Slalom v Třebechovicích

30.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
151.90 0 154.80 2 151.90 27
2. BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
150.32 6 153.00 2 155.003.10/2,023
3. HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
4.00 999 160.30 0 160.308.40/5,519
4.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
162.30 0 161.70 0 161.709.80/6,515
5.2/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
165.60 4 162.50 0 162.5010.60/7,014
6. INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
165.80 4 166.70 0 166.7014.80/9,70
7. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
167.40 10 166.80 0 166.8014.90/9,813
8.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
165.30 2 165.40 4 167.3015.40/10,112
9.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
167.30 8 167.50 0 167.5015.60/10,311
10.1/ZMMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.80 0 169.20 0 168.8016.90/11,110
11. ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
169.50 4 170.20 0 170.2018.30/12,09
12.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
168.50 4 165.40 50 172.5020.60/13,68
13. HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
167.30 6 170.90 2 172.9021.00/13,87
14.3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.90 6 167.30 6 173.3021.40/14,16
15.2/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
173.30 6 171.10 4 175.1023.20/15,35
16.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
169.20 6 170.60 6 175.2023.30/15,34
16.2/VMRENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
175.20 6 173.20 2 175.2023.30/15,33
18.3/DMFENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
179.50 6 200.20 6 185.5033.60/22,12
19.1/U23KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
185.10 10 4.00 999 195.1043.20/28,41
20.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
216.30 6 197.20 2 199.2047.30/31,10
21.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
208.70 2 201.70 4 205.7053.80/35,40
22.5/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
213.60 8 228.10 56 221.6069.70/45,90
  MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení