Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje

15.05.2019   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Pavla Kneblová   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc97.50 0 95.10 0 95.10 75
2.1/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc5.00 0 98.10 0 98.103.00/3,271
3.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.70 2 5.00 0 99.704.60/4,867
4.2/U23ROUSEK Tomáš 1997 3+ KK Opava100.90 2 99.00 2 101.005.90/6,263
5.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc101.60 4 101.20 0 101.206.10/6,459
6.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc99.50 2 5.00 0 101.506.40/6,755
7.3/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava104.00 2 5.00 0 106.0010.90/11,551
8.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc108.90 6 110.00 2 112.0016.90/17,847
9.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc112.10 2 5.00 0 114.1019.00/20,043
10.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc115.30 0 124.80 2 115.3020.20/21,239
11.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 3+ Olomouc116.00 0 116.40 0 116.0020.90/22,035
11.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc114.70 2 116.00 0 116.0020.90/22,031
13.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk115.90 6 116.20 0 116.2021.10/22,227
14.5/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná117.20 0 125.90 2 117.2022.10/23,223
15.6/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc113.90 4 123.50 8 117.9022.80/24,022
16.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc118.30 2 122.80 0 120.3025.20/26,521
17.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.90 0 121.40 4 121.9026.80/28,220
18.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc122.70 2 120.20 2 122.2027.10/28,519
18.4/U23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc118.20 4 5.00 0 122.2027.10/28,518
20.7/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná122.30 2 122.60 0 122.6027.50/28,917
21.8/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc128.60 0 125.20 0 125.2030.10/31,716
22.6/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc128.70 2 124.00 4 128.0032.90/34,615
23.9/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk127.40 2 128.70 4 129.4034.30/36,114
24.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc130.50 0 132.80 0 130.5035.40/37,213
25.1/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus132.10 0 130.50 4 132.1037.00/38,912
26.10/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc124.40 52 129.80 4 133.8038.70/40,711
27.11/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc125.70 10 134.60 8 135.7040.60/42,710
28.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc136.50 0 138.10 0 136.5041.40/43,59
28.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc132.50 4 145.80 4 136.5041.40/43,58
30.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.30 2 137.70 2 138.3043.20/45,47
31.12/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc133.80 52 132.50 6 138.5043.40/45,66
32.13/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel153.70 6 141.80 2 143.8048.70/51,25
33.4/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc146.80 4 144.20 2 146.2051.10/53,74
34.10/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk155.20 0 150.70 0 150.7055.60/58,53
35.2/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc145.80 14 5.00 0 159.8064.70/68,02
36.5/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná170.00 8 158.30 6 164.3069.20/72,81
37.6/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel235.40 14 210.60 2 212.60117.50/123,60
38.11/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel239.50 10 246.00 6 249.50154.40/162,40
  ČAMEK David 2006 3 Litovel4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl