Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje

15.05.2019   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Pavla Kneblová   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc139.70 2 136.20 8 141.70 0
2.2/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc138.90 8 141.40 2 143.401.70/1,20
3.3/PZMFABIAN František 2009 Tzunami146.30 6 147.60 2 149.607.90/5,60
4.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc150.70 0 152.50 0 150.709.00/6,40
5.2/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk156.60 2 156.50 2 158.5016.80/11,90
  ČAMEK Petr 2009 Litovel4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc156.60 2 158.20 0 158.20 0
2.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc162.30 2 165.90 0 164.306.10/3,90
3.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami167.70 4 169.50 0 169.5011.30/7,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc117.60 0 5.00 0 117.60 31
2.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc123.50 4 122.60 0 122.605.00/4,323
3.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.70 0 124.00 2 123.706.10/5,219
4.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc126.80 8 125.60 4 129.6012.00/10,215
5.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc134.60 0 135.50 4 134.6017.00/14,511
6.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami141.10 0 144.40 4 141.1023.50/20,010
7.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc150.90 4 144.00 0 144.0026.40/22,49
8.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc144.60 6 145.90 0 145.9028.30/24,18
9.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc144.60 6 150.30 0 150.3032.70/27,87
10.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc148.60 4 141.00 54 152.6035.00/29,86
11.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná151.80 4 152.90 4 155.8038.20/32,55
12.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc159.40 2 157.90 0 157.9040.30/34,34
13.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc155.00 4 158.00 0 158.0040.40/34,43
14.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc166.60 6 162.80 2 164.8047.20/40,12
15.7/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk167.60 2 164.90 0 164.9047.30/40,21
16.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.161.50 6 158.90 8 166.9049.30/41,90
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc4.00 999 5.00 0 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk104.50 2 105.70 50 106.50 41
2.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc113.80 2 105.90 2 107.901.40/1,337
3.1/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc115.80 4 111.90 2 113.907.40/6,933
4.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc116.20 0 114.80 2 116.209.70/9,129
5.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc116.80 0 116.60 2 116.8010.30/9,725
6.1/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc146.00 6 124.70 0 124.7018.20/17,151
7.4/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc130.90 4 128.50 2 130.5024.00/22,517
8.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc130.50 2 132.50 4 132.5026.00/24,413
9.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc130.70 4 5.00 0 134.7028.20/26,512
10.5/DMŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel136.90 2 137.00 0 137.0030.50/28,611
11.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc137.50 0 136.00 2 137.5031.00/29,110
12.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc134.70 4 138.80 2 138.7032.20/30,29
13.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc134.80 4 138.00 6 138.8032.30/30,38
14.6/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel138.30 4 154.80 4 142.3035.80/33,67
15.7/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc145.90 0 148.80 6 145.9039.40/37,06
16.5/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel149.00 4 147.50 4 151.5045.00/42,35
17.3/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc167.90 6 151.20 6 157.2050.70/47,64
18.8/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel151.70 6 146.40 12 157.7051.20/48,13
19.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc159.50 2 160.40 4 161.5055.00/51,62
20.9/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel158.20 56 163.20 2 165.2058.70/55,11
  JANŮ Filip 2002 2 Olomouc4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
144.60 2 142.30 2 144.30 17
2.2/DMHRIC Ondřej
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
146.80 6 312.10 2 152.808.50/5,913
3.3/DMKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
148.30 8 151.60 6 156.3012.00/8,39
4.4/DMURBAN Jaroslav
ŠOTEK Adam
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
163.10 4 159.50 2 161.5017.20/11,95
5.1/ZSNOVÁK Matyáš
NOVÁK Tobiáš
2005
2008
2 Olomouc
Olomouc
151.50 14 5.00 0 165.5021.20/14,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc112.20 2 110.70 0 110.70 47
2.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc113.30 0 5.00 0 113.302.60/2,343
3.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc115.70 4 117.80 0 117.807.10/6,439
4.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc118.70 6 119.80 2 121.8011.10/10,035
5.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc123.70 6 124.20 2 126.2015.50/14,031
6.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami128.80 4 127.00 0 127.0016.30/14,727
7.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná129.90 0 126.80 2 128.8018.10/16,423
8.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc129.00 0 130.70 0 129.0018.30/16,519
9.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc132.20 0 130.00 0 130.0019.30/17,415
10.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc130.20 2 132.10 0 132.1021.40/19,314
11.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc132.70 8 133.40 0 133.4022.70/20,513
12.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc135.40 2 134.90 0 134.9024.20/21,912
13.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc140.00 0 140.80 2 140.0029.30/26,511
14.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc142.70 2 143.40 0 143.4032.70/29,510
15.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.144.60 8 141.90 2 143.9033.20/30,09
16.1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc139.80 8 140.60 4 144.6033.90/30,68
17.6/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná142.20 6 145.30 0 145.3034.60/31,37
18.7/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná143.00 4 148.00 4 147.0036.30/32,86
19.8/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc150.30 4 148.90 0 148.9038.20/34,55
20.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk152.50 2 148.70 2 150.7040.00/36,14
21.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc149.70 2 150.60 4 151.7041.00/37,03
22.7/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami159.90 10 162.00 0 162.0051.30/46,32
23.8/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami175.40 8 170.90 4 174.9064.20/58,01
24.10/ZMVAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel223.50 60 229.10 62 283.50172.80/156,10
  HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3+ VS Desná4.00 999 5.00 0 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc97.50 0 95.10 0 95.10 75
2.1/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc5.00 0 98.10 0 98.103.00/3,271
3.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.70 2 5.00 0 99.704.60/4,867
4.2/U23ROUSEK Tomáš 1997 3+ KK Opava100.90 2 99.00 2 101.005.90/6,263
5.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc101.60 4 101.20 0 101.206.10/6,459
6.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc99.50 2 5.00 0 101.506.40/6,755
7.3/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava104.00 2 5.00 0 106.0010.90/11,551
8.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc108.90 6 110.00 2 112.0016.90/17,847
9.4/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc112.10 2 5.00 0 114.1019.00/20,043
10.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc115.30 0 124.80 2 115.3020.20/21,239
11.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 3+ Olomouc116.00 0 116.40 0 116.0020.90/22,035
11.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc114.70 2 116.00 0 116.0020.90/22,031
13.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk115.90 6 116.20 0 116.2021.10/22,227
14.5/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná117.20 0 125.90 2 117.2022.10/23,223
15.6/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc113.90 4 123.50 8 117.9022.80/24,022
16.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc118.30 2 122.80 0 120.3025.20/26,521
17.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.90 0 121.40 4 121.9026.80/28,220
18.5/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc122.70 2 120.20 2 122.2027.10/28,519
18.4/U23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc118.20 4 5.00 0 122.2027.10/28,518
20.7/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná122.30 2 122.60 0 122.6027.50/28,917
21.8/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc128.60 0 125.20 0 125.2030.10/31,716
22.6/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc128.70 2 124.00 4 128.0032.90/34,615
23.9/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk127.40 2 128.70 4 129.4034.30/36,114
24.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc130.50 0 132.80 0 130.5035.40/37,213
25.1/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus132.10 0 130.50 4 132.1037.00/38,912
26.10/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc124.40 52 129.80 4 133.8038.70/40,711
27.11/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc125.70 10 134.60 8 135.7040.60/42,710
28.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc136.50 0 138.10 0 136.5041.40/43,59
28.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc132.50 4 145.80 4 136.5041.40/43,58
30.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc136.30 2 137.70 2 138.3043.20/45,47
31.12/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc133.80 52 132.50 6 138.5043.40/45,66
32.13/DMŠMAKAL Petr 2003 Litovel153.70 6 141.80 2 143.8048.70/51,25
33.4/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc146.80 4 144.20 2 146.2051.10/53,74
34.10/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk155.20 0 150.70 0 150.7055.60/58,53
35.2/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc145.80 14 5.00 0 159.8064.70/68,02
36.5/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná170.00 8 158.30 6 164.3069.20/72,81
37.6/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel235.40 14 210.60 2 212.60117.50/123,60
38.11/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel239.50 10 246.00 6 249.50154.40/162,40
  ČAMEK David 2006 3 Litovel4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
159.10 0 155.40 2 157.40 8
2.1/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
160.60 2 164.90 2 162.605.20/3,34
3.2/ZSJANŮ Veronika
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
171.30 2 165.20 10 173.3015.90/10,13
4.3/ZSMALÝ Vojtěch
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2006
2007
3 Olomouc
Olomouc
166.90 10 169.70 6 175.7018.30/11,62
5.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
3 Olomouc
Olomouc
173.80 6 177.70 2 179.7022.30/14,21
6.4/ZSSRPOVÁ Stela
SRPOVÁ Lada
2006
2006
Tzunami
Tzunami
242.30 14 219.40 24 243.4086.00/54,60
Oddíl