vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

20.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.94.00 2 89.44 2 91.44 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.26 0 92.10 2 93.261.82/2,075
3. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice95.41 2 93.37 0 93.371.93/2,175
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.19 50 92.70 4 96.705.26/5,875
5.1/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy134.79 4 97.36 0 97.365.92/6,575
6.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice96.12 2 95.60 2 97.606.16/6,768
7.2/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha101.60 4 97.78 0 97.786.34/6,962
8.3/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava125.99 52 98.14 0 98.146.70/7,357
9. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.24 4 98.60 0 98.607.16/7,853
10. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice102.70 4 97.16 2 99.167.72/8,449
11.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.106.20 8 99.27 0 99.277.83/8,646
12.4/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha95.31 4 94.76 54 99.317.87/8,643
13.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky102.49 2 99.65 0 99.658.21/9,040
14.5/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.101.11 0 4.00 999 101.119.67/10,637
15.1/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník112.24 8 99.29 2 101.299.85/10,835
16.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha100.36 4 99.60 2 101.6010.16/11,133
17.2/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice103.50 0 99.63 2 101.6310.19/11,131
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha97.82 4 99.49 52 101.8210.38/11,429
19.6/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.102.01 0 100.77 54 102.0110.57/11,627
20.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.92 54 100.34 2 102.3410.90/11,925
21.7/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava101.04 50 100.73 2 102.7311.29/12,323
22.5/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha101.45 6 102.75 2 104.7513.31/14,621
23.2/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.108.24 4 105.25 0 105.2513.81/15,119
24.8/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha99.49 6 104.38 58 105.4914.05/15,417
25.6/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.00 2 103.51 2 105.5114.07/15,415
26.7/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.64 2 4.00 999 105.6414.20/15,514
27.3/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy104.16 2 135.92 52 106.1614.72/16,113
28.9/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava102.49 50 106.32 0 106.3214.88/16,312
29.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.60 2 103.56 6 106.6015.16/16,611
30.5/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha103.42 56 102.94 4 106.9415.50/17,010
31.8/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.13 4 102.21 6 107.1315.69/17,29
32.3/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice107.91 0 109.92 2 107.9116.47/18,08
33. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy106.68 2 106.10 2 108.1016.66/18,27
34.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.59 8 103.16 52 108.5917.15/18,86
35.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB125.79 2 106.84 2 108.8417.40/19,05
36.9/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha112.98 2 106.04 4 110.0418.60/20,34
37.5/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice106.12 4 116.70 106 110.1218.68/20,43
38.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov114.29 2 110.32 0 110.3218.88/20,62
39.6/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice113.47 54 106.97 4 110.9719.53/21,41
40.10/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha109.47 2 112.69 2 111.4720.03/21,90
41.7/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno119.02 0 107.76 4 111.7620.32/22,20
42.11/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy104.86 10 108.08 4 112.0820.64/22,60
43.7/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy110.15 2 110.63 2 112.1520.71/22,60
44. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy129.49 156 109.41 4 113.4121.97/24,00
45.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava111.53 2 123.14 0 113.5322.09/24,20
46.12/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha138.32 52 113.66 0 113.6622.22/24,30
47.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník137.26 106 107.63 8 115.6324.19/26,50
48.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.97 6 97.77 54 115.9724.53/26,80
49.9/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha114.80 54 113.10 4 117.1025.66/28,10
50.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.184.65 8 115.10 4 119.1027.66/30,20
51.8/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB112.47 52 117.35 2 119.3527.91/30,50
52.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.28 0 201.74 108 120.2828.84/31,50
53.14/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.29 8 112.90 52 120.2928.85/31,60
54.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.115.28 6 116.63 4 120.6329.19/31,90
55.15/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.05 2 122.27 0 121.0529.61/32,40
56.16/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.122.58 4 113.55 8 121.5530.11/32,90
57.10/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa104.78 52 118.41 6 124.4132.97/36,10
58.4/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha128.84 58 119.81 6 125.8134.37/37,60
59.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand136.85 4 126.16 0 126.1634.72/38,00
60.17/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.85 54 122.77 4 126.7735.33/38,60
61.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha132.28 110 121.32 10 131.3239.88/43,60
62.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk129.34 60 125.87 6 131.8740.43/44,20
63.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha128.03 4 131.56 4 132.0340.59/44,40
64.7/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB137.47 106 128.18 4 132.1840.74/44,60
65. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy156.15 12 120.25 14 134.2542.81/46,80
66.18/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha122.69 102 130.43 4 134.4342.99/47,00
67. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha118.61 152 135.41 4 139.4147.97/52,50
68.19/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz134.01 6 158.98 8 140.0148.57/53,10
69.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy133.35 8 156.91 10 141.3549.91/54,60
70.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.135.45 6 128.65 50 141.4550.01/54,70
71.11/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice144.10 52 141.24 4 145.2453.80/58,80
72.20/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice132.52 62 141.46 4 145.4654.02/59,10
73.9/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand145.42 2 151.70 8 147.4255.98/61,20
74.10/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec134.89 202 147.23 4 151.2359.79/65,40
75.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc145.97 8 153.60 2 153.9762.53/68,40
76.11/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.94 56 91.58 152 157.9466.50/72,70
77.10/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec155.59 154 156.61 12 168.6177.17/84,40
78.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor212.81 104 161.78 8 169.7878.34/85,70
79.11/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand163.22 10 148.36 64 173.2281.78/89,40
80.12/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.48 56 160.31 54 173.4882.04/89,70
81.21/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc147.13 50 126.25 56 182.2590.81/99,30
82.13/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky140.91 110 135.85 52 187.8596.41/105,40
83.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí146.91 106 182.76 6 188.7697.32/106,40
84.15/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak155.10 150 186.41 4 190.4198.97/108,20
85.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha210.38 10 184.88 8 192.88101.44/110,90
86.11/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník132.33 62 4.00 999 194.33102.89/112,50
87.17/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc175.53 58 189.01 6 195.01103.57/113,30
88.4/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky165.03 54 197.02 4 201.02109.58/119,80
89.18/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha146.74 306 162.04 56 218.04126.60/138,50
90.5/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand171.17 258 174.15 56 230.15138.71/151,70
91.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice177.05 56 231.24 58 233.05141.61/154,90
92.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha222.79 12 207.20 254 234.79143.35/156,80
93.19/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc177.78 58 212.41 204 235.78144.34/157,90
94.20/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha202.68 70 184.40 58 242.40150.96/165,10
95.21/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn139.46 106 171.02 158 245.46154.02/168,40
96.8/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha194.11 58 188.27 304 252.11160.67/175,70
97.22/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk189.97 108 206.74 54 260.74169.30/185,10
98.22/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec157.28 106 134.34 154 263.28171.84/187,90
99.12/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky147.88 200 162.97 102 264.97173.53/189,80
100.23/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk159.14 108 202.47 64 266.47175.03/191,40
101.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha201.77 156 172.17 120 292.17200.73/219,50
102.24/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.34 206 162.33 152 314.33222.89/243,80
103.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha246.70 302 214.93 104 318.93227.49/248,80
104.12/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno4.00 999 158.94 168 326.94235.50/257,50
105.23/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami242.31 110 241.98 210 352.31260.87/285,30
106.10/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava207.97 204 179.98 256 411.97320.53/350,50
107.25/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky1.00 999 216.20 208 424.20332.76/363,90
  MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno123.11 2 118.80 52 125.11 60
2.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.125.93 4 124.20 56 129.934.82/3,960
3.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha136.92 10 125.19 6 131.196.08/4,960
4.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno132.77 10 126.02 10 136.0210.91/8,760
5.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy117.96 52 125.47 56 169.9644.85/35,853
6.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec164.07 60 200.31 8 208.3183.20/66,553
7.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn157.43 108 159.93 58 217.9392.82/74,247
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno174.25 52 196.20 110 226.25101.14/80,842
9.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha1.00 999 177.62 66 243.62118.51/94,738
10.4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.1.00 999 245.01 66 311.01185.90/148,634
11.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc275.44 108 216.39 102 318.39193.28/154,531
12.2/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha155.04 214 146.15 256 369.04243.93/195,028
13.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov207.19 162 219.01 310 369.19244.08/195,125

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš
ŘÍHA Martin
1995
1992
2 USK Pha
USK Pha
111.56 50 110.92 2 112.92 60
2.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
117.33 58 116.08 0 116.083.16/2,853
3.2/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
124.39 110 115.37 4 119.376.45/5,753
4.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
116.17 206 115.77 4 119.776.85/6,147
5. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
115.84 8 124.79 6 123.8410.92/9,747
6.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.19 52 123.84 4 127.8414.92/13,247
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.31 106 121.52 8 129.5216.60/14,742
8.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
124.32 160 129.59 12 141.5928.67/25,442
9. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
141.15 12 138.54 6 144.5431.62/28,042
10. CUC Michal
CEPEK Matěj
1977
1998
2 Tech.Pha
SKVS ČB
132.15 16 127.82 116 148.1535.23/31,238
11.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
4.00 999 153.61 22 175.6162.69/55,534
12. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
126.12 52 120.87 160 178.1265.20/57,731
13.2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
173.36 6 164.40 16 179.3666.44/58,831
14.3/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
152.27 116 149.61 62 211.6198.69/87,428
15.4/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
151.90 62 147.00 112 213.90100.98/89,425
16.5/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
209.44 6 177.70 70 215.44102.52/90,822
17. MALÝ Vojtěch
SVOBODA Adam
1986
1994
2 USK Pha
USK Pha
116.56 108 4.00 999 224.56111.64/98,920
  LHOTA Matyáš
BUSTA Jan
1999
1989
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.101.36 0 97.96 0 97.96 75
2.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.44 4 98.87 0 98.870.91/0,975
3.2/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha109.00 6 99.45 0 99.451.49/1,575
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.03 2 100.13 0 100.132.17/2,268
5.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.40 6 96.89 4 100.892.93/3,068
6.3/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.118.65 2 102.51 0 102.514.55/4,668
7.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc100.76 2 100.96 4 102.764.80/4,962
8.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha101.07 4 102.33 2 104.336.37/6,562
9.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.105.47 2 118.11 54 107.479.51/9,757
10.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK103.00 6 109.50 2 109.0011.04/11,357
11.4/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha107.74 2 101.53 208 109.7411.78/12,053
12.5/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha110.82 12 108.03 2 110.0312.07/12,349
13.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV109.88 4 113.25 10 113.8815.92/16,349
14.6/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB108.63 6 111.60 6 114.6316.67/17,046
15.6/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice115.55 56 110.76 4 114.7616.80/17,143
16.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.118.41 10 111.58 4 115.5817.62/18,040
17. VLČEK Jan 1990 2 USK Pha115.82 6 113.94 2 115.9417.98/18,437
18.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc110.21 56 109.74 8 117.7419.78/20,235
19.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.34 108 111.94 6 117.9419.98/20,433
20.2/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov128.83 4 118.35 0 118.3520.39/20,831
21.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja139.42 108 112.60 6 118.6020.64/21,129
22.7/U23CERIC Joly 1995 FRANCIE108.85 10 115.28 58 118.8520.89/21,30
23.8/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB117.45 160 117.03 2 119.0321.07/21,527
24. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy121.17 108 114.25 6 120.2522.29/22,825
25. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.131.67 2 112.36 8 120.3622.40/22,923
26.4/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn118.32 14 115.03 8 123.0325.07/25,621
27.5/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy118.58 10 119.62 4 123.6225.66/26,219
28. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.124.93 0 110.26 156 124.9326.97/27,517
29.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.128.22 2 139.61 10 130.2232.26/32,915
30.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.120.87 10 152.78 58 130.8732.91/33,614
31.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor127.43 6 134.93 4 133.4335.47/36,213
32.3/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk165.50 108 128.76 10 138.7640.80/41,612
33. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB136.23 10 146.69 256 146.2348.27/49,311
34. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha140.37 62 144.31 4 148.3150.35/51,410
35.6/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK153.44 10 169.25 58 163.4465.48/66,89
36.7/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc145.86 52 126.40 52 178.4080.44/82,18
37.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa174.66 6 174.40 104 180.6682.70/84,47
38. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa126.19 58 120.75 302 184.1986.23/88,06
39.8/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha99.88 256 103.22 102 205.22107.26/109,55
40. LESKOVJAN Martin 1986 3 Tech.Pha149.63 62 152.41 254 211.63113.67/116,05
41.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB113.33 104 111.22 352 217.33119.37/121,94
42.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha223.03 108 140.23 102 242.23144.27/147,33
43.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha190.41 70 141.40 112 253.40155.44/158,72
44.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha125.93 158 137.22 160 283.93185.97/189,81
45.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc194.27 108 193.45 106 299.45201.49/205,70
46.5/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja161.27 210 191.11 162 353.11255.15/260,50
47.6/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja146.03 208 150.52 260 354.03256.07/261,40
  KARÁSEK Petr 1986 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha112.74 52 109.71 0 109.71 75
2.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno110.55 0 110.75 4 110.550.84/0,875
3.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava108.43 4 110.51 4 112.432.72/2,575
4.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec114.17 0 126.70 52 114.174.46/4,175
5.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice108.26 6 133.96 50 114.264.55/4,168
6.2/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn115.20 4 110.19 6 116.196.48/5,962
7.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.116.59 0 123.21 4 116.596.88/6,357
8.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc114.08 4 110.60 6 116.606.89/6,353
9.2/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy111.23 6 116.66 50 117.237.52/6,949
10.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno120.39 4 115.32 4 119.329.61/8,849
11.3/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice120.05 2 132.97 2 122.0512.34/11,246
12.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava120.29 4 141.26 6 124.2914.58/13,343
13.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha118.80 52 123.19 2 125.1915.48/14,140
14.4/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha124.62 4 115.31 10 125.3115.60/14,237
15.4/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8122.08 4 130.00 56 126.0816.37/14,935
16.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava129.80 2 125.60 2 127.6017.89/16,333
17.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc153.36 52 128.12 2 130.1220.41/18,631
18.5/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc156.52 10 131.55 4 135.5525.84/23,629
19.6/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava131.57 4 136.90 2 135.5725.86/23,627
20. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB141.10 2 126.32 52 143.1033.39/30,425
21.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava144.69 0 140.89 106 144.6934.98/31,923
22.6/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha143.11 6 144.50 52 149.1139.40/35,921
23.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí140.44 10 151.19 156 150.4440.73/37,119
24. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy150.43 6 161.54 54 156.4346.72/42,617
25.7/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec155.44 4 4.00 999 159.4449.73/45,315
26.7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno144.37 18 167.05 8 162.3752.66/48,014
27.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor180.58 12 171.52 8 179.5269.81/63,613
28.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV131.90 52 144.66 50 183.9074.19/67,612
29.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak197.11 6 181.81 52 203.1193.40/85,111
30.8/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc145.45 60 139.35 104 205.4595.74/87,310
31.9/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand292.73 108 196.65 12 208.6598.94/90,29
32. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky125.97 104 145.25 154 229.97120.26/109,68
33.10/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.232.76 10 4.00 999 242.76133.05/121,37
34.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava177.46 104 187.58 56 243.58133.87/122,06
35.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc242.82 66 194.95 58 252.95143.24/130,65
36.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk210.89 56 198.55 64 262.55152.84/139,34
37.9/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava176.79 154 223.67 56 279.67169.96/154,93
38.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha218.98 206 223.22 58 281.22171.51/156,32
39.10/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha158.08 158 168.50 156 316.08206.37/188,11
40.11/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky1.00 999 134.06 308 442.06332.35/302,90
41.4/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava118.37 554 4.00 999 672.37562.66/512,90
  BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3