Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné

14.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2. PAASCHEN LOUIS 2004 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 8 8.00 0
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.75.74 0 77.74 8 75.7467.74/846,8213
3. BRAUNE LEO 2000 9 GER BSV Halle79.71 0 81.53 2 79.7171.71/896,40
4. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.79.80 0 81.07 0 79.8071.80/897,5203
5.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn83.32 2 81.21 0 81.2173.21/915,1198
6.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB81.69 0 83.15 0 81.6973.69/921,1193
7.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk82.32 0 78.42 52 82.3274.32/929,0188
8.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha85.48 0 86.56 2 85.4877.48/968,5183
9.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha87.91 0 85.65 0 85.6577.65/970,6178
10. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha83.77 2 84.24 2 85.7777.77/972,1173
11.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV86.06 0 86.75 2 86.0678.06/975,8168
12. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha86.69 0 89.25 0 86.6978.69/983,6163
13.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha87.43 0 89.26 0 87.4379.43/992,9158
14.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor89.24 0 88.15 0 88.1580.15/1.001,9153
15.3/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK88.25 0 90.87 2 88.2580.25/1.003,1148
16.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB88.51 2 88.58 0 88.5880.58/1.007,3143
17. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha88.68 0 92.00 4 88.6880.68/1.008,5138
18. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.88.76 0 92.22 2 88.7680.76/1.009,5133
19.3/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB88.49 4 89.12 0 89.1281.12/1.014,0128
20.4/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK90.55 0 90.36 0 90.3682.36/1.029,5123
21. SELL JAKOB 2002 9 GER BSV Halle107.75 4 90.62 0 90.6282.62/1.032,80
22. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.63 0 91.06 2 91.6383.63/1.045,4118
23.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.93.88 0 92.32 0 92.3284.32/1.054,0113
24. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor90.44 2 4.00 999 92.4484.44/1.055,5108
25.4/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov93.38 0 95.65 2 93.3885.38/1.067,3103
26.4/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn90.34 4 91.76 2 93.7685.76/1.072,098
27.1/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB95.30 2 92.80 2 94.8086.80/1.085,093
28. BORRMANN BEN 2005 9 GER LKV Sa-An.96.02 2 93.44 2 95.4487.44/1.093,00
29.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.72 2 95.58 0 95.5887.58/1.094,888
30.5/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.101.32 6 95.91 0 95.9187.91/1.098,983
31.6/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav96.15 0 93.81 4 96.1588.15/1.101,978
32.5/ZSCAPALINI Daniel 2005 Dukla B.94.70 2 94.40 2 96.4088.40/1.105,073
32.5/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov94.40 2 92.39 6 96.4088.40/1.105,068
34.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor100.37 4 96.52 0 96.5288.52/1.106,563
35.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha98.84 2 94.98 2 96.9888.98/1.112,358
36.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK96.70 2 97.06 0 97.0689.06/1.113,353
37.6/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha95.83 4 95.11 2 97.1189.11/1.113,948
38. ZBECZKA FELIX 2005 9 GER LKV Sa-An.95.30 2 101.03 2 97.3089.30/1.116,30
39. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.54 0 97.31 0 97.3189.31/1.116,443
40.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.20 4 95.43 2 97.4389.43/1.117,938
41.7/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor99.68 2 97.97 0 97.9789.97/1.124,633
42. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.96.17 4 96.37 2 98.3790.37/1.129,628
43.8/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.98.53 0 105.98 10 98.5390.53/1.131,627
44. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor102.13 54 99.46 0 99.4691.46/1.143,326
45.9/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.99.94 0 97.63 2 99.6391.63/1.145,425
46.6/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor99.99 0 97.69 4 99.9991.99/1.149,924
47. POIDA KONSTANTIN 2005 9 GER LKV Sa-An.96.07 4 99.27 2 100.0792.07/1.150,90
48.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB100.88 0 100.24 2 100.8892.88/1.161,023
49.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk101.15 0 100.25 2 101.1593.15/1.164,422
50.7/VŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.103.59 0 101.36 0 101.3693.36/1.167,021
51.10/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov99.87 2 107.60 4 101.8793.87/1.173,420
52.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand100.27 2 99.99 2 101.9993.99/1.174,919
53. LIPPA ALWIN 2005 9 GER LKV Sa-An.100.12 2 104.39 4 102.1294.12/1.176,50
54.11/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB102.17 0 104.40 0 102.1794.17/1.177,118
55.8/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB101.14 2 4.00 999 103.1495.14/1.189,317
56.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol103.61 2 94.68 50 105.6197.61/1.220,116
57.9/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.103.75 2 129.48 0 105.7597.75/1.221,915
58.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand101.85 4 103.88 2 105.8597.85/1.223,114
59. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB111.73 0 104.04 2 106.0498.04/1.225,513
60.13/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha102.33 4 102.39 4 106.3398.33/1.229,112
61.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor105.32 2 132.14 0 107.3299.32/1.241,511
62.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov118.79 4 103.78 4 107.7899.78/1.247,310
63.8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.109.46 0 109.11 2 109.46101.46/1.268,39
64.9/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník136.82 6 111.16 0 111.16103.16/1.289,58
65. PAVLÍK Radek 1992 VSDK114.59 0 122.28 6 114.59106.59/1.332,47
66.3/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice113.01 2 119.14 0 115.01107.01/1.337,66
67.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa117.37 8 113.25 2 115.25107.25/1.340,65
68.10/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor120.74 2 113.86 2 115.86107.86/1.348,34
69. GALLER JANOS 2006 9 GER LKV Sa-An.148.75 60 119.40 6 125.40117.40/1.467,50
70.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.50 2 146.17 10 129.50121.50/1.518,83
71.11/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav127.81 2 126.50 4 129.81121.81/1.522,62
72.12/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov128.61 4 124.86 12 132.61124.61/1.557,61
73.5/VSKLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.115.08 56 112.56 52 164.56156.56/1.957,00
74.11/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník111.94 56 148.69 58 167.94159.94/1.999,30
  KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl