Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném

02.09.2018   USD České Vrbné
ředitel: Oldřích Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:51,12 00:50,33 00:50,33 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:50,57 00:51,11 00:50,570.25/0,5-
3.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:52,38 00:51,68 00:51,681.35/2,7-
4.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:54,98 01:01,97 00:54,984.65/9,2-
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:56,17 00:57,28 00:56,175.84/11,6-
6.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:56,99 00:56,36 00:56,366.03/12,0-
7.7/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:57,30 00:58,35 00:57,306.97/13,8-
8.8/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK00:59,48 00:57,69 00:57,697.36/14,6-
9.9/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.00:57,92 01:00,39 00:57,927.59/15,1-
10.10/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:58,44 00:58,21 00:58,217.88/15,7-
11.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:00,90 00:58,59 00:58,598.26/16,4-
12.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava00:59,04 00:59,13 00:59,048.71/17,3-
13.12/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB01:04,38 00:59,43 00:59,439.10/18,1-
14.13/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK01:01,95 00:59,79 00:59,799.46/18,8-
15.14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk01:00,01 01:00,40 01:00,019.68/19,2-
16.15/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB01:00,08 01:00,06 01:00,069.73/19,3-
17.16/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:01,60 01:00,43 01:00,4310.10/20,1-
18.17/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc01:01,16 01:03,09 01:01,1610.83/21,5-
19.18/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:01,31 01:01,41 01:01,3110.98/21,8-
20.19/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:07,66 01:01,81 01:01,8111.48/22,8-
21.20/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK01:04,13 01:11,84 01:04,1313.80/27,4-
22.21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:04,18 01:06,73 01:04,1813.85/27,5-
23.2/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor01:04,84 01:11,31 01:04,8414.51/28,8-
24.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:06,99 01:05,42 01:05,4215.09/30,0-
25.22/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor01:05,46 01:38,98 01:05,4615.13/30,1-
26.4/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:07,92 01:12,35 01:07,9217.59/34,9-
27.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:14,88 01:09,51 01:09,5119.18/38,1-
28.6/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.01:10,06 01:16,89 01:10,0619.73/39,2-
29.7/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB01:10,92 01:11,67 01:10,9220.59/40,9-
30.8/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:13,22 01:11,08 01:11,0820.75/41,2-
31.9/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha01:15,89 01:12,78 01:12,7822.45/44,6-
32.10/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.01:15,03 01:22,22 01:15,0324.70/49,1-
Oddíl