Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
149.65 0 4.00 999 149.65 32
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
159.02 2 161.43 2 161.0211.37/7,628
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
157.08 6 166.00 4 163.0813.43/9,024
4. HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
162.56 4 165.71 2 166.5616.91/11,320
5.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
164.70 8 165.93 2 167.9318.28/12,216
6.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
171.23 2 167.11 4 171.1121.46/14,315
7.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
172.64 4 171.76 2 173.7624.11/16,114
8.2/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
176.32 4 172.85 4 176.8527.20/18,213
9.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
182.18 0 171.36 6 177.3627.71/18,512
10. ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
178.36 2 173.59 4 177.5927.94/18,711
11.1/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
172.04 8 176.09 2 178.0928.44/19,010
12. INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
176.42 2 175.01 52 178.4228.77/19,29
13.2/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
172.66 6 179.74 6 178.6629.01/19,48
14.2/ZMMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
178.40 4 176.52 4 180.5230.87/20,67
15. HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
177.76 8 177.62 4 181.6231.97/21,46
16.3/VMRENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
185.17 4 183.85 0 183.8534.20/22,95
17. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 178.27 6 184.2734.62/23,14
18. SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
183.49 6 182.33 4 186.3336.68/24,53
19.3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 176.46 10 186.4636.81/24,62
20.3/DMFENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
187.41 16 184.28 10 194.2844.63/29,81
21.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
200.10 10 195.73 4 199.7350.08/33,50
22.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
209.94 2 222.56 2 211.9462.29/41,60
23.5/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
217.32 8 224.23 4 225.3275.67/50,60
24.1/U23KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
241.28 6 4.00 999 247.2897.63/65,20
  BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení