / 430 / 633 / 3--15
42.ZS Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs-----34 / 224 / 1214
43.ZS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk-----28 / 832 / 412
44.ZS Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice----30 / 6-34 / 28
45.ZS Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha------29 / 77
46.DM Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc--30 / 6----6
ZS Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.-----30 / 6-6
ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-33 / 3----33 / 36
49.DS Peterka Jáchym, 1998KK Rakovník----32 / 4--4
DM Bláha Petr, 2000TJ Loko Plzeň-----32 / 4-4
DS Koudelka Václav, 1997KK Rakovník-32 / 4-----4
52.DS Neubert Adam, 1997UP Olomouc----35 / 1--1
ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc-35 / 1-----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc1 / 753 / 622 / 681 / 752 / 683 / 624 / 57348
2.DS Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs5 / 531 / 757 / 463 / 621 / 756 / 491 / 75340
3.DS Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha3 / 629 / 404 / 572 / 688 / 431 / 755 / 53315
4.DS Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha4 / 575 / 536 / 494 / 573 / 622 / 682 / 68312
5.DS Lerch Adam, 1998DUKLA Brandýs6 / 492 / 681 / 759 / 406 / 494 / 573 / 62311
6.DS Novotný Jan, 1998UP Olomouc8 / 436 / 493 / 625 / 535 / 537 / 469 / 40263
7.DM Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha7 / 464 / 575 / 537 / 464 / 579 / 4018 / 21259
DM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové2 / 687 / 4610 / 378 / 4310 / 375 / 536 / 49259
9.DS Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice10 / 3710 / 378 / 436 / 499 / 408 / 437 / 46221
10.DS Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice12 / 338 / 439 / 4011 / 357 / 4611 / 3519 / 19199
11.DM Kaminský Jan, 1999TJ Valašské Meziříčí9 / 4012 / 3312 / 3310 / 3711 / 3510 / 378 / 43192
12.DM Přikryl Matěj, 1999VSK Rájec-Jestřebí11 / 3514 / 2920 / 1714 / 2912 / 3312 / 3310 / 37167
13.DM Novotný Petr, 2000UP Olomouc13 / 3111 / 3511 / 3513 / 3114 / 2916 / 2517 / 23161
14.DM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 2913 / 3113 / 3112 / 3315 / 2715 / 2711 / 35159
15.DM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky16 / 2515 / 2725 / 1115 / 2717 / 2317 / 2312 / 33135
ZS Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice21 / 1519 / 1916 / 2520 / 1713 / 3113 / 3114 / 29135
17.ZS Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec17 / 2317 / 2318 / 2119 / 1920 / 1714 / 2913 / 31127
18.DM Souček Marek, 1999KVS Hradec Králové20 / 1716 / 2514 / 2921 / 1526 / 1018 / 2116 / 25117
19.ZS Urban Daniel, 2001TJ Šumperk19 / 1923 / 1317 / 2317 / 2318 / 2121 / 1515 / 27113
20.DS Miller Jan, 1997TJ Turnov15 / 2722 / 1423 / 1316 / 25-19 / 19-98
21.ZM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2121 / 15--21 / 1520 / 1720 / 1785
22.DM Štercl Vít, 1999DUKLA Brandýs24 / 1218 / 2115 / 2718 / 21---81
23.ZM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1120 / 1722 / 1423 / 1324 / 1222 / 1421 / 1573
24.ZS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc22 / 14-19 / 1922 / 1422 / 14--61
25.ZS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1324 / 1224 / 1224 / 1229 / 7--56
26.ZM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc----25 / 1123 / 1322 / 1438
27.DM Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí----16 / 25--25
28.DM Skořepa Vojtěch, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----19 / 19--19
29.ZS Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha-25 / 11--31 / 5--16
30.DM Kašpar Čeněk, 2000SK Žižkov--21 / 15----15
31.DS Karlovský Marek, 1997KVS Hradec Králové----23 / 13--13
32.ZM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc----27 / 9--9
33.DS Šotola Karel, 1997TJ Vodní Sporty Litovel----28 / 8--8
34.DS Šmoldas Michal, 1998TJ Vodní Sporty Litovel----30 / 6--6
35.DS Walter Jakub, 1998TJ Šumperk----32 / 4--4

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Kašpar Albert, 1998
Mrůzek Vojta, 1998
KK Opava
KK Opava
1 / 602 / 534 / 421 / 602 / 531 / 601 / 60293
2.DS Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 531 / 602 / 532 / 531 / 60--279
3.DS Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
3 / 474 / 421 / 603 / 474 / 422 / 533 / 47254
4.DM Novotný Petr, 2000
Vrublovský Jan, 1999
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 423 / 473 / 475 / 385 / 383 / 474 / 42225
5.DS Zapletal Mikuláš, 2000
Zapletal Vojtěch, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
6 / 349 / 255 / 384 / 423 / 474 / 422 / 53222
6.DM Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
5 / 385 / 38--6 / 346 / 345 / 38182
7.DM Přikryl Matěj, 1999
Přikrylová Ema, 2003
VSK Rájec-Jestřebí
VSK Rájec-Jestřebí
7 / 316 / 347 / 316 / 348 / 288 / 287 / 31161
8.DM Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
8 / 288 / 289 / 258 / 2811 / 205 / 386 / 34156
9.DM Raška Tomáš, 2001
Wallisch Vít, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--6 / 349 / 25-7 / 318 / 28118
10.ZS Příhoda Lukáš, 2001
Lhota Kryštof, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
9 / 257 / 318 / 287 / 31---115
11.DM Stránský Dominik, 1999
Špalek Matěj, 2000
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
----7 / 31--31
12.DS Vejvoda Vojtěch, 1999
Koudelka Václav, 1997
KK Rakovník
KK Rakovník
----9 / 25--25
13.DS Šmoldas Michal, 1998
Šotola Karel, 1997
TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
----10 / 22--22
14.ZM Táborský Jan, 2003
Wendl Samuel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
----12 / 18--18
15.DM Kaminský Jan, 1999
Křenek Jakub, 1999
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----13 / 16--16
16.DM Kořínek Vilém, 1999
Zeman Vojtěch, 2000
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----14 / 14--14
17.DS Konečný Daniel, 1997
Šilhánek Miroslav, 1998
VK Kroměříž
VK Kroměříž
----15 / 12--12
18.DM Hendrych Tomáš, 2000
Nachtigal Richard, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
----16 / 10--10

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 752 / 682 / 681 / 75--361
2.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno2 / 683 / 623 / 623 / 624 / 571 / 752 / 68335
3.DM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 625 / 534 / 575 / 535 / 532 / 681 / 75315
4.DS Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 538 / 435 / 534 / 572 / 687 / 4610 / 37277
5.ZS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.6 / 497 / 4616 / 2512 / 336 / 493 / 624 / 57263
6.DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 5721 / 159 / 408 / 433 / 626 / 497 / 46257
DM Hricová Klára, 1999UP Olomouc7 / 464 / 576 / 496 / 498 / 435 / 536 / 49257
8.DS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.18 / 212 / 681 / 751 / 75---239
9.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno11 / 356 / 4912 / 3310 / 377 / 464 / 578 / 43232
10.DM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 4312 / 337 / 469 / 409 / 4010 / 375 / 53222
11.ZS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec10 / 3710 / 3715 / 2714 / 2911 / 358 / 433 / 62214
12.DM Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4013 / 318 / 437 / 4612 / 339 / 4011 / 35204
13.DM Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha13 / 319 / 4010 / 3711 / 3510 / 3711 / 3515 / 27184
14.DM Hricová Adéla, 1999UP Olomouc14 / 2911 / 3513 / 3113 / 3113 / 3114 / 2913 / 31159
15.ZS Beková Kateřina, 2002KK Opava12 / 3316 / 2511 / 3518 / 21-12 / 3314 / 29155
16.ZS Neugebauerová Anna Marie, 2002SK Stonava16 / 2515 / 2720 / 1719 / 19-15 / 279 / 40138
17.ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc--28 / 816 / 2517 / 2313 / 3112 / 33120
18.DM Pomajbíková Kristýna, 1999UP Olomouc19 / 1914 / 2919 / 1915 / 2719 / 1917 / 2320 / 17117
19.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno15 / 2717 / 23--20 / 1716 / 2517 / 23115
20.ZS Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1718 / 2117 / 2320 / 1716 / 25--103
21.ZS Vaňková Klára, 2001VS Tábor22 / 1420 / 1724 / 1223 / 13-22 / 1418 / 2179
22.DM Kolářová Marika, 2000UP Olomouc25 / 1119 / 1922 / 1421 / 1522 / 1425 / 1124 / 1274
23.DS Horová Klára, 1998KK Opava21 / 1527 / 918 / 2126 / 1026 / 1026 / 1030 / 666
24.ZM Dunovská Viktorie Mia, 2003Otava Strakonice--25 / 11-21 / 1519 / 1919 / 1964
25.ZM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava26 / 1023 / 1329 / 729 / 725 / 1121 / 1523 / 1362
26.ZM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1325 / 1123 / 1325 / 1123 / 13--61
27.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha24 / 12---15 / 2723 / 1328 / 860
28.DM Štibrányi Kateřina, 2000KK Brandýs nad Labem29 / 728 / 827 / 924 / 1231 / 524 / 1221 / 1556
29.ZS Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.17 / 2322 / 1432 / 422 / 14---55
30.ZS Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs--14 / 2917 / 23---52
31.ZS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou----30 / 620 / 1716 / 2548
32.ZS Hrušková Klára, 2001KK Opava27 / 924 / 12--32 / 427 / 926 / 1044
DM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.----27 / 918 / 2122 / 1444
34.DS Báčová Michaela, 1998KK Brandýs nad Labem28 / 826 / 1026 / 1031 / 529 / 7--40
35.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc--21 / 1527 / 924 / 12--36
ZM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha30 / 629 / 730 / 630 / 628 / 830 / 627 / 936
37.DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----14 / 29--29
38.DS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----18 / 21--21
39.ZS Štěpánková Petra, 2001TJ Šumperk-----29 / 725 / 1118
40.ZM Heinzová Bára, 2003UP Olomouc--31 / 528 / 833 / 3--16
41.ZS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky-----28 / 829 / 715
42.DS Kuhnová Anežka, 1998KK Rakovník----34 / 2--2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno1 / 601 / 601 / 602 / 531 / 601 / 601 / 60300
2.DM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 534 / 422 / 533 / 472 / 533 / 472 / 53259
3.DS Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 473 / 473 / 474 / 423 / 472 / 534 / 42241
4.ZS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno5 / 386 / 345 / 385 / 384 / 424 / 423 / 47207
5.DS Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 422 / 534 / 421 / 60---197
6.DM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 345 / 386 / 346 / 3411 / 205 / 386 / 34178
7.DM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno7 / 317 / 31--7 / 319 / 257 / 31149
ZM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc--7 / 317 / 316 / 347 / 3110 / 22149
9.ZM Přikrylová Ema, 2003VSK Rájec-Jestřebí8 / 288 / 288 / 2810 / 2210 / 2210 / 225 / 38144
10.DS Mílová Terezie, 1998Loko Trutnov10 / 229 / 259 / 258 / 2813 / 1611 / 2011 / 20120
11.ZS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 25---9 / 258 / 288 / 28106
12.DM Paloudová Anežka, 1999SK Vltava Č. Krumlov z.s.----5 / 386 / 349 / 2597
13.ZM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc--10 / 229 / 258 / 28--75
14.DS Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí----12 / 18--18
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3